Airsnore Review: nie tylko Ustnik – Najlepsze zapobiegające chrapaniu Ustniki

Home » Review » AirSnore » Airsnore Review: nie tylko Ustnik – Najlepsze zapobiegające chrapaniu Ustniki

Last Updated on

Airsnore to unikatowy produkt, który przychodzi w wyjątkowym pakiecie. Zacznijmy od tego, że jest MAD (Device żuchwy Advancement) w swej istocie na celu trzymać dolną szczękę do przodu, aby zapobiec chrapaniu.

Istnieje jednak więcej niż tylko ustnika.

Firma oferuje również Airsnore krople, które są stosowane w celu wyczyszczenia zablokowanych nosy, aby ułatwić oddychanie jako alternatywnego podejścia do chrapania.

airsnore produktem

Kto stoi za Airsnore?

Airsnore jest sprzedawany przez firmę Bauer żywienia, ale firma, która produkuje ją w rzeczywistości nazywa się Wolfson Berg Limited z siedzibą na Cyprze.

Firma sprzedaje szeroką gamę produktów związanych ze zdrowiem i funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat.

Jednym z ich najbardziej popularnej linii produktów są suplementy.

Urządzenia, które produkują swoje produkty są zatwierdzone przez FDA; Jednak sama Airsnore nie FDA wyczyszczone.

Trochę zamieszania, ale nie wielkim powodem do niepokoju.

Miałem wiarę w firmie, ponieważ miał tak długa żywotność.

Dlaczego Airsnore inaczej?

airsnore-sen-relief-drop-combo-Składniki-review

Chrapanie występuje ze względu na drgania tkanek, Airsnore działa poprzez rozszerzanie szczęki przodu i rozszerzenia drogi oddechowe w tylnej części gardła.

Zapobiega to wibracje i zwiększa pobór tlenu podczas snu.

Podstawowym konstrukcja jest koncepcyjnie jak inne Mads, ale to, co sprawia, że ​​wyróżnia się jest opcja na zakup Airsnore spada.

Krople Airsnore wykonane są ze specjalnych składników, które mają właściwości kojące i antyseptyczne, aby pomóc złagodzić objawy grypopodobne i przekrwienie błony śluzowej nosa.

Składniki składa się z pięciu głównych olejków eterycznych.

 1. Lavendulaangustifolia Flower Oil. Olej ten jest uzyskiwany z rośliny lawendy, które mogą być powszechnie spotykane w południowej Francji. Jest on używany jako de-stresora, dzięki czemu spanie łatwiejsze i bardziej komfortowe. Wiadomym jest, aby być skutecznym benzodiazepiny, lek, który jest używany, aby pomóc ktoś zasnąć.
 2. Eukaliptus globulus Liść Oil. Olej ten jest uzyskiwany z drzewa eukaliptusowego, które można znaleźć w Australii. Ten olejek ma wiele korzyści zdrowotnych, stając się jednym z najbardziej popularnych olejów na rynku. Eukaliptol który jest głównym składnikiem oleju, tworzy miękki efekt kojący, aby komuś pomóc zasnąć. Jest także stosowany w celu wyczyszczenia zakażenia układu oddechowego, zakażenia zatok, łagodzenia objawów astmy oraz zmniejszają ból oraz stan zapalny dróg oddechowych błon śluzowych.
 3. Menthapiperita Liść Oil. Olej ten jest uzyskiwany z rośliny mięty pieprzowej, które można znaleźć w Ameryce Północnej i Europie. Powszechnie nazywane olejek miętowy, to pomaga złagodzić nudności i pomaga uspokoić nerwy.
 4. Helianthus Annus Seed Oil słonecznikowy. Olej ten jest uzyskiwany z nasion słonecznika, które znajdują się w Ameryce Północnej. To ma wartość leczniczą i jest źródłem tryptofanu, który pomaga złagodzić bezsenność i łagodnej depresji.
 5. Pinussylvestris LEAE olej ten jest uzyskiwany z igieł na sośnie Scot i można je znaleźć na całym świecie. Jest inny olej, który pomaga złagodzić bezsenność. Opary z oleju jest kojący i odświeżający, który zapewnia również solidną noc snu.

Moje osobiste doświadczenie

img_3808

To był wspólny gotować i konfiguracja zgryz dla Airsnore że zrobiłem wiele razy wcześniej w innych urządzeniach do szału. Procedura gotować i zgryz pozwala dopasować urządzenie do zwyczaju się do mojego struktury szczęki, co czyni go bardziej komfortowe i skuteczne.

W celu zamontowania urządzenia, to trzeba użyć naczynie do gotowania wody, pusty miskę wlać gorącą wodę do, miska wypełnionej lodem wody po tym, jak dopasować go do ust, łyżki wykorzystać do umieszczenia go i z wody i coś do śledzenia czasu.

Po gotowaniu w wodzie, że zanurza się Airsnore przez 5 do 10 minut, co jest więcej niż normalnie w przypadku pozostałych wrzenia i zgryzu ustników.

Po gotowaniu, umieściłem go w ustach, przedłużony mój szczękę i ugryzł w dół na tyle mocno, aby zatopić zęby w materiale, ale nie tak mocno jak ugryźć całą drogę. Jest to kluczowy element, który pasowałby do mojego produkt unikalnej strukturze szczęki. Po tym, że usuwa się je i umieszcza je wewnątrz lodowatej wody tak, że ponownie stwardnieje.

Po umieszczeniu go w moich ustach myślałem, że to było wygodne, i to był łatwy set up. Nie było żadnych dodatkowych ustawień musiałem pobawić się lub dowolny Konf potrzebne która była miła zmiana tempa. Sam ustnik nie czuć inwazyjne lub uciążliwe i do tej pory nie było żadnych negatywów od samego produktu.

Kiedyś również Airsnore kropli przed snem. Kiedyś kilka kropel na szyi, pod nosem i na klatce piersiowej. Te krople są bardzo silne, więc chcesz, aby upewnić się, aby nie przesadzić go podczas korzystania z nich. Tylko kilka kropli w każdej lokalizacji będzie wystarczająca.

Pierwsza noc

Używanie go do pierwszej nocy, czułem dobrze wypoczęty, co oznacza miałem dobrą noc snu. Moja szczęka była nieco obolały kiedy się obudziłem, ale to jest zupełnie normalne przy użyciu nowego urządzenia po raz pierwszy. Nie byłem zbyt zaniepokojeni tym, to zwykle ustępuje po pewnym czasie moich mięśni twarzy i szczęka przyzwyczaja się do nowego urządzenia. Krople Airsnore były również skuteczne, jak czułem się bardziej zrelaksowany po ich użyciu. Mój nos był jaśniejszy i łatwiej było oddychać zbyt. Nie mogłem się doczekać do końca tego procesu.

Teraz nadszedł czas, aby zapytać moją żonę jak pierwszej nocy poszliśmy. Normalnie ona zatrzymuje się później niż ja, więc zwykle byłem spanie na dłuższą chwilę, zanim zdecyduje się pójść do łóżka. Potwierdziła, że ​​nie słychać chrapanie ze mną aż poszła spać, co jest świetne, bo kiedy chrapać to również utrudnia jej zasnąć.

I wtedy czyścić ustnik przed zapisaniem go na cały dzień. I normalnie czyścić ustników z mydłem i wodą, która jest szybkie czyszczenie, a następnie pozwolić jej wyschnięcia przed umieszczeniem go w tej sprawie na dzień.

Reszta procesu

Na drugi dzień, już zauważyłem ból odszedł nieco co oznaczało moje usta staje się przyzwyczaić do Airsnore.

Zasnąłem szybko z pomocą zrzutów i na dwie noce z rzędu moja żona potwierdziła, że ​​nie słychać chrapanie ode mnie. Ja naprawdę się doczekać reszty mojego dwutygodniowego procesu z tym produktem.

Przez resztę czasu trwania mojego procesu, miałem pozytywne rezultaty. Codziennie bolesność by rozproszyć powoli, aż nie było w ogóle bolesność pod koniec mojego procesu.

I w dalszym ciągu stosować kropli za cały okres i muszę szczerze powiedzieć, że bardzo zadowoleni z tego coś ponadto, aby pomóc mi spać każdej nocy. Po dwóch tygodniach mogę śmiało powiedzieć, że Airsnore to skuteczne rozwiązanie anty-chrapanie, że dał mi długo utrzymujące się rezultaty.

Pozytywy i negatywy

Nie ustnik jest idealne, a wszystkie one mają swoje wady i zalety.

Chociaż miałem pozytywne rezultaty ważne jest, aby dokonać przeglądu pozytywy i negatywy z Airsnore przed dokonaniem zakupu.

Pozytywne

 • Nie chrapanie i obudziłem się wypoczęty i pobudzony.
 • Unikalne Airsnore spada mi pomóc lepiej spać i przechowywane mój nos jasne. Bardzo miły dodatkowy bonus do wykorzystania w nocy.
 • Pęcherzyk w środku ustnik, który pozwala na oddychanie przez usta. Jest to duży plus dla kiedy mój nos jest zablokowany i jestem zmuszony do oddychania przez usta.
 • Bardzo dobra cena za produkty.
 • Istnieje długa gwarancja zwrotu pieniędzy 60-dni. Jest to wystarczająco dużo czasu, aby go przetestować i zdecydować, czy chcesz ją zachować.

Negatywne

 • Niestety, nie mogą być wykorzystywane przez chrapiących, którzy mają czapki, korony, protezy, mosty i implanty. Jak to chwyta i trzyma na zęby sprawiają, że nadaje się do użytku dla osób z tymi chorobami zębów.
 • Urządzenie nie jest FDA wyczyszczone; Jednak jest on produkowany w zakładzie FDA wyczyszczone.
 • Było kilka szczęk ból podczas korzystania z urządzenia na początku, razem z pewną ślinotok.
 • Podstawowe urządzenie MAD żadnych dostosowań zwyczaju dopasować urządzenie jeszcze bardziej.

Niektóre opinie od rzeczywistych klientów

Istnieje sporo opinii Airsnore online, a najbardziej, że mam natknąć są pozytywne. Niektórzy recenzenci nie wspominając o ich szczęki bolesność podczas korzystania z niego; Jednak to należy się spodziewać, gdy używasz urządzenia MAD po raz pierwszy.

„Skończyło się mój mąż Airsnore ponieważ jego chrapanie nie tylko wpływ na niego, ale mój sen, jak również. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Nie tylko jest on śpi lepiej i czuje się lepiej rano, więc jestem!”- Jennifer Miller

„My chrapanie upadł na ziemię trochę od podejmowania tego zakupu. Jestem bardzo z niego zadowolony, i bardzo go polecam.”- Mark Jacobs

„Używam tego produktu przez ponad rok, a ja nie mogę być szczęśliwsza. Początkowo moje zęby i szczęka były ból i prawie zrezygnował, ale zatrzymany z nim. Po chwili ból zniknął i ustnik wciąż afektywne. Teraz mogę spać w tym samym pokoju z żoną, to coś rekindled nasze małżeństwo!”- John Adams

„Zakończenie moje chrapanie jest bezcenna i nie mogę polecić to za mało. Po przyzwyczaić się do tego, że warto. Moje chrapanie nie ma, a moje życie jest lepsze.”- Craig Herths

Jak o cenie?

Cenę Airsnore jest dobra za to, co otrzymujemy. Klienci na całym świecie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki, który sprawia, że ​​jest to nawet lepsze rozwiązanie.

Airsnore sama kosztuje $ 49.95 , a Airsnore spada o same kosztować $ 59.95 .

Kupując je razem jednak jest prawdziwym opłacalne rozwiązanie. Cena urządzenia i krople mieszanym wynosi $ 89.95 , który przychodzi do łącznych oszczędności $ 39.69 .

Na stronie producentów ma kilka doskonałych ofert dostępnych, jak np kupując dwa i coraz jeden wolny, a nawet jak się kupuje trzy i trzy wolne.

Przy obliczaniu kosztu jednostki na tych, okazują się być ogromny problem.

[AIRSNORE_PRICE]

Wniosek

Airsnore jest przyzwoity urządzenie MAD.

Przez siebie, to sprawia, że ​​za miły początkującym lub poziomu wejścia mikrofonu.

Cena jest niska, gwarancja jest długa, i nie ma trudności konfiguracji potrzebne.

Wartość znalazłem w produkcie jest dodatkowa premia z Airsnore spada. To sprawia, że ​​jest wyjątkowy w porównaniu do innych produktów wolnostojących.

Krople rozluźnił mnie i wyjaśnić moje dróg oddechowych nosa całkowicie, poczułem łatwiej było oddychać ogólnej.

Miałem trochę ból przez kilka pierwszych dni noszenia produkt, ale pod koniec mojego procesu, że ból był całkowicie zniknęły.

I w pełni polecam Airsnore dla każdego, kto chce spróbować łatwe wejście poziom MAD urządzenia połączoną z wyjątkowość Airsnore spada.

Zamówienie AirSnore z oficjalnej strony »

57/100 : by 126 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »