NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאצין

Home » Review » NiacinMax » NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאצין

Last Updated on

אם אתה רוצה לשפר את ביצועי הספורט שלך בדרך טבעית וחוקית, אז אתה צריך לשים את הסטרואידים ולאסוף את התוספים. באחד המוספים המשפטיים הטובים ביותר עבור ביצועי ספורט נקרא ניאצין מקס. זהו תוספי ניאצין הטוב ביותר בשוק והרבה זמן וכסף כבר בילה לחקור את הנוסחה האולטימטיבית.

NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאצין

  • ממלא המקום המהיר, 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוספת ניאצין .
  • מעלה את רמות HGH על ידי 600% , להתאוששות מהירה שריפת שומן.
  • מגביר את ייצור תאי דם אדומים וחמצן למסירת שריר: הפחתת עייפות להגביר את רמת האנרגיה שלך באופן משמעותי.
  • משפר מיקוד וריכוז על ידי גברת זרימת החמצן למוח, מה שמוביל תגובות והחלטות מהר במשחק.
  • ויטמין טהור: בטוח וחוקי . זה לא מופיע ברשימה של חומרים אסורים על ידי הסוכנות העולמית נגד השימוש בסמים

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

להלן מובאת סקירה של ניאצין מקס כולל היתרונות ותופעות הלוואי.

אודות ניאצין מקס

לפני בדיקת ניאצין מקס עצמו, חשוב להעיף מבט ניאצין עצמה. ניאצין ידוע גם בשם חומצה ניקוטינית, וזה סוג של ויטמין B3. כל מי שיודע משהו על בריאות מבינה את החשיבות של B-ויטמינים ניאצין בפרט.

ניאצין מקס הוא מוצר וולפסון ברג מוגבל; יצרנית תרופות מכובדת עם הניסיון מעל עשר שנים. החברה שבסיסה בהמבורג, גרמניה. כל המוצרים של וולפסון ברג מיוצרים באמצעות תרכובות תרופות כיתה טהורות, והם מיוצרים במתקני ה- FDA.

ניאצין, בדומה B- ויטמינים אחרים, ממלא תפקיד מרכזי בהמרת שומנים, חלבונים ופחמימות לאנרגיה. ישנם הרבה יתרונות בריאותיים גדולים של ניאצין, וכולם כלולים ב- ניאצין מקס. בואו ניקח מבט מקרוב על אלה עכשיו.

ניאצין מקס הטבות

פּוֹטֵנצִיָה

פגם נפוץ אחד שכמעט כל תוספת יש הוא כמות החומר הפעיל שלהם הם מספקים. תוספים נמצאים בדרך כלל בצורה גלולה, ולכן הם רק לספק כ 10-15% של החומר הפעיל שלהם אל מחזור הדם. אחד היתרונות העיקריים של מקס ניאצין הוא עד כמה חזק זה.

הוא כולל מערכת מסירה קניינית משאבות 90% של ניאצין טהור ישר למחזור הדם שלך. רק בגלל מערכת מסירה זה עד כמה הוא יעיל ניאצין מקס תלוי 45x היעיל יותר מאשר כל תוספת ניאצין אחרת אתה יכול למצוא.

NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאצין

Liposomal Encapsulated NiacinMax ימנע את מערכת העיכול על ידי חדירה הרקמה musocal בפה אשר מתכוון שזה מספק את ניאצין ישירות לתוך זרם הדם, ישר התאים בתוך דקות.

Circulation חמצן

כאשר אתה נושם חמצן, שאתה נותן לגוף את הדלק שזה כל כך זקוק נואש. החמצן שאנו נושמים חשבונות עבור 90% מן האנרגיה בגופנו להשתמש. המוח שלך זקוק לחמצן כדי להיות מתפקד כראוי, כמו לעשות את השרירים.

החמצן הוא הכרחי עבור ביצועי שיא כל כך להגביר את כמות החמצן בדם שלך נותן לך דחיפה לביצועים שלך.

ניאצין מקס מגרה את ייצור תאי הדם האדומים אשר מגביר את זרימת הדם שלך. הוא גם מגן על תאי הדם האדומים שלך מפני סטרס חמצוני מזיק שהורג אותם. זרימת חמצן משופרת זה נותן לך את הזריזות המנטלית אתה צריך לקבל את ההחלטות שבריר שנייה שמובילים ניצחון והפסד.

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

הורמון גדילה אנושי

HGH הוא ההורמון השני בחשיבותו לבניית שריר מאחורי רק טסטוסטרון. אם טסטוסטרון הוא האבא של כל תוספי מזון, הורמון הגדילה האנושי הוא בהחלט האבא.

ישנם כמה דרכים להגביר את הרמות של הורמון גדילה אנושי. אתה יכול להגדיל אותו על ידי עד 300% עם 90 דקות של פעילות גופנית או 30 דקות של אימון התנגדות כבדה אינטנסיבי.

אם אתה רוצה לשפר את רמות HGH שלך, אז אתה צריך להיות נטילת תוספי ניאצין כגון ניאצין מקס. מחקר משנת 2008 מראה כי אתה יכול להשתמש ניאצין כדי להגביר את רמות HGH שלך בשיעור של עד 600% עם מימוש. HGH משמש גם כדי לעזור לך להתאושש לאחר אימון אינטנסיבי, כמו גם לקבל אותך דרך האימון מלכתחילה.

NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאצין

ייצור כדוריות דם אדום

זה הוזכר קודם לכן בסקירה כמה חשוב הוא חמצן. לאחר כדוריות דם אדום מספיק חשוב באותה מידה כבעל מספיק חמצן כמו כדוריות הדם האדומות להסיע את החמצן סביב הגוף שלך. זה לא טוב הרבה יותר אם אין דרך להעביר אותו לאן שהוא צריך להיות.

כמחצית הדם שלך מורכבת של כדוריות הדם האדומות אלה כך יותר מהם יש לך, יותר חמצן יכול להיות מועברות לגוף שלך.

השרירים שלך זקוקים לחמצן זה לשגשג ושיפור ספירת תאי דם אדום שמשה במשך שנים בבניין גוף. זה תהליך הכונה בניין דם, ניאצין מקס הוא השיטה הטובה ביותר שלך לבניית דם בטוחה וחוקית.

אפקטי ניאצין מקס Side

בגלל ניאצין מקס נעשית באמצעות כל החומרים טבעיים המתקנים הטובים ביותר בלבד, זה יכול להיחשב להיות 100% בטוחים וחוקי. החברה מאחורי ניאצין מקס עשתה המון בדיקות כדי לוודא שמוצר הנוסחא בטוחים.

אחת בעיות נפוצות עם תוספים הן שהם יכולים לגרום לגירוי רירית הקיבה שלך. אם אתה לוקח תוסף שלך לפני אכילה אז, זה יכול לעשות את האפקט הזה יותר גרוע. בגלל ניאצין מקס נעשית באמצעות רצועת לשון המסה אתה תמצא שזה לא לגרות הקיבה שלך; זה בלתי אפשרי עבורו לעשות זאת. זה אפילו לא מגיע הבטן.

תופעת לוואי שכיחה של כל מוצר ניאצין, כולל ניאצין מקס, הוא זה של שטיפה. ניאצין מקס הוא כזה תוסף יעיל שבעית השטיפה תהיה רק ​​אחד קטן. שטיפה זה כאשר מאדים העור והעביר צמרמורת. זה נגרם על ידי הדם הנוסף זורם דרך כלי הדם שלך כתוצאת התרחבות נגרמת ניאצין.

סומק זה יכול אפילו להיחשב הוכחה כי ניאצין מקס פועלת. זהו הצעד החשוב כי גורם לעליית חמצן, חומרי מזון, ואספקת הורמון. זה צריך רק לאחרונה כמה דקות ויימשך פחות זמן בכל פעם שאתה משתמש ניאצין מקס.

היכן ניתן לרכוש ניאצין מקס

NiacinMax: 45 פעמים יעיל יותר מאשר כל תוסף ניאציןאם החלטתם לתת ניאצין מקס ללכת אנו ממליצים רק פעם לקנות אותו ישירות דרך האתר הרשמי. זה הדרך היחידה שלך כדי להבטיח את המחיר הטוב ביותר כי תקבל מוצר מקורי. אין צורך לדאוג לשבור את כל כללים או חוקים או.

תוספי ויטמינים טהורים הוא דרך חוקית ואתית לחלוטין לשפר ביצועים ולהשיג והיתרון שלך. ניאצין הוא לא מופיע ברשימה של חומרים אסורים לכבות על ידי (הסוכנות העולמית נגד סמים בספורט) WADA .

רכישה באמצעות האינטרנט היא גם הדרך היחידה שלך כדי לאבטח את הכסף בחזרה להבטיח הגדול. אם אינך מרוצים מהתוצאות שלך ואז פשוט לחזור כל לוחות בשימוש בתוך 67 ימים לקבלת החזר מלא, בניכוי עלות המשלוח.

30 STRIPS
$39.99
Retail: $49.99
Savings: $10.00
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
60 STRIPS + 30 FREE
$79.98
Retail: $149.97
Savings: $69.99
FAST & FREE SHIPPING
buy now »
90 STRIPS + 60 FREE
$119.97
Retail: $249.95
Savings: $129.98
FAST & FREE SHIPPING
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין NiacinMax מהאתר הרשמי »

77/100 : by 323 users
FLASH SALE 20% OFF »