Kā jūs varat atmest smēķēšanu tikai 7 dienas ar EaseQUIT

Home » Review » EaseQuit » Kā jūs varat atmest smēķēšanu tikai 7 dienas ar EaseQUIT

Last Updated on

easequit-pārskats

Ja esat gatavs pārtraukt smēķēšanu tikai nedēļu, tad EaseQUIT ir visefektīvākais un vienkāršākais veids, lai sāktu. Visas šīs citas lietas jūs izmantojat, lai atmest smēķēšanu, piemēram, gumija, ielāpi, pastilās, un pat e-cigaretes visi satur nikotīnu. Tie faktiski satur ļoti pašu vielu, ka jūs cenšaties atturēties no. Nav brīnums, jūs nevarat atmest! Šajā EaseQUIT pārskatīšanu, jūs varat uzzināt, kā tas palīdzēs jums atmest smēķēšanu tikai 7 dienas. Jā tā ir taisnība! Veikt kontroli pār savu atkarību no nikotīna tikai vienu nedēļu, vai jūs saņemsiet savu naudu atpakaļ.

EaseQUIT bioaktīvo magnēti nelieto nikotīnu un ir arī bez ķimikālijām. Pat tā, viņi var palīdzēt jums, lai grāvis jūsu smēķēšanas ieraduma uz mūžu. Šeit ir īss kopsavilkums EaseQUIT priekšrocības:

Pārtraukt smēķēšanu tikai 7 dienas ar EaseQUIT ™

  • Atmest smēķēšanu tikai 7 dienas vai saņemt savu naudu atpakaļ!
  • Atmest smēķēšanu bez izņemšanu un alkas, kas nāk ar citiem produktiem
  • Nikotīns un ķīmisko bezmaksas pārtraukt smēķēšanu risinājums
  • Nē gumijas, plāksteri, tabletes, vai e-cigaretes iesaistīti
  • Nav nepieciešams uzpildes, nomaiņai vai ekstras
  • Ātri, viegli un efektīva metode, lai atmest smēķēšanu uz mūžu

PASŪTI TAGAD “

Kā EaseQUIT darbojas?

EaseQUIT ausī terapija Magnets ir vienkārša pietiekami, lai saprastu. Tas izmanto virkni mazo bioaktīvo magnēti, kas novietoti auss, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu, pārtraucot tos nikotīna alkas, kas ir grūti pretoties.

EaseQUIT darbojas, izmantojot auriculotherapy. Tas būtībā ir forma “auss akupunktūru”, bet tur nav nepieciešams adatām. Auriculotherapy ir jūsu ātri, bez sāpēm risinājums, lai pārtrauktu smēķēšanu uz visiem laikiem. Magnēti darbu, piemērojot spiedienu uz gliemežnīcas; daļa no jūsu ārējā auss.

cik-easequit darbs

Šis spiediens stimulē nervu galiem, kas atbrīvot endorphins jūsu smadzenēs. Endorphins ir labsajūtas ķimikālijas, kas saņem naudu atbrīvo, ja Jūs smēķējat cigareti, kāpēc smēķēšana jūtas tik liels, un kāpēc tas ir tik grūti apstāties.

Valkā savu EaseQUIT magnētiem aptuveni četras stundas dienā, ir viss, kas nepieciešams, lai atbrīvotu šos endorphins un kontrolēt savu nikotīna alkas neņemot nekādā vairāk nikotīna vai cieš no abstinences simptomus.

Paskaidrojums par Auriculotherapy

auricolotheraphy-190x300Auriculotherapy ir balstīta uz seno ķīniešu praksi akupunktūru un izveidoja franču ārsta 1950 līdz. Dr. Paul Nogier atklāja, ka auss bija saistīts ar jebkuru citu ķermeņa daļu, un ka tad, kad jūs izdarīt spiedienu uz noteiktām daļām auss, jūs varētu izraisīt reakciju citā ķermeņa daļā.

 

Šīs reflekss punktus var izmantot, lai izveidotu nervu impulsus, kas veic ziņu smadzenēm atkarībā no tā, kur tiek piemērots spiediens. Šīs nervu impulsi var izmantot vairākām lietām, tostarp vadības sāpes un stresu, nervu, un var pat izmantot, lai palīdzētu jums atmest smēķēšanu. Viena priekšrocība, ka auriculotherapy ir vairāk nekā akupunktūras ir, ka nav iesaistīti adatas.

Tā vietā, izmantojot skuju Auriculotherapy izmanto spiedienu, process ir pazīstams kā refleksoloģija, piemēro atsevišķām daļām auss. Ir arī vairāki veidi, kā piemērot šo spiedienu. Var izmantot savus pirkstus, ar lāzera terapiju, elektrostimulācija, neasu izgāž zizli, auss granulu vai, protams, magnēti; kas ir tas, ko EaseQUIT lietojumiem.

EaseQUIT FAQ

Kā es varu izmantot EaseQUIT?

Lai izmantotu EaseQUIT tikai vieta magnētus uz auss, kā par sniegtajiem norādījumiem. Atstājiet magnētus uz aptuveni četrām stundām katru dienu līdz pat nedēļai. Jūs drīz jūtat, ka jūsu vēlmi smēķēt krītas. Pārtraukt smēķēšanu vispār septītajā dienā, ja neesat nopircis tad. Tas patiešām ir tik vienkārši atmest smēķēšanu!

Vai es varu izmantot Magnēti Kaut smēķēšanu?

Ja vēlaties, tad jūs joprojām varat smēķēt vienlaikus izmantojot EaseQUIT magnētus, bet jūs atradīsiet, ka cigaretes nav tā pati apelāciju, ka viņi izmanto, lai. Līdz nedēļas beigām, jūs atradīsiet, ka jūsu vēlme smēķēt ir pilnībā mazinājies, un jūs varat pārtraukt smēķēšanu bez nepatikšanas vispār.

Kad Ja Magnēti valkāt?

Magnēti var valkāt jebkurā diennakts laikā, lai gan, lai iegūtu labākos rezultātus, jums patiešām vajadzētu valkāt tos, kad jūs sajūta mierīgs un atviegloti. Kad esat mājās vakarā ir labs laiks. Atcerieties, ka tie ir magnēti, lai viņi tur paši savā vietā izmantojot magnētisms.

Vai valkājot Magnēti Hurt?

Kad jūs sākat, izmantojot magnētus, jūs ievērosiet, tirpšanas sajūta, bet kopumā, nē, magnēti nesāpēs, kad jūs pierast valkā viņiem.

Kas Par blakusparādības?

Tieši tagad vēl joprojām ir absolūti nav zināmas blakusparādības, kas attiecas uz EaseQUIT. Magnēti tiek segti, izmantojot 24k zelta apvalku, kas būs pietiekami, lai palīdzētu aizsargāt cilvēkus, kuriem ir jutīga āda. Neskatoties uz šo trūkumu blakusparādību grūtniecēm, cilvēkiem ar dzirdes aparātu un temps veidotājiem, vai jebkuru citu elektronisku medicīnas ierīci nedrīkst izmantot EaseQUIT. Lai gan magnēti nevar kaitēt jums fiziski, tie var traucēt normālu funkciju šajās elektroniskajās ierīcēs.

Vai EaseQUIT Really darbs mani? Es jau esmu atdevis Giving Up!

Daudzi no mūsu klientiem, kuri cenšas EaseQUIT ausīs terapija Magnēti ir veiksmīgi atmest smēķēšanu, pat ja tie jau nav atmest pirms. Ja esat atteikušies no atmest, tad, jums parādā to uz sevi, lai vismaz mēģinātu EaseQUIT. Atcerieties, ka jums nekas nav ko zaudēt, un potenciāli var daudz iegūt. Ir tik daudz upsides atmest smēķēšanu; vismazāk ka jūs dzīvo ilgāk.

EaseQUIT arī nāk ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja konstatējat, ka jūs nevarat atmest, vai tu esi citādi neapmierināts ar EaseQUIT tad vienkārši atgriezties magnēti, lai mums to oriģinālajā iepakojumā 30 dienu laikā, kad esat saņēmis tos laikā. Jūs saņemsiet pilnu 100% kompensāciju par iepirkuma cenas magnēti, bet mēs nevaram atmaksāt piegādes izmaksām.

pirkt-easequit

77/100 : by 72 users
FLASH SALE 20% OFF »