AirSnore İnceleme: Sadece ağızlığın More Than

Home » Review » AirSnore » AirSnore İnceleme: Sadece ağızlığın More Than

Last Updated on

AirSnore İnceleme

airsnore ürünün

AirSnore ben test etmek ve inceleme fırsatı vardı başka eşsiz bir üründür. Bir MAD (Mandibular İlerleme Cihazı) ‘dir, ancak şirket horlama durdurmak için iki aşamalı bir yaklaşım sunuyor.

Yanı sıra ağızlık satan onlar da AirSnore kolay nefes bloke burun takas için alternatif bir yaklaşım olan Drops sunuyoruz. Bazen bir alerji dertli ve sinüs tıkanıklığı olduğum bana uyku yardımcı olmak için bu iki faktörlü bir yaklaşım denemek için son derece heyecanlıydı.

Biraz araştırmadan sonra ben AirSnore Wolfson Berg Limited adlı bir Kıbrıs firması tarafından üretilmiştir bulundu. Onlar adına da 10 yıldır FDA onaylı tesislerinde takviyeleri çeşitli satıyor Bauer Beslenme altında AirSnore pazar.

Ancak, ürünün kendisi FDA, bazı kafa karıştırıcı reklam için kılan temizlenmez. Bununla birlikte, ilk soruşturmanın ardından Başlamak için heyecanlıydı.

Teknik sayfalar

neden-horlama

Bu kaynatın ve ısırık kurulumu gerekli tipik MAD cihaz oldu. Nedeniyle onlar biraz daha özelleştirme vermek aslında bu kurulumları tercih herkesin ağızları eşimin çene yapısına aynı şekilde kalıp değil ne benim çene yapısına kalıpları çok farklı.

MAD cihazlar gece boyunca normal nefes geri havayolu yeterli oda verir alt çene uzatarak çalışır. dil, bu havayolu engelleme boğaz arkasına kayar ve sonra titreşimleri neden çünkü (beni dahil) horlama nüfusun% 90 horlama.

titreşimler daha az enerji veya kilo böyle kalp-damar sorunları gibi daha ciddi olanlar kadar sağlık sorunları çeşitli nedenleri horlama oluşturmak.

AirSnore Damlalar oldu ürün satın eşsiz bir kısmı da vardı. Bu damlalar tıp uzmanları burun tıkanıklığı ve soğuk gibi semptomları hafifletmek için antiseptik ve yatıştırıcı özelliklere sahip demek maddeler oluşuyordu. 5 ana bileşen vardı:

 • Helianthus Annus Ayçiçek Yağı . Bu daha önce çalışmış olabilir yemek için çok popüler ayçiçeği tohumu, çıkarılan bir yağdır. Dünyanın pek çok yerinde, aynı zamanda tedavi edici değere sahiptir. Bu hafif depresyon için rahatlama sağlar ve uykusuzluk yardımcı triptofan bir kaynağıdır.
 • Okaliptüs Globulus Yaprak Yağı. Bu yağ Avustralya’ya özgü okaliptüs ağaçları elde edilir. Bu, sağlık yararları olan çeşitli en popüler uçucu yağlar biridir. Bu yağ, ökaliptol ana madde, birisi uykuya dalmak yardımcı olmak için yatıştırıcı bir etki oluşturmak yardımcı olur. Yağ ağrısı ve solunum yolu mukoza zarının iltihabı, astım, sinüs enfeksiyonları, öksürük ve solunum yolu enfeksiyonları için ilaç olarak kullanılır. Bu, özellikle benim için büyük geliyordu.
 • Lavendulaangustifolia Çiçek Yağı . Bu yağ, normal Güney Fransa’da bulundu lavanta bitkisinden elde edilir. Bu yağ uyku daha rahat hale de-stres için kullanılır. İnsanların uykuya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır etkili bir benzodiazepin vardır.
 • Menthapiperita Yaprak Yağı. Bu normalde Kuzey Amerika ve Avrupa’da bulunan nane bitki elde edilir. Ayrıca nane yağı olarak da bilinen bu sinirleri yatıştırır ve ayrıca bulantı rahatlık verir.
 • Pinussylvestris Leae Scot çam ağacının iğne çıkarılan ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan. Bu, uykusuzluk muzdarip bir kişi yardımcı olur buhar ferahlatıcı ve tıbbi uygulayıcılar o kimse uyku keyifli bir gece olmasını sağlayacaktır belirtiyor.

uydurma

Şimdi nihayet eşim için cihazı hazırlama zamanı gelmişti ve ben uyumaya. Ben geçmişte yapmış diğer MAD cihazları hazırlanması ile karşılaştırıldığında bu hazırlarken farklı bir şey yoktu. Ben montaj için gerekli olağan araçlar toplandı.

Ben su kaynatmak için kullanabileceğiniz bir pot, boş bir kase su ve benim ağız içinde ne kadar süredir takip etmek için buzlu su, bir oluklu kaşık ve benim cep telefonu ile bir kase içine su dökmek için.

Ben su kaynatılır, sonra boş kase içine dökülür. Ben artık ben kullandığım en diğerleri, 5 ila 10 dakika olmak üzere toplam daha sıcak su cihazı daldırın zorunda kaldı.

Ben oluklu kaşıkla çıkardı ve biraz soğumasını bekleyin ve ağzıma içine yerleştirdi, benim çene genişletilmiş ve benim eşsiz diş yapısı kendisini kalıp bu yüzden aşağı doğru sıkıca ısırdı.

aşağı ısırma sonra, ağzımdan aldı ve daha sonra sertleşmesine bu yüzden buzlu su içinde batık. Şimdi, tüm set ve gece için hazır olmalıdır, emin rahat ve o was yapmak benim ağzına geri son bir kez koydum. Ardından, eşim tekrar tüm süreci yapmak oldu.

ilk Tepki

Benim ağız içinde rahat buldum. başa ayarları çok sayıda ya da güzel bir uzun kurmak süreç, yoktu. MAD cihaz olabilir gibi bir kurulum hızlı oldu.

Beni gece boyunca kullanmak için müdahaleci ya da çok büyük gelmiyordu. Eşim kabul etti ve biz de güzel bir ürün olduğunu hissettim. Şimdiye kadar tüm henüz hiçbir downsides.

Ben de AirSnore yatmadan önce düşer kullanılır. Benim boynuna ve Burnumun altında, göğsüme damla yerleştirilir. Bu rahatlatıcı için yardım ve bana burun için gerçek bir açık nefes geçişini vermelidir. Yatma vakti.

Günaydın

Ertesi sabah uyandığımda zaman dinlenmiş hissediyorum. Bu genellikle ben horlama özgür uyudu anlamına gelir. Eşim o yatakta yanımda herhangi bir gürültü duymadım söz ve aynı gözlem ile ona verdi. Benim çene biraz ağrı ile uyanmak, ama bu yeni bir cihaz için normaldi.

Yüz kasları ve çene gibi bazı zaman giyiyorsun ne alışması sonra genellikle bu azalır. Ben daha fazla bir süre için sürekli cihazı giydi bu daha iyi olsun bekleniyor, aynı zamanda bazı küçük drooling vardı. AirSnore düşer ve onlar beni daha rahat hissettirecek vermedi gibi yaptım. Ben de burun pasajlar net ve nefes daha kolay hissettim bulundu.

Güçlü yönler

 • Uyandım tazelenmiş, hem eşim ve ben hiçbir horlama
 • merkezinde büyük hava deliği ağız solunumu sağlar. Güzel Ben alerji nedeniyle benim ağız yoluyla nefes zorunda olduğum zaman var.
 • AirSnore düşer. güzel bir ikili yaklaşım denemek için. Benim geniz duygu açık tuttu.
 • 60-gün para iade garantisi. test etmek için 2 ay onu tutmak ya da değil isterseniz düşünün güzel uzun bir süre.
 • ne aldığınız için çok iyi fiyat.

Zayıf Yönler

 • kron, kapaklar, protez, köprü veya implantlar var horlaması cihazı giyemem. bu dişlerin üzerine kulpları yolu bu insanlar için kullanılmaz hale getiriniz.
 • FDA temizledi.
 • Hiçbir özel ayarlamalar ayarını bunu ince. Gerçekten sadece bir temel MAD cihazı.
 • bazı ön çene ağrı ve drooling vardı.

Fiyatlandırma

Bunun için fiyat nokta ne sen are getting için iyi bir tanesidir. daha da cazip hale ABD ve İngiltere müşterileri için ücretsiz kargo vardır. Bu ülkelerde dışındaki kullanıcılar nakliye için 9 $ ödemeniz gerekmektedir. ağızlık kendisi 49,95 $ maliyeti ve AirSnore yalnız düşer 59,95 $ maliyet.

Bu pahalı gibi görünüyor, ancak AirSnore birlikte ağızlığı satın alırsanız fiyat 89,95 $ olduğunu Damlası olabilir. Bunun yerine ayrı ayrı daha birlikte onları satın 39,69 $ tasarruf sonuna kadar.

Böyle iki tane bedava satın almak ve hatta üç satın almak ve üç serbest olsun sitedeki bazı gerçekten iyi fırsatlar da vardır! Hangi bir birim fiyatı aşağı kırıldığı zaman inanılmaz değeri için yapar.

[EPT id = “556”]

nihai Sonuç

Ürün güzel MAD cihazdır. Kendi başına iyi bir başlangıç ​​ürünüdür – bu bir düşük fiyat, iyi bir garantisi vardır ve karmaşık bir kurulum yoktur. AirSnore damla ekstra bonus onu eşsiz kılan ve gerçekten benim için kenarına iter gelmez.

Bu benim bu yana görülmemiş, ya da hiç bir bonus olduğunu. Ben bunu kullanarak herhangi bir horlama yoktu ve ne eşim yaptı. damla kullanarak beni rahat hissediyorum ve benim geniz net ve oksijen almak için daha kolay hissettim.

Benim çene bazı ilk ağrı yanı sıra bazı drooling vardı, ama bu her ikisi de bir süre sonra yatıştı.

Ben şahsen, ürün ve bunun benzersizliğini sevdi. Ben kesinlikle MAD cihazlar ile daha fazla deneyime sahip yeni başlayanlar ve horlaması için öneriyoruz.

damla ben herkesin mutlu olacağını düşünüyorum benzersiz bir satın alma yapmak.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

85/100 : by 473 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »