EaseQUIT Review – Quit Smoking z EaseQUIT

Home » Review » EaseQuit » EaseQUIT Review – Quit Smoking z EaseQUIT

Last Updated on

easequit-review

o EaseQUIT

Korzystanie z “bioaktywne magnesy”, które przyczepiają się do ucha, EaseQUIT obiecuje pomóc rzucić palenie w ciągu zaledwie 7 dni, bez użycia środków chemicznych, pigułki lub kontynuowaniem uzależnienia od nikotyny.

Korzystanie coś, co nazywa aurikuloterapia, EaseQUIT twierdzi, że przyczyną swoje ciało do uwolnienia endorfin, które są peptydy, które aktywują receptory opioidowe dostarczyć uspokajające, przeciwbólowe, które mogą pomóc złagodzić objawy odstawienia i pragnienia.

Według spółki, wszystko co musisz zrobić, to założyć swój magnes EaseQUIT przez 3-4 godzin dziennie, a to pomoże “przełamać swoje uzależnienie i rzucić palenie raz na zawsze”. I nie trzeba się martwić o dolewkę, wymiany lub dodatkami!

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy powiedział proces działa na 4 etapy:

  • Umieść magnes na wyciągnięcie ręki, która jest pokryta w 24k złota, aby zapobiec reakcji u osób z wrażliwą skórą.
  • Umieścić mniejszy magnes na punkcie “precyzyjnego” na przedniej części ucha.
  • Umieścić większy magnes z tyłu ucha.
  • Rzucić palenie “na dobre!”

Jak by to było niesamowite, by w końcu uwolnić się od uzależnienia od nikotyny? A ile pieniędzy może być w stanie zaoszczędzić w procesie?

Ale jest EaseQUIT naprawdę “najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby kopać swój nałóg palenia”, czy jest to olej wężowy przebraniu legalnych nauki? To właśnie my pomożemy Ci zdecydować, przed przekazaniem swoje ciężko zarobione pieniądze.

Czym jest uszny Therapy? Jest on skuteczny do rzucenia palenia?

how-easequit-work

To może być bardziej złożony problem niż czekasz, więc niech to wszystko przerwać na trzy różne części.

Akupunktura ucha

Przez tysiące lat, tradycyjna medycyna chińska akupunktura wdrożył w swoich schematach leczenia, które obejmują czas montażu cienkich igieł w ciało z dokładnymi punktami.

Według procesu myślowego za tych zabiegów (istnieją różne teorie i filozofie zaangażowanych, w zależności od tego, kogo zapytasz), te igły wykorzystać meridianów energetycznych występujących w organizmie, które mogą przynieść ulgę z różnych dolegliwości.

Jeden z tych południków energii leży w uszach, który praktyków akupunktury często twierdzą, działa jako mikrosystemów całego ciała (innymi słowy, które można leczyć wiele warunków w innych częściach ciała, wykonując akupunktury tylko na uszy).

Aurikuloterapia Dr Paul Nogier za

Następnie, w 1950 roku, francuski lekarz o imieniu Paul Nogier wziął podstawowe zasady akupunktury ucha i twierdził, że te punkty energii mogą być dostępne w wielu różnych sposobów, innych niż igieł.

Obejmuje ręcznego nacisku, takich jak ręki (znany jako akupresury ), lasery, a nawet niskopoziomowe prądów elektrycznych.

Urządzenia takie jak EaseQuit

Teraz, wiele produktów, które niedawno trafiła na rynek, które twierdzą wziąć pomysł dr Nogier jeden krok dalej. Zamiast stosowania nacisku palca, aby dopasować się do tych punktów energii, twierdzą oni, można po prostu dołączyć do ucha magnesy na kilka godzin każdego dnia i osiągnąć dużo to samo.

Biorąc to pod uwagę, jest “schemat blokowy” z tego, co mamy do dyskusji może wyglądać mniej więcej tak:

Tradycyjny uszny akupunktura wyborem metod aurikuloterapia dr Nogier w A Urządzenia magnetyczne oparte jak EaseQUIT

Ale czy istnieje kliniczne dowody na poparcie którejkolwiek z tych praktyk?

Terapie są Auricular Jak EaseQUIT Klinicznie potwierdzone?

auricolotheraphy-190x300Według National Center for Complementary i integracyjne Zdrowia “akupunktura wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem dla osób z przewlekłym bólem.”

Jednak im dalej, aby pamiętać, że “wytyczne praktyki klinicznej są niespójne” oraz, że “efekty akupunktury na mózg i ciało i jak najlepiej je zmierzyć dopiero zaczynają rozumieć.”

Innymi słowy, istnieje wiele środowisko medyczne obecnie nie rozumie o akupunkturze i jakie dowody kliniczne wskazują, że jest to może być najbardziej skuteczne dla złagodzenia bólu, niekoniecznie takie rzeczy jak rzucić palenie.

Ale pamiętaj: EaseQUIT nie jest dostarczanie usznego akupunktury; Magnes tylko opartych akupresury. Z tego punktu widzenia, nie mieliśmy żadnego oceniane przez ekspertów klinicznych dowodów w trakcie naszych badań wskazuje, że jest to przydatne dla każdego stanu, palenie lub w inny sposób.

Ponadto, nie mieliśmy żadnego z tego samego rodzaju dowody wskazujące, że umieszczenie tych magnesów może znacząco zwiększyć endorfin, ani realizować żadnych innych korzyści uspokajające, odprężające lub leczenia bólu cytowanych przez spółkę.

Dotarliśmy się do producenta EaseQUIT za dowód, że ich urządzenie (lub auricular Urządzenia do terapii w ogóle) działa jak reklamowane, i będziemy mieć pewność, aby jak najszybciej otrzyma odpowiedź zaktualizować tę opinię.

Czy są jakieś skutki uboczne związane z EaseQUIT?

Choć wydaje się, że brak dowodów klinicznych (w oparciu o nasze badania on-line) wspieranie roszczeń EaseQUIT za dobrą wiadomością jest to, że prawdopodobnie nie wystąpią skutki uboczne jej używania.

Jednak firma nie wspomnieć, że EaseQUIT “nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży lub przez kogoś z aparatem słuchowym, rozrusznika lub innego urządzenia elektro-medyczny.”

Poza tym, mogą wystąpić pewne łagodne tkliwość i / lub zaczerwienienie po sobie EaseQUIT, zwłaszcza w ciągu pierwszych paru dni, co powinno zmniejszać po wyjęciu.

Ile EaseQUIT Koszt?

EaseQUIT jest w cenie $ 45.84 i pochodzi z bezpłatną wysyłką. Nie ma wskazanie dokładnie, co dostaniesz w tej cenie, choć wydaje się, że jeden zestaw magnes (przód i tył) oraz instrukcje aplikacji.

Zgodnie z ich strony, EaseQUIT jest gwarantowane, które pomogą Ci rzucić palenie i jest wyposażony w 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, mniej S & H.

Aby zażądać zwrotu, dział obsługi klienta EaseQUIT można dotrzeć na numer +44 (0) 208 787 5981, support@easequit.com lub poprzez ich formularza kontaktowego online.

kliknij tutaj aby zamówić EaseQUIT z oficjalnej strony »

Gdzie są opinie EaseQUIT? Co o konkursie?

Ponieważ ich URL właśnie zarejestrowany w marcu 2016 r EaseQUIT było zbyt nowe w czasie naszych badań, które zdobyły w internecie żadnych opinii klientów.

Jednak, nie dowiedzieć się, że EaseQUIT jest wytwarzany przez Wolfson Berg Limited z siedzibą na Cyprze, Larnaka, który twierdzi, że ich produkty są “wspierane przez naszą medycznej i naukowej rady doradczej.” Mam nadzieję, że to oznacza, że ​​wkrótce usłyszeć powrotem dotyczące naszego wniosku o Badania kliniczne.

Po szybkim wyszukiwania online, wydaje się, że firma produkuje kilka popularnych suplementów diety, w tym Szalone luzem, PhenQ i Phen24.

Tu na HighYa, produkty te miały ograniczony opinii klientów (w sumie 7 opinii), ze średnim ratingiem 1 gwiazdka. Najczęstsze dolegliwości odwoływać żadnych rezultatów i mniej niż gwiazd obsługi klienta.

Stosunkowo znajdziesz podobną informację na wiele konkurencji EaseQUIT, co twierdzą, że również dotyczyć palenia, oprócz utraty wagi, kontroli głodu, radzenia sobie ze stresem i nie tylko.

Być może największą różnicą jest to, że wielu konkurentów EaseQUIT można kupić za mniej niż $ 10 nawet ZeroMed znalazł się na mniej niż 40 $. W rzeczywistości, można kupić aż 300 tych jednostek magnetycznych na stronach internetowych, takich jak eBay za jedyne 12 $!

Doprowadzenie to wszystko razem, skąd to zostawiają cię dotyczące EaseQUIT?

Czy EaseQUIT pomóc zerwać z nałogiem-w 7 dni lub w inny sposób?

Spójrz, jak ktoś, kto próbował rzucić palenie przez wiele lat, będę pierwszym, aby powiedzieć, że trzeba zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces.

Innymi słowy, czy zerwać z nałogiem przy użyciu tradycyjnych opcji zastępczych nikotyny, takich jak plastry, gumy, lub pastylek do ssania; lub za pośrednictwem nietradycyjnych metod, takich jak aurikuloterapia, hipnoterapii, a nawet akupunktura, najważniejszą rzeczą jest, aby rzucić palenie.

Po tym wszystkim, nie może nie szybciej, bardziej efektywna metoda znacznie poprawiając swoje zdrowie albo oszczędzając sobie tysiące dolarów rocznie niż od rzucenia palenia.

Z drugiej strony, nie mieliśmy żadnych dowodów klinicznych w trakcie naszych badań wskazujące, że auricular urządzenia magnes jak EaseQUIT może niezawodnie dostarczać żadnych znaczących krótko- orga- długoterminowe korzyści.

Ale znowu, nawet jeżeli urządzenia takie jak EaseQUIT nie mają żadnego mierzalnego wpływu na fizjologię, jeśli mogą one pomóc przestać korzystać z efektu placebo, może to pozwoli Ci osiągnąć ten sam cel.

Wystarczy pamiętać, że większość konkurencji jest wyceniony znacznie niższa. Ponadto, jeśli trzeba wysyłać swoje EaseQUIT powrotem na Cyprze w celu uzyskania zwrotu, oznacza to można stracić znaczną część zmian w zamian S & H opłaty.

buy-easequit

kliknij tutaj aby zamówić EaseQUIT z oficjalnej strony »

60/100 : by 180 users
EaseQuit Review
FLASH SALE 20% OFF »