Nexus feromoni Ķelne Vīriešiem: Vai Tu piesaistīt sievietes uzreiz? Detalizēts pārskats

Home » Review » Nexus Pheromones » Nexus feromoni Ķelne Vīriešiem: Vai Tu piesaistīt sievietes uzreiz? Detalizēts pārskats

Last Updated on

Feromonu   ir izdalās vai izdalās ķīmiskā faktors, kas izraisa sociālo atbildi locekļiem tās pašas sugas. Feromoni ir ķīmiskas vielas, kas spēj darboties ārpus ķermeņa sekretējošo indivīdam ietekmēt uzvedību saņem personām. Feromoni ir tik vienkārši un tik efektīva, ja runa ir piesaistīt potenciālo mīlestību interesēm. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc feromonu smaržas ir ieguvuši tik lielu popularitāti pēdējā laikā.

Ja jūs esat stājas šādiem produktiem, jūs esat dzirdējuši par Nexus feromoniem Ķelnē. Vai šis variants ir vērts mēģināt?

Noskaidrosim.

Kā Vai Nexus feromoni Ķelne Work?

Nexus Feromonu apskats - Vai šis Ķelne piesaistītu sievietes?

Nexus Feromonu Cologne darbojas tāpat kā visiem citiem produktiem, pamatojoties uz cilvēka feromoniem. Neatkarīgi no tā, patīkams aromāts, Ķelnes ir bagātināts ar dažiem no spēcīgākajiem vīriešu feromoni. Ja jūs vēlaties tikt uztverta kā alfa tēviņš, šis produkts ir kaut kas jums vajadzētu mēģināt.

Feromoni nevar smaržoja. Drīzāk, viņi atklāj orgānu, deguna sauc vomeronazālais orgāns (VNO). No turienes, signāli ceļo uz smadzenēm, un viņi uzreiz interpretēt kā piesaisti.

Šis mehānisms attiecas uz visiem zīdītājiem, un tai ir būtiska loma pārošanas. Diemžēl, cilvēki dara visu iespējamo, lai samazinātu objekta nozīmību feromoniem.

Ikdienas dušas, izmantošana dezodorantiem un citiem kosmētikas līdzekļiem samazinās to koncentrācija uz ādu un padara feromoni ir ļoti grūti atklāt.

Sastāvdaļas

Nexus feromoni Ķelnes formula ir balstīta uz dažiem no spilgtākajiem vīriešu feromoni. Katrs no tiem ietekmē sievietes un viņu uztveri puiši ļoti īpašā veidā:

 • Androstenone – viens no izcilākajiem vīriešu feromoni, tas ir viens no alfa tēviņš. Androstenone sūta signālus par dominējošā stāvokļa, un tas ir liels potenciāls piesaistīt mate.
 • Androsterone – tas ir vēl viens ievērojams vīriešu feromonu bet atšķirībā androstenona, tas nesūta signālus par dominējošā. Drīzāk, tas paaugstina garastāvokli sieviešu un palīdz viņiem atslābināties mijiedarbību ar puišiem.
 • Alpha-androstenol – tas ir feromonu par tūlītēju piesaisti, un tas rada sajūtu komforta starp divām privātpersonām.
 • Beta-androstenol – reizēm saukta par ledlauzi feromonu, šī ir lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus pie saviesīgiem pasākumiem.
 • Androstedionne – feromonu, kas var novest pie lielas pieaugumu sieviešu seksuālās atsaucību.
 • Epiandrosterone – signāli jauneklīgums un spēks
 • Androstanone – rada spēcīgu efektu vīrišķības

Pros

Par produktu, piemēram, Nexus feromoni Ķelnē priekšrocības ir viegli saprast. Šis produkts ir pilnīgi dabiski. Tas palīdz kaut ka mūsu ķermeņi ir paredzēts to darīt, bet ir traucēta mūsdienu dzīves. Tā rezultātā, feromonu smaržas ir pilnīgi droši izmantot.

Dažas citas ievērības cienīgas priekšrocības ir šādas:

 • Vienu pieteikumu ilgs laika posmu, sākot no astoņiem līdz 10 stundām
 • Ļoti neliels daudzums ir jāpiemēro, veicot vienu pudeli ilgt ilgu laiku
 • Tur ir 67 dienu naudu atpakaļ garantiju
 • To var izmantot kopā ar mīļāko smaržu
 • Ķelnes pati ir ļoti viegla, musky smaržu, un to var izmantot tās pašas
 • tiek izmantots maisījums septiņi feromoniem
 • Atlaides ir pieejamas beztaras pirkumus
 • Produktu kuģi starptautiski

mīnusi

Lielākā daļa cilvēku, kas ir mēģinājuši Nexus feromonu Ķelne ir bijusi ļoti pozitīva pieredze ar produktu. Tomēr, lai pārskatīšanu objektīvi, mums būs nepieciešams koncentrēties uz dažiem no nepilnības:

 • Feromonu smaržas nav burvju, jums joprojām ir nepieciešams, lai strādātu, lai radītu ķīmiju ar sievieti
 • Produkts ir nedaudz dārgāka, salīdzinot ar citām līdzīgām iespējām
 • Starptautiskā kuģošana ir arī diezgan dārgi

Vai Nexus feromoni ir blakusparādības?

Ņemot vērā to, ka Nexus feromoni ir tikai aerosols uz produktu, daži būs pārsteigti, uzzinot, ka patlaban nav nelabvēlīgas sekas, kas saistītas ar ārstēšanu.

Nexus feromoni Klientu atsauksmes

 • “Getting datumu kļūst vieglāk ar to. Es neteikšu, ka tas darbojas visu laiku, bet 4/5 reizes tā kļūst mani līks vispievilcīgākā gal klubā. Es esmu laimīgs cilvēks, “- Homer
 • “Es nopirku to ar mazliet skeptiski prāta pēc dara maz pētījumu, bet es domāju, zinātne nav meli! Es to izmantot, kad es esmu ārā pie kluba (es esmu 29 gadus vecs) un saņemt komplimentus par to, kā es smarža reizēm, laiku pa laikam, ka man nekad nav izmantots, lai saņemtu agrāk – Tātad es domāju, šajā ziņā tas palīdz, lai izjauktu ledus un sākt mums čatā utt .., vai dāma runā ar mani, jo feromoniem viņa smakojošu ir cits jautājums! Ja vien es varētu lasīt sievietēm prātā: D. Es godīgi domāju, ka produkts ir labs, tas smaržo labi un man ir devis panākumus kopš iegādes .. kas ir tas, ko mums puiši vēlas no šī produkta es domāju. “- Jāņa
 • “Man tas bija tā vērts mana nauda mirklis mana sieva paskatījās manī atšķirīgi, ka nakts. mums bija visvairāk kaislīgi nakts mūsu dzīvi. “- Chris
 • “Es valkāt to, bet dodas uz bāru un atrast datumu nav problēma vairs.” – Joel
 • “Es izmantoju to aizdedzinātu aizraušanās ar manu sievu, un tā strādāja pārsteidzošs. ieteicama visiem vīriem. “- Ryan

Galīgo spriedumu

Ja jums ir nepieciešams mazliet palīdzības ziņā upping savu spēli un iegūt kādu pārliecību, Nexus Feromonu Cologne noderēs. Produkts ir ļoti viegli izmantot, un tas var palīdzēt jums lauzt ledu mazliet vairāk piepūles.

Feromonu smaržas ir droši un dabiski. Jums joprojām ir izrādīt savu šarmu un ir saistoša / uzmanīgs ar sievietēm tiekaties. Nexus apvieno septiņas vīriešu feromonus, kas noteikti padarīs uzdevumu tuvojas dāmas mazliet vieglāk jums.

Klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Nexus feromoniem tiešsaistē »

77/100 : by 443 users
FLASH SALE 20% OFF »