Basit Ve Etkili Horlama Durdur Ağızlık – AirSnore İnceleme

Home » Review » AirSnore » Basit Ve Etkili Horlama Durdur Ağızlık – AirSnore İnceleme

Last Updated on

AirSnore ağızlık nedir?

airsnore ürünün

AirSnore ağızlık hafifçe ileriye alt çene itme ve bu ileri konumda kilitleyerek uyurken temizlenir senin boğazın arkasındaki hava yolunu tutmak amacıyla bir Mandibular İlerleme Cihazı (MAD) ‘dir. Bu sert hava geçmek için yapım, boğaz çene, dil, ya da her ikisi tarafından tıkandığında sıklıkla horlama nedeniyle oluşur horlama durdurmaya yardımcı olacaktır. AirSnore ağızlık evde yapmak basit bir kaynama ve ısırığı süreci aracılığıyla çenenin şekline göre ayarlanır.

AirSnore yerde çene kilitler bu yana en Mads gibi, öğütme dişleri azalacak.

AirSnore da kolayca cihazla ağzınızdan nefes sağlayacak önünde bir nefes deliği vardır. Bu önemli bir ayrıntı gibi görünmeyebilir, ancak bu şekilde size bir burun tıkanıklığı varsa alerji nedeniyle ya da grip bile AirSnore giymek mümkün olacak.

Şirket ayrıca protez kullananlar (hala kendi diş hekimine başvurmalısınız rağmen herhangi bir ağızlığı kullanabilirsiniz görmek için) kullanmak mümkün olması gerektiğini belirtmektedir

AirSnore üreticileri FDA tesisleri onaylı, bu FDA ürünün kendisi onaylı anlamına gelmez ağızlık imal edilmiştir ki, bu tek firma “anlamına gelir iyi üretim uygulamaları ile uyumlu “.

Kullanılan Tasarım ve Malzeme

AirSnore bir tıkalı burun varsa veya genellikle ağız yoluyla nefes çünkü (sizin ağız yoluyla nefes şansınızı artıracaktır belirtilmelidir ne zaman ağız yoluyla nefes almasını sağlar, cihazın ön kısmında bir nefes deliği vardır hava akımı) Eğer horlama yapar boğaz titreşim, dokuları yapma şansını artırır boğaz, arka vuracak çünkü bir ağızlık giyen değilken burnunuzdan nefes aksine, horlama. budur.

Eğer kaynatma ve bit süreci boyunca ayarlamak mümkün ağız parçası için bir termoplastikten yapılmıştır. Termoplastik tür kullanılır tam olarak ne hiçbir söz yoktur.

Nasıl AirSnore Mikrofon Kullanılır ve Nasıl Çalışır

airsnore-ağızlıkdil ve boğazın arka bizim kas dokuları dinlenmek çünkü Horlama genellikle hava akımları titreşimi bunları yapmak için izin uyku sırasında olur. Sırt üstü yatarken, senin alt çene zor hava geçmek için yapım, böylece boğazın arka tıkanma, geriye itilir. Nefes artan hava basıncı sonra horlama yapar.

AirSnore, çoğu Mads gibi, temizlenmiş senin boğazın arkasındaki hava yolunu tutmak için uyurken senin alt çene öne itti tutar, böylece kolayca nefes alabilir.

Ağzını temizleyin ve cihaz giyen veya şekillendirme önce dişlerinizi fırçalayın.

senin çene AirSnore kalıp nasıl talimatları okumak için emin olun.

!! Sadece bir montaj gibi görünüyor bu ürünün etkinliği bazı gevşek yapabilir remolding beri kaynama ve ısırığı sürecini yaparken çok dikkatli olmak gerekir, yani yapılabilir.

Burada kaynatın-ve-ısırma ağız parçası için talimatlar bekleyebilirsiniz budur:

 • Sıcak su içinde cihaz daldırın
 • zaman (birkaç dakika) belirli bir miktar sonra, aygıtı kaldırmak ve soğumaya bırakın
 • soğuması kısa sürede, ağzınızda cihazı koymak ve alt çene hafifçe öne doğru itti tutarak, üzerinde ısırık
 • Bir dakika sonra, ağzından almak ve soğuk su koyun

Temizlik ve Uzun Ömür

Sadece ağzınızda koymak başka bir cihaz gibi, AirSnore üreticisinin talimatlarına göre her kullanımdan sonra temizlenmelidir, ama genel olarak edilmelidir:

 • temizlemek için olmayan bir beyazlatma macunu normal bir diş fırçası ve soğuk su kullanın
 • Bir hafta izin Ayrıca, bir zamanlar bir protez temizleyici emmek

senin köpek ulaşamayacağı, kuru bir yerde saklamayın …

AirSnore sürmelidir ne kadar hiçbir resmi numaraları vardır ve nispeten yeni bir ürün olduğu için (bulunabilir birkaç iyi bir ürün olduğunu söylemek olsa), birçok değerlendirme çevrimiçi yoktur, bu yüzden anlaması olamaz o sürmelidir ne kadar. Ama yaklaşık bu fiyata çoğu ürünler 4 ve 12 ay arasında sürecek ve kullanıcıya bağlıdır. Örneğin, düzgün bakım olup olmadığını, kullanıcı onun / onu dişlerini ya da öğütür olup olmadığını.

Potansiyel Yan Etkileri

iki en sık görülen yan etkileri

 • çene ağrı
 • aşırı salya

Diğer potansiyel yan etkileri şunlardır

 • Kuru ağız
 • Dişlerin hassasiyet
 • dişeti tahrişi
 • Dişlerinizi aşağı lokma şekilde küçük değişiklikler

Tüm yan etkiler ilk birkaç gün içinde kendi kötü olması ve hızlı bir şekilde şiddeti azaltmak gerekir.

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

klinik Veriler

Mandibuler İlerlemesi Cihazlar etkinliği kanıtlayan pek çok olmuştur ama, AirSnore üzerinde özel olarak yapılmış herhangi bir klinik çalışma olmuştur görünmüyor.

Sizin için AirSnore Anti-Horlama Ağızlık Çalışma Will?

Mandibular Terfi Cihazlar horlama etkili ilaçlar olduğu kanıtlanmıştır ve AirSnore en az değerlendirmeleri çevrimiçi iyi bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü onun nefes delik, sizin burnunuzdan nefes gerek yoktur ve o yana kaynatın ve-bite birçok kullanıcı için kullanılan kazanılmış sonra, giymek için rahat olmalıdır.

AirSnore da daha kolay burnunuzdan nefes yapmak için göğüs üzerinde ve burun delikleri altında uygulama bir sürtünme takviyesi ile gelebilir. Şirket, bu önemli ölçüde AirSnore ağızlığın etkinliğini artırması gerektiğini söyledi.

Bu Maliyet mu Ve Nerede It Satın Ne Kadar

AirSnore Anti-Horlama Ağızlık kendi resmi web sitesinden satın alınabilir

Aynı zamanda imalat şirketin web sitesinde satın alınabilir ( Bauer Beslenme )

Bu maliyeti 57,58 $ ağızlık için, ve ağızlık ve sürtünme takviyesi için 129,64 $ . Hiçbir garanti yoktur ama bir orada 60 gün para iade garantisi . Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada veya ürünü göndermek için hiçbir nakliye maliyeti yoktur.

[EPT id = “556”]

Ürün arkasında Şirket

Birçok yorum ve ürünün müşteri geribildirim çevrimiçi yoktur açıklıyor resmi AirSnore web sitesi ve kendilerini 2015 yılında satmaya başladı AirSnore ürünler. Ama ana şirket olarak adlandırılan köklü bir firmadır Bauer Beslenme . Bu şirket “bir on yıl içinde” beslenme ürünleri satan olmuştur, bu ürünlerin birçok yaygın gözden geçirilmiştir. Daha önce de belirtildiği gibi, sadece AirSnore ağızlık sorumlu küçük firma sadece 2015 yılından bu yana civarında olmuştur.

Bauer Beslenme ve AirSnore Hem her zaman FDA ürünleri FDA müfettişleri üretim tesisleri FDA standartlarına kadar olduğunu düşünüyorum, yani tesisler onaylı üretmektedir söylüyorlar. Ama bu AirSnore ağızlık FDA onaylı olmuştur anlamına gelmez.

Ürün uzun süre piyasada olmamıştır çevrimiçi çünkü birçok değerlendirme yok olmasına rağmen, bu birkaç değerlendirme gerçekten olumlu. Ayrıca benim kişisel deneyim, AirSnore bir tedavi çalıştı ve kesinlikle orada sürtünme takviyesi ile birlikte benim en sevdiğim ağızlık biridir.

AirSnore ağızlığın Özeti

AirSnore bir kaynatma ve ısırığı süreci kullanarak ağzınıza cihazınızı ayarlamanızı sağlar termoplastik yapılmış bir Mandibuler İlerleme Cihazı vardır. onu giyerek kullanıcı ağız yoluyla nefes, böylece ön bir nefes deliği vardır. En kullanıcıların hızlı adapte olabilmek ve onların AirSnore ağızlığı kullanarak rahat olacak, böylece kaynama ve ısırığı süreci kolaylaştırır. Ürünün ortalama ömrü bilmenin iyi bir yol olmasına rağmen, bu tip ve fiyat çoğu ürün 4 ile 12 ay arasında sürecek. o mümkün olduğunca uzun ömürlü yapmak için, her kullanımdan sonra temizlik ve kuru bir ortamda ağızlığı depolama, bunun doğru dikkat çekmek için emin olun.

Potansiyel yan etkileri, çoğu Mads gibi, çene ağrı, aşırı drooling, ihale dişleri ve diş eti tahrişine içerir. Bu yan etkiler ilk birkaç gün içinde kendi kötü olması ve önemli ölçüde nispeten hızlı bir şekilde şiddeti azaltmak gerekir. En kaynatın-ve-ısırma ağızlık gibi, birçok kullanıcı birkaç hafta içinde cihazı giyen rahat hissedeceksiniz.

AirSnore da size göğüs, boyun için geçerli bir sıvı olan bir sürtünme takviyesi, gel ve burnundan altında olabilir. şirket sürtünme takviyesi ile birlikte cihazı kullanan kişiler horlama azalma açısından çok daha iyi sonuçlar bulmak belirtiyor.

Ürünü yapan şirket Bauer Beslenme denilen köklü şirkete ilişkilidir. Ama AirSnore Şirket kendisi sadece biraz zor onun ağızlık ve ek sürtünme değerlendirmeleri bulmak için yapım, 2015 yılından bu yana aktif olmuştur. Ve onun üretim tesisleri FDA onaylı olan diyor olsa da, kendisi olmuştur FDA onaylı ürün anlamına gelmez. Ayrıca olsa genel olarak kaynatın ve ısırığı Mads horlama kanıtlanmış, etkili çare vardır, herhangi bir klinik çalışmalar kendi etkinliğinin yargılamak AirSnore ağızlık çalıştırmak olmamıştır.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları

 • Online değerlendirmeleri göz önüne alındığında, iyi iş gibi görünüyor
 • Onun kaynatın-ve-ısırma süreci ile rahat bir oturuş sunmaktadır
 • Ürünün arkasındaki şirket iyi bir üne sahiptir
 • Değil pahalı bir ürün
 • Muhtemelen iyi bir ömrü vardır
 • Temizlemesi kolay
 • protez giymek insanlar için çalışabilir
 • 60 gün para iade garantisi
 • Hiçbir nakliye ücretleri

Eksileri

 • o BPA veya Lateks özgür olmanın hiçbir söz
 • Ürün sadece 2015 yılından bu yana piyasada zor online değerlendirmeleri bulmak için yapım vardır
 • FDA (sadece tesisleri) onaylı
 • Hiçbir klinik çalışmalar

resmi web sitesinden AirSnore satın almak için buraya tıklayın »

73/100 : by 78 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »