EaseQuit İnceleme ~ Gerçekten Sen sadece 7 Gün sigarayı bırakmak için Yardım mu?

Home » Review » EaseQuit » EaseQuit İnceleme ~ Gerçekten Sen sadece 7 Gün sigarayı bırakmak için Yardım mu?

Last Updated on

Bu yazı ben size tarafsız vermek istiyorum EaseQuit önümüzdeki birkaç dakika içinde size sadece 7 günde sigarayı bırakmaya yardım sözü verdi bu yeni teknoloji sizin için uygun olup olmadığına karar böylece Yorum.

Belki EaseQuit için bir reklam gördük ya da belki birileri size bunu tavsiye ve sadece çalışır olup olmadığına biraz biraz daha bilgi istiyorum.

Sorun değil, ama baklayı ağzından önce, sana iki ciddi soru sormak istiyorum:

 1. Eğer akciğer kanseri sadece ABD’de önde gelen kanser katil olduğunu biliyor muydunuz?

Göre Lung.org , birden dört yüz bin (çapında 400.000’den fazla) Amerikalılar akciğer kanseri ile yaşayan olduğu tahmin edilmektedir ve bu sayı çok artması bekleniyor.

erkekler ABD’de kanser ölümlerde ilk sırada numaralı (# 1) olmak üzere akciğer kanseri kadınlar ve prostat kanseri için meme kanseri aştı.

 1. Eğer sigara akciğer kanserinin en önemli nedeni olduğunu biliyor muydunuz?

Ulusal kanser enstitüsü akciğer kanseri yüzde 80-90 sigara neden olduğunu tahmin etmektedir.

Yani tüm bu İstatistikleri For You Mean mu?

BİLGİ: Eh, akciğer kanseri önlemek için yapabileceğiniz en önemli şey ‘Sigarayı Bırak’ ve hiç ikinci el sigara olası maliyetini kaçınmaktır .

Eğer ben o zaman yanılıyorsunuz sizi korkutmak çalışıyorum düşünürsek. Aksine, sana yardım ve sizin için bir çıkış yolu sağlamak istiyoruz.

Sigarayı bırakmak olduğunu DEĞİL sen kırabilirler ve iyiliği için sorunun kurtulmak sağ yöntem ve sistem ile, kolay ama tıpkı diğer kötü bir alışkanlık gibi.

Belki geçmişte sigarayı bırakmayı denemiş ve başarısız ya da belki bu ilk defa gelmiş. Her iki şekilde de, iyi o zaman bu yeni teknoloji nasıl çalıştığını öğrenmek için aşağıdaki bu EaseQuit Yorum okumaya devam ve sonra karar için alışkanlığı vazgeçmeye hazır olup olmadığını eğer sizin için onun hakkı.

Tam EaseQuit Nedir?

EaseQuit sen olarak bilinen bir metodoloji ile sigarayı bırakmaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür Kulak . Bu aynı zamanda katılan hiçbir iğneler var olması dışında kulak akupunktur olarak adlandırılır.

Kulak akupunkturu vücudun diğer bölgelerinde sağlık koşullarını hafifletmek için dış kulak kepçesinin uyarılmasını içerir eski bir Çin tekniktir.

Bu acı özgür tekniği kullanarak, EaseQuit tamamen uzak almak çalışıyoruz aynı maddedir nikotin kullanımını ortadan kaldırmak.

Bu, resim, vb dişeti, hap ve yamalar gibi diğer sigara karşıtı ürünlere göre sigarayı bırakmaya yardımcı olmak için EaseQuit kullanmanın başlıca avantajlarından biridir bu diğer ürünlerin hepsi içinde nikotin miktar var çünkü.

Nasıl Tam EaseQuit Çalışır?

paketinde kulaklarınıza takmak (çift olarak) küçük biyoaktif mıknatısların bir dizi ile geliyor. Diğer iç yerleştirilecek olsa da mıknatısların biri kulağına dışına yerleştirilecektir. (Aşağıdaki resme bkz).

Mıknatıslar sonra bültenleri beyinde endorfin sinirleri, uyarmak küçük basınç noktası oluşturur. Bu endorfin türüdür ‘olan iyi kimyasal hissetmek aslında sigara zaman benzer beyinde serbest bırakılır.’

Özünde, bu biyoaktif mıknatısları giyerek, ilk birkaç gün içinde artık sen sigaradan almak ve bir hafta içinde tamamen senin sigara sorunu ortadan olabileceğini bu özel yüksek olsun ‘nikotin’ güvenmek gerekir.

Resmi EaseQuit web sitesine göre, biz sadece günlük olarak mıknatısları 3-4 saat giyerek, kendi nikotin istek bir son vermek ve hatta bırakmaya çalışırken geliyor tipik yoksunluk belirtileri ortadan kaldırabilir söylendi şunlara sigara içme alışkanlığı.

İşte sen EaseQuit kullanın misiniz nasıl:

 • Adım 1. – İlk adım parmaklarınızın üzerinde küçük mıknatısların birini yerleştirmek olacaktır.
 • Adım 2. – hafifçe kulak memesi üst kısmı içinde iki mıknatıs küçük basın parmaklarınızın birini kullanın.
 • Adımlar 3. – iki mıknatıs birbirleriyle doğrudan bakacak şekilde Şimdi kulak memesi dışında daha büyük bir mıknatıs yerleştirin.
 • Adım 4. – Günde 2-4 saat boyunca mıknatıslar giyin ve az 7 gün içinde sigarayı bırakmak.

nasıl yapılır easequit-iş

Ama EaseQuit Gerçekten çalışır Yoksa o Sadece Hype mı ediyor mu?

Eğer bu size sigarayı bırakmak ya da değil yardım etmek çalışıp çalışmadığını bilmek istiyorum çünkü bu EaseQut Yorum okuduğunuz ana sebebi budur. Buna cevap için, konunun kapsamında tekniğini incelemek ve herhangi destekleyici kanıt olmadığını görmek gerekiyor.

auricolotheraphy-190x300Kulak Terapi anda bir bakış

Akupunktur binlerce yıl boyunca uygulamada olmuştur Çin tıbbı bir şeklidir. Bu tedavi çeşitli hastalıklara ortadan kaldırmaya yardımcı vücudun enerjiye girmeleri vücutta hassas noktalarda bazı küçük iğneler yerleştirilmesini sağlar.

Göre Tamamlayıcı Ve Bütünleştirici Sağlık İçin Ulusal Merkezi , çalışmaların bir dizi sonuçları akupunktur gibi düşük-sırt ağrısı, boyun ağrısı ve osteoartrit / diz ağrısı sıklıkla kronik olan ağrı kolaylığı türlerini yardımcı olabileceğini düşündürmektedir.

Akupunktur itibaren Kulak için

1950 yılında Dr. Paul Nogier adında bir Fransız doktor kulak akupunktur yaparak size vücudunun birçok diğer bölümlerini tedavi edebilir bir keşif yaptı.

Ancak, Dr. Paul Nogier İğnelerden kullanmadan kulağın enerji noktaları içine dokunun ortaya koydu. Bunun yerine, bu tür lazerler, parmaklarınızın, küt bir uçlu değnek ve kulak pelet veya hatta düşük seviyeli elektrik sinyali olarak başka şeyler kullanabilirsiniz.

Kulak bir adım ileri giderek EaseQuit nasıl

EaseQuit sisteminin yaratıcıları Dr. Paul Nogier araştırmasına üzerine genişledi ve mıknatıslar kullanarak kulaktaki basınç noktası haline musluk iğneler veya diğer nesneleri kullanarak daha kadar iyi değilse daha iyi olabileceğini bulmuştur.

yetmez çalışmalar yapmış olmasına rağmen, mevcut küçük bilgiden, Kulak kronik ağrı ve diğer rahatsızlıklar hafifletmeye yardımcı olmak için çalışır.

Bununla birlikte, sigara gibi tekme alışkanlıkları için çalışır olup olmadığını göstermek için hiçbir çalışma yoktur.

Diğer EaseQuit çoğu o çalışır çevrimiçi iddiaları inceler. Geçtiğimiz kullanıcılardan yorumların muayenede, onlar da yukarı EaseQuit başparmak vazgeçmek gibi görünüyor.

EaseQuit Kullanımının Herhangi bir yan etkisi var?

Şu sigarayı bırakmak için bu sistemi kullanarak herhangi bir bilinen ya da bildirilen yan etkileri vardır. Aslında, bunu bir küpe takan kadar güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer altın için hiçbir alerjik reaksiyon olarak mıknatıslar ardından cihaz Hassas cilde sahip olsa bile sizin için% 100 güvenli yani sürece 24K havuç altınla kaplanır.

Not : Eğer hamileyseniz veya emziren Ancak bu cihazı takmak gerektiğini söyledi. Hiçbir çalışmalar üzgünüm daha güvenli olması daha iyidir, böylece hamile veya emziren kadınlar üzerinde bu cihazın kullanımı konusunda yapılmıştır .

EaseQuit kullanmayı düşünün olmamalı insan başka bir grup ya bir kulak cihazı, bir kalp pili veya başka herhangi bir elektronik cihaz giyer olanlardır. Mıknatıslar alışkanlık doğrudan size zarar ederken cihazı KULLANMAYIN önerilir, böylece, mıknatıslar elektronik alanlara müdahale bilinmektedir .

Ne Kadar EaseQuit Maliyet Ve Nerede It Can Satınalma mu?

Bu inceleme yazma sırasında, EaseQuit için resmi web sitesinden satın alınabilir $ 45.84 . ( Bu aşağı $ 58.94 dan indirimli fiyatıdır) .

Şu anda sadece olabilir resmi web sitesinden EaseQuit satın .

İyi bir şey onlar ABD’de ise paketiniz gelmesi için normalde 3-5 iş günü sürer ücretsiz nakliye hizmeti olmasıdır. Onlar da ücretsiz olarak dünya çapında nakliye hizmeti ancak ABD dışında yaşıyorsanız paketiniz biraz daha uzun süreceğini bekleyebiliriz.

Ödeme Onların Kabul edilen mevcut yöntemler Visa, Mastercard, AMEX ve Paypal vardır. Bu demektir Eğer seçenek var!

Herhangi EaseQuit Gerçek Müşteri Yorumları Vardır?

Bu EaseQuit inceleme yazma sırasında, ürünün sadece birkaç aydır piyasada olmuştur. Sonuç olarak, çok sınırlı müşteri değerlendirmeleri vardır. Çoğu kişi sadece EaseQuit satın almak ve onlar gerçekten geri dönüp bir inceleme bırakmak için bir teşvik yok gibi, hayatlarını devam ederler.

Ne kullanılabilir itibaren, bir avuç insan Sigara Bırakma ait EaseQuit sistemini kullanarak olumlu sonuçlar görüyoruz söylemek güvenlidir.

Sadece olumsuz gerçekten cihaz kullanarak faydalarını görmeye 4 hafta için bazı kişileri kaplıyor olması. Yani resmi web sitesi iddiaları gibi 4 kat daha fazla.

Yani kullanıcıların aslında verilen talimatları takip edin ve günde 4 saat boyunca mıknatıslar giymek eğer onun belirsiz, söyleniyor.

Sigarayı bırak, tüm dürüst, 4 hafta içinde olmasına rağmen herhangi standartlarına göre çok iyi.

Herhangi Teminatlar Vardır?

Evet, resmi web sitesi onların EaseQuit sistemiyle sigara alışkanlığı durdurmak yoksa, bunlar ürünün fiyatının% 100 iade edeceğini iddia ediyor.

Ancak, paranızı almak için geri sipariş aldıktan sonra 30 gün içinde bunu yapmak varsa ve orijinal kabında öğeyi dönmek ve paket geri nakliye maliyetini ödemek zorunda kalacak.

Artıları Ve EaseQuit Kullanımının Dezavantajları Bazı Nelerdir?

reklamı olarak her şey çalışıyor, size ilk ve son kez sigara durdurmak yardımcı olmak için bu ürünü satın durumlar aşağıda avantajları ve dezavantajları şunlardır.

Artıları

 • Nikotin Of kullanımını içermeyen
 • Birkaç saniye içinde Uygulanabilen Çok Basit Usul
 • Bu Son For A Lifetime – Bunun uzun süre gerekir değil o
 • Hiçbir Yoksunluk belirtileri
 • Diğer tedaviye karşılık, nispeten uygun fiyatlı
 • % 100 Para İade Garantisi ile gelir.

Eksileri

 • emzirme anne ya da kadınlar hamile tarafından kullanılmak üzere değil.
 • İşitme cihazı veya kalp pili giymek kişiler tarafından kullanılmamalıdır. (Olası manyetik parazit var olabilir).
 • Müşterilerin değerlendirmeleri EaseQuit dayanarak, tamamen sigarayı bırakmak için daha uzun 7 gün sürebilir.

Sonuç – Bu EaseQuit Yorum Tamamlayan

Sonunda bir kez ve herkes için horlama çıkın için etkili bir yöntem arıyorsanız, o zaman EaseQuit bir denemelisiniz. iddiaları destekleyecek yeterli bilimsel kanıt olmamasına rağmen, çoğu müşteri yorumları çalıştığını düşündürmektedir.

Şimdi bu bir plasebo etkisi olsa bile, bu sürece kadar da kötü sigara alışkanlığı öldürmektir istediğiniz bitiş hedefe ulaşmak olarak önemli değildir.

Daha da kötüsü ihtimalle 30 gün boyunca EaseQuit sistemini deneyebilirsiniz ve herhangi bir nedenle size sonuçlarından memnun değilseniz, geri para istemek. Sonuçta onlar bir para var neden geri garanti değil mi? Diğer müşterilerin EaseQuit incelemelere göre de, muhtemelen alışkanlık bunu yapmak zorunda.

Yani orada o var. EaseQuit inceleme sağlamak için bir zevk oldu. Cihazı çalıştı ya, lütfen imi bu sayfayı planlamak ve geri gelip deneyimlerini paylaşmak varsa.

buy-easequit

resmi web sitesi dan EaseQUIT sipariş için buraya tıklayın »

70/100 : by 87 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »