EaseQuit atsauksmi ~ Vai tas tiešām palīdzēs jums atmest smēķēšanu tikai 7 dienas?

Home » Review » EaseQuit » EaseQuit atsauksmi ~ Vai tas tiešām palīdzēs jums atmest smēķēšanu tikai 7 dienas?

Last Updated on

Šajā amatā es vēlos, lai dotu jums objektīvu EaseQuit pārskatu tā, ka tuvāko minūšu laikā, jūs varat izlemt, vai šī jaunā tehnoloģija, kas sola, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu tikai 7 dienu laikā ir piemērots tieši Jums.

Varbūt esat redzējuši reklāmu par EaseQuit vai varbūt kāds ieteica to jums un jūs vienkārši vēlaties tad mazliet vairāk informācijas par to, vai tas darbojas.

Nav problēmu, bet pirms es noplūde pupiņas, es gribu jums uzdot divus nopietnus jautājumus:

 1. Vai jūs zinājāt, ka plaušu vēzis ir galvenais vēzis slepkava ASV vien?

Pēc Lung.org , tiek lēsts, ka vairāk nekā četri simti tūkstoši (400,000+) amerikāņi dzīvo ar plaušu vēzi, un ir paredzams, ka šis skaitlis ievērojami pieaugs.

Plaušu vēzis ir pārsniedzis krūts vēzi sievietēm un prostatas vēzis vīriešiem kļūt par numur viens (# 1) cēlonis vēža nāves gadījumiem ASV.

 1. Vai jūs zinājāt, ka cigarešu smēķēšana ir cēlonis plaušu vēzi?

Nacionālā vēža institūta lēš, ka 80-90 procenti no plaušu vēža izraisa cigarešu smēķēšana.

Tātad, ko tas visi šie Stats nozīmē jums?

FACT: Nu, vissvarīgākā lieta, jūs varat darīt, lai izvairītos no plaušu vēzi, ir “atmest smēķēšanu” un izvairieties lietotu smēķēšanu visu iespējamo cenu .

Ja jūs domājat, ka es cenšos, lai skandāla jums, tad jums ir nepareizi. Gluži pretēji, es gribu jums palīdzēt un sniegt izeju jums.

Atmest smēķēšanu ir NAV viegli, bet, tāpat kā jebkurš cits slikts ieradums, ar pareizajiem metodēm un sistēmu, jūs varat izlauzties cauri, un atbrīvoties no problēmas par labu.

Varbūt esat mēģinājis atmest smēķēšanu pagātnē un nav, vai varbūt tas ir jūsu pirmo reizi. Katrā ziņā, ja jūs esat gatavi atmest paradumu par labu tam turpināt lasīt šo EaseQuit atsauksmi zemāk, lai uzzinātu, kā šī jaunā tehnoloģija darbojas, un tad izlemt, vai tās tieši Jums.

Kas tieši ir EaseQuit?

EaseQuit ir produkts, kas paredzēts, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu, izmantojot metodoloģiju, ko sauc par Auriculotherapy . Tas ir arī sauc par ausu akupunktūras izņemot to, ka nav iesaistīti adatas.

Auriculotherapy ir sena ķīniešu metode, kas ietver stimulāciju gliemežnīcas ārējā auss, lai mazinātu veselības nosacījumus citās ķermeņa daļās.

Izmantojot šo sāpes bezmaksas tehniku, EaseQuit pilnībā izskaust izmantot nikotīna, kas ir ļoti pati viela, kas jūs mēģināt iegūt prom no.

Šī ir viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot EaseQuit palīdzēs jums atmest smēķēšanu pār citām pretsmēķēšanas produktiem, piemēram, smaganu, tabletes un plāksteri uc , jo visiem šiem citiem produktiem ir kāda nikotīna daudzumu tajās.

Kā tieši tas EaseQuit darbojas?

Paketē nāk ar virkni mazo bioaktīvo magnētu (pa pāriem), kas jums pievienot savu ausīm. Viens no magnētiem tiks ievietots ārpus auss, bet otrs tiks likts uz iekšpusi. (Skatīt attēlu zemāk).

Magnēti rada nelielu spiediena punktu, kas pēc tam stimulē nervus, kas relīzes endorfīna smadzenēs. Šie endorphins ir Tipa ” jūtas laba ķīmiskā “, kas tiek atbrīvots smadzenēs līdzīgi, kad jūs faktiski smēķēšana.

Būtībā, valkājot šos bioloģiski aktīvas magnēti, jo pirmajās dienās jums vairs nav jāpaļaujas uz “nikotīna”, lai iegūtu, ka īpaša augsta, ka jūs saņemsiet no smēķēšanas, un pēc nedēļas, kad jūs varat pilnībā novērst jūsu smēķēšanas problēmu.

Saskaņā ar Oficiālā EaseQuit mājas lapā, mums ir teicis, ka, vienkārši valkājot magnētiem 3-4 stundas katru dienu, jūs varat izbeigt jūsu nikotīna cravings un pat novērstu šos simptomus, kas raksturīgi nāk, kad jūs mēģināt atmest savu smēķēšanas ieradumu.

Lūk, kā jūs varētu izmantot EaseQuit:

 • Step # 1 – Pirmais solis būtu izvietot vienu no sīkajiem magnētiem uz jūsu rokai.
 • Step # 2 – Izmantojiet vienu no jūsu rokai nedaudz nospiest mazāko no diviem magnētiem iekšpusē augšējā daļa no jūsu ausu ļipiņu.
 • Steps # 3 – Tagad novietojiet lielāku magnēts ārpusē ausu ļipiņu lai abi magnēti ir vērsti viens pret otru.
 • Step # 4 – Izmantot magnētus 2-4 stundas dienā, un atmest smēķēšanu mazāk kā 7 dienas.

Kā-easequit darbs

Bet Vai EaseQuit Really Work vai tas ir tikai hype?

Galvenais iemesls, kāpēc jūs lasāt šo EaseQut pārskats ir tāpēc, ka jūs vēlaties zināt, ja tā darbojas, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu, vai ne. Lai atbildētu, ka mums ir jāpārbauda tehniku ​​iesaistīts, un redzēt, ja tur ir kāds pierādījums.

auricolotheraphy-190x300Apskatīt ausī terapija

Akupunktūra ir veids ķīniešu medicīnu, kas ir bijis praksē vairākus tūkstošus gadu. Šī apstrāde ietver ievietojot nelielas adatas pie precīzas punktiem organismā iekļūt organisma enerģiju, lai palīdzētu novērst dažādas slimības.

Saskaņā ar Valsts Center for Papildu Un Integratīvās veselības , izriet no vairākiem pētījumiem, liecina, ka adatu terapija var palīdzēt mazināt veidu sāpes, kas bieži vien ir hroniskas, piemēram, zemas muguras sāpes, kakla sāpes, un osteoartrīta / ceļa sāpes.

No Akupunktūra līdz Auriculotherapy

In 1950, franču ārsts ar nosaukumu Dr Paul Nogier veikts atklājums, ka, veicot akupunktūra uz auss var ārstēt daudzas citas ķermeņa daļas.

Tomēr Dr Paul Nogier konstatēja, ka jūs varētu iekļūt enerģijas punktiem auss neizmantojot adatu. Tā vietā, jūs varat izmantot citas lietas, piemēram, lāzeri, rokai, neasu smaili zizlis, un ausu granulu vai pat zema līmeņa elektrisko impulsiem.

Kā EaseQuit Veikt Auriculotherapy soli tālāk

No EaseQuit sistēmas veidotāji paplašinājuši pēc Dr. Paul Nogier pētījuma un konstatēja, ka, izmantojot magnētus var būt tikpat labi, ja ne labāk, nekā izmantojot adatas vai citus objektus, lai savlaicīgi spiediena punktu auss.

Kaut arī nav pietiekami daudz pētījumi ir veikti, sākot ar pieejamo maz informācijas, Auriculotherapy tas strādā, lai palīdzētu mazināt hroniskas sāpes un citas kaites.

Tomēr nav pētījumu, kas parādītu, vai tas darbojas kicking ieradumus, piemēram, smēķēšana.

Lielākā daļa no otras EaseQuit izskata tiešsaistes apgalvojumus, ka tas strādā. Izskatot komentāru no pagātnes lietotājiem, tie, šķiet, arī dod EaseQuit īkšķi.

Vai ir kādas blakusparādības, lietojot EaseQuit?

Pašlaik nav zināms, vai blakusparādības, izmantojot šo sistēmu, lai atmest smēķēšanu. Patiesībā, jūs varētu teikt, ka tas ir tikpat drošs kā valkā auskars.

Magnēti ir pārklāti ar 24K burkānu zeltu tik ilgi, kamēr jums nav alerģiska reakcija pret zeltu, tad ierīce ir 100% drošs par jums, pat ja jums ir jutīga āda.

Piezīme : Tomēr, ka, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti jums nevajadzētu valkāt šo ierīci. Nav veikti pētījumi par šīs ierīces lietošanas uz grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, tāpēc ir labāk, lai ir droša nekā sorry .

Vēl cilvēki, kas nebūtu jāapsver, izmantojot EaseQuit grupa ir tie, kas vai nu nēsā ausu palīdzību, elektrokardiostimulatoru vai citu elektronisku ierīci. Kamēr magnēti paradis kaitēt jums tieši, magnēti ir zināms traucēt elektronisko jomā, tāpēc ir ieteicams, ka jums nav izmantot šo ierīci .

Cik Vai EaseQuit izmaksas Un Kur var iegādāties?

Laikā, kad rakstot šo pārskatīšanu, EaseQuit var iegādāties no oficiālā mājas par 45,84 $ . ( Tas ir atlaide uz leju no 58,94 $) .

Pašlaik jūs varat tikai iegādāties EaseQuit no oficiālā mājas lapa .

Laba lieta ir tā, ka tie piedāvā bezmaksas piegāde, kas parasti aizņem 3-5 darba dienas, lai jūsu paketi, lai iegūtu, ja esat ASV. Viņi arī piedāvā pasaules kuģniecības maksas, kā arī, bet jūs varat sagaidīt, ka jūsu pakete būs mazliet ilgāk, ja jūs dzīvojat ārpus ASV.

Viņu pašreizējās akceptētie maksājumu metodes ir Visa, Mastercard, AMEX un Paypal. Tas nozīmē, ka jums ir iespējas!

Vai ir kādas EaseQuit Faktiskais Klientu atsauksmes?

Laikā, kad rakstot šo EaseQuit pārskatīšanu, produkts ir tikai tirgū par pāris mēnešiem. Tā rezultātā, ir ļoti ierobežoti klientu atsauksmes. Lielākā daļa cilvēku vienkārši pērk EaseQuit un doties tālāk ar savu dzīvi, jo tie nav īsti ir stimuls, lai dotos atpakaļ un atstāt atsauksmi.

No, kas ir pieejams, tas ir droši teikt, ka daži cilvēki ir redzēt pozitīvus rezultātus, izmantojot EaseQuit sistēmu atmest smēķēšanu.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas aizņem dažas personas, līdz 4 nedēļām, lai tiešām redzēt priekšrocības, izmantojot ierīci. Tas ir 4 reizes lielāks par oficiālo tīmekļa prasījumiem.

Ka to teica, tā skaidrs, vai lietotāji faktiski sekot norādījumiem un valkāt magnētus 4 stundas dienā.

Lai gan visās godīgi, 4 nedēļas, atmest smēķēšanu, ir ļoti labs pēc visiem standartiem.

Vai ir kādas garantijas?

Jā, oficiālā tīmekļa vietnē apgalvo, ka, ja jums nav pārtraukt savu smēķēšanas ieradums ar savu EaseQuit sistēmu, viņi atmaksās 100% no produktu cenas.

Tomēr, lai saņemtu savu naudu atpakaļ, Jums ir jādara 30 dienu laikā pēc saņemšanas jūsu pasūtījumu laikā, un jums būs atgriezt preci oriģinālajā iepakojumā un samaksāt izmaksas par kuģniecības atpakaļ paketi.

Kādi ir plusi un mīnusi, izmantojot EaseQuit?

Ja viss strādā kā reklamē, ir šādi plusi un mīnusi, ka jūs varat sagaidīt, ja jūs iegādājaties šo produktu, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu uz visiem laikiem.

Pros

 • Nav saistīta ar izmantošanas Nikotīns
 • Ļoti vienkārša procedūra, kas var piemērot pēc dažām sekundēm
 • Tā ilgs kalpošanas – Ne, ka jums tas ir nepieciešams, ka ilgi
 • Nav Abstinences simptomi
 • Salīdzinot ar citu terapiju, tas ir samērā pieņemamu cenu
 • Nāk ar 100% naudu atpakaļ garantiju.

mīnusi

 • Neizmantot ar krūti mamma vai sievietēm ka grūtniecība.
 • Nedrīkst lietot personas, kas lieto dzirdes vai elektrokardiostimulatora. (Tur varētu būt iespējama magnētiskā traucējumiem).
 • Balstoties uz klientu EaseQuit pārskatus, var paiet ilgāks laiks nekā 7 dienas, lai pilnībā atmest smēķēšanu.

Secinājums – Iesaiņošanas Up This EaseQuit Review

Ja jūs meklējat efektīvu metodi, lai beidzot Quit krākšana vienreiz un uz visiem, tad jums ir jāsniedz EaseQuit izmēģināt. Lai gan nav pietiekami daudz zinātnisku pierādījumu, lai atbalstītu prasību, vairums klientu atsauksmes liecina, ka tas darbojas.

Tagad, pat tad, ja tas ir placebo efekts, tas nav svarīgi, ja vien jums sasniegt vēlamo gala mērķi, kas ir nogalināt to slikts smēķēšanas ieradums.

Sliktākajā gadījumā, jūs varat izmēģināt EaseQuit sistēmu par 30 dienām, un, ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar savu rezultātu, pieprasīt savu naudu atpakaļ. Galu galā, nav tik kāpēc viņiem ir naudu atpakaļ garantiju? Kaut arī, pamatojoties uz citu klientu EaseQuit vērtējumus, jūs, iespējams, paradis nepieciešams, lai to izdarītu.

Tātad jums ir tā. Tas ir prieks, lai nodrošinātu Jūs ar šo EaseQuit pārskatīšanu. Ja esat mēģinājis šo ierīci vai plānojat, lūdzu, grāmatzīmi šo lapu un atgriezties, un dalīties ar savu pieredzi.

buy-easequit

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu EaseQUIT no oficiālā mājas »

58/100 : by 123 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »