Nie kupuj Airsnore zapobiegające chrapaniu Ustnik Do You Read This 100% bezstronny przegląd

Home » Review » AirSnore » Nie kupuj Airsnore zapobiegające chrapaniu Ustnik Do You Read This 100% bezstronny przegląd

Last Updated on

AirSnore jest ustnik anty-chrapanie, który twierdzi, że oferuje lepsze oddychanie w nocy poprzez zmniejszenie przeszkód, które powodują chrapanie. Niewiele informacji dostępnych jest tam o tym produkcie i szybkiego spojrzenia na różne przeglądu AirSnore, artykułów wynika, że ​​jest to stosunkowo nowa marka na rynku.

Żuchwy urządzenie nastawcze jest produkowane i dostarczane przez firmę siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się również suplementy zdrowia i kondycji.

Ale jak prawdziwe są jego roszczenia? Jak to działa? To jest nasz przegląd Airsnore.

Czym jest Airsnore?

airsnore produktem

Airsnore jest ustnik anty-chrapanie, które jest dość proste w konstrukcji. Oferuje on alternatywę dla niewygodnych, ciężkich aparatów, które tradycyjnie pochodzą z zaawansowane funkcje, takie jak śruby, kalibratorów i posiadaczy języka. Wykonana jest z termoplastycznego materiału, który został specjalnie zaprojektowany, aby wykorzystać moc wrzenia i technologii zgryzu.

Jest on wykonany w kształcie litery U w celu naśladowania kształtu jamie ustnej człowieka i ma duży centralny otwór, który pozwala na swobodne oddychanie. Jedną rzeczą, która jest zrobione naszą uwagę, jak łatwo jest wyczyścić. Ze względu na swój kształt i delikatne kilku kątach, wystarczy przetrzeć go za środek dezynfekujący i jesteś dobry, aby przejść.

Jego niewielka waga jest coś warta wzmianki. Oprócz zapewnienia ustnik czuje się jak najbardziej naturalnie w ustach, producent poszedł do przodu w celu zwiększenia jego trwałości. Oficjalna strona Produkt twierdzi, że rzeczywiście można używać go bez przerwy przez 6 do 12 miesięcy. Jeśli to prawda, to jest rzeczą oczywistą, że MAD stanowiłoby jeden dobry stosunek ceny do jakości. Ale znowu, to tylko roszczenie, a kilka czynników może mieć wpływ na poszczególne wyniki.

Jak działa Airsnore działa?

airsnore-ustnikJego metoda pracy nie różni od tego, co inne ustniki zrobić ( albo zastrzeżenia do zrobienia ). Kiedy ją nosić, delikatnie dostosowuje swoją szczękę do przodu i to skutecznie otwiera drogi oddechowe.

Chrapanie występuje z powodu częściowego zatkania gardła i przewodów nosowych, co jest spowodowane głównie przez język i tkanek miękkich podniebienia. Kiedy śpisz, mięśnie ciała mają tendencję do utraty jędrności i tak flop.

Dzięki temu, jeśli śpisz z głową skierowaną ku górze, języka i tkanek miękkich podniebienia skutecznie blokują przepływ powietrza. To wyjaśnia, dlaczego ta pozycja do spania jest często zniechęca wśród chrapiących.

Więc mówiąc po prostu, tę recenzję airsnore, może potwierdzić, że to urządzenie jest przeznaczone dla tych, którzy chrapią przez usta . Jak można stwierdzić, czy jesteś w ustach snorer?

Oto prosty test chrapanie można wykonać:

 • Otwórz usta
 • Spróbuj oddychać ciężko, podczas gdy w tym samym czasie co jakiś wysiłek, aby produkować dźwięk chrapania
 • Następnie zamknął usta i powtórzyć tę samą procedurę do oddychania

Jeśli słyszysz, że chrapanie dźwięk, gdy usta są otwarte, ale znika po zamknięciu usta to można stwierdzić, że chrapanie dzieje z powodu przemieszczenia żuchwy.

Ustnik jest dobrym rozwiązaniem dla tego typu chrapania, ale nie może pracować dla nozdrza blokady wywołanej chrapania.

Dlaczego Chrapanie jest niebezpieczne i powinno być Tamed

dlaczego-chrapaniePierwszy chrapanie powoduje pozbawienie snu. Konsekwencje braku snu są tragiczne, bo naturalnie organizm wymaga, aby przejść przez proces samonaprawy każdej nocy podczas odpoczynku. Podczas snu, system immunologiczny jest wzmocniony, tkanki naprawione i poziom energii uzupełniany.

Mózg przechodzi również własny proces przywracania. W celu czerpania wszystkich tych korzyści, trzeba poświęcić wystarczającą ilość godzin śpi spokojnie. Jednak, kiedy chrapie, może stracić snu czasami kilka razy w ciągu nocy, nawet nie wiedząc o tym.

Końcowym rezultatem jest to, że budzisz się następnego dnia, zmęczony, z suchość w ustach i ból głowy. To może osłabić odporność organizmu, a nawet narazić na mnóstwo dolegliwości.

Chrapanie sama w sobie nie może być niebezpieczne, ale jeśli pozostawione bez opieki może zapewnić doskonałą pożywką dla oportunistycznych powikłań. To może nawet przerodzić się spać bezdech i depresję. Co gorsza, poziom tlenu w kropli może spaść i po pewnym czasie może to wywoływać HBP. Długotrwały niedostatecznie podaży tlenu zwiększa szanse na udar mózgu, a nawet śmierci.

Czy Airsnore odpowiedź?

Tak, patrząc na swoją konstrukcję i mechanizm działania, AirSnore może odegrać dużą rolę w pomaga pozbyć się chrapania przyzwyczajenia. Myśl o ponownej regulacji szczęki w celu stworzenia miejsca w tylnym końcu jamy ustnej jest całkowicie w porządku. Inną dobrą rzeczą jest to, że posiada wystarczające otwory oddechowe pozwalające użytkownikowi nawet oddychać przez usta.

Ale istnieje kilka słabych punktów tu i tam.

Chociaż produkt ten twierdzi, że posiadają szczęki w jednym miejscu, nie ma jasnego wytłumaczenia, w jaki sposób udaje mu się to zrobić, gdy jeden rzuca i obraca się we śnie . Inne ustniki są w specjalne zamki, które pozwalają użytkownikowi na uzyskanie odpowiedniego dopasowania.

Innym qualm jest to, że trzymając szczękę w jednym miejscu, ochraniacz szczęki zapobiega naturalny ruch, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jesteś zatem prawdopodobne, aby obudzić się z bólem szczęki następnego ranka w ciągu kilku pierwszych dni używania.

W skrócie, gdy produkt ten ma kilka niedociągnięć, to nadal oferuje większość korzyści, że standardowe urządzenia anty-chrapanie może być zaufanych dostarczyć.

Według firmy, istnieją trzy różne kategorie chrapanie, które mogą pomóc w leczeniu Airsnore a mianowicie:

Stopień 1

 • Rzadkie, niski głos chrapanie
 • Bezpłatne oddychania bez przeszkód
 • Brak ryzyka medyczne

Stopień 2

 • Częste chrapanie, które jest wystarczająco głośne, aby przeszkadzać partnera
 • Możliwa niedrożność normalnego oddychania
 • Potencjalne konsekwencje długoterminowe tym zmęczenia w ciągu dnia

Stopień 3

 • irytująco głośny
 • Zauważalne oddech niedrożność

Jeśli jednak chrapanie wykazuje różne objawy ze te wymienione powyżej to może trzeba odwiedzić lekarza lub spróbować zupełnie inne rozwiązanie. Warto zauważyć, że ta sama firma, która produkuje Airsnore dostarcza także krople do nosa, które mogą pomóc zatorów łatwość nosa.

kliknij tutaj, aby kupić AirSnore z oficjalnej strony »

Wskazówki dotyczące korzystania Airsnore Ustnik

 • Zawsze umieszczać ustnik we wrzątku na kilka minut przed noszenia
 • Push szczęki lekko do przodu (nie jest zbyt agresywny lub zbyt nieśmiałe) i gryzie w dół jak ostygnie
 • Jeżeli forma nie pasuje prawidłowo, należy powtórzyć proces od nowa, dopóki nie są w pełni zadowoleni
 • Aby utrzymać go w czystości, moczyć w zimnej wodzie przez 10 minut po każdym użyciu. Następnie użyć trochę pasty oczyścić każdą sklejały.

Generalnie Airsnore Ochraniacz wymaga znacznie mniej uwagi i konserwacji.

Zalety korzystania z Airsnore Ustnik

 • przystępna cena
 • Łatwy w użyciu
 • Łatwe do czyszczenia
 • mniej nieporęczne
 • Ma wrzenia i zgryzu technologii w celu zapewnienia własnego dopasowanie
 • Pozwala na oddychanie przez usta

Wady

* Jeszcze nie zatwierdzony przez FDA, choć producent twierdzi, że został on wyprodukowany w warunkach zgodnych z FDA

AirSnore Drops uśpienia Relief rozwiązanie i Combo Deal

Ten AirSnore Krople do snu relieft można nabyć poprzez AirSnore oficjalnej stronie w Internecie, aby zapewnić prawdziwą produkt w najlepszej cenie, obok Darmowa wysyłka.

AirSnore Combo Deal (z AirSnore Ustnik i AirSnore kropli) dostępna jest również na oszczędność kosztów, z pieniędzy z powrotem gwarancji 60 dni.

[EPT id = “556”]

Słowo końcowe

AirSnore jest jednym z najnowszych podmiotów na konkurencyjnym rynku przeciw chrapaniu ustnika. Produkt jednak nadal pozostaje w tyle pod względem obejmując nowoczesne technologicznie funkcji, takich jak kalibratory i Posi zamków, które są istotne dla maksymalizacji skuteczności.

Producent jest jednak chętni, by wyjaśnić, że oni przyjęli prostotę zmniejszyć wagę produktu. Pamiętaj, że im bardziej skomplikowany produkt, tym droższe i bulkier staje. To będzie interesujące zobaczyć, w jakim kierunku marka AirSnore weźmie z przyszłych innowacji, ale jedno jest pewne – jest to produkt warto sprawdzić.

AirSnore odwiedzić oficjalną stronę internetową »

98/100 : by 294 users
AirSnore Review
FLASH SALE 20% OFF »