AirSnore ™ Review – Best Anti Krākšana Device

Home » Review » AirSnore » AirSnore ™ Review – Best Anti Krākšana Device

Last Updated on

airsnore produkts

Šodien mēs izskatīsim stop krākšana produktus no AirSnore lai palīdzētu jums iegūt labāku izpratni par to, ko tie piedāvā. AirSnore tirgo ar uzņēmuma nosaukumu Bauer Uzturs un to  AirSnore Mikrofons  ir labs naudas vērtību.

AirSnore Mikrofons ir MAD ierīce. Ne tādā ziņā, ka tas ir dusmīgs, bet tādā ziņā, ka tas ir M andibular dvancement D evice. Labi, tā ka nebija liels joks. Visi joki malā, tas ir viegli izmantot ierīci un varētu padarīt ideāls aizvietotājs jūsu esošo anti-krākšana ierīci.

Papildus AirSnore iemuti AirSnore ir innovated maz, lai atšķirtu sevi no pūļa un attīstīta AirSnore pilieni . AirSnore pilieni ir maisījums no dabīgām eļļām, kas var palīdzēt noskaidrot bloķēta degunus un sakārtotu jebkuru sastrēgumus jums varētu būt. Skaidrāks elpceļu ir klusāka elpceļu un AirSnore Drops ir ideāls veids, kā sasniegt šo mērķi.

Apvienojot gan AirSnore Mikrofons un AirSnore pilieni nodrošina jūs ar labāko kombināciju, palīdzot jums uzvarēt cīņā ar krākšana.

Kā AirSnore Mikrofons darbojas?

Airsnore Mikrofons pelējuma sevi iekšpusē mutē, kas padara ērti. Veids šī ierīce darbojas, ir, lai pārvietotu savu žokļa nedaudz atvērt savu augšējo elpceļu. Tas ir ļoti līdzīgs citām ierīcēm mēs esam jāpārskata iepriekš.

Tāpēc, ka jūsu augšējo elpceļu ir atvērts tas ļauj elpot vieglāk un pieturas jūs no krākšana.

Pirms izmantojot ierīci jums vajadzētu ļaut tai stāvēt karstā ūdenī uz dažām minūtēm, lai ļautu iemuti mīkstināt. Kad iemutis ir pietiekami vēss tas ir gadījumā, sekojot instrukcijām, lai ietilptu.

klikšķiniet šeit, lai iegādātos AirSnore no oficiālā mājas lapa »

izmantojot AirSnore

airsnore-iemutisKatrs no AirSnore sastāvdaļām ir dažādas instrukcijas par pareizu izmantošanu.

AirSnore iemuti neaizņems daudz laika, lai pielāgotos muti. Pirmkārt, ievietojiet iemuti karstā ūdenī uz dažām minūtēm. Ļaujot materiāls sēdēt uz pāris minūtēm ļauj vieglāk pelējuma pareizi. Ir instrukcijas kopu, kas jums ir nepieciešams sekot, bet tad jūs to varat novietot iekšpusē jūsu mutē, koduma uz leju kā aksesuārs atdziest off savā jaunizveidotajām formu. Pat tad, ja forma ir nepareizi, tie var sākt procesu no jauna, kamēr jums ir tiesības fit. Jums nav atstāt to mutē, līdz jūs esat gatavi iet gulēt. Atdzesēto molding paliks spēkā, kamēr to nelieto.

Lai saglabātu AirSnore iemuti, tīrīt pēc katras lietošanas. Jums būs nepieciešams, lai uzsūktu to aukstā ūdenī uz 10 līdz 15 minūtēm. Sajauc nedaudz zobu pastu ar ūdeni, lai izskalotu drooling vai palielinājums, kas var būt uzkrājies pa nakti. Jūs varat arī izmantot protēžu tīrīšanas šķīdumu tīrīt to off.

Par AirSnore pilieni prasa ievērojami mazāku uzmanību un uzturēšanu. Lai palīdzētu mazināt jūsu krākšana dēļ klepus vai aukstuma, berzēt daži pilieni uz jūsu krūtīm, kaklu, un zem deguna, pirms jūs noteikti iet gulēt. Apvienojumā ar AirSnore iemuti, jums tiks miega viegli nakti.

Cenu par AirSnore

Viens no labākajiem daļas par AirSnore ir zema, un saprātīgu cenu, lai palīdzētu. Purchasing CPAP vai citu ierīci, lai palīdzētu ar savu krākšana ir dārga. Daži ierīču veidiem, pat nepieciešama recepte. Šie produkti var tieši pasūtīt, izmantojot tīmekļa vietni. Abas vienības ir tiesības saņemt bezmaksas piegāde.

AirSnore iemuti ir mazumtirdzniecības vērtība ir 57.58 $, bet mājas lapā pārdod preci par 49,95 $. Par AirSnore pilieni ir mazumtirdzniecības vērtība ir 71.99 $, bet mājas lapā ir tos pārdot par 59,95 $.

Ja vēlaties ietaupīt vairāk naudas, jūs varat iegādāties divus objektus kopā 89,95 $. Tas ļaus ietaupīt gandrīz 20 $, ja tu būtu iegādāties abus priekšmetus atsevišķi.

[EPT id = “556”]

Tīrīšana AirSnore Iemutņu

Pēc katras lietošanas reizes, jums vajadzētu tīrīt ierīci, lai nodrošinātu tā paliek svaiga. Vienkārši pop iemuti dažās aukstā ūdenī ar nelielu zobu pastu un atstāj uz 10-15 minūtēm. Tāpat ir iespējams izmantot protēžu tīrīšanas šķīdumu ierīcē, lai saglabātu to tīru.

Labais

  • Cena ir ļoti konkurētspējīga, un, ja ir īpašos piedāvājumus tas izpaužas pat labāk.
  • AirSnore Mikrofons ir viegli lietot un instalēt. Kombinācijā ar AirSnore pilieni jums ir pilns arsenāls Jūsu rīcībā, kas nodarbojas ar krākšana problēmas.
  • Kā runāja par agrāk, tīrīšana iemuti, ir ļoti viegli.

Bad

  • Tu nespēj pielāgot fit. Tas varētu būt jautājums.
  • Tāpat kā lielākā daļa MAD ir ierīce var izraisīt sāpes un diskomfortu pirmajā nedēļā, vai arī tā laikā, kamēr jūs pielāgot to.
  • Ierīce nav FDA noskaidroti.

secinājums

Kā minēts iepriekš par šo pārskatīšanu, AirSnore Mikrofons ir viegli lietot un uzturēt, un ir pieejams par ļoti konkurētspējīgu cenu.

Viens trūkums ir tas, ka jūs nevarat pielāgot iemuti tomēr un regulējams Mikrofons var būt dārgi.

Kā pirmo reizi ierīce, kuras AirSnore Mikrofons kopā ar AirSnore pilieni ir vērts padomāt. Ir arī 60 dienu garantiju, lai jūs varētu būt pārliecināti par to, ko esat iegādājies kvalitāti.

Svarīgi: Tā vienmēr ir vērts runāt ar veselības aprūpes speciālistu par savu krākšana, kā jums var būt cieš no miega apnoja.

apmeklējiet AirSnore oficiālo mājas lapu »

77/100 : by 593 users
FLASH SALE 20% OFF »