Genf20 Artı İnceleme – Genf20 Artı Çalışır? Yan Etkiler, İnceleme

Home » Review » GenF20 » Genf20 Artı İnceleme – Genf20 Artı Çalışır? Yan Etkiler, İnceleme

Last Updated on

Daha fazla insan reçeteli ilaçlarını doğal, daha az pahalı alternatifler satın almak gözle, kendi ellerine kendi sağlıklarını almaya başlıyor bu çok bariz. Sonuç olarak, sağlık ek sektöründe patlama ve HGH salıcıları gibi yaşlılık önleyici ürünler kesinlikle bir istisna vardır.

Aslında Somatropinne HGH, GH Gelişmiş +, ve HyperGH 14x gibi iyi sonuçlar sağlar, bazıları bu takviyeleri, epeyce duymuş olabilirsiniz. Ama olarak bilinen son derece popüler hale geldi, özellikle de bir marka var Genf20 Artı   Kenar Sağlık Öncü tarafından yapılan.

Bu ne?

Basitçe söylemek gerekirse, Genf20 Artı doğal senin vücudun kendi üretimini artırmak için tasarlanmış bir ek yığını insan büyüme hormonu veya HGH. Bu tabletler ve birleştirildiğinde, bir oluşturmak için çalışma oral sprey hem oluşan iki bölümlü bir sistemdir salgılatıcı kendi var HGH daha üretmek için hipofiz bezini uyarır.

GenF2o Artı Malzemeler

Bu Genf20 Artı maddelerin listesi etkileyici olduğunu iddia etmek zor. Tabletler, tek başına 16 farklı bileşenler içerir, ve maksimum emilim için enterik kaplama ile kaplanmıştır. Genf20 Artı hapları Her tam doz aşağıdakileri içerir:

L-Arginin  Çalışmaları arginin takviyesi potansiyel HGH seviyelerini üç katına ve egzersiz performansını artırmaya yardımcı olabilecek göstermektedir. Ayrıca erkek doğurganlığı artırır ve daha fazlası, yağ kaybını hızlandırır kas oluşumunu sağlar, bağışıklık geliştirir, kansere karşı korur, iyileşmeyi hızlandırır.

L-glutamin  metabolizmasını, kas ve hücre büyümesini sürdürmek için önemli, enerji ve uyanıklığı artırır. Ayrıca, bağışıklığı artırır Kolesterolü ve tansiyonu düşürür, artrit, diyabet, kalp hastalığı ve daha karşı korur!

L-Tirozin  ürün için tiroid bezi tarafından kullanılmış Tiroksin , gösterilen önemli hormon büyüme ve metabolizmayı düzenleyen da yorgunluk ve depresyon azaltmak ve yardım etmek.

L-Glisin  HGH salgılaması için hipofiz bezi teşvik eder. Ayrıca stresi azaltır ve prostat sağlığını destekler.

L-Lizin  dokunulmazlık ve cinsel fonksiyon artırır. Sadece tek başına arginin alarak kıyasla on kat arginin etkinliğini artırmak için gösterilir oldu.

Fosfatidil Kolin  diğer malzemelerle emilimini yardım, mükemmel bir emülgatör olarak çalışır. Ayrıca emülsiyon ve sonları safra taşı, ateroskleroz, kalp hastalığı, karaciğer sorunları, depresyon, hafıza kaybı ve nörolojik bozukluklar karşı koruma sağlayarak vücuttaki yağ mevduat yıkar.

Astragalus Kök Özü  Uzun bağışıklığı güçlendirmek ve yaraların sarılmasına yardımcı olmak için kullanılan, aynı zamanda, metabolizmayı ve sindirimi geliştirir akciğer fonksiyonunu iyileştirir, böbreküstü bezleri ve gastrointestinal kanal destekler ve yorgunluğu azaltır.

Geyik Boynuz Kadife  kıkırdak dokusunu güçlendirir kondroitin, kollajen ve glukozamin, doğal bir kaynağı. Ayrıca, IGF-1 (dahil olmak üzere hormonları içeren insülin-benzeri büyüme faktörü I büyüme hormonu uyarılmasına cevap olarak karaciğerde üretilen bir hormon -).

GABA   Gama-aminobütrik asit sinir sistemi için faydalı bir dizi sağlayan güçlü bir nörotransmiter amino asittir. GABA da HGH salgılanmasını uyarır.

Sığır Kolostrum  , bağışıklığı artırır iyileşmesini hızlandırır, kemik ve yağsız kas kütlesini artırır ve yaşlanma yavaşlatır insan kolostrum neredeyse özdeş süt türü. Ayrıca, IGF-1 (içerir insülin benzeri büyüme faktörü , bir HGH için ön-madde ve HGH anti-yaşlanma yararları sorumlu olduğu düşünülmektedir).

L-Valin  için bir dallı zincirli amino asit büyüme ve doku onarımı, kas metabolizmasının ve vücudun azot dengesini muhafaza edilmesi için gerekli.

Ön hipofiz Toz   HGH üretiminde bir artışa yol açan, hipofiz bezinin daha etkin bir şekilde işlemesini stimüle eder. Ayrıca böyle azalmış kas tonu gibi birçok yaşa bağlı koşulları iyileştirmeye yardımcı olduğu düşünülmektedir.

GTF, krom (0.1 mg),  insülin aktivitesini arttırarak glikoz düzeylerini muhafaza ile Yardımcı ve düşük kan glukoz seviyeleri HGH üretimi artmasına yardımcı olabilir. Ayrıca metabolizmayı artırmak enerjiyi artırmak ve yağ kaybını artırmaya yardımcı olur.

L-Ornithine (25mg)  Araştırma Ornithine neredeyse olduğunu göstermektedir iki kez glutamin, arginin ve lizin birleştirildiğinde daha çok zaten eklendi (eğer üçlü HGH düzeyleri gibi mümkün olduğunca çok Hatırlayacaksınız olan) arginin kadar güçlü.

Genf20 Artı oral sprey hap yapmak aynı maddeler birçok artı birkaç ancak bir daha kolay emilir formda içerir. Bununla birlikte, tablet vs oral sprey arasındaki temel fark, bir madde olduğunu Alfa GPC .

Alfa GPC o hipofiz bezi tarafından üretilen diğer hormonların etkilerini artırır, HGH üretimi artırmak yardımcı olur. Ayrıca, çalışma performansını artırır karaciğerde yağ azalır ve fosfatidil kolin bilişsel yararları arttırır.

Genf20 Ayrıca, sıvı sprey olarak diğer aktif maddeler şunlardır:

 • GABA ( gamma amino bütirik asit )
 • Mucuna Pruriens Tohum
 • L-Lizin
 • L-Glutamin
 • L-Aginine
 • L-Trysince
 • L-Valin
 • L-Isoeucine
 • Ornitin Alfa Ketoglutarate
 • glisin
 • Moomiyo Özü

Nasıl kullanılır

Genf20 Plus’ı ayırdığınız için Yol hemen hemen düz ileri: günde dört tablet olmak üzere toplam, akşam yemeğinden önce öğle ve iki tablet bir saat önce iki tablet bir saat sürer. Bu nedenle, bir aylık tedarik 120 tablet içerir.

Ayrıca yemeklerden önce, günde iki kez oral bir saat 3 spreyler alarak ve yutmadan önce 30 saniye boyunca dilin altında tutarak edilmelidir. Bu iki dağıtım yöntemlerini tarama sonucunda girdiğiniz HGH seviyelerinin yükselmesinde için daha dengeli ve etkin genel tedavidir.

Yan etkiler

Bugüne kadar Genf20 Artı tablet veya sprey kullanarak bilinen herhangi bir yan etkileri vardır. Orada Genf20 Plus’ı götürme ile ilgili bilinen bir ilaç etkileşimleri de vardır, ancak herhangi bir sorunuz varsa her zaman doktorunuzla konuşmalısınız güvenli tarafta olmak için.

Kim Genf20 Plus’ı Kullanmalı?

Eğer bir erkek ya da kadın da 40 ‘s yaklaşan ya aşmışsanız sen Genf20 Plus kullanarak için ideal bir aday vardır. Çoğu insan duygudurum, cinsel dürtü, enerji seviyeleri, uyku kalitesi ve cilt gençleştirme gibi alanlarda herhangi bir sayı, gözle görülür sonuçlar üretebilir olduğunu göreceksiniz.

Genf20 Artı Görüşler

Genf20 Artı Kullanıcı Görüşleri

 • “Ben çok yüksek tasarım Hastalara Bu Ürünü Tavsiye!” – Kısa bir süre önce ürün Genf20 tanıtıldı ve hastalarım bunu kullanarak mükemmel sonuçlar gördük. Sık sık beslenme ürünü önerilerini istedi ve son derece hastalarım / sporculara bu ürünü tavsiye ediyorum. Bu ürün tam rehabilitasyon potansiyelini arttırmak için rehabilitasyon geçiren sporcuların hem de hastalar için faydalıdır. – Dr Jeff Hill, DPT, MA, CSCS
 • “Daha fazla enerji ve kas kütlesi …” – Şimdi yaklaşık bir aydır Genf20 kullanmış ve ben enerji ve kas kütlesi daha var ve zorlukla gece bile 4 saat uyku olabilir Genf20 önce … şimdi çok iyi uyku! Bu ürün bir nimettir! Sadece yaptığınız harika bir iş yapmaya devam ve ben yaşam için müşteri olacak … beni kazandı! – Robert Garcia
 • “Enerji ve cinsel dürtü … inanılmaz” – My deri, saç, tırnaklar ölçüde geliştirilir (saç kalındır!). Yıllardır geliştirmek için, bugüne kadar, ben denedim benim uyluk selülit önemsememişlerdir! Benim enerji ve cinsel dürtü inanılmaz! Çok tüm arkadaşlarıma Genf20 tavsiye ve ailem zaten kaynağına sahiptir. Annem astım vardır ve şimdi her zamankinden daha fazla enerjiye sahip! – Sylvia Denonna, New York
 • “… Ben gençken tam olarak aynı bak” – Şimdi birkaç yıl için Genf20 kullanmış ve kilo, daha iyi cilt ve belirginliğini korumak fark fark etmiş. Ben daha fazla enerjiye sahip ve can hemen hemen yapmak ve ben gençken tam olarak aynı bak … Genf20 sadece ben değilim yaşımı tutmak gibi görünüyor! – Michael Masch, Philidelphia, Pensilvanya

Nereden Alınır

Genf20 Artı üreticinin web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ama bir ipucu: Eğer ayrı ayrı hap ve sprey satın sonunda olmadığını dikkatli olun – yerine paket fırsatlar birini satın alarak çok daha fazla para tasarruf edersiniz (onlar için bireysel hap altında listelenen bakmak ve bulunan açılan sprey sipariş sayfasında aşağı menüler).

seçenekleri tercih etmeniz halinde telefon, posta veya faks yoluyla sipariş orada da var.

Onlar da 60 gün boyunca deneyin ve karar verirseniz bunu sevmiyorum bu nedenle, yalnızca boş kaplarda göndermek zorunda ve onlar paranızı iade edeceğiz, iki aylık para iade garantisi sunuyoruz. Bazı insanlar bu sözde garantiler inanç bir sürü koyun yoktur ve çok fazla şirket güvenilir değildir, ancak olarak bildiğim kadarıyla Leading Edge Sağlık kendilerine sunulan tüm ürün iadesi onur yok.

Sonuç – GenF2o Artı Çalışır?

Müşteri yorumları ve anekdot kanıtlar harika ama bakmak zor bilimsel verileri geldiği zaman ben her zaman daha etkilendim. Vedik Yaşam Bilimleri Pvt tarafından yapılan bir çalışmada,. Ltd, bazı oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıkardı.

Çalışma (Burada yüklediğiniz bir 63 sayfalık raporda belgelenen) üç aylık bir süre içinde 35-65 yaş arası kilolu bireylerde normal üzerinde yapıldı. Çalışmanın amacı Genf20 Plus (IGF-1 düzeylerini geliştirmeye vardı ne etkisi değerlendirmektir İnsülin benzeri Büyüme Faktörü-1 ayrıca karaciğer teşvik etmelidir HGH salgılaması için hipofiz bezini uyararak beri, HGH en etkilerin birincil aracısı) IGF-1 üretmektedir.

Sonuçlar, “aktif” grubu, (o, bir plasebo alan olan) önemli ölçüde IGF-1 düzeylerini yükselttiğini göstermiştir. Araştırmacılar “sonucuna aktif gruptaki alt grup yaş 40 serum IGF-1 düzeylerinde anlamlı bir artış Genf20 Plus tüketimine atfedilebilir.

Onlar da gözlenen faydaları büyük olasılıkla daha uzun Genf20 Artı kullanıldığını zamanla artıracak sonucuna varmıştır.

Yani çalışır? Bence, Genf20 Artı HGH vücudun üretimi artırmak için etkili ve güvenli yolu ikisi de kanıtlanmıştır ve ben bir sürü insan büyük ölçüde onunla takviye ederek yaşam kalitesini iyileştirmek düşünüyorum.

resmi web sitesi dan Genf20 Plus’ı sipariş için buraya tıklayın »

57/100 : by 126 users
GenF20 Review
FLASH SALE 20% OFF »