EaseQUIT צא סקירות מוצרי עישון: הדרך הטובה ביותר להפסיק לעשן

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT צא סקירות מוצרי עישון: הדרך הטובה ביותר להפסיק לעשן

Last Updated on

מישהו אמר ” זה קל להפסיק לעשן. עשיתי את זה אלף פעמים “. אולי אמירה זו היא די מוכרת ומייצגת למעשנים רבים מאז הם ינסו כמיטב יכולתם להפסיק לעשן אבל הם נכשלו, אבל למה קשה מדי כדי להפסיק לעשן? התשובה היא ניקוטין.

היו לך תשובות כלומר שמצאת את הדרך הטובה ביותר להפסיק לעשן.

מהו ניקוטין?

ניקוטין הוא חומר כימי המצוי במוצרי טבק. זהו חומר מזיק וממכר דומה הרואין או קוקאין (אפילו יותר ממכר מ). התמכרות קוק היא אחד ההרגלים הרעים כי הוא הכי קשה לוותר, בגלל זה כמעט מעשנים נוטים לעשן באופן קבוע. בעת שימוש במוצרי טבק, הניקוטין נספג בתוך הריאות דרך הבטנה של כריות אוויר. כאשר ריח או לעיסת טבק, ניקוטין נספג דרך רירית הרירית של האף והפה (הנגרמת על ידי שאיפת).

ניקוטין נספג גם דרך העור. תלוי איך זה נספג, ניקוטין יכול להגיע לרמת השיא שלה בזרם הדם והמוח במהירות. זה לוקח רק 10 שניות עבור ניקוטין לחדור למוח שלך כאשר אתה מעשן. ההשפעות החריפות של ניקוטין תתפוגגנה בתוך דקות ספורות בלבד מובילות לעשן שוב ושוב במהלך היום. עם זאת סיגרים ומקטרות נוטים פחות לגרום smokecloud מאז הניקוטין נספג לאט הדרך הרירית ברירית הפה (כמו ניקוטין מ smokecloud טבק).

איך ניקוטין להישאר הגוף שלך? מאיפה זה להישאר כמה זמן?

כשאתה לנשום עשן סיגריות, ניקוטין מתבצע עמוק לתוך הריאות שלך. ואז הוא נספג במהירות למחזור הדם בשילוב עם פחמן חד חמצני ורעלים אחרים, ולבסוף עזבו את כל הרכיבים רעילים בגוף. במציאות, כאשר אתה שואף עשן סיגריה, ניקוטין מגיע למוח מהר יותר מאשר תרופות אחרות שנכנסות לגוף אף וריד (כגון הזרקה תוך ורידית).

ניקוטין משפיע על חלקים שונים של הגוף, כולל הלב וכלי דם, ההורמונים שלך, חילוף החומרים שלך (דרכי מזון לשימוש גוף) לבין המוח שלך. ניקוטין עשוי למצוא בחלב ואפילו ריר צוואר הרחם של נשים מעשנות סיגריות. במהלך ההריון, ניקוטין יכול להיכנס אל השליה נמצא מי שפיר ודם חבל הטבור של היילוד.

בהתאם לגורמים שונים, ניקוטין יכול לשהות בגוף במשך זמן קצר או ארוך. עבור רוב האנשים שמעשנים באופן קבוע, ניקוטין (או אחרים דומים כגון קוטינין) נשאר בגוף שלהם על 3-4 ימים לאחר הפסקת עישון. לפיכך, הוא אמר כי ניקוטין הוא “” מאהב מתמיד “” מי הוא לא רחוק ממך אפילו אתה לא מעשן פעם אחת בכל יומיים.

איך עבודה שעושה ניקוטין MAKE מעשנים יישמעו לו?

ניקוטין מביא את נוחות ורווחה רגשות למעשנים כדי להתגבר על אי הנוחות הקודמת. זה גורם מעשנים רוצים לעשן יותר ויותר. ניקוטין גם עובד כמו דיכאון ידי התערבות זרימת מידע בין תאי עצב (נוירונים). מעשנים נוטים לעשן יותר מאשר מערכת העצבים מסתגלת ניקוטין. זה אומר שזה מגדיל רמת הניקוטין בדם של מעשנים.

רוב האנשים יודעים כי עישון סיגריות מזיק לבריאות שלהם ורוצים להפחית לעשן או להפסיק לעשן לחלוטין. בכל שנה, כ -35 מיליון מעשנים שניסו כמיטב יכולתם בקפדנות כדי להפסיק לעשן, אבל לרוע המזל, רובם לעשן שוב בתוך כמה ימים.

יש 1 מ”ג של ניקוטין סיגריה אחת. שימוש במינון גבוה של ניקוטין מ 30-60mg עלול לגרום לסיכונים של מוות. במהלך הזמן, מעשן יש לסמוך על ניקוטין, הוא גוף ואת מנטליות. לכן כאשר אתה מנסה להפסיק לעשן, אתה תרגיש לא נוח וזה ממש קשה ללכת הרחק smokecloud. ההתמכרות גורמת לך להרגיש קשה להתעלם ניקוטין לאחר הפסקת עישון. ישנם מחקרים רבים הצביעו על כך: כדי להפסיק לעשן, מעשנים צריכים להתמודד עם שניהם תלות פיזית ונפשית.

באופן מדאיג, מעשנים יכולים להגביר את סובלנותם לניקוטין במהלך הזמן. זה אומר שהם צריכים יותר ניקוטין כדי לקבל את תחושת הנינוחות ולקבל ולרווחתם. ולגרום זו הגדלת התדירות של עישון המעשנים לעשות להתמכר יותר. בשעה לסף מסוים, מעשנים יגיעו אל רמות ניקוטין מסוימות ולאחר מכן הם ממשיכים לעשן כדי לשמור אותו במגוון בנוח.

כאשר מעשן סיים לעשן סיגריה אחת, רמות הניקוטין בגוף שלו / שלה תקטנה, נמוך ואז מאבדות לאט לאט. של תחושת נינוחות להתחיל ללכת משם והודעה תישלח אקראית המוח שלו / שלה כי הוא / היא רוצה לעשן. אם מעשנים לעכב עישון, הם עלולים להתחיל להיות מגורה רגזן. בדרך כלל זה לא להגיע סימפטומים חמורים כמו התמכרויות לסמים, אבל מעשנים מרגישים יותר בנוח לאורך הזמן. כשמישהו מעשן, על התחושות הלא נעימות תתפוגג לאט לאט והמחזור הזה יימשך עד שהיא / הוא מת משם.

למה לאנשים להפסיק לעשן ולאחר מכן לחזור לניקוטין?

כאשר מעשן ניסה לחתוך או להפסיק לעשן, חוסר הניקוטין יוביל תסמיני גמילה. להפסיק לעשן היא עסקה עם שניהם גוף ואת המנטליות. עבור גוף, הגוף צריך להגיב על חוסר הניקוטין. עבור מנטליות, מעשנים צריכים להתמודד עם ויתור על רגל, כך מכורים צריכים שינויים גדולים בהתנהגות שלהם. עבור רגשות, מעשנים עשויים להרגיש כאילו הם כבר איבדו את החבר הכי טוב שלהם.

עבור אנשים שמעשנים באופן קבוע כמה שבועות או יותר יהיו תסמיני הגמילה אם הם פתאום להפסיק לעשן או חלק ניכר לצמצם את כמות הכסף עבור עישון. לאלו שעישנו במשך שנים רבות או יותר יפסיקו השפעות הניקוטין במוקדם וחזק מאשר מעשנים חדשים. תסמינים אלה באים בדרך כלל תוך כמה שעות אחרי שאתה מעשן את הסיגריה האחרונה ולהגיע לרמת שיא אחרי 2 או 3 ימים אחרי שרוב הניקוטין והרעלים שלה הלכו אל מחוץ לגוף. תסמינים מתחת אלה עשויים להימשך כמה ימים כמה שבועות:

 • מרגיש מדוכא
 • גודל תשוקות סיגריה
 • מרגיש סחרחורת (עשוי להימשך כמה ימים)
 • מרגיש מאוכזב, מאבדים את הסבלנות ואת קל לכעוס
 • חש חרדה
 • לְהִתְעַצְבֵּן
 • יש הפרעת שינה (לפעמים יש סיוט, או חלומות נוראים)
 • הרגש קשה יש ריכוז (חוסר ריכוז)
 • יש כאב ראש
 • מרגיש עייף ומשעמם
 • גדל תשוקה לאוכל
 • העלה במשקל
 • יש עצירות
 • יש שיעול, יובש בפה, כאבי גרון לְהִתְבַּכְיֵן
 • יש כאבים בחזה
 • קצב לב איטי

אלה הופכים למעשנים להתחיל לעשן שוב כדי להגדיל את רמות הניקוטין בדם עד סימפטומים אלה נעלמים. העובדה היא 70-90 מעשנים% אמרו כי תסמיני הגמילה הם הגורם העיקרי והסיבה היחידה שעושה אותם נכשל להפסיק לעשן. כדי להפסיק לעשן ביעילות וללא צורך מעל סימפטומים, מעשנים צריכים תכנית להתמודד עם קשיים שעלולות לקרות.

יש כמה עדויות עולות כי חומרים כימיים אחרים הנמצאים בעשן שעשויה לעבוד עם ניקוטין כדי להפוך אותו הופך להיות קשה יותר לוותר. ההשפעות של עשן על מונואמין אוקסידאז (כימיקל במוח) עדיין נחקרות.

מומלץ מוצרים להפסיק לעשן: EaseQUIT ™

easequit-סקירה

EaseQUIT ™ היא שיטה בלתי-כימית כדי לעזור לך להפסיק לעשן בקלות תוך 7 ימים. המגנטים ביו ™ EaseQUIT הם ניקוטין לגמרי בחינם לשבור העצמאות שלך להפסיק לעשן.

איך עבודות EaseQUIT ™?

auricolotheraphy-190x300

EaseQUIT ™ היא קבוצה של מגנטים ביו קטנים. מגנטים לעורר קצות עצבים הגורמים לשחרור אנדורפינים במוח, מקבל תחושות רווחה ולהרגיש בנוח כאילו אתה מעשן אז לעזור לך לשלוט תשוקת סיגריה.

תכונות בולטות

 • זה לוקח רק 7 ימים כדי להפסיק לעשן ולהסיר סימפטומים להתמכרות לטבק (להילחם בהתמכרות לניקוטין שלך רק 7 ימים)
 • להפסיק לעשן ללא תשוקות סיגריה (הוא רמז חיוני)
 • זה טוב לבריאות שלך שכן הוא ניקוטין בחינם כימי בחינם
 • אתה לא צריך לשלב עם מוצרים אחרים (לא מילוי, החלפה) תוך שימוש EaseQUIT ™
 • יש כסף בחזרה 30 ימים ערובה. זה עוזר להציע לך ללא סיכון לחלוטין תוך רכישת מוצר בעלי ערך גבוה.
 • תלבש את המגנטים על האוזן שלך בכל עת
 • יש לו ריח טוב וקל לשימוש
 • רק להזמין פעם אחת, אבל אתה יכול להשתמש עבור לטווח ארוך, זה עוזר לחסוך כסף.

חסרונות ותופעות לוואי

הגוף שלך עשוי להזדקק זמן להסתגל לדברים זרים וחומרים. לפיכך ייתכן קל מגרד או לקבל מרגיש כאילו יש לך קמצוץ בעדינות. אל תדאגו, זה הולך משם תוך זמן קצר.

תופעות לוואי: בעצם אין צד להשפיע.

השימוש

איך-easequit-עבודה

 • בואו לקרוא בעיון את ההוראות לפני השימוש במוצר זה.
 • אתה צריך ללבוש לפחות 3 – 4 שעות ביום ובעקבות ברציפות בתוך 6-7 ימים לפני העישון הופסק. ביום השביעי, אתה לגמרי תוודא את היעילות של ™ EaseQUIT ידי הפסקת עישון לחלוטין.
 • תלבש משני צידי האוזן שלך. מניחים את המגנט הקטן אל מול האוזן שלך ואת מגנט גדול בחלק האחורי של האוזן.

מי יכול להשתמש ™ EaseQUIT?

מוצר זה מיועד גברים ונשים כאחד אשר מעשנים.

תוויות

 • בהריון אסור להשתמש במוצר זה,
 • אנשים שמשתמשים מכשירי שמיעה, עזר לב או ציוד רפואי אחר אינם ממליצים להשתמש EaseQUIT ™

יַצרָן:

EaseQUIT ™ מיוצר וולפסון BERG החברה בע”מ – עם ניסיון של מעל 10 שנים בייצור מוצרים באיכות גבוהה בענף ייצור המזון.

היכן לרכוש EaseQUIT ™?

על מנת לרכוש את המוצר ממוצא, מומלץ לרכוש באתר האינטרנט של היצרן הרשמי יש נטולת סיכונים ו 30 ימים כסף בחזרה להבטיח. יש צוות מקצועי, תמיד באינטרנט ולתמוך בכם בכל הדרישות הנוגעות EaseQUIT ™ כדי להבטיח כי מצאת הבחירה הטובה ביותר להפסיק לעשן.

buy-easequit

לחץ כאן כדי להזמין EaseQUIT מהאתר הרשמי »

57/100 : by 126 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »