EaseQuit: פתרון אבולוציונית כדי להפסיק לעשן לתמיד

Home » Review » EaseQuit » EaseQuit: פתרון אבולוציונית כדי להפסיק לעשן לתמיד

Last Updated on

easequit-ביקורת

[Toc] EaseQuit תגובתך לקבל לחלוטין להיות ניקוטין sans והרג ההשתוקקות שלך לעשן בחופשיות. אֵיך? כל הדברים נחשבים, את החבילה כוללת של מגנטי טיפול אוזן קטין, מעצימות הנפש שלך לתוך פריקה אותו הסוג של כימיקלים שהיא עושה כאשר אתה מעשן, שמירה אתם מגשימים וממורכז. זה נעשה על דעת בגלל טיפול אוזן, הידוע כטיפול מחט באוזן, אך עם ניגוד בסיסי. אין מחטים כלולות.

הנוהל הוא לחלוטין עינוי חינם, בקיא וחזק מאוד, רהוט לך תשובת קיימא לבעיה שלך.

EaseQuit – היתרונות

כמה זמן יש לך ניסו להפסיק לעשן נכון לעכשיו? בכל למעשה כל טכניקה נהוגה יחידה לבעוט את הנטייה אינה מחייבת בדיוק עבור הספק ביותר של אנשים. EaseQuit עולה בכל נושא נורמלי יחיד של טכניקות אלה עם מתודולוגיה חריג אשר הוא מהיר, בר-קיימא, נבון וייסורים בחינם.

להפסיק לעשן תוך 7 ימים עם EaseQUIT ™

  • להפסיק לעשן תוך 7 ימים או לקבל את כספך בחזרה!
  • להפסיק לעשן ללא משיכות התשוקה שמגיעים עם מוצרים אחרים
  • ניקוטין פתרון להפסיק לעשן ללא כימיקלים
  • אין חניכיימיים, טלאים, גלולות, או סיגריות אלקטרוניות, מעורבות
  • אין צורך מילוי, החלפות או תוספות
  • שיטה מהירה, קלה ויעילה כדי להפסיק לעשן לכל החיים

הזמן עכשיו “

Beats ההתמכרות לעישון שלך

אחד היתרונות הכי גבי EaseQuit הוא שזה בעצם יכול לנצח רגל העישון שלך ואינספור דיווחו על הפרודוקטיביות ואת הכדאיות של הטיפול. הטיפול הוא פשוט, אך רב עוצמה. התוצאות מובטחות ויש לך ממש מה להפסיד.

הפסיקו לעשן תוך 7 ימים

EaseQuit לתת לך את הגישה המהירה לבעוט נטייה לך. אתה לא צריך לפנות טיפולים מדהימים באותו שבוע החודשים האחרון. עם EaseQuit אתה יכול להיפרד הרגל הרצויה שלך בתוך 7 ימים. להפליא עצמה בניגוד אינספור, ניקוטין כלול טיפולים.

אין תסמיני גמילה או תשוקות

עוד מבט מועדף באמת נפלא של EaseQuit הוא אופן שבו הוא אין שום effectives לוואי ואינו להביא על כל השפעות אנטגוניסטית. תכנית טיפול מרהיבה עם שום סימני נסיגה בכלל.

אין ניקוטין, כימיקלים לא – התחמקות ו 100% בטוח

טיפולי טיפול ניקוטין להכיל חומרים כימיים שונים ואת העבריין (ניקוטין) עצמו, לגמרי ריסוק הסיבה להפסקת עישון. EaseQuit לגמרי אופייני, כספת אפשרות מוצקה.

עוזר לך להירגע

EaseQuit מאחדת auriculotherapy, אשר כוללת של approachs טיפול רפלקסולוגי כמה מסמיך אדם ליפול במצב של נחמה ההתרה. חרדה היא המשתנה מספר מדוע לחלק דומיננטי אנשים לעשן. EaseQuit וחסרה חרדה לאורך שורות אלה מקטינה את הדרישה לך לעשן.

כל מה שאתה צריך הוא ערכת EaseQuit אחת לאורך ימים לך חיים

יתרון נוסף די מתוק. בכלל לא כמו טיפולים שונים, למשל, סיגריות אלקטרוניות, אתה צריך לרכוש מילויים תמיד לצד חלקים שונים עבור הגאדג’ט להמשיך vaping, אשר יכול לעלות המון כסף. כנ”ל לגבי NRTs השונה. EaseQuit היא קנייה נדירה, שבו אתה פשוט צריך לנצל את המגנטים עבור יום 3-4 שעות, רצוי בבית.

כיצד המגנטים עובד?

כיצד easequit-עבודה

המערכת היא לגמרי בסיסית באמת. אתה צריך פשוט לשים מגנט אחד בתוך האוזן והשנייה בהתחשב בכל הנסיבות.

על ידי יישום המשקל התקין על האוזן שלך, במיוחד לאוזן אילו שמכונית ‘האפרכסת’, מגנטי EaseQuit מתחילים טיפות טיפות להנפיש את סגר העצבים של האפרכסת ופריקה אנדורפינים, שהם חומרים כימיים נפוצים שגורמים לך להרגיש משוחרר וב נטייה נעימה. אלה הם אותם הכימיקלים המשוחררים במוח הגדול כאשר אתה מעשן ולקבל כי באז קטן של התרה ועזרתי.

מהו auriculotherapy

auricolotheraphy-190x300Auriculotherapy הוא פרוגרסיבי, גם הליך ישן במיוחד לטפל שפע של מחלות וייסורים על ידי יישום המשקל התקין על האוזן מבחוץ. טיפול זה גם רמוז תרופה אזני כמו, והוא מנוצל על ידי חלק גדול יותר של רווחה מומחית בכל מקום ברחבי הגלובוס כדי לטפל בחולים מתמשכים עם מחלות בלתי פוסקות וייסורים, טרדות ושלווה פנימיות והתמכרויות. התוצאות יש dependably להיות לשבח.

עצמאי אם הוא מנוצל auriculotherapy עם שילוב של מרשמים או תרופות שונים או כאסטרטגיה בודדת לטיפול, הוא נורה על ידי ארוך אחת האסטרטגיות הטובות ביותר כדי לנצח התמכרויות וייסורים כאשר כל האחרים היו להסתיים בלא כלום. זאת ועוד, הדבר הכי מדהים על זה הוא האופן שבו הוא 100% בטוח, שאינו פולשני ויש לחלוטין אפס תגובות של זה.

EaseQuit לעומת שיטות שונות

אין ספק, יש חבורה צנועה של טכניקות אפשרות להפסיק לעשן בכל מקרה, הכול מסתכם את הכדאיות של אלה אסטראטגי ובאיזו מידת התוצאות האחרונה. אנחנו צריכים נציץ רגע כמה אסטרטגיות אפשרות כי המחישו להשתטח שוב ושוב:

ללא כל טיפול תקופת גמילה

כפי שצוין על ידי בחינה לתוך אנשים שמחליטים להפסיק לעשן פתאום, זה היה להבחין כי בלעדי 5% מאנשים הם פורים בועט הנטייה, שהינה בעלת מספר קטן מאוד. זאת ועוד, רוב הסיכויים הם שאתם לא תהיו את היכולת ללכת יחד עם 5% זה.

מלבד זאת, יש מספר עצום של תגובות של בהתאם לאסטרטגיה זו. לדוגמה, ייתכן לסבול תופעות לוואי כמו:

מה עוד, זה יכול לקחת די הרבה זמן לחזור לעצמי הטיפוסי, נקי detoxified שלך אחרי שאתה יוצא. בכל מקרה, הזנחת אנשים רבים מצוינת לעשות ככזה לאור העובדה המון אחריות מומחה ובעקביות לעבוד, ללמוד, וכן הלאה.

אם תיקח את כל הדברים יחד, הפסקת עישון ללא כל סגנון תקופתי גמילה הוא לא הדבר הנבון ביותר לעשות. EaseQuit אז שוב מציע לך רקע עצירה מהנה יותר. מה עוד, כי הוא בעצם בנימוק זה אין שום השפעה אנטגוניסטית וגם יהיה אי פעם נתקל תופעות לוואי נסיגה. הטיפול הוא לגמרי רגיל, שאינו פולשני ואתה יכול להפסיק הנטייה שלך בעוד שבוע בלבד ללא תגובות.

זה אולי מקום נגיש טיפול והישים והמשכנע ביותר על פני כדור הארץ. כל שעליך לעשות הוא לדמיין, שני מגנטים קטנים על האוזניים, לחיזוק המערך שלך, מחלק בערגה שלך לעשן. לגמרי נפלא!

טיפול התנהגותי

חלק אחר זמן וכסף מזומן משקיע אסטרטגיה שבו אתה מתכנן שבוע אחרי פגישות בשבוע עם יועץ התנהגותי כדי לשוחח איתו / איתה על כל אחד מהמשתנים מפעילות הגעגועים שלך לעשן. מבין שאתה לא יכול לדבר מתוך הגעגועים שלך. אתה צריך לנקוט בצעדים מוצלחים ובטוחים להניחו כי 20-pack.

במקום לבזבז זמן וכסף שלך על תרופות אופציה כזו, הוא הציע באופן חד משמעי כי תנסה EaseQuit. אין ספק לגבי איך מבטחים את הפריט, הכלי שבאמצעותו בכשרון מוצלח זה וכי זה כל כך טבעי להשתמש. תארו לעצמכם הפסקת עישון ב הזדמנות של שבוע.

ערבות עצומות של 60 יום הכסף בחזרה

EaseQuit מלווה ביטוח בחזרה במזומן הבלתי רגיל של 60 ימים. הסמכה כזה היא מאוד נדירה, נושאת הצהרת סבירותו והלימות של הפריט. ההנחה על הסיכוי שאתה לא הגשמת את הפריט, להחזיר אותו בתוך 60 הימים של רכש ואתה תינתן הנחה מלאה, אשר משלב שליחה מטפלת הוצאות גם.

לקנות-easequit

77/100 : by 78 users
FLASH SALE 20% OFF »