AirSnore weryfikacja: więcej niż tylko Ustnik

Home » Review » AirSnore » AirSnore weryfikacja: więcej niż tylko Ustnik

Last Updated on

AirSnore weryfikacja

airsnore produktem

AirSnore to kolejny unikalny produkt miałem okazję przetestować i przeglądu. Jest to MAD (żuchwy Urządzenie Advancement), ale firma oferuje dwuetapowe podejście do zatrzymania chrapanie.

A także sprzedaży ustnik oferują również AirSnore krople, które jest alternatywą podejście do sprzątania zablokowane nosy łatwiej oddychać. Ponieważ jestem poszkodowany alergii i czasami zatok Byłem bardzo podekscytowany, aby to podejście dwuetapowe, aby pomóc mi spać.

Po trochę badań okazało się, że AirSnore jest produkowany przez spółkę na Cyprze zwanego Wolfson Berg ograniczona. Oni AirSnore rynek pod nazwą Bauer Żywienia, który również sprzedaje różne suplementy w zatwierdzonym zakładzie FDA ponad 10 lat.

Jednak sam produkt nie jest FDA wyczyszczone, co sprawia, że ​​dla niektórych mylące reklamy. Niemniej jednak, po wstępnym badaniu byłem podekscytowany, aby rozpocząć.

Technicznych rzeczy

dlaczego-chrapanie

Było to typowe urządzenie MAD, który wymaga konfiguracji wrzenia i gryzie. Wolę te konfiguracje ze względu na fakt, że daje trochę więcej personalizacji, usta każdego z nas są inne, więc to, co kształtuje się moim struktury szczęki nie będzie kształtować ten sam sposób do struktury szczęki żony.

Urządzenia MAD pracy przez rozszerzenie dolną szczękę, która nadaje się do tyłu oddechowych wystarczająco dużo miejsca do oddychania zwykle w nocy. 90% populacji (chrapanie), który obejmuje mnie chrapać, ponieważ język wsuwa się do tyłu blokowania tej drogi oddechowe gardła, a następnie powodując wibracje.

Drgania stworzyć chrapanie, co powoduje wiele problemów zdrowotnych, począwszy od mniej energii i przyrostu masy ciała do poważniejszych problemów sercowo-naczyniowych, takich jak.

Nie było również unikalna część zakupu produktu, który był AirSnore Drops. Krople te składały się z składników, które eksperci medyczni mówią, mają właściwości antyseptyczne i kojące, aby złagodzić uczucie zatkanego nosa i objawy grypopodobne. Było 5 głównych elementów:

 • Helianthus Annus Seed Oil słonecznikowy . Jest to olej, który jest uzyskiwany z nasion słonecznika, bardzo popularne na jedzenie, które można próbowali wcześniej. W wielu częściach świata, ma też wartość leczniczą. To źródło tryptofanu, które przynosi ulgę łagodnej depresji i pomaga bezsenność.
 • Eucalyptus globulus Liść oleju. Olej ten jest uzyskiwany z drzew eukaliptusowych rodzimych do Australii. Jest to jeden z najbardziej popularnych olejków eterycznych, ze względu na różne właściwości zdrowotne. Głównym składnikiem tego oleju, eukaliptol, pomaga stworzyć kojąco, aby komuś pomóc zasnąć. Olej ten stosuje się w lecznictwie w leczeniu bólu i zapalenia błony śluzowej dróg oddechowych, astmę, infekcje zatok, zakażenia dróg oddechowych i kaszlu. To brzmiało wspaniale dla mnie specjalnie.
 • Lavendulaangustifolia Flower Oil . Olej ten pochodzi z rośliny lawendy zwykle znajduje się na południu Francji. Olej ten jest stosowany na odstresowanie, co snu bardziej komfortowe. Jest to skuteczny benzodiazepiny, które zostało udowodnione, aby pomóc ludziom zasnąć.
 • Menthapiperita Liść oleju. Jest to wyciąg z rośliny mięty pieprzowej zwykle w Ameryce Północnej i Europie. Znany również jako olejek miętowy, to uspokaja nerwy, a także może dać ulgę na mdłości.
 • Pinussylvestris LEAE Wyciąg z igieł na sośnie Scot i znajdują się w różnych częściach świata. Pomaga to osoba, która cierpi na bezsenność, para jest orzeźwiający i praktycy lecznicze stwierdzić, że pozwoli, aby ktoś miał przyjemny noc snu.

Dopasowywanie

Teraz nadszedł czas, by wreszcie przygotować urządzenie dla mojej żony i mnie do snu. Nie było nic w przygotowaniu tego inaczej w porównaniu do innych urządzeń przygotowania MAD zrobiłem w przeszłości. Zebrałem zwykłych narzędzi potrzebnych do montażu.

Garnek można używać do gotowania wody, pusta miska wlać wodę do, miski z wodą z lodem, łyżką cedzakową i mojego telefonu komórkowego, aby śledzić, ile czasu zostało do wnętrza wody i ustach.

I gotowano w wodzie, a następnie wlano ją do pustej miski. Musiałem zanurzać urządzenia w gorącej wodzie dłużej niż większość innych z nich użyłem, w sumie 5 do 10 minut.

Wziąłem go z łyżką cedzakową i pozwolić mu ochłodzić się lekko i umieścił go w moich ustach, przedłużony mój szczękę i ugryzł mocno więc byłoby uformowanie się do mojego unikalnej strukturze dentystycznej.

Po gryzie ziemię, wziąłem ją z moich ust, a następnie zanurzeniu go w wodzie z lodem więc byłoby twardnieje. Teraz powinno być wszystko ustawione i gotowe do nocy, umieścić go z powrotem w moje usta po raz ostatni, aby upewnić się, że to było wygodne i to było. Następnie było zrobić ponownie cały proces dla mojej żony.

Początkowa reakcja

I okazało się, że wygodne w moich ustach. Nie było wiele ustawień, które zajmują się lub długi proces konfiguracji, co było miłe. Było tak szybko z instalacji jako MAD urządzenie może być.

Nie czułem się nachalny lub zbyt duże dla mnie do używania w nocy. Moja żona zgodził się i oboje czuliśmy, że to ładny produkt. Do tej pory nie ma w ogóle downsides jeszcze.

Kiedyś też AirSnore kropli przed snem. Umieściłem krople na mojej klatce piersiowej, szyi i pod moim nosem. Powinno to przyczynić się do wypoczynku i daje mi prawdziwą wyraźny oddychania przejście dla mojego nosa. Czas do łóżka.

Dzień dobry

Kiedy obudziłem się następnego dnia rano czułem się wypoczęty. To zazwyczaj oznacza spałem chrapanie darmo. Moja żona wspomniała, że ​​nie słychać żadnego hałasu od mojej stronie łóżka, a ja odpowiedziałem do niej z taką samą obserwacją. Zrobiłem obudzić z niewielką bolesność w szczękę, ale to było normalne dla nowego urządzenia.

Zwykle ustępuje po jakimś czasie, jak mięśnie twarzy i szczęki przyzwyczaić się do tego, co masz na sobie. Miałem pewne nieznaczne ślinienie również, spodziewałem się tego, aby lepiej jak sobie urządzenie konsekwentnie o więcej czasu. I lubił AirSnore spada i nie czuję się bardziej zrelaksowany. Znalazłam też moje kanały nosowe czuł jaśniejsze i łatwiej oddychać.

Silne strony

 • Obudziłem się wypoczęty i nie chrapanie zarówno dla mojej żony i mnie
 • Duży otwór powietrza w centrum pozwala na oddychanie przez usta. Cieszymy się, że kiedy jestem zmuszony do oddychania przez usta z powodu alergii.
 • AirSnore spada. Podwójny podejście, które było miłe, aby wypróbować. Dotrzymałem nosa przejście uczucie jasne.
 • Pieniądze 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. 2 miesięcy do testowania jest ładny długi czas, aby zastanowić się, czy chcesz zachować, czy nie.
 • Doskonała cena za to, co otrzymujemy.

Słabości

 • Snorers którzy korony, czapki, protezy, mosty czy implanty nie może nosić urządzenie. Jak to chwyta na zęby sprawiają, że nadaje się do użytku dla tych ludzi.
 • Nie FDA wyczyszczone.
 • Brak szczegółowych regulacji, aby dostroić go. Naprawdę tylko podstawowe urządzenia MAD.
 • Gdyby jakiś początkowy ból szczęki i ślinotok.

cennik

Chodzi w tym jest dobry na to, co otrzymujesz. Jest wolna wysyłki dla USA i Wielkiej Brytanii klientów co czyni go jeszcze bardziej kuszące. Użytkownicy spoza tych krajów musi zapłacić $ 9 dla żeglugi. Sam ustnik kosztuje $ 49.95, a AirSnore spada sama kosztować $ 59.95.

To może wydawać się drogie, ale jeśli kupisz ustnik połączony z AirSnore Drops cena wynosi $ 89.95. Skończyć oszczędzając $ 39.69 kupując je razem, a nie oddzielnie.

Istnieje również kilka naprawdę dobre oferty na stronie, takich jak kupić dwa dostać jeden wolny, a nawet kupić trzy i dostać trzy darmowe! Który sprawia niesamowitą wartość, gdy w podziale na jednostkowej cenie.

[EPT id = “556”]

Końcowy wniosek

Produkt jest ładne urządzenie MAD. Na własną rękę jest to dobry produkt Początkujący – ma niską cenę, dobrą gwarancją i nie ma skomplikowanej konfiguracji. Dodatkowy bonus kropli AirSnore czyni go wyjątkowym i bardzo popycha ją na brzegu dla mnie.

To jest premia, że ​​nigdy nie widział, ani później. Nie miałem żadnego chrapania używając go, ani nie moją żonę. Korzystanie z kropli czuję się zrelaksowany, a mój fragment nosa czuł bardziej przejrzyste i łatwiejsze do podjęcia w tlen.

Miałem pewne wstępne bolesność w mojej szczęce, jak również pewne ślinienie, ale oba które ustąpiły po pewnym czasie.

Ja osobiście umiłował produkt i wyjątkowość tego. Zdecydowanie polecam to dla początkujących i chrapiących, którzy mają większe doświadczenie z urządzeniami do szału.

Krople uczynić go wyjątkowym zakupu i myślę, że każdy będzie zadowolony.

kliknij tutaj, aby kupić AirSnore z oficjalnej strony »

93/100 : by 233 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »