EaseQUIT atmest smēķēšanu produktu Atsauksmes: Labākais veids, kā atmest smēķēšanu

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT atmest smēķēšanu produktu Atsauksmes: Labākais veids, kā atmest smēķēšanu

Last Updated on

Kāds teica: ” Tas ir vienkārši, lai pārtrauktu smēķēšanu. Es darīju to tūkstoš reižu “. Varbūt šis apgalvojums ir diezgan pazīstams un pārstāv daudziem smēķētājiem, jo viņi mēģina to labāko, lai atmest smēķēšanu, bet tie nav, bet kāpēc tas ir pārāk grūti atmest smēķēšanu? Atbilde ir nikotīns.

Ņemot atbildes nozīmē, ka esat atradis labāko veidu, kā atmest smēķēšanu.

KAS ir nikotīns?

Nikotīns ir ķīmisks savienojums atrasts tabakas izstrādājumiem. Tā ir kaitīga un atkarību vielu līdzīga heroīna vai kokaīna (vēl vairāk atkarību nekā). Kokaīns atkarība ir viens no sliktajiem ieradumiem, kas ir visgrūtāk atteikties, tāpēc gandrīz smēķētāji bieži mēdz regulāri smēķēt. Lietojot tabakas izstrādājumus, nikotīns uzsūcas plaušās caur oderi drošības spilvenu. Kad ožamā vai košļājamās tabakas, nikotīna tiek absorbēts caur gļotādu gļotādas deguna un mutes (ko izraisa ieelpojot).

Nikotīns ir arī uzsūcas caur ādu. Atkarībā no tā, kā tas ir uzsūcas, nikotīns var sasniegt savu augstāko līmeni asinīs un smadzenēs strauji. Tas aizņem tikai 10 sekundes nikotīna iefiltrēties jūsu smadzenes, kad tu smēķē. Akūtā ietekme nikotīna izkliedēs, veicot tikai dažas minūtes, kas ved uz smēķēt atkārtoti dienas laikā. Tomēr cigāriem un caurules ir mazāka iespēja izraisīt smokecloud kopš nikotīns lēni uzsūcas caur gļotādas mutes gļotādas (piemēram, nikotīna no tabakas smokecloud).

KĀ nikotīnam uzturēties savā ķermenī? KUR TAS STAY un cik ilgi?

Kad jūs ieelpot cigarešu dūmi, nikotīns ir dziļi notiek jūsu plaušās. Tad tas ātri iesūcas asinīs, un apvienojumā ar oglekļa monoksīda un citiem toksīniem, beidzot atstāja visus indīgas sastāvdaļas jūsu organismā. Patiesībā, kad jūs ieelpot cigarešu dūmi, nikotīns sasniedz smadzenes ātrāk nekā citas narkotikas, kas iekļūst organismā, lai gan vēnā (piemēram, intravenozas injekcijas veidā).

Nikotīna ietekmē uz dažādām ķermeņa daļām, ieskaitot jūsu sirds un asinsvadu, jūsu hormoni, vielmaiņa (veidi, Jūsu organisms izmantošanai pārtikas) un jūsu smadzenēs. Nikotīns var atrast mātes pienā, un pat dzemdes kakla gļotas no sievietēm, kas smēķē cigaretes. Grūtniecības laikā, nikotīns varētu ievadīt uz placentas, un tika konstatēts, amnija šķidrumu un jaundzimušā nabassaites asinīm.

Atkarībā no dažādiem faktoriem, nikotīns var palikt jūsu organismā uz īsu vai ilgu laiku. Lielākajai daļai cilvēku, kuri smēķē regulāri, nikotīna (vai citi līdzīgi kā kotinīnu) paliek savā ķermenī, apmēram 3-4 dienas pēc smēķēšanas atmešanu. Tātad, tas ir teikts, ka nikotīns ir ” pastāvīga mīļākais ”, kurš nekad nav tālu no jums, pat jums nav dūmu reizi divās dienās.

KĀ NIKOTĪNS strādājam, lai smēķētāji paklausot IT?

Nikotīns rada komforta un labsajūtas jūtas smēķētājiem, lai pārvarētu iepriekšējo discomforts. Tas padara smēķētāji vēlas smēķēt vairāk un vairāk. Nikotīns arī darbojas kā depresantu iejaucoties informācijas plūsmu starp nervu šūnām (neironiem). Smēķētāji mēdz smēķēt vairāk nekā nervu sistēma pielāgojas nikotīna. Tas nozīmē, ka tas palielina nikotīna līmeni asinīs un smēķētājiem.

Lielākā daļa cilvēku zina, ka cigarešu smēķēšana ir kaitīga veselībai, un vēlas, lai samazinātu smēķēšanu vai atmest smēķēšanu pilnībā. Katru gadu aptuveni 35 miljoniem smēķētāju, kuri ir mēģinājuši to labāko, stingri, lai pārtrauktu smēķēšanu, bet unluckily, lielākā daļa no viņiem smēķēt atkal dažu dienu laikā.

Ir 1mg nikotīna vienā cigaretē. Izmantojot lielu devu nikotīna no 30-60mg var radīt risku nāves. Laika gaitā, smēķētājs ir atkarīgi no nikotīna, gan ķermeņa uzbūvei un mentalitāti. Tieši tāpēc, kad jūs mēģināt atmest smēķēšanu, jūs jūtaties neērti, un tas ir tiešām grūti aiziet prom no smokecloud. Atkarības liek jums justies grūti ignorēt nikotīna pēc tam, kad atmest smēķēšanu. Ir daudzi pētījumi liecina, ka: pārtraukt smēķēšanu, smēķētāji ir tikt galā gan ar fiziskās un garīgās atkarību.

Satraucoši, smēķētāji var palielināt savu izturību pret nikotīna laika gaitā. Tas nozīmē, ka viņiem ir nepieciešams vairāk nikotīna ir jūtas komfortu un iegūt labklājību. Un šis iemesls pieaugošo biežumu smēķēšanas un padarīt smēķētājiem kļūst atkarīgi. Pie noteiktu slieksni, smēķētāji sasniegs ar noteiktu nikotīna un tad viņi turpina smēķēt, lai saglabātu to ērtā diapazonā.

Kad smēķētājs beidzis smēķēt vienu cigareti, nikotīna līmeņi viņa / viņas ķermeņa samazināsies, zemāks un pēc tam zaudēt pamazām. Par komforta sajūtas sāk iet prom, un paziņojums tiks nosūtīts nejauši uz viņa / viņas smadzenes, ka viņš / viņa vēlas smēķēt. Ja smēķētāji aizkavēt smēķēšanu, viņi varētu sākt būt iekaisušas un kaprīzs. Parasti tas nesasniedz nopietni simptomi kā narkotiku atkarībām, bet smēķētāji justies ērtāk laika gaitā. Kad kāds smēķē, tad nepatīkamas sajūtas izkliedēs pamazām, un šis cikls turpināsies līdz viņa / viņš nomirst prom.

KĀPĒC CILVĒKI atmest smēķēšanu, un pēc tam atgriezties NIKOTĪNU?

Kad smēķētāji mēģināja samazināt vai pārtraukt smēķēšanu, trūkums nikotīna radīs abstinences simptomus. Stop smēķēšana tiek galā gan ar ķermeņa uzbūvi un mentalitāti. Par augumu, ķermenis ir reaģēt uz trūkumu nikotīna. Par mentalitāti, smēķētājiem nākas saskarties ar atmest ieradums, tāpēc narkomāni vajag lielas izmaiņas savā uzvedībā. Par emocijām, smēķētāji var justies kā viņi zaudējuši savu labāko draugu.

Cilvēkiem, kuri smēķē regulāri pāris nedēļām vai ilgāk būs abstinences simptomus, ja tie pēkšņi pārtraukt smēķēšanu vai būtiski samazināt naudas summu, par smēķēšanu. Tiem, kas kūpināta daudzus gadus vai ilgāk pārtrauks nikotīna iedarbība ātrāk un spēcīgāks nekā jaunāku smēķētāju. Šie simptomi bieži nonāk dažu stundu laikā pēc tam, kad jūs smēķējat pēdējo cigareti un sasniedz maksimālo līmeni, pēc 2 vai 3 dienas pēc tam, kad lielākā daļa no nikotīna un tās toksīniem ir izgājušas no organisma. Šie zemāk simptomi var ilgt dažas dienas līdz dažām nedēļām:

 • Jūtieties nomākts
 • Palielināt cigarešu alkas
 • Reibst galva (var ilgt dažas dienas)
 • Jūtieties vīlies, kļūst nepacietīgs un viegli iegūt dusmīgs
 • justies nemierīgi
 • Be iekaisušas
 • Vai miega traucējumi (dažkārt ir murgs, vai šausminošas sapņus)
 • Jūtieties grūti ir koncentrācija (trūkst koncentrācijas)
 • Vai galvassāpes
 • Jūtas noguris un garlaicīgi
 • Palielināt pārtikas alkas
 • Pieņemties svarā
 • aizcietējums
 • Vai klepus, sausa mute, iekaisis kakls un pinkšķēt
 • Vai sāpes krūtīs
 • Lēna sirdsdarbība

Tie dara smēķētāji sāk smēķēt atkal palielināt nikotīna līmeni asinīs, līdz šie simptomi izzūd. Tas ir 70-90% smēķētāju teica, ka abstinences simptomi ir galvenais iemesls, un vienīgais iemesls, liek viņiem neizdevās atmest smēķēšanu. Lai efektīvi un bez iepriekš simptomiem pārtraukt smēķēšanu, smēķētāji būtu plāns, lai tiktu galā ar grūtībām, kas var notikt.

Ir daži norādīja, ka atrasti dūmu citas ķīmiskas vielas, kas var strādāt ar nikotīnu, lai tā kļūst grūtāk padoties liecības. Par dūmu par monoamīnoksidāzes (smadzeņu ķīmiskā) ietekme joprojām tiek pētīta.

REKOMENDĒTĀ smēķēšanas atmešanas PRODUKTI: EaseQUIT ™

easequit-pārskats

EaseQUIT ™ ir bez ķīmiskā metode, kas palīdzēs jums atmest smēķēšanu viegli tikai 7 dienas. Ar bioaktīvo magnēti EaseQUIT ™ ir pilnīgi nikotīna brīvi lauzt savu neatkarību un atmest smēķēšanu.

KĀ EaseQUIT ™ darbojas?

auricolotheraphy-190x300

EaseQUIT ™ ir noteikts mazo bioaktīvo magnētiem. Magnēti stimulēt nervu galiem, kas izraisa atbrīvošanu endorphins jūsu smadzenēs, iegūt labsajūtu jūtas un justies ērti, kā jūs smēķēšana, tad palīdz jums kontrolēt cigarešu alkas.

Izcilu iezīmes

 • Tas aizņem tikai 7 dienas, lai atmest smēķēšanu un noņemt tabakas atkarības simptomus (cīnīties savu atkarību no nikotīna, tikai 7 dienas)
 • Pārtraukt smēķēšanu bez cigarešu alkas (tas ir būtiski pavediens)
 • Tā ir laba jūsu veselībai, jo tas ir nikotīns bezmaksas un ķīmisko bezmaksas
 • Jums nav nepieciešams kombinēt ar citiem produktiem (bez uzpildes, nomaiņa), vienlaikus izmantojot EaseQUIT ™
 • Vai 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Tas palīdz jums piedāvāt pilnīgi bez riska, vienlaikus iegādājoties augstvērtīgu produktu.
 • Wear magnētus uz auss jebkurā laikā
 • Tā ir jauka smarža un viegli lietojams
 • Tikai pasūtīt vienu reizi, bet jūs varat izmantot ilgtermiņā, tas palīdz ietaupīt naudu.

CONS UN BLAKUSPARĀDĪBAS

Jūsu ķermenis var būt nepieciešams laiks, lai pielāgotos svešinieks lietām un materiāliem. Tātad jums var būt viegla nieze vai saņemt sajūta kā jums maigi saspiediet. Neuztraucieties, tas dodas prom īsā laikā.

Blakusparādības: būtībā nav pusē ietekmē.

lietojumu

Kā-easequit darbs

 • Ļaujiet rūpīgi izlasiet instrukciju Pirms lietot šo produktu.
 • Jums vajadzētu valkāt vismaz 3 – 4 stundas dienā un pēc nepārtraukti 6-7 dienas pirms pārtrauktas smēķēšanas laikā. Septītajā dienā, jums būs pilnībā pārbaudīt efektivitāti EaseQUIT ™ apturot smēķēšanu pilnībā.
 • Wear abās pusēs auss. Novietojiet mazāku magnētu uz priekšu auss un lielāku magnētu aizmugurē auss.

Kas var izmantot EaseQUIT ™?

Šis produkts ir paredzēts gan vīriešiem, gan sievietēm, kas ir smēķēšana.

KONTRINDIKĀCIJAS

 • Grūtnieces nedrīkst lietot šo produktu,
 • Cilvēki, kuri izmanto dzirdes aparāti, sirds palīgs vai citas medicīniskas iekārtas, nav ieteicams lietot EaseQUIT ™

RAŽOTĀJS:

EaseQUIT ™ ražo WOLFSON BERG Company Ltd – ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kas ražo augstas kvalitātes produktus nozares pārtikas ražošanu.

KUR NOPIRKT EaseQUIT ™?

Lai nopirktu šo izcelsmes produktu, ieteicams iegādāties oficiālajā ražotāja mājas lapā ir bez riska, un 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ir profesionāla komanda, vienmēr tiešsaistē un atbalstīt jūs ar visām prasībām, kas saistītas ar EaseQUIT ™, lai nodrošinātu, ka esat atradis vislabāko izvēli atmest smēķēšanu.

buy-easequit

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu EaseQUIT no oficiālā mājas »

52/100 : by 156 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »