EaseQuit Przegląd ~ Czy to naprawdę pomóc rzucić palenie w zaledwie 7 dni?

Home » Review » EaseQuit » EaseQuit Przegląd ~ Czy to naprawdę pomóc rzucić palenie w zaledwie 7 dni?

Last Updated on

W tym poście chcę dać wam bezstronnej EaseQuit recenzję tak, że w ciągu następnych kilku minut można zdecydować, czy ta nowa technologia, która obiecuje pomóc rzucić palenie w ciągu zaledwie 7 dni jest właśnie dla Ciebie.

Może widzieliście reklamę EaseQuit czy może ktoś polecił go do ciebie, a ty po prostu nieco ciut więcej informacji na temat tego, czy to działa.

Nie jest to problem, ale zanim ja wygadać, chciałbym zadać dwa poważne pytania:

 1. Czy wiesz, że rak płuc jest głównym zabójcą raka w samych Stanach Zjednoczonych?

Według Lung.org , szacuje się, że ponad czterysta tysięcy (ponad 400.000) Amerykanów żyje z rakiem płuc i oczekuje się, że liczba ta drastycznie wzrosnąć.

Rak płuc przekroczyła raka piersi u kobiet i raka prostaty dla mężczyzn, aby stać się numerem jeden (1 #) najczęstszą przyczyną zgonów w USA.

 1. Czy wiesz, że palenie papierosów jest główną przyczyną raka płuc?

National Cancer Institute szacuje, że 80-90 procent raka płuc jest spowodowane paleniem papierosów.

Więc co to wszystko Te statystyki oznacza dla Ciebie?

FAKT: Dobrze, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uniknąć raka płuc jest rzucenie palenia i unikanie palenia drugą rękę na wszystkich możliwych kosztów .

Jeśli uważasz, że próbuję cię przestraszyć to jesteś w błędzie. Wręcz przeciwnie, chcę pomóc i zapewnić wyjście dla Ciebie.

Rzucenie palenia to nie łatwe, ale tak jak każdy inny nałóg, z odpowiednimi metodami i systemu można przebić i pozbyć się problemu na dobre.

Może próbowało rzucić palenie w przeszłości i nie powiodło się lub może to jest twój pierwszy raz. Tak czy inaczej, jeśli jesteś gotów zrezygnować z nałogiem na dobre następnie kontynuować czytanie tego EaseQuit recenzji poniżej, aby dowiedzieć się, jak działa ta nowa technologia, a następnie zdecydować, czy jego prawo dla ciebie.

Czym dokładnie jest EaseQuit?

EaseQuit to produkt zaprojektowany, aby pomóc Ci rzucić palenie za pomocą metodologii znanej jako aurikuloterapia . To jest również określana jako ucha akupunktury z wyjątkiem, że nie ma igły zaangażowane.

Aurikuloterapia to starożytna chińska technika, która polega na stymulacji małżowiny ucha zewnętrznego do złagodzenia warunków zdrowotnych w innych częściach ciała.

Dzięki zastosowaniu tej techniki bezbolesne, EaseQuit całkowicie wykorzenić stosowanie nikotyny, która jest ta sama substancja, które starają się uciec od.

Jest to jedna z głównych zalet korzystania z EaseQuit aby pomóc Ci rzucić palenie w stosunku do innych produktów antynikotynowych, takich jak gumy, pastylki i plastry itp ponieważ wszystkie te inne produkty mają pewną ilość nikotyny w nich.

Jak dokładnie EaseQuit działa?

Pakiet jest wyposażony w zestaw małych magnesów bioaktywnych (w parach), które można podłączyć do uszu. Jednym z magnesów zostaną umieszczone na zewnątrz ucha, podczas gdy drugi zostanie umieszczony na środku. (Patrz zdjęcie poniżej).

Magnesy tworzy mały punkt ciśnienia, które następnie stymulują nerwy, które uwalnia endorfin w mózgu. Te endorfiny to rodzaj „ dobrego samopoczucia chemiczny ”, który jest uwalniany w mózgu podobne do tego, kiedy są faktycznie palenia.

W istocie, nosząc te magnesy bioaktywne, w ciągu pierwszych kilku dni nie będziesz już musiał polegać na „nikotyna”, aby ta specjalny wysoki, że można dostać się od palenia w czasie tygodni można całkowicie wyeliminować problemu palenia.

Według strony internetowej Dziennik EaseQuit, powiedziano nam, że po prostu sobie magnesy 3-4 godziny codziennie, można położyć kres swojego pragnienia nikotyny, a nawet wyeliminować objawy odstawienia, że ​​typowe jest, gdy próbujesz rzucić nałóg palenia.

Oto jak należałoby użyć EaseQuit:

 • Krok # 1 – Pierwszym krokiem byłoby umieścić jeden z małych magnesów na wyciągnięcie ręki.
 • Krok 2 – Użyj jednego ze swoich palców lekko nacisnąć mniejszy z dwóch magnesów wewnątrz górnej części małżowinę.
 • Kroki # 3 – Teraz to większy magnes na zewnątrz ucha tak, że dwa magnesy są bezpośrednio naprzeciw siebie.
 • Krok # 4 – Nosić magnesy przez 2-4 godzin dziennie i rzucić palenie w ciągu zaledwie 7 dni.

how-easequit-praca

Ale czy EaseQuit naprawdę działa, czy to tylko Hype?

Głównym powodem, dlaczego czytasz ten EaseQut recenzja jest ponieważ chcemy wiedzieć, czy to działa, aby pomóc Ci rzucić palenie, czy nie. Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zbadać techniki zaangażowany i sprawdzić, czy istnieje jakaś dowodów potwierdzających.

auricolotheraphy-190x300Spojrzenie do ucha Terapii

Akupunktura jest formą medycyny chińskiej, który został w praktyce od kilku tysięcy lat. Zabieg ten polega na umieszczeniu kilka małych igieł w ściśle określonych punktach ciała, aby dopasować się do organizmu energii, aby pomóc wyeliminować różne choroby.

Według Narodowe Centrum Zdrowia komplementarnej i integracyjne , wynika z wielu badań sugerują, że akupunktura może pomóc rodzajów Łatwość bólu, które są często przewlekłe takie jak ból dolnego odcinka kręgosłupa, ból szyi, bóle kostno-stawowe i / kolana.

Od Akupunktura do aurikuloterapia

W 1950 roku, francuski lekarz o imieniu dr Paul Nogier dokonał odkrycia, że ​​wykonując akupunktury na uchu można leczyć wiele innych części ciała.

Jednak dr Paweł Nogier okazało się, że można wykorzystać punkty energetyczne ucha bez użycia igieł. Zamiast tego można użyć innych rzeczy, takich jak lasery, wyciągnięcie ręki, tępą końcówką różdżki i ucha peletu lub nawet niskiego poziomu impulsów elektrycznych.

Jak EaseQuit Take aurikuloterapia o krok dalej

Twórcy systemu EaseQuit rozszerzona na badania dr Paul Nogier i okazało się, że za pomocą magnesów może być równie dobre, jeśli nie lepsze niż przy użyciu igły lub innych przedmiotów, aby dopasować się do punktu ciśnienia w uchu.

Chociaż nie ma wystarczającej badania zostały przeprowadzone, z mało dostępnych informacji, aurikuloterapia działa, aby pomóc złagodzić przewlekły ból i inne dolegliwości.

Jednakże istnieją żadne badania, aby pokazać, czy to działa na kopiąc nawyków, takich jak palenie.

Większość innych EaseQuit opinie roszczeń online, które to działa. W badaniu uwag od ostatnich użytkowników, wydają się również dać kciuki EaseQuit górę.

Czy są jakieś skutki uboczne Korzystanie EaseQuit?

Obecnie nie są znane żadne działania niepożądane lub korzystania z tego systemu, aby rzucić palenie. W rzeczywistości, można powiedzieć, że jest tak samo bezpieczne jak sobie kolczyk.

Magnesy są pokryte złotem 24K marchwi, tak długo, jak nie masz uczulenie na złoto to urządzenie jest w 100% bezpieczny dla Ciebie, nawet jeśli masz wrażliwą skórę.

Uwaga : jednak, że jeśli jesteś w ciąży lub karmiące piersią nie powinny nosić to urządzenie. Brak badania zostały przeprowadzone w sprawie wykorzystania tego urządzenia na kobiety w ciąży lub karmiących piersią, dlatego lepiej być zabezpieczonym niż później żałować .

Inna grupa osób, które nie powinny rozważyć użycie EaseQuit są te, które albo nosi pomocy słuchu, rozrusznika serca lub innego urządzenia elektronicznego. Chociaż magnesy przyzwyczajenie zaszkodzić bezpośrednio, magnesy są znane zakłócać pól elektronicznych, więc jest zalecane, aby nie używać tego urządzenia .

Ile EaseQuit koszt i gdzie można go kupić?

W czasie pisania tej opinii, EaseQuit można kupić na oficjalnej stronie za $ 45.84 . ( Jest to cena zdyskontowana w dół od $ 58.94) .

Obecnie można jedynie zakup EaseQuit z oficjalnej strony internetowej .

Dobrą rzeczą jest to, że oferują bezpłatną wysyłkę, które zwykle trwa 3-5 dni roboczych na pakiet przyjechać, jeśli jesteś w USA. Oferują one również na całym świecie wysyłać za darmo, jak dobrze, ale można spodziewać się, że pakiet będzie trwać nieco dłużej, jeśli mieszkasz poza USA.

Ich obecne Akceptowane formy płatności: Visa, Mastercard, Amex i Paypal. Oznacza to masz opcje!

Czy są jakieś EaseQuit Recenzje Rzeczywista klientów?

W czasie pisania tej opinii EaseQuit, produkt został tylko na rynku od kilku miesięcy. W rezultacie, istnieje bardzo ograniczone opinii klientów. Większość ludzi po prostu kupić EaseQuit i dalej ze swoim życiem, a tak naprawdę nie mają motywacji, aby wrócić i zostawić komentarz.

Z tego, co jest dostępne, to na pewno powiedzieć, że garstka ludzi widzą pozytywnych wyników przy użyciu systemu EaseQuit z rzucenia palenia.

Jedynym minusem jest to, że trwa kilka osób do 4 tygodni, aby naprawdę zobaczyć korzyści z korzystania z urządzenia. Czyli 4 razy tyle, ile oficjalnych roszczeń stron internetowych.

Powiedział, że jest jego niepewna, czy użytkownicy rzeczywiście postępuj zgodnie z instrukcjami i nosić magnesy na 4 godziny dziennie.

Chociaż we wszystkich uczciwie, 4 tygodnie, aby rzucić palenie jest bardzo dobry pod każdym względem.

Czy są jakieś gwarancje?

Tak, oficjalna strona twierdzi, że jeśli nie zatrzymać swój nałóg palenia z ich systemu EaseQuit, będą one zwrot 100% ceny produktu.

Jednak, aby otrzymać zwrot pieniędzy trzeba zrobić w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia i trzeba będzie zwrócić przedmiot w oryginalnym opakowaniu i zapłacić koszty wysyłki z powrotem pakiet.

Jakie są wady i zalety korzystania EaseQuit?

Jeśli wszystko działa jak reklamowane, są następujące zalety i wady, które można oczekiwać, jeśli kupisz ten produkt, aby pomóc Ci rzucić palenie raz na zawsze.

Zalety

 • Nie wymaga użycia nikotyny
 • Bardzo prosta procedura, którą można zastosować w ciągu kilku sekund
 • Trwać przez całe życie – Nie to, że będziesz musiał go tak długo
 • Brak objawów odstawienia
 • W porównaniu do innych terapii, to stosunkowo niedrogie
 • Pochodzi z 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wady

 • Nie może być stosowany przez mama piersią lub kobiet, które ciążę.
 • nie powinien być stosowany przez osoby, które noszą aparat słuchowy lub rozrusznika. (Nie może być możliwe zakłócenia elektromagnetyczne).
 • W oparciu o opinie klientów EaseQuit może trwać dłużej niż 7 dni, aby całkowicie rzucić palenie.

Wnioski – Owijanie tę EaseQuit recenzję

Jeśli szukasz skutecznego sposobu, by w końcu Quit chrapanie raz na zawsze, to należy podać EaseQuit spróbować. Mimo że nie ma wystarczających dowodów naukowych na poparcie twierdzenia, że ​​większość opinii klientów wynika, że ​​to działa.

Teraz nawet jeśli jest to efekt placebo, to nie ma znaczenia, tak długo, jak osiągnąć pożądany cel końcowy, który jest zabić tego złego nawyku palenia.

Gorszy scenariusz, można spróbować system EaseQuit przez 30 dni, a jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swoich wyników, poprosić o zwrot pieniędzy. Po tym wszystkim, dlaczego nie jest to, że mają one gwarancję zwrotu pieniędzy? Chociaż na podstawie opinii innych klientów EaseQuit, pewnie przyzwyczajenie trzeba zrobić.

Więc nie masz. To była przyjemność zapewnić Państwu tego przeglądu EaseQuit. Jeśli próbowałeś urządzenie lub plan, proszę dodać tę stronę i wrócić i podzielić się swoimi doświadczeniami.

buy-easequit

kliknij tutaj, aby zamówić EaseQUIT z oficjalnej strony »

77/100 : by 66 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »