Nexus Feromony Kolonia dla mężczyzn: można przyciągnąć Kobiety natychmiast? Szczegółowa recenzja

Home » Review » Nexus Pheromones » Nexus Feromony Kolonia dla mężczyzn: można przyciągnąć Kobiety natychmiast? Szczegółowa recenzja

Last Updated on

Feromon   jest wydzielane lub wydalane czynnik chemiczny, który wywołuje reakcję społeczną członków tego samego gatunku. Feromony to substancje chemiczne zdolne do działania poza ciałem jednostki wydzielającej się wpływać na zachowanie osób przyjmujących. Feromony są tak proste i tak skuteczne, jeśli chodzi o przyciąganie potencjalne zainteresowanie miłości. To jest główny powód, dlaczego perfumy feromonowe zostały zyskuje popularność ostatnio tyle.

Jeśli do takich produktów, masz prawdopodobnie słyszał o Nexus Feromony Kolonia. Czy ta opcja warto spróbować?

Przekonajmy się.

Jak działa Nexus Feromony Kolonia Pracy?

Nexus Feromony Review - Czy to Kolonia przyciągać kobiety?

Nexus Feromony Kolonia działa podobnie jak wszystkich innych produktów opartych na ludzkich feromonów. Oprócz konieczności przyjemny zapach, Kolonia jest wzbogacony o niektóre z najbardziej silnych męskich feromonów. Jeśli chcesz być postrzegany jako samca alfa, ten produkt jest coś powinno się spróbować.

Feromony nie może być zapach. Przeciwnie, są one wykrywane przez organ w nosie nazywa narząd lemieszowy (VNO). Stamtąd sygnały do ​​mózgu, a oni natychmiast interpretowane jako przyciągania.

Mechanizm ten ma zastosowanie do wszystkich ssaków, a także odgrywa kluczową rolę w kryciem. Niestety, ludzie robią wszystko co w ich mocy, aby zmniejszyć znaczenie feromonów.

Codzienne prysznice, stosowanie dezodorantów i innych produktów kosmetycznych zmniejsza ich stężenie na skórze i sprawia, że ​​feromony bardzo trudne do wykrycia.

Składniki

Formuła Nexus Feromony Kolonia opiera się na niektóre z najbardziej znanych męskich feromonów. Każdy z nich ma wpływ na kobiety i ich postrzeganie facetów w bardzo specyficzny sposób:

 • Androstenon – jeden z najbardziej znanych męskich feromonów, to jest to jeden z samca alfa. Androstenon wysyła sygnały dominacji i ma wysoki potencjał do przyciągania mate.
 • Androsteron – jest to kolejny wybitny męski feromon ale w przeciwieństwie Androstenonu, to nie wysyła sygnały o dominację. Raczej podnosi nastrój kobiet i pomaga im się zrelaksować podczas interakcji z facetami.
 • Alfa-androstenol – to feromon natychmiastowej przyciągania i stwarza poczucie komfortu pomiędzy dwoma osobami.
 • Beta-androstenol – czasami nazywany feromon lodołamacz, ten jest doskonałym rozwiązaniem na poznanie nowych ludzi w wydarzeniach społecznych.
 • Androstedionne – feromon, który może prowadzić do znacznego wzrostu kobiecej wrażliwości seksualnej.
 • Epiandrosterone youthfulness sygnałów i wigor –
 • Androstanone – tworzy potężny wpływ męskości

Zalety

Korzyści z produktu podobnego Nexus Feromony Kolonii są łatwe do zrozumienia. Ten produkt jest całkowicie naturalny. Pomaga na coś, że nasze ciała są przeznaczone do zrobienia, ale została utrudniona przez współczesnego życia. W rezultacie, perfumy feromonowe są całkowicie bezpieczne w użyciu.

Kilka innych godnych uwagi zalet należą:

 • Jedna aplikacja będzie trwać przez okres począwszy od ośmiu do 10 godzin
 • Bardzo mała ilość musi być stosowana, dzięki czemu pojedynczą butelkę trwać długo
 • Jest gwarancja zwrotu pieniędzy z powrotem 67-dniowe
 • Może być stosowany obok ulubionych perfum
 • Sama Kolonia ma bardzo łagodny, piżmowy zapach i może być stosowany w monoterapii
 • Mieszanka siedmiu feromonów jest używany
 • Rabaty są dostępne dla zakupów hurtowych
 • Statki produktów międzynarodowym

Wady

Większość osób, które próbowali Nexus Feromony Kolonia miały bardzo pozytywne doświadczenia z produktem. Mimo to, aby ocena bezstronna, musimy skupić się na kilka niedociągnięć:

 • perfumy feromonowe nie są magiczne, to musisz pracować na tworzenie chemii z kobietą
 • Produkt jest nieco drogie w porównaniu do innych podobnych opcji
 • Międzynarodowa wysyłka jest również dość kosztowne

Czy Nexus Feromony mają skutki uboczne?

Biorąc pod uwagę fakt, że Nexus Feromony jest jedynie spray na produkcie, niewielu będzie zaskoczony, że istnieją obecnie żadne działania niepożądane związane z leczeniem.

Nexus Feromony Opinie klientów

 • „Uzyskiwanie datę staje się łatwiejsze z tym. Nie powiem, że to działa cały czas, ale 4/5 razy robi mnie podpięty do najbardziej atrakcyjnych gal w klubie. Jestem szczęśliwym człowiekiem”- Homer
 • „Kupiłem to z nieco sceptycznym umysłem po wykonaniu trochę badań, ale sądzę, że nauka nie kłamie! Używam go kiedy jestem w klubie (Mam 29 lat) i chwali jak czuję czasami od czasu do czasu, że nigdy nie użyłem, aby uzyskać wcześniej – więc myślę, że w tym sensie, że nie pomaga złamać lód i rozpocząć z nami na czacie etc .. czy pani mówi do mnie, bo z feromonami ona wącha to inna kwestia! Gdybym tylko mógł odczytać samice umysł: D. I szczerze, że ten produkt jest dobry, to pachnie i dał mi sukces od zakupu .. czyli co nam faceci chcą z tym produktem Chyba.”- Jan
 • „Dla mnie to było warte moje pieniądze moment moja żona spojrzała na mnie inaczej, że noc. mieliśmy najbardziej namiętną noc naszego życia.”- Chris
 • „Noszę go idąc do pubu i znalezienie terminu nie jest już problemem.” – Joel
 • „Kiedyś to do zapalania pasję z żoną i to działało niesamowite. zalecany do wszystkich mężów.”- Ryan

ostateczny werdykt

Jeśli potrzebujesz trochę pomocy w zakresie upping swoją grę i zdobyciu zaufania, Nexus Feromony Kolonia będzie przydatna. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze i może pomóc przełamać lody nieco więcej wysiłku.

perfumy feromonowe są bezpieczne i naturalne. Nadal będziesz musiał wywierać swój urok i być wciągające / uprzejmy z kobietami masz spotkań. Nexus zrzesza siedem męskich feromonów, które z pewnością uczynią zadanie zbliża paniom trochę łatwiejsze.

Kliknij tutaj, aby zamówić Nexus Feromony internetowy »

93/100 : by 279 users
FLASH SALE 20% OFF »