AirSnore ™ Review – najlepsze urządzenie Anti Chrapanie

Home » Review » AirSnore » AirSnore ™ Review – najlepsze urządzenie Anti Chrapanie

Last Updated on

airsnore produktem

Dziś będziemy przeglądać produkty zatrzymać chrapanie z AirSnore, które pomogą Ci lepiej zrozumieć to, co oferują. AirSnore jest sprzedawany przez firmę Bauer Odżywianie i ich  AirSnore Ustnik  jest dobry stosunek jakości do ceny.

AirSnore Ustnik jest MAD urządzenia. Nie jest w tym sensie, że jest zły, ale w tym sensie, że jest to M andibular dvancement D evice. OK, więc to nie był wielki żart. Wszystkie żarty na bok jest to łatwe w użyciu urządzenie i może sprawić, że idealny zamiennik istniejącego urządzenia zapobiegające chrapaniu.

Oprócz AirSnore Ustnik AirSnore ma innowacyjne trochę odróżnić się od tłumu i opracowany AirSnore Drops . Krople AirSnore są mieszanką naturalnych olejów, które mogą pomóc jasne zablokowane nosy i sortowania wszelkich zatorów może masz. Jaśniejsza dróg oddechowych jest ciszej i Drops AirSnore są idealnym sposobem, aby to osiągnąć.

Połączenie obu AirSnore Ustnik i AirSnore spada oferuje zwycięskiej kombinacji pomaga wygrać walkę z chrapania.

W jaki sposób AirSnore Ustnik działa?

Airsnore Ustnik kształtuje się na wewnętrznej części jamy ustnej, która sprawia, że ​​wygodne dopasowanie. Sposób, w jaki to urządzenie działa to, aby przenieść swoją szczękę nieznacznie otworzyć górne drogi oddechowe. Jest to bardzo podobne do innych urządzeń, które sprawdziliśmy poprzednio.

Ponieważ twój górnych dróg oddechowych jest otwarty pozwala łatwiej oddychać i zatrzymuje Cię na chrapanie.

Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia należy odstawić w gorącej wodzie na kilka minut, aby ustnik mięknąć. Gdy ustnik jest na tyle fajne, że jest to przypadek postępując zgodnie z instrukcjami, aby dopasować.

kliknij tutaj, aby kupić AirSnore z oficjalnej strony »

Korzystanie AirSnore

airsnore-ustnikKażdy ze składników AirSnore mają różne instrukcje prawidłowego użytkowania.

AirSnore ustnik nie zajmie dużo czasu na dostosowanie się do twoich ust. Po pierwsze, umieszczenie ustnika gorącą wodą przez kilka minut. Pozostawienie materiału do siedzenia na kilka minut ułatwia prawidłowe formy. Są to instrukcje w zestawie, które trzeba wykonać, ale potem można umieścić go wewnątrz jamy ustnej, gryzie ziemię jako akcesorium stygnie w nowo utworzonej kształtu. Nawet jeśli kształt jest tak, że można ponownie rozpocząć proces od momentu masz odpowiednie dopasowanie. Nie trzeba zostawić go w ustach, dopóki nie są gotowe iść do łóżka. Schłodzoną formowania pozostaje w miejscu, podczas gdy nie jest używane.

Aby utrzymać ustnik AirSnore, wyczyścić go po każdym użyciu. Będziesz musiał moczyć w zimnej wodzie przez 10 do 15 minut. Zmieszać w małej ilości pasty do wody, aby oczyścić każdą ślinotok lub gromadzeniu, które mogły nagromadzić się przez całą noc. Można również użyć środka czyszczącego do czyszczenia protez go wyłączyć.

Krople AirSnore wymagają znacznie mniej uwagi i konserwacji. Aby pomóc złagodzić chrapanie spowodowane kaszel lub zimno, natrzeć kilka kropli na klatce piersiowej, szyi i pod nosem, zanim położyłem się spać. W połączeniu z ustnikiem AirSnore, będzie łatwe do spania na noc.

Ceny za AirSnore

Jedną z największych zalet AirSnore jest niska i za rozsądną cenę pomóc. Zakup CPAP lub innego urządzenia, aby pomóc z chrapania jest drogie. Niektóre typy urządzeń wymagają nawet recepty. Produkty te mogą być bezpośrednio zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Oba elementy są uprawnieni do bezpłatnej wysyłki.

AirSnore ustnik ma wartość detaliczna $ 57.58, ale na stronie internetowej jest sprzedaż towaru za $ 49.95. Krople AirSnore mieć wartość detaliczna $ 71.99, ale na stronie internetowej sprzedaje je za $ 59.95.

Jeśli chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy, można kupić dwa elementy razem $ 89.95. Pozwala to zaoszczędzić prawie 20 $, jeśli było kupić zarówno elementy oddzielnie.

[EPT id = “556”]

Czyszczenie AirSnore Ustnik

Po każdym użyciu należy oczyścić urządzenie, aby upewnić się, że pozostaje świeża. Wystarczy wyjąć ustnik w jakiejś zimnej wodzie z odrobiną pasty do zębów i pozostawić na 10-15 minut. Możliwe jest również użycie środka czyszczącego protezy na urządzeniu, aby utrzymać go w czystości.

dobry

  • Cena jest bardzo konkurencyjna i gdy istnieją specjalne oferty ta staje się jeszcze lepszy.
  • AirSnore Ustnik jest łatwy w obsłudze i instalacji. W połączeniu z AirSnore Drops masz pełny arsenał do dyspozycji na rozwiązywaniu problemów chrapania.
  • Jak mówił o wcześniej, czyszczenia ustnika jest bardzo proste.

Złe

  • Jesteś w stanie dostosować dopasowanie. Może to być problemem.
  • Podobnie jak większość MAD to urządzenie może powodować ból i dyskomfort w pierwszym tygodniu lub tak natomiast dostosować do niego.
  • Urządzenie nie jest FDA wyczyszczone.

Wniosek

Jak wspomniano wcześniej w tym przeglądzie, AirSnore Ustnik jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu i jest dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie.

Jedyną wadą jest to, że nie można regulować ustnika jednak i regulowany Ustnik może być kosztowne.

Jako pierwsze urządzenie razem, gdy AirSnore Ustnik wraz z kroplami AirSnore są warte rozważenia. Istnieje również gwarancja 60 dni, dzięki czemu można mieć pewność co do jakości tego, co zostało zakupione.

Ważne: To jest zawsze warto mówić do służby zdrowia na temat chrapania jak można cierpieć na zespół bezdechu śródsennego.

AirSnore odwiedzić oficjalną stronę internetową »

95/100 : by 285 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »