EaseQUIT Огляд – кинути курити з EaseQUIT

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT Огляд – кинути курити з EaseQUIT

Last Updated on

easequit-огляд

Про EaseQUIT

Використання “біоактивні магніти” , які кріпляться до вуха, EaseQUIT обіцяє допомогти вам кинути курити за все за 7 днів, без хімікатів, таблетки, або продовжувати вашу залежність від нікотину.

Використовуючи щось під назвою Аурикулотерапия, EaseQUIT стверджує, що причиною вашого тіла, щоб випустити ендорфіни, які є пептиди, які активують опіоїдні рецептори, щоб поставити заспокійливий, знеболюючий ефект, який може допомогти зменшити тягу і симптомів відміни.

За даними компанії, все, що вам потрібно зробити, це носити EaseQUIT магніт протягом 3-4 годин в день, і це допоможе вам “зламати вашу залежність і кинути палити раз і назавжди”. І вам не доведеться турбуватися про заправок, заміни або доповнень!

В цілому, ми сказали, що процес працює на 4 етапи:

  • Помістіть магніт на кінчиках ваших пальців, який покритий в золоті 24k для запобігання реакції у пацієнтів з чутливою шкірою.
  • Помістіть менший магніт на “точної точці” на передній частині вуха.
  • Помістіть більший магніт на задній частині вашого вуха.
  • Кидайте курити “для гарного!”

Як би дивним це відчувати, нарешті, вирватися з вашої залежності від нікотину безкоштовно? І скільки грошей ви могли б зберегти в цьому процесі?

Але EaseQUIT дійсно “найпростіший і найефективніший спосіб почати вашу звичку палити” або це зміїне масло під виглядом законної науки? Це те, що ми допоможемо вам вирішити, перш ніж передати свої важко зароблені гроші.

Що таке аурікулярная терапія? Вона ефективна для кинути палити?

як-easequit-робота

Це може бути більш складне питання, ніж ви очікували, так що давайте розберемо все на три різні частини.

вухо Голковколювання

Протягом тисяч років, традиційна китайська медицина здійснила голковколювання в свої схеми лікування, які включають вставляючи тонкі голки в тіло в точних точках.

Відповідно до розумовим процесом позаду цих обробок (є багато різних теорій і філософій, які беруть участь, в залежності від того, хто ви питаєте), ці голки в постукайте енергетичних меридіанів, виявлених в організмі, які можуть забезпечити полегшення від різних захворювань.

Один з цих енергетичних меридіанів лежить в вухах, які практикують голковколювання часто стверджують, що діє як мікросистеми всього тіла (іншими словами, що ви можете лікувати багато умови в інших частинах тіла, виконуючи голковколювання тільки на вухах).

Аурикулотерапия д-ра Пола Nogier в

Тоді, в 1950-і роки, французький лікар на ім’я Пола Ножье взяли основоположні принципи акупунктури вуха і стверджував, що ці енергетичні точки можуть бути доступні в ряді різних способів, крім голок.

Це включає в себе ручне тиск, наприклад, пальців (відомий як акупрессура ), лазери, або навіть електричні струми низького рівня.

Пристроїв, таких як EaseQuit

В даний час, багато продуктів недавно з’явився на ринку, які стверджують, прийняти ідею доктора Фоля один крок далі. Замість того щоб використовувати тиск пальця, щоб задіяти ці енергетичні точки, вони стверджують, що ви можете просто прикріпити магніти до вуха протягом декількох годин кожен день і виконувати багато ж.

З огляду на це, “блок-схему” того, що ми обговорюємо може виглядати наступним чином:

Традиційні предсердного голковколювання Способи Аурикулотерапия доктора Фоля в магніті на основі пристроїв , таких як EaseQUIT

Але є клінічні докази підтримки будь-якого з цих методів?

Перевірені на практиці аурікулярная Терапії Як EaseQUIT Клінічно?

auricolotheraphy-190x300За даними Національного центру комплементарної та інтегративної охорони здоров’я , “голковколювання , як представляється розумним варіантом для людей з хронічним болем.”

Тим не менш, вони продовжують відзначити, що “керівництва по клінічній практиці суперечливі” і що “ефект акупунктури на мозок і тіло, і як найкраще виміряти їх тільки починають розуміти.”

Іншими словами, є багато медична спільнота в даний час не розуміє про акупунктури, а також те, що клінічні докази є вказує на те, що може бути найбільш ефективним для полегшення болю, не обов’язково речі, як кинути курити.

Але пам’ятайте: EaseQUIT НЕ перекачується аурикулярних голковколювання; тільки магніт на основі акупрессури. З цієї точки зору, ми не стикалися з будь-якої рецензованих клінічних доказів в ході нашого дослідження про те, що це корисно для будь-якої умови, куріння або іншим чином.

Крім того, ми не зіткнулися з будь-якої з того ж типу даних, які свідчать про те, що розміщення цих магнітів може значно збільшити випуск ендорфіну, або надати будь-які інші вигоди заспокійливим, зняття напруги або болю управління, процитованих компанії.

Ми звернулися до виробника EaseQUIT для доказу того, що їх пристрій (або аурікулярние пристрої терапії в цілому) працює як рекламується, і ми будемо обов’язково оновлювати цей огляд, як тільки буде отримана відповідь.

Там є якісь побічні ефекти, пов’язані з EaseQUIT?

У той час, як видається, відсутність клінічних даних (на основі нашого дослідження онлайн) підтримки вимог EaseQUIT, в гарною новиною є те, що ви, ймовірно, не будете відчувати будь-яких побічних ефектів від його використання.

Тим не менш, компанія не кажучи вже про те, що EaseQUIT “не слід використовувати вагітним жінкам, або ким-небудь за допомогою слуху, кардіостимулятора або іншого електромеханічного медичного пристрою.”

Поза цим, ви можете зіткнутися з деякими м’який ніжність і / або почервоніння після носіння EaseQUIT, особливо протягом перших кількох днів, які повинні зменшитися після видалення.

Скільки коштує EaseQUIT Вартість?

EaseQUIT за ціною $ 45,84 і поставляється з безкоштовною доставкою. Там немає ніяких вказівок на те, що ви отримаєте за цю ціну, хоча це, здається, один магніт комплект (спереду і ззаду) і інструкції по застосуванню.

Відповідно до їхніх веб-сайт, EaseQUIT гарантовано допоможе вам кинути курити і поставляється з 30-денна гарантія повернення грошей, менше S & H.

Для того, щоб відправити запит на повернення, відділ обслуговування клієнтів EaseQUIT можна дістатися по телефону +44 (0) 208 787 5981, support@easequit.com, або через їх онлайн-форму контакту.

Натисніть сюди , щоб замовити EaseQUIT з офіційного сайту »

Де знаходяться EaseQUIT Відгуки? Що Про конкуренції?

Так як їх URL був тільки зареєстрований в березні 2016 року, EaseQUIT був занадто новим під час нашого дослідження, щоб зібрали будь он-лайн відгуки клієнтів.

Проте, ми не дізнаємося, що EaseQUIT виробляється компанією Wolfson Berg Limited, заснована з Ларнаці на Кіпрі, який затверджує їх продукції »за підтримки нашої медичної та науково-консультативної ради.” Сподіваюся, це означає, що ми найближчим часом почути про наш запиті клінічні випробування.

Після швидкого пошуку в Інтернеті, виявляється, компанія виробляє кілька популярних харчових добавок, в тому числі божевільною наливом, PhenQ і Phen24.

Тут на HighYa, ці продукти мають обмежену зворотний зв’язок з клієнтами (в цілому 7 відгуків), із середнім рейтингом 1 зірка. Загальні скарги не згадується ніяких результатів і менше ніж зоряної підтримки клієнтів.

Для порівняння, ви знайдете подібну зворотний зв’язок для більшої конкуренції EaseQUIT, який стверджують також звернутися до проблем куріння, на додаток до втрати ваги, контроль голоду, управління стресом, і багато іншого.

Можливо, найбільша різниця в тому, що багато хто з конкурентів EaseQUIT можна придбати менш ніж за $ 10, навіть ZeroMed приходить на менш ніж $ 40. Насправді, ви можете купити стільки, скільки 300 з цих магнітних блоків на веб-сайтах, як Ebay всього за $ 12!

Збираємо всі разом, де це залишає вас про EaseQUIT?

Чи буде EaseQUIT допомогти вам позбавитися від цієї звички-7 днів, або в іншому випадку?

Подивіться, як і той, хто намагався кинути палити протягом багатьох років, я буду першим, щоб сказати вам, що вам потрібно зробити все можливе, щоб домогтися успіху.

Іншими словами, удар ви звичку, використовуючи традиційні варіанти заміни нікотину, такі як пластирі, жувальні гумки, або коржів; або через нетрадиційні методи, такі як аурикулотерапии, гіпнотерапія, або навіть голковколювання, найголовніше, що ви кинути курити.

немає Зрештою, там, можливо, не швидше, більш ефективний метод значно покращуючи своє здоров’я-або врятувати себе тисячі доларів в рік, ніж кинути курити.

З іншого боку, ми не зустріли жодних клінічних доказів в ході нашого дослідження, яке зазначає, що аурікулярние магнітні пристрої, такі як EaseQUIT може надійно доставляти будь-які значні короткострокові OR- довгострокові вигоди.

Але знову ж таки, навіть якщо такі пристрої, як EaseQUIT не мають ніякого помітного впливу на вашій фізіології, якщо вони можуть допомогти вам припинити використовувати ефект плацебо, це може дозволити вам досягти тієї ж мети.

Просто майте на увазі, що більшість конкурентів за ціною значно нижче. Крім того, якщо ви повинні вантажити ваш EaseQUIT назад на Кіпр, щоб отримати відшкодування, це означає, що ви можете втратити великий шматок зміни в прибутковості S & H зарядів.

купити-easequit

Натисніть сюди , щоб замовити EaseQUIT з офіційного сайту »

96/100 : by 288 users
FLASH SALE 20% OFF »