EaseQUIT İnceleme – EaseQUIT ile Quit Smoking

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT İnceleme – EaseQUIT ile Quit Smoking

Last Updated on

easequit inceleme

EaseQUIT hakkında

Kulağınıza takmak “biyoaktif mıknatıslar” kullanarak, EaseQUIT sen kimyasallar, hap olmadan, sadece 7 gün içinde sigarayı bırakmaya yardımcı vaat, ya da nikotin bağımlılığınızı devam.

bir şey denir kulak akupunkturu kullanarak, EaseQUIT istek ve yoksunluk belirtileri hafifletmeye yardımcı olabilir sakinleştirici, analjezik etki sağlamak için opioid reseptörleri aktive peptidler endorfin serbest bırakmak için vücudunuzun neden olduğunu iddia ediyor.

Şirkete göre, yapmanız gereken tüm günde 3-4 saat için EaseQUIT mıknatıs aşınma ve sana yardım edeceğim “senin bağımlılığını kırmak ve bir kez ve tüm sigarayı bırakmak.” Ve endişelenmenize gerek olmayacaktır doldurulmasına, yedek veya ekstralar hakkında!

Genel olarak, biz süreç 4 adımda üzerinden çalışır söyledi konum:

  • Hassas cilde sahip olanlarda reaksiyonları önlemek için 24k altın kaplı parmaklarınızın üzerinde mıknatıs yerleştirin.
  • kulağınızın önünde bir “kesin nokta” daha küçük mıknatıs yerleştirin.
  • kulağınızın arkasına büyük bir mıknatıs yerleştirin.
  • “Iyiliği için!” Sigarayı bırakmak

Nasıl müthiş sonunda nikotin bağımlılığını kırmak için hissederdiniz? Ve ne kadar para süreçte kaydetmek mümkün olabilir?

Ama EaseQUIT “senin sigara alışkanlığı tekme kolay ve en etkili yolu,” gerçekten ya da meşru bilim kılığında yılan yağı nedir? Yani, biz size sabit Kazanılan para teslim etmeden önce karar vermenize yardımcı olacak budur.

Kulak Tedavisi Nedir? Bu Sigara Bırakma Etkili midir?

nasıl easequit-iş

Bu bekliyorsanız daha karmaşık bir soru olabilir, bu yüzden üç farklı bölüme her şeyi yıkmak izin verebilirim.

kulak Akupunktur

Binlerce yıl boyunca, geleneksel Çin tıbbı hassas noktalarda vücuda yerleştirme ince iğneler içeren tedavisi rejimleri, içine akupunktur uygulamaya koymuştur.

Bu tedaviler arkasındaki düşünce sürecine göre, bu iğneler rahatsızlıkların çeşitli rahatlama sağlayabilir vücutta bulunan enerji meridyenleri, içine dokunun (kim soracak bağlı dahil pek çok farklı teoriler ve felsefeler vardır).

Bu enerji meridyenleri biri (sadece kulaklara akupunktur yaparak vücudun başka birçok durumların tedavisinde ki, başka bir deyişle) akupunktur uygulayıcıları genellikle tüm vücut bir Mikrosistem gibi davranır iddia kulaklar, yatıyor.

Dr. Paul Nogier en kulak akupunkturu

Ardından, 1950’lerde, Paul Nogier adında bir Fransız doktor kulak akupunktur temel ilkeleri aldı ve bu enerji noktaları iğneler dışında farklı şekillerde, bir dizi erişilebilir olabileceğini iddia etti.

Bu el kitabı (olarak da bilinen bu tür parmaklarınızın olarak baskı içerir acupressure ), lazerler, hatta düşük seviyeli elektrik akımları.

EaseQuit gibi cihazlar

Şimdi, pek çok ürün yakın zamanda bir adım daha ileri Dr. Nogier fikrini almak iddia pazara sahip. Bunun yerine, bu enerji noktaları girmeleri parmak basıncı kullanarak, onlar sadece birkaç saat her gün için kulağınıza mıknatısları takın ve aynı çoğunu gerçekleştirebilirsiniz iddia ediyor.

Bu göz önüne alındığında, bir böyle bir şey görünebilir tartışırken şeyin “flowchart”:

Geleneksel aurikular akupunktur Dr. Nogier en kulak akupunkturu yöntemleri à EaseQUIT gibi Mıknatıs tabanlı aygıtlar à

Ancak bu uygulamaların herhangi bir destekleyici bir klinik kanıt var mıdır?

Kulak Tedaviler gibi EaseQUIT Klinik olarak kanıtlanmış mı?

auricolotheraphy-190x300Göre Tamamlayıcı ve Bütünleyici Sağlık Ulusal Merkezi , “akupunktur, kronik ağrısı olan kişiler için mantıklı bir seçenek gibi görünüyor.”

Ancak, “klinik uygulama kılavuzları tutarsız” ve unutmayın gitmek olduğunu “beyin ve beden ve en iyi nasıl onları ölçmek için akupunkturun etkileri sadece anlaşılmaya başlıyor.”

Başka bir deyişle, bir tıbbi topluluk şu anda akupunktur hakkında anlamıyor çok ve ne klinik kanıt yoktur o sigarayı bırakma gibi en ağrının giderilmesi için etkin, ille şeyler olabilir gösterir var.

Ama unutmayın: EaseQUIT aurikular akupunktur teslim değildir; Sadece mıknatıs tabanlı akupunktur. Bu açıdan bakıldığında, biz, herhangi bir durum için yararlı olduğunu belirten sigara ya da başka Araştırmamız sırasında herhangi bir hakemli klinik kanıt rastlamadık.

Ayrıca, bu mıknatıslar yerleştirme anlamlı endorfin salınımını artırır, ya da şirket tarafından belirtilen diğer sakinleştirici, stres kabartma veya ağrı yönetimi yararları herhangi sağlayabilir belirten kanıtların aynı tip herhangi rastlamadık.

Biz onların cihazı (ya da genel olarak aurikular terapi cihazları) reklamı olarak çalıştığını ispat için EaseQUIT üreticisine ulaştı ve biz en kısa sürede bir yanıt alınıncaya kadar bu inceleme güncellemek için emin olacağım.

EaseQUIT ile ilişkili herhangi bir Yan Etkileri Var mı?

klinik kanıtlara eksikliği var gibi görünüyor olsa da EaseQUIT iddialarını destekleyen (online araştırmaya dayalı), iyi haber muhtemelen kullanırken herhangi bir yan etkileri olmayacak olmasıdır.

Ancak, şirket EaseQUIT “, ya da işitme cihazı, kalp pili veya diğer elektro-medikal cihaz ile herkes tarafından hamile kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.” Söz etmez

Bunun dışında, özellikle çıkartıldıktan sonra azalmaya gereken ilk birkaç gün için, EaseQUIT giydikten sonra bazı hafif hassasiyet ve / veya kızarıklık yaşayabilirsiniz.

Ne Kadar mu EaseQUIT Maliyeti?

EaseQUIT 45,84 $ fiyatlı ve ücretsiz kargo ile geliyor. o bir mıknatıs seti (ön ve arka) ve uygulama talimatları gibi görünüyor olsa da, bu fiyata alırsınız tam olarak ne hiçbir belirti var.

kendi web sitesine göre, EaseQUIT sigarayı bırakmada size yardımcı olmak için garanti ve 30 gün para iade garantisi, daha az S & H ile birlikte gelir.

Geri ödeme talebinde bulunmak için, EaseQUIT müşteri hizmetleri departmanı +44 ulaşılabilir (0) 787 5981 208 support@easequit.com, ya da çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla.

resmi web sitesinden EaseQUIT sipariş için tıklayınız »

Nerede EaseQUIT Yorumlar mı? Ne Yarışma Hakkında?

kendi URL sadece Mart 2016 yılında tescil edilmiştir beri, EaseQUIT herhangi bir online müşteri görüşleri topladı olması araştırmamızın zaman çok yeni oldu.

Ancak, biz EaseQUIT onların ürünlerini iddia Larnaca, Kıbrıs, dışarı dayanır, Wolfson Berg Limited tarafından üretilmiştir öğrendin “Bizim tıbbi ve bilimsel danışma kurulu tarafından desteklenen.” Umarım bu yakında bizim talebine ilişkin geri duyarsınız anlamına gelir klinik denemeler.

Hızlı bir online arama sonra, şirket Çılgın Bulk, PhenQ ve Phen24 dahil olmak üzere birçok popüler besin takviyeleri üretmektedir görünür.

İşte HighYa üzerinde, bu ürünlerin 1 yıldız bir ortalama puanı ile sınırlı müşteri geribildirim (7 yorum bir birleşik toplam) vardı. Ortak şikayetler sonuç ve daha az-daha-yıldız müşteri desteği başvurulan.

Nispeten, aynı zamanda kilo kaybı, açlık kontrolü, stres yönetimi ve daha ek olarak, sigara ele iddia EaseQUIT yarışmada, çok benzer geribildirim bulacaksınız.

Belki de en büyük fark, EaseQUIT rakiplerinin çok az $ 10 bile ZeroMed az 40 $ gelir için satın alınabilir olmasıdır. Aslında, sen kadar az 12 $ için Ebay gibi web sitelerinde birçok bu manyetik birimlerinin 300 olarak satın alabilirsiniz!

Hepsini bir araya getirmek, nerede bu EaseQUIT ilgili bırakmak mı?

EaseQUIT Sen Habit-In 7 Gün veya Aksi Kick yardımcı olacaktır?

Yıllardır sigarayı bırakmayı denediğini birisi, ben bunu başarı elde etmek için ne gerekiyorsa yapmaya gerektiğini anlatmak için ilk olacak şekilde, bak.

Başka bir deyişle, yamalar, sakızlar, ya da pastiller gibi geleneksel nikotin replasman seçeneklerini kullanarak alışkanlığı tekme olsun; veya kulak akupunkturu, hipnoterapi, hatta akupunktur gibi geleneksel olmayan yöntemlerle, en önemli şey çıkın olmasıdır.

Sonuçta, sigarayı bırakma by-yıldan yok hızlı belki çok sağlığınızı ya da iyileştirilmesi kendinize başına binlerce dolar tasarruf, daha etkili bir yöntem var.

Öte yandan, biz EaseQUIT gibi aurikular mıknatıs cihazları güvenilir herhangi bir anlamlı kısa veya- uzun vadeli faydalar sağlayabilir belirten Araştırmamız sırasında herhangi bir klinik kanıt rastlamadık.

onlar plasebo etkisi kullanılarak çıkın yardımcı olabilir ama yine EaseQUIT gibi cihazlar, fizyoloji üzerinde herhangi ölçülebilir bir etkiye sahip olmasa bile, bu aynı hedefe ulaşmak için izin verebilir.

rekabetin en çok düşük fiyatlı olması sadece aklınızda bulundurun. Geri ödeme elde etmek için geri Kıbrıs EaseQUIT gemi varsa da, bu dönüş S & H ücretleri değişimin büyük bir yığın kaybetmek anlamına gelir.

satın-easequit

resmi web sitesinden EaseQUIT sipariş için tıklayınız »

68/100 : by 204 users
FLASH SALE 20% OFF »