GenF20 Plus Review – Чи працює GenF20 Plus? Побічні ефекти, огляд

Home » Review » GenF20 » GenF20 Plus Review – Чи працює GenF20 Plus? Побічні ефекти, огляд

Last Updated on

Це досить очевидно, що все більше і більше людей починають приймати своє здоров’я в свої руки, вважають за краще купувати натуральні, менш дорогі альтернативи рецептом ліки. В результаті, здоров’я добавки промисловість знаходиться на підйомі, і анти-старіння продуктів, таких як HGH расцепителей, звичайно, не виняток.

Ви , можливо, чули дуже мало хто з цих добавок, деякі з яких на самому ділі забезпечують хороші результати, як Somatropinne HGH, GH Advanced + і HyperGH 14х. Але є один бренд , зокрема стало надзвичайно популярним, відомий як GenF20 Plus   зроблені Leading Edge Health.

Що це?

Простіше кажучи, GenF20 Plus є стеком добавка призначена для природно підняти власне виробництво вашого тіла гормону росту людини , або гормон росту. Це з двох частин системи , що складається з двох таблеток і усного спрей , які в поєднанні, працюють , щоб сформувати секрецію , який стимулює гіпофіз виробляти більше , це власний гормон росту.

GenF2o Plus Інгредієнти

Важко стверджувати, що список GenF20 Plus інгредієнтів вражає. Таблетки містять 16 поодинці різних компонентів, і мають ентеросолюбільную покриття для максимального поглинання. Кожна повна доза таблеток GenF20 Plus містить наступне:

L-Аргінін  Дослідження показує , що аргініну потенційно може потроїти рівень гормону росту, і допоможе підвищити продуктивність вправ. Також прискорює втрату жиру, зміцнює м’язи, підвищує імунітет, захищає від раку, сприяє загоєнню, підвищує чоловічу фертильність, і багато іншого.

L-Глютамин  Важливе значення для обміну речовин, підтримки м’язової маси і росту клітин, а також збільшує енергію і бадьорість. Крім того, підвищує імунітет, знижує рівень холестерину і кров’яний тиск, захищає від артриту, діабету, серцево – судинних захворювань, і багато іншого!

L-тирозин  Використовується щитовидною залозою продукції тироксину , важливий гормон показано , щоб допомогти зменшити втому і депресію, а також регулювати ріст і обмін речовин.

L-гліцин  закликає гіпофіз секретировать гормон росту. Також зменшує стрес і сприяє здоров’ю простати.

L-лізин  підвищує імунітет і статеву функцію. Це було показано , що підвищення ефективності аргініну в десять разів по порівнянні з просто приймати аргінін в поодинці.

Фосфатидилхолін  працює як чудовий емульгатор, допомагаючи з поглинанням інших інгредієнтів. Також і емульгує розщеплює жирові відкладення в організмі, допомагаючи запобігти камені в жовчному міхурі, атеросклероз, хвороби серця, проблеми з печінкою, депресія, втрата пам’яті, і неврологічні розлади.

Астрагал екстракт кореня  Лонг використовується для зміцнення імунітету і допомагає загоєнню ран, він також покращує обмін речовин і травлення, покращує функцію легенів, підтримує наднирники і шлунково – кишкового тракту, а також зменшує втому.

Олень ріг оксамит  природне джерело хондроїтину, колаген, і глюкозамін, який зміцнює хрящову тканину. Також містить гормони, в тому числі ІФР-1 ( інсуліноподібний фактор росту I ) – гормон , який виробляється в печінці у відповідь на стимуляцію гормону росту.

ГАМК   гамма-Aminobutryic кислота є потужним нейромедіатором амінокислоти, забезпечуючи ряд корисних ефектів на нервову систему. GABA також стимулює секрецію гормону росту.

Коров’яче молозиво  Типу молока майже ідентично молозиво людини , який підвищує імунітет, прискорює загоєння, збільшує кістки і м’язову масу, і уповільнює старіння. Також містить ІФР-1 ( інсуліноподібний фактор росту ), який є попередником гормону росту, і вважається відповідальним за анти-старіння переваг HGH в.

L-валін  з розгалуженим ланцюгом амінокислоти , необхідний для росту і відновлення тканин, м’язового метаболізму і підтримки балансу азоту в організмі.

Порошок передньої долі гіпофіза   Стимулює більш ефективне функціонування гіпофіза , що веде до збільшення виробництва гормону росту. Також думав , щоб допомогти поліпшити багато умов , пов’язані з віком, наприклад, зниження м’язового тонусу.

Хром ГТФ (0,1 мг)  СНІД з підтриманням рівня глюкози шляхом підвищення активності інсуліну, і більш низькі рівні глюкози в крові може допомогти збільшити вироблення гормону росту. Також допомагає збільшити метаболізм, збільшити енергію і збільшити втрату жиру.

L-орнітин (25мг)  Дослідження показують , що орнітин майже в два рази потужніший аргінін (який ви пам’ятаєте може скільки потрійні рівні гормону росту), тим більше, коли в поєднанні з глютамином, аргінін, лізин і вже додані.

Усна спрей GenF20 Plus містить багато з тих же інгредієнтів , що таблетки роблять, плюс ще кілька, але в більш легко поглиненої формі. Однак основна відмінність між порожниною рота спрей проти таблеток є компонентом Альфа GPC .

Альфа-GPC не тільки допомагає збільшити виробництво гормону росту, покращує дію інших гормонів, що виробляються гіпофізом. Це також підвищує продуктивність тренування, знижує жиру в печінці, а також підвищує когнітивні переваги фосфатидилхолина.

Інші компоненти, знайдені в розпорошеної рідини GenF20 Plus є:

 • ГАМК ( Гамма – аміномасляна кислота )
 • Mucuna Pruriens Seed
 • L-лізин
 • L-Глютамин
 • L-Aginine
 • L-Trysince
 • L-валін
 • L-Isoeucine
 • Орнитин альфа Ketoglutarate
 • гліцин
 • екстракт Moomiyo

Як використовувати

Напрямки для прийняття GenF20 Plus досить багато прямо вперед: візьміть дві таблетки за одну годину до обіду і два таблетки за одну годину до обіду, в цілому чотири таблетки на день. Таким чином, подача один місяць буде містити 120 таблеток.

Ви також повинні приймати 3 спрей перорально два рази в день, за годину до їжі, і тримаючи його під язиком протягом 30 секунд, перш ніж проковтнути. Результат розчісування цих два методів доставки є більш збалансованим і ефективним засобом для лікування загального підйому своїх рівнів гормону росту.

Побічні ефекти

На сьогоднішній день не існує ніяких відомих побічних ефектів від використання або таблетки GenF20 Plus або спрей. Там також немає відомих лікарських взаємодій, пов’язаних з прийомом GenF20 Plus, але, щоб бути на безпечній стороні, ви завжди повинні поговорити з вашим лікарем, якщо у вас є які-небудь питання.

Хто повинен використовувати GenF20 Plus?

Якщо ви чоловік або жінка наближається до свого 40-й або за його межами, ви є ідеальним кандидат для використання GenF20 Plus. Більшість людей вважають, що це може привести до помітних результатів у будь-якій кількості областей, включаючи настрій, статевий потяг, рівень енергії, якість сну і омолодження шкіри.

GenF20 Plus Відгуки

GenF20 Plus Відгуки користувачів

 • «Я дуже рекомендую цей продукт своїм пацієнтам!» – Я недавно був введений в ваш GenF20 продукту і побачив гарні результати з моїми пацієнтами використовуються. Мене часто запитують , для харчових продуктів та рекомендації дуже рекомендую цей продукт для моїх пацієнтів / спортсменів. Цей продукт є корисним для обох спортсменів і пацієнтів , що проходять курс реабілітації в цілях підвищення їх повної реабілітації потенціал. – Доктор Джефф Хілл, ДПТ, MA, CSCS
 • «Більше енергії і м’язової маси …» – я використовував GenF20 в протягом місяця , і тепер я більше енергії і м’язової маси і спати дуже добре зараз … перед тим GenF20 я ледве міг навіть спати 4 години на добу! Цей продукт є благом! Ви виграли мене … просто продовжувати робити велику роботу , що ви робите , і я буду вашим клієнтом на все життя! – Роберт Гарсія
 • «Енергія і статевий потяг неймовірно …» – Моя шкіра, волосся, нігті значно покращилися (волосся товщі!). Я зменшив целюліт на моїй внутрішній поверхні стегна , що я намагався до сих пір, щоб поліпшити в протягом багатьох років! Моя енергія і статевий потяг неймовірні! Я настійно рекомендую GenF20 всім моїм друзям і моїй родині вже є пропозиція. Моя мати страждає астмою і тепер має більше енергії , ніж коли – небудь! – Силвіа Денона, Нью – Йорк
 • «Подивіться точно так же , як коли я був молодшим …» – я використовував GenF20 в протягом декількох років і помітив різницю підтримки ваги, краще шкіри та визначення. У мене більше енергії і може дуже багато зробити , і виглядають точно так само , як коли я був молодшим … GenF20 тільки здається , щоб зберегти свій вік , де я на! – Майкл Маск, Philidelphia, Пенсільванія

Де купити

GenF20 Plus можна отримати безпосередньо з сайту виробника. Одна порада, хоча: будьте обережні, що ви не в кінцевому підсумку покупка таблетки і спрей окремо – ви заощадите набагато більше грошей, купивши один з пакетів послуг замість (дивитися на них перераховані нижче індивідуальної таблетки і спрей drop- вниз меню на сторінці замовлення).

Там же варіанти є для замовлення по телефону, електронною поштою або факсом, якщо ви віддаєте перевагу.

Вони також пропонують гарантію повернення грошей два місяці, так що якщо ви спробуєте його протягом 60 днів і вирішите, що вам не подобається, у вас є тільки для відправки в ваших порожніх контейнерах, і вони повернуть ваші гроші. Деякі люди не ставлять багато віри в цих так званих гарантій, і занадто багато компаній не заслуговують на довіру, але, наскільки я знаю, Leading Edge Health робить честь усіх повернень продукції, подані ним.

Висновок – це працює GenF2o Plus?

Відгуки клієнтів та непідтверджені великі, але я завжди сильніше враження, коли є жорсткі наукові дані, щоб подивитися. Одне таке дослідження, проведене ведичної Life Sciences Pvt. Ltd, показали деякі досить цікаві результати.

У дослідженні (описано в доповіді на 63 сторінках , які я завантажив тут) проводили на нормаль до надмірною масою тіла у віці 35-65 в протягом тримісячного періоду. Мета дослідження полягала в тому, щоб оцінити , який ефект GenF20 Plus мав на підвищення рівня IGF-1 ( інсуліноподібний фактор росту-1 , основний медіатор ефектів HGH в), так як стимулює гіпофіз до секреції гормону росту також має стимулювати печінку виробляти IGF-1.

Результати показали , що «активна» група (ті , не отримують плацебо) значно підвищені рівні IGF-1. Дослідники прийшли до висновку , що « значне збільшення IGF-1 в сироватці крові в підгрупі 40 років в активній групі пов’язано зі споживанням GenF20 Plus. »

Вони також прийшли до висновку про те, що вигоди, які вони спостерігали, швидше за все, з часом покращиться довше, що GenF20 Plus використовується.

Так це працює? На мій погляд, GenF20 Plus було продемонстровано, як ефективний і безпечний спосіб збільшити виробництво організмом гормону росту, і я думаю, що багато людей могли б значно поліпшити їх якість життя, доповнюючи його.

Натисніть тут , щоб замовити GenF20 Plus з офіційним сайтом »

70/100 : by 210 users
GenF20 Review
FLASH SALE 20% OFF »