EaseQUIT Review – Quit Smoking ar EaseQUIT

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT Review – Quit Smoking ar EaseQUIT

Last Updated on

easequit-pārskats

Par EaseQUIT

Izmantojot “bioloģiski aktīvas magnēti”, kas piešķir auss, EaseQUIT sola palīdzēt jums atmest smēķēšanu tikai 7 dienas, bez ķīmiskām vielām, tabletes, vai turpināt savu atkarību no nikotīna.

Izmantojot kaut ko sauc auriculotherapy, EaseQUIT apgalvo radīt savu ķermeni, lai atbrīvotu endorphins, kas ir peptīdi, kas aktivizē opiātu receptoriem, lai nodrošinātu nomierinoša, pretsāpju iedarbība, kas var palīdzēt atbrīvot alkas un abstinences simptomus.

Saskaņā ar uzņēmuma, viss, kas jums jādara, ir valkāt jūsu EaseQUIT magnēts 3-4 stundas dienā, un tas būs jums palīdzēt “pārtrauc savu atkarību un atmest smēķēšanu uz visiem laikiem.” Un jums nebūs jāuztraucas par uzpildes, aizstāšanas vai ekstras!

Kopumā mēs teicis process darbojas vairāk nekā 4 soļi:

  • Novietojiet magnēts jūsu rokai, kas ir pārklātas ar 24k zelta, lai novērstu reakcijas pacientiem ar jutīgu ādu.
  • Novietojiet mazāku magnētu par “precīzu punktu” priekšpusē auss.
  • Novietojiet lielāku magnētu aizmugurē auss.
  • Atmest smēķēšanu “par labu!”

Kā awesome varētu justies beidzot izlauzties no sava nikotīna atkarības? Un cik daudz naudas varētu jūs varētu ietaupīt šajā procesā?

Bet ir EaseQUIT tiešām “vienkāršākais un efektīvākais veids, kā kick jūsu smēķēšanas ieraduma,” vai tas ir čūska eļļa slēpts kā likumīgu zinātni? Tas, ko mēs palīdzēsim jums izlemt, pirms nododot savu grūti nopelnīto naudu.

Kas ir ausī terapija? Tas ir efektīvs, lai atmest smēķēšanu?

cik-easequit darbs

Tas varētu būt sarežģītāka jautājums nekā jūs gaida, tāpēc pieņemsim pauze viss uz leju trīs dažādās daļās.

Ausu Akupunktūra

Tūkstošiem gadu, tradicionālā ķīniešu medicīna ir īstenojusi akupunktūra savos ārstēšanas shēmām, kas ietver ievietojot plānas adatas ķermenī pie precīziem punktiem.

Saskaņā ar domāšanas procesu aiz šiem apstrādes veidiem (ir daudz dažādas teorijas un filozofijas iesaistītas, atkarībā no tā, kas jums jautāt), šīs adatas iekļūt enerģijas meridiāniem konstatēts organismā, kas var sniegt palīdzību no dažādiem kaites.

Viens no šiem enerģijas meridiāniem slēpjas ausīs, kas akupunktūras praktizētāji bieži apgalvo, darbojas kā mikrosistēmu visa ķermeņa (citiem vārdiem sakot, ka jūs var ārstēt daudzas apstākļi citur organismā, veicot akupunktūra tikai uz ausīm).

Dr Paul Nogier s Auriculotherapy

Tad, 1950, franču ārsts ar nosaukumu Paul Nogier paņēma pamatprincipus ausu akupunktūras un apgalvoja, ka šie enerģijas punkti varētu piekļūt vairākos dažādos veidos, izņemot adatām.

Tas ietver manuālo spiedienu, piemēram, rokai (pazīstams kā akupresūras ), lāzeri, vai pat zema līmeņa elektrisko strāvu.

Ierīces Tāpat EaseQuit

Tagad daudzi produkti ir nesen skāra tirgu, prasība veikt Dr Nogier ideju vienu soli tālāk. Tā vietā, izmantojot pirkstu spiedienu iekļūt šos enerģijas punktiem, viņi apgalvo, jūs varat vienkārši pievienot magnēti pie auss uz pāris stundām katru dienu un paveikt daudz to pašu.

Ņemot vērā minēto, ir “blokshēmu” par to, ko mēs apspriežam varētu izskatīties kaut kas līdzīgs šim:

Tradicionālā auss akupunktūras Dr Nogier s auriculotherapy metodēm magnēts balstītas ierīcēm, piemēram EaseQUIT

Bet vai ir klīniski pierādījumi atbalstot kādu no šīm darbībām?

Vai ausī Therapies Like EaseQUIT Klīniski Pierādīta?

auricolotheraphy-190x300Saskaņā ar Valsts Center for Complementary un Integratīvā veselības , “parādās akupunktūra būt saprātīga izvēle cilvēkiem ar hroniskām sāpēm.”

Taču viņi iet uz atzīmēt, ka “klīniskās prakses vadlīnijas ir pretrunīgi”, un ka “ietekme akupunktūras uz smadzeņu un ķermeņa un kā vislabāk mērīt to tikai tagad sāk saprast.”

Citiem vārdiem sakot, tur ir daudz medicīnas sabiedrība šobrīd nesaprot par akupunktūru, un to, ko klīniski pierādījumi ir norādīts, tas varētu būt visefektīvākais sāpju mazināšanai, ne vienmēr ir lietas, piemēram, atmest smēķēšanu.

Bet atcerieties: EaseQUIT nav sniegusi auss akupunktūru; tikai magnēts bāzes akupresūras. No šī viedokļa, mēs neesam sastopas nekādas recenzējamos klīniski pierādījumi mūsu pētījuma laikā, norādot, ka tas ir noderīgi jebkurā stāvoklī, smēķēšana vai citādi.

Bez tam, mēs neesam sastopas kāds no tā paša veida pierādījumu, kas norāda, ka izvietošanu šo magnētu var jēgpilni palielināt endorfīna atbrīvošanu, vai sniegt kādu citu minētajiem uzņēmuma nomierinoša, stress atvieglojums, vai sāpes vadības ieguvumiem.

Mēs sasniedzām, lai EaseQUIT s ražotājam pierādījums, ka viņu ierīce (vai ausīs terapijas ierīcēm kopumā) strādā kā reklamē, un mēs būsim pārliecināti, tiklīdz tiek saņemta atbilde atjaunināt šo pārskatīšanu.

Vai ir kādas blakusparādības, kas saistītas ar EaseQUIT?

Lai gan šķiet, ka trūkst klīnisko pierādījumu (pamatojoties uz mūsu tiešsaistes pētījumu) atbalstīt EaseQUIT prasījumi, labā ziņa ir tā, ka jūs, iespējams, nav bijušas nekādas blakusparādības no to izmanto.

Tomēr uzņēmums nav minēts, ka EaseQUIT “nedrīkst lietot grūtniecēm, vai kāds ar dzirdes, elektrokardiostimulatoru vai citāda elektriskā medicīnas ierīci.”

Ārpus šī, jūs varētu pieredze dažas vieglas maigums un / vai apsārtums pēc valkāšanas EaseQUIT, sevišķi par pirmajām pāris dienām, kas būtu jāsamazinās pēc izņemšanas.

Cik Vai EaseQUIT izmaksas?

EaseQUIT cena ir 45,84 $, un nāk ar bezmaksas piegāde. Nav norādes tieši tas, ko jūs saņemsiet par šo cenu, lai gan tas, šķiet, ir viens magnēts komplekts (priekšā un aizmugurē) un pieteikuma norādījumus.

Pēc viņu mājas lapā, EaseQUIT ir garantēta, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu, un nāk ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, mazāk S & H.

Lai pieprasītu kompensāciju, EaseQUIT klientu apkalpošanas nodaļa var sasniegt +44 (0) 208 787 5981, support@easequit.com, vai ar to tiešsaistes kontaktu formu.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu EaseQUIT no oficiālā mājas lapa »

Kur ir EaseQUIT Atsauksmes? Kas par konkursu?

Jo viņu URL bija tikai reģistrēts 2016. gada martā, EaseQUIT bija pārāk jauns brīdī mūsu pētījumu, ir uzkrāt jebkuru tiešsaistes klientu atsauksmes.

Tomēr mēs to uzzinām, ka EaseQUIT ražo Wolfson Berg Limited, pamatā no Larnaca, Kipra, kurš apgalvo, viņu produkti ir “atbalsta mūsu medicīnas un zinātnes konsultatīvajā padomē.” Cerams, ka tas nozīmē, ka mēs drīz dzirdēt atpakaļ par mūsu lūgumu klīniskie pētījumi.

Pēc tam ātri tiešsaistes meklēšanas, šķiet, uzņēmums ražo vairākas populāras uztura bagātinātājiem, ieskaitot Crazy lejamkravas, PhenQ, un Phen24.

Šeit HighYa, šie produkti bija ierobežota klientu atsauksmes (kopā ir 7 atsauksmes), ar vidējo vērtējumu 1 zvaigzne. Bieži sūdzības atsauce bez rezultātiem un mazāk nekā zvaigžņu klientu atbalstu.

Salīdzinoši, jūs atradīsiet līdzīgus atsauksmes par daudz EaseQUIT konkursā, kas apgalvo, lai arī uz smēķēšanu, papildus svara zudums, bada kontrole, stresa vadība, un vairāk.

Iespējams, ka lielākā atšķirība ir tā, ka daudzi no EaseQUIT konkurenti var iegādāties par mazāk nekā $ 10-pat ZeroMed nāk mazāk nekā $ 40. Patiesībā, jūs varat iegādāties tik daudz kā 300 no šiem magnētisko vienību tīmekļa vietnēs, piemēram, ebay tik maza kā $ 12!

Apvienojot to visu kopā, ja tas atstāj jūs par EaseQUIT?

Vai EaseQUIT palīdzēs Jums šī ieraduma-7 dienu laikā vai citā veidā?

Paskaties, kā kāds, kurš mēģinājis atmest smēķēšanu daudzus gadus, es būšu pirmais, kas pateikt, ka jums ir nepieciešams darīt visu, kas nepieciešams, lai sasniegtu panākumus.

Citiem vārdiem sakot, vai jūs no šī ieraduma, izmantojot tradicionālos nikotīna aizstāšanas iespējas, piemēram, plāksteri, smaganas, vai rombiem; vai ar netradicionālās metodes, piemēram auriculotherapy, hypnotherapy, vai pat akupunktūra, vissvarīgākais ir tas, ka jūs atmest.

Galu galā, tur varbūt ne ātrāk, efektīvāk metode ievērojami uzlabot savu veselību-vai saglabājot sev tūkstošiem dolāru gadā, nevis atmest smēķēšanu.

No otras puses, mēs neesam sastopas klīnisku pierādījumu mūsu pētījuma norādot, ka ausīs magnētu ierīces, piemēram EaseQUIT var droši sniegt jebkādu jēgpilnu īstermiņa vai- ilgtermiņa ieguvumus laikā.

Bet atkal, pat ja ierīces, piemēram EaseQUIT nav nekādas izmērāma ietekme uz jūsu fizioloģija, ja tie var palīdzēt jums atmest lietojot placebo efektu, tas var ļaut jums sasniegt to pašu mērķi.

Vienkārši paturiet prātā, ka lielākā daļa no konkurences cena daudz zemāka. Arī tad, ja jums ir, lai nosūtīt savu EaseQUIT atpakaļ uz Kipru, lai saņemtu kompensāciju, tas nozīmē, ka jūs varētu zaudēt lielu rieciens pārmaiņu atgriešanās S & H maksas.

pirkt-easequit

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu EaseQUIT no oficiālā mājas lapa »

80/100 : by 240 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »