AirSnore İnceleme – Top Anti-Horlama Cihazları

Home » Review » AirSnore » AirSnore İnceleme – Top Anti-Horlama Cihazları

Last Updated on

Giriş – (Bauer Beslenme) tarafından AirSnore Ağızlık İnceleme

airsnore ürünün

[Toc] AirSnore oldukça tipik mandibular ilerletme cihazı gibi görünüyor. Bu Bauer Beslenme adında bir şirket tarafından sunulan oluyor. Onlar beslenme / ek pazarda oldukça katı bir varlığa sahip ve alternatif sağlık ürünleri ve kilo kaybı / spor beslenme mal farklı türde bir sürü sunuyoruz.

Ama AirSnore yeterince iyi piyasadaki diğer durağı horlama cihazları ile uğraşmak için?

araştırması bir göz atın ve gerçekler söylediklerine bakalım. İşte AirSnore inceleme yazarken buldum buydu.

Ürün Detayları

Kullanmak yok ama AirSnore, ‘özel uydurma’ gerektiren söylenir kaynatın ve özel bir uyum elde etmek için teknolojiyi ısırmak. O her türlü ağrı veya rahatsızlık söyleniyor, hemen etkili olduğu ve maliyeti düşüktür. Çok güzel bir özellik olduğu – o da onlar uyurken olduğunuzda kendi ağız yoluyla daha fazla nefes eğilimi varsa, kullanıcıların normal olarak nefes sağlayacak bir büyükçe nefes deliği vardır.

tip

veya MAD – Bu ürün, teknik bir mandibular ilerletme cihazdır.

klinik Çalışmalar

Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, AirSnore cihazı kullanılarak yapılan herhangi bir klinik çalışmalar olmamıştır. Orada kesinlikle genel olarak mandibular ilerletme cihazlar hakkında yayınlanan bazı çalışmalar olmuştur – ama bildiğim kadarıyla AirSnore söz konusu olduğunda, ben özellikle kendisine adanmış çalışmanın her türlü hiçbir başvuru gördüm.

Bu ürün FDA tarafından temizlenir?

Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, bu Ürün değil FDA tarafından temizlendi.

AirSnore Fiyatı

Sen 45,12 $ için Bauer Beslenme bu ürünü satın alabilirsiniz – dürüst olan oldukça iyi bir fiyat – o da gerçekten rekabet ayırmak herhangi bir ‘özel’ özellikleri ile gelmiyor belirtilmelidir olsa. O da iyi yapılmış olması ve horlama önlenmesi iyi bir iş yapmak gibi görünüyor olsa da – temelde aynı şeyi yapmak gibi görünüyor orada daha ucuz cihazlar kesinlikle vardır.

Para değer mi?

Muhtemelen bu yüzden – . O sizin için çalışır eğer değilse, o zaman 60 gün para kullanımı geri paranızı geri almak ve başka bir şey denemek için garanti yapabilirsiniz.

Şimdi, ben de Bauer Beslenme diyorlar açılan kiti sunuyor dikkat etmelisiniz, söyledikten ‘- Cihaz ve Damlalar AirSnore Combo’ . Bu açılan kiti aslında 90,31 $ için satıyor ve bir ağızlık ile birlikte gelir ve daha iyi uyku yardımcı söylenen birkaç damla.

damla hava yolunu temizleyerek ve yatıştırıcı, antiseptik etkiyi sağlayarak çalışmaya söylenir. Sen temelde göğüs, boyun üzerine ovmak ve burun altında – ve bu sayede, çok daha iyi sonuçlar görmek gerekiyordu. Bu ağızlık ile birlikte kullanılır, muhtemelen oldukça fark edeceksiniz.

[EPT id = “556”]

AirSnore Scam Şikayetler?

Ben bu ürünün pazar ama tamamen dürüst olmak gerekirse, ben buldum çok az müşteri yorumları olmuştur ne kadar tam olarak emin değilim. Bu nedenle, zor durumlarda geniş bir yelpazede müşterilerine düşünmek göründüğü gibi% 100 doğruluk ile belirlenmesi oldu.

Ben olacak , ancak bu demek. Çeşitli Bauer Beslenme ürünleri için birkaç diğer değerlendirmeleri yaptık ve ben her zaman şirket saygın olması için bulduk – eğer öyleyse onlar yalnız ürüne kesin hak muhtemelen olduğunu bana söyler, AirSnore satıyoruz.

Ürün nasıl çalışır?

airsnore-ağızlıkBu ürün temelde uyku sırasında alt çene ilerleyen çalışır. Bu hava yolu açılır ve yumuşak damak boyunca meydana gelen titreşim oran azaltmaya yardımcı olur. Hava boğaz yoluyla hareket ettiğinde hava yolunun daralması genellikle artan titreşim neden olduğundan, bu horlama sıklığı azaltmaya yardımcı olur temelde titreşimlerin neden olur -.

 

Gerçek müşteriler ne diyorsun?

Bu online müşteri görüşleri yolunda çok az bulmak mümkün çünkü müşterilerin bu ürün hakkında söylediklerini belirlemek zordur. Kesinlikle şaşırtıcı – bu konuda Bauer Beslenme Web sitesinde herhangi bir yorum bile yok. Sanırım olsaydı, ben bu olduğunu söyleyebilirim belki nispeten yeni bir ürün henüz ilgi odağı zaman bir ton olmamıştır.

ne bekleyebilirsiniz

Eğer buna alışması en az kadar – en mandibular ilerletme aygıtlarında olduğu gibi, muhtemelen ilk başta ağrı hissediyorum biraz bekleyebilirsiniz. Ağzınızda having o gerçekten alışmak için size birkaç gece sürebilir. 5 ya da 7 gün sonra, ancak, nasıl hissettirdiğini büyük bir fark başlamalıdır. Bu cihaz sizin için çalışmaya gidiyor ise, o zaman muhtemelen ağrı bir azalma ve bir hafta için kullanıyorum zaman uyku kalitesinin genel bir iyileşme göreceksiniz.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

Bu marka rekabete karşı biriktirecek?

Ne yazık ki, ben gerçekten bu bölümde söz özellikle benzersiz bir şey görmedik. Ben, demek gelmez çalışmak için görünmüyor ve oldukça iyi tasarlanmış gibi görünüyor. Aynı zamanda makul fiyatlı – ama aynı zamanda pek çok yolu kısa geliyor bakın. Gerçekten diğer mandibular ilerletme aygıtları zaten yapmıyor hiçbir şey yapmıyor. Aynı zamanda hiçbir belirgin klinik çalışmalar, müşteri yorumları sıkıntısı ve öne neden benzersiz özellikleri genel bir eksikliği vardır.

Kesinlikle herhangi bir diğer tipik cihaz could- gibi, doğru kişi için işe yarayabilir ama sadece bazı rekabet daha iyi görünmesini sağlar, bu konuda pek bir şey yok. Bu , yok bu kesinlikle olumlu bir şey bu yüzden – ancak, geri 60 gün para iade garantisi ile birlikte gelir.

Ben de combo paketi bu cihazı sipariş çok daha iyi bir fikir olabilir bahsetmeliyiz. Damla ile eşleştirilmiş, bu ürünü kesinlikle benzersiz bir şey sunuyor. Birçok yoktur damla doğal yağ ile gelen stop-horlama ağızlık bu bağlamda, yani AirSnore kesinlikle bazı rekabet bir kenarı vardır – böyle.

Bu ürün ve ‘tipik’ çözümleri arasında önemli farklar

Bu ürün ve diğer ‘tipik’ çözümleri arasındaki temel fark geri muhtemelen garantisi 60 gün para. bunu görmek güzel yani – Dur horlama cihazların bir sürü garantisi bu tür sunmuyoruz. Ama bunun ötesinde, AirSnore oldukça tipik bir cihazdır.

Bir reçete veya doktor katılımı gerekli midir?

Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, bir reçete gerekmez veya sipariş etmek veya AirSnore kullanmak için bir doktor katılımı.

Lehte ve aleyhte olanlar

İşte ben AirSnore hakkında keşfetti ettik temel artılarını ve eksilerini.

Artıları

  • Ucuz değil
  • Iyi yapılmış gibi görünüyor
  • Bu saygın bir şirket tarafından sunulan oluyor
  • Bu 60 gün para iade garantisi ile birlikte geliyor
  • Bu özel bir uyum elde etmek için kaynama ve ısırığı teknolojisini kullanır

Eksileri

  • etkinliğini doğrulamak için herhangi bir klinik çalışmalar Orada görünmemektedir
  • Bunun için birçok müşteri değerlendirmeleri çevrimiçi vardır
  • İlk montaj ötesinde, özelleştirilmiş ya da daha iyi uyacak şekilde ayarlanamaz

AirSnore İncelemeleri Sonuç

AirSnore mandibular ilerletme cihazı horlama oldukça tipik bir durağıdır. Bu, kaynatın ve ısırık teknolojisini kullanan harika bir 60 gün para iade garantisi ile birlikte geliyor ve hatta Bauer Beslenme ücretsiz olarak sevk edilebilir – tüm iyi şeyler olan!

Açılan paketi sipariş sürece ve uyku Bauer Beslenme da sunduğu damla ile o eşleştirilmiş olsun – Ancak ne yazık ki, rekabette ayırt etmek yardımcı olduğu mevcut çok başka oldu.

sizin için işe yarayabilir, tipik bir düşük maliyetli cihaz için arıyorsanız, o zaman AirSnore kesinlikle incelemeye değer olabilir.

Sağlam bir yarışmacı var – damla ile eşleştirilmiş özellikle. 60 gün para iade garantisi çok olduğu da güzel – ve bu nedenlerden dolayı, bunu deneyerek düşünebilirsiniz. Sizin için işe yaramazsa Sonuçta, sen her zaman geri dönebilirler.

Maliyetler ve nakliye

Bu ürün sipariş için 45,12 $ maliyeti ve ücretsiz kargo ile geliyor – harika!

Bu ürünü satın almak için en iyi yer Bauer Beslenme gelen – onlar ücretsiz nakliye ve 60 gün para iade garantisi veriyoruz çünkü.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

84/100 : by 252 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »