EaseQUIT Quit produkty palenia opinie: Najlepszy sposób na rzucenie palenia

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT Quit produkty palenia opinie: Najlepszy sposób na rzucenie palenia

Last Updated on

Ktoś powiedział: „ Łatwo jest rzucić palenie. Zrobiłem to tysiąc razy ”. Może to stwierdzenie jest dość znane i stanowi dla wielu palaczy, ponieważ nie starają się jak najlepiej, aby rzucić palenie, ale nie udało im się, ale dlaczego jest to zbyt trudne, aby rzucić palenie? Odpowiedź jest nikotyna.

Mając odpowiedź oznacza, że znalazłeś najlepszy sposób, aby rzucić palenie.

CO jest nikotyna?

Nikotyna jest związkiem chemicznym w produktach tytoniowych. Jest to szkodliwe i uzależniające substancje podobne do heroiny lub kokainy (jeszcze bardziej wciągająca niż). Uzależnienie od kokainy jest jednym z tych złych nawyków, które najtrudniej jest się poddać, dlatego prawie palacze często wydają się regularnie palić. W przypadku korzystania z wyrobów tytoniowych, nikotyna jest absorbowana w płucach przez śluzówkę poduszki powietrzne. Gdy zapachu tytoniu do żucia lub nikotyna jest absorbowana przez wyściółki śluzówki nosa i jamy ustnej (spowodowane przez drogi oddechowe).

Nikotyna jest wchłaniane przez skórę. W zależności od tego, jak jest ona wchłaniana, nikotyna może osiągnąć poziom szczytowy we krwi i mózgu szybciej. To zajmuje tylko 10 sekund dla nikotyny infiltrować swój mózg podczas palenia. Ostre skutki nikotyny rozwieje w zaledwie kilka minut, prowadząc do dymu wielokrotnie w ciągu dnia. Jednakże cygara i rury są mniej może powodować smokecloud od nikotyny powoli wchłaniane przez śluzówkę śluzowej jamy ustnej (np smokecloud nikotyny tytoniu).

JAK DZIAŁA nikotyna utrzymuje się w organizmie? GDZIE TO STAY i jak długo?

Kiedy wdychać dymu papierosowego, nikotyna jest głęboko prowadzone do swojego płuc. Następnie jest szybko wchłaniany do krwiobiegu i w połączeniu z tlenkiem węgla i innych toksyn końcu pozostawiony trujące w organizmie. W rzeczywistości, kiedy wdychać dymu papierosowego, nikotyna dociera do mózgu szybciej niż w przypadku innych leków, które dostają się do organizmu choć żyły (takich jak wstrzyknięciu dożylnym).

Nikotyna wpływa na różne części ciała, w tym serca i naczyń krwionośnych, hormony, metabolizm (sposoby korzystanie ciało żywności) oraz mózgu. Nikotyna może znaleźć w mleku matki, a nawet w śluzie szyjki macicy kobiet, które palą papierosy. W czasie ciąży, nikotyna może wejść do łożyska i stwierdzono w płynie owodniowym i krwi pępowinowej noworodka.

W zależności od różnych czynników, nikotyna mogą przebywać w organizmie na krótki lub długi okres czasu. Dla większości ludzi, którzy regularnie dym, nikotyny (lub innych podobnych, takich jak kotyniny) pozostaje w organizmie około 3-4 dni po zaprzestaniu palenia. W ten sposób, mówi się, że nikotyna jest „” trwałe kochanek „”, który nigdy nie jest daleko od ciebie nawet nie palisz raz na dwa dni.

JAK nikotyna pracować, aby SMOKERS posłuszny?

Nikotyna powoduje komfortu i dobrego samopoczucia uczucia dla palaczy w celu przezwyciężenia dotychczasowych dolegliwości. To sprawia, że ​​palacze chcą palić więcej i więcej. Nikotyna działa również jako depresorów interweniować przepływ informacji między komórkami nerwowymi (neurony). Palacze mają tendencję do palenia bardziej niż układ nerwowy dostosowuje się do nikotyny. Oznacza to, że zwiększa poziom nikotyny we krwi palaczy.

Większość ludzi wie, że palenie papierosów jest szkodliwe dla ich zdrowia i chcą ograniczyć palenie lub całkowicie rzucić palenie. Każdego roku około 35 milionów palaczy, którzy próbowali ich najlepszy ściśle rzucić palenie, ale niestety, większość z nich palić ponownie w ciągu kilku dni.

Jest 1 mg nikotyny w jednym papierosie. Stosując wysokie dawki nikotyny od 30-60mg może powodować ryzyko śmierci. Z czasem, palacz musi zależeć od nikotyny, zarówno ciała i mentalności. Dlatego podczas próby rzucenia palenia, będziesz czuć się nieswojo i jest to naprawdę trudno odejść od smokecloud. Uzależnienie sprawia, że ​​czujesz trudno zignorować nikotyny po rzuceniu palenia. Istnieje wiele badań wykazało, że: rzucić palenie, palacze mają do czynienia zarówno z uzależnienia fizycznego i psychicznego.

Alarmująco, palacze mogą zwiększyć tolerancję na nikotynę z upływem czasu. Oznacza to, że potrzebują więcej nikotyny mieć poczucie komfortu i uzyskać dobre samopoczucie. I to przyczyną zwiększenia częstości palenia i sprawiają, że stają się bardziej uzależnieni palacze. W pewnym progiem, palacze dotrze do pewnego poziomu nikotyny, a potem kontynuować palenie, aby utrzymać go w wygodnej odległości.

Kiedy palacz zakończeniu palenia jednego papierosa, nikotyny poziomów w jego / jej ciało będzie się zmniejszać, a potem stracić niższy trochu. Uczucia komfortu zaczynają odchodzić i powiadomienia będą wysyłane losowo do jego / jej mózgu, że on / ona chce się palić. Jeśli opóźnienie palaczy palenie, mogą zacząć być podrażniona i zepsuty. Normalnie nie osiąga poważne objawy jak uzależnienia od narkotyków, ale palacze czują się bardziej komfortowo z upływem czasu. Kiedy ktoś pali, nieprzyjemne uczucia rozproszyć po trochu i ten cykl będzie kontynuowany aż ona / on zanika.

Dlaczego ludzie STOP palenie i następnie powrót do nikotyny?

Kiedy palacze próbowali przeciąć lub rzucić palenie, brak nikotyny doprowadzą do wystąpienia objawów odstawiennych. Rzucić palenie jest sprawa zarówno ciała i mentalności. Do ciała, ciało reaguje na brak nikotyny. Dla mentalności, palacze muszą zmierzyć się z rezygnacji z nawyku, więc uzależnieni potrzebują dużych zmian w swoim zachowaniu. Dla emocji, palacze mogą poczuć się jak oni stracili najlepszego przyjaciela.

Dla ludzi, którzy regularnie palą w ciągu kilku tygodni lub dłużej będą miały objawy abstynencyjne, jeżeli nagle rzucić palenie lub znacznie zmniejszyć ilość pieniędzy do palenia. Dla tych, którzy palili przez wiele lat lub dłużej zatrzyma efekty nikotyny szybciej i silniejszy niż nowszych palaczy. Objawy te często pochodzą w ciągu kilku godzin po palisz ostatniego papierosa i osiągnie poziom szczytowy po 2 lub 3 dni po najbardziej nikotyny i jej toksyn wyszły z ciała. Te poniżej objawy mogą trwać od kilku dni do kilku tygodni:

 • Być w depresji
 • Zwiększać apetyt papierosów
 • Zawroty głowy (może trwać do kilku dni)
 • Czuć się rozczarowany, stają się niecierpliwi i łatwo dostać się zły
 • niepokoić
 • Denerwować się
 • Mają zaburzenia snu (czasem koszmar, lub straszne sny)
 • Czuć się trudne do koncentracji (brak koncentracji)
 • mieć ból głowy
 • Czuć się zmęczony i nudny
 • Zwiększenie głodu
 • Nabrać masy
 • mieć zaparcia
 • Mają kaszel, suchość w ustach, ból gardła i biadolić
 • Mieć ból w klatce piersiowej
 • Powolne tętno

Sprawiają one, że palacze zaczynają palić ponownie, aby zwiększyć poziom nikotyny we krwi, dopóki te objawy znikną. Faktem jest 70-90% palaczy powiedział, że objawy odstawienia są główną przyczyną, a jedynym powodem, sprawia, że ​​nie udało się rzucić palenie. Aby skutecznie i bez konieczności powyżej objawy rzucić palenie, palacze powinni mieć plan radzenia sobie z problemami, które mogą się zdarzyć.

Istnieją pewne dowody wskazały, że inne substancje chemiczne znajdujące się w dymie, który może pracować z nikotyną, aby trudniej zrezygnować. Skutki dymu na oksydazę monoaminy (związek chemiczny mózgu), ciągle przedmiotem badań.

ZALECANE QUIT PRODUKTY papierosów: EaseQUIT ™

easequit-review

EaseQUIT ™ jest metodą non-chemiczne, które pomogą Ci łatwo przerwać palenie w ciągu 7 dni. Bioaktywne magnesy w EaseQUIT ™ są całkowicie wolne od nikotyny złamać niezależność i rzucić palenie.

Jak działa EaseQUIT ™?

auricolotheraphy-190x300

EaseQUIT ™ to zestaw małych magnesów bioaktywnych. Magnesy pobudzają zakończenia nerwowe, które powodują uwalnianie endorfin w mózgu, uzyskać dobre samopoczucie uczucia i czuć się jak jesteś palenia następnie pomóc kontrolować apetyt papierosa.

Wyjątkowe funkcje

 • To trwa tylko 7 dni, aby rzucić palenie i usunąć objawy uzależnienia tytoniowego (zwalczanie nałogu nikotyny w ciągu zaledwie 7 dni)
 • Rzucić palenie papierosów bez pragnienia (jest to istotne wskazówka)
 • To jest dobre dla zdrowia, ponieważ jest wolny od nikotyny i chemiczne darmo
 • Nie trzeba łączyć z innymi produktami (bez uzupełniania, wymiany) podczas korzystania EaseQUIT ™
 • 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy. Pomaga zaoferować całkowicie wolne od ryzyka przy zakupie produktu o dużej wartości.
 • Nosić magnesy na uchu w każdej chwili
 • Ma przyjemny zapach i łatwy w użyciu
 • Wystarczy zamówić jeden raz, ale można użyć na dłuższą metę, to pomaga zaoszczędzić pieniądze.

CONS i skutki uboczne

Twój organizm może potrzebować czasu, aby dostosować się do dziwniejsze rzeczy i materiałów. W ten sposób można być łagodne swędzenie lub uczucie jak się masz delikatnie szczypać. Nie martw się, to zniknie w krótkim czasie.

Efekty uboczne: w zasadzie nie wpływa na bok.

UŻYCIE

how-easequit-praca

 • Niech uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem tego produktu.
 • Należy nosić co najmniej 3 – 4 godzin dziennie, a po nieprzerwanie w ciągu 6-7 dni przed zaniechanej palenia. Siódmego dnia, będziesz całkowicie zweryfikować efektywność EaseQUIT ™ przez rzucenie palenia całkowicie.
 • Nosić na obu stronach ucha. Umieścić mniejszy magnes do przodu ucha i większy magnes do tylnej części ucha.

Kto może korzystać EaseQUIT ™?

Ten produkt jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy palą.

PRZECIWWSKAZANIA

 • W ciąży nie wolno używać tego produktu,
 • Ludzie, którzy korzystają z aparatów słuchowych, serce pomocnika lub innych urządzeń medycznych nie są zalecane do wykorzystania EaseQUIT ™

PRODUCENT:

EaseQUIT ™ jest wytwarzany przez WOLFSON BERG Company Ltd – z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości produktów w branży produkcji żywności.

GDZIE KUPIĆ EaseQUIT ™?

Aby kupić produkt pochodzenia, zaleca się zakup na stronie oficjalnej producenta, aby mieć gwarancję zwrotu pieniędzy wolne od ryzyka i 30 dni. Jest to profesjonalny zespół, zawsze online i wsparcia wszystkich wymogów dotyczących EaseQUIT ™ w celu zapewnienia, że ​​znalazłeś najlepszy wybór, aby rzucić palenie.

buy-easequit

kliknij tutaj, aby zamówić EaseQUIT z oficjalnej strony »

67/100 : by 96 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »