Noocube мозку таблетки: Чи є вони афера чи дійсно ефективним?

Home » Review » Noocube » Noocube мозку таблетки: Чи є вони афера чи дійсно ефективним?

Last Updated on

NooCube є ноотропним дієтична добавка , яка стверджує , що для поліпшення когнітивних функцій з використанням всіх натуральних інгредієнтів . Це повинно бути дуже ефективним, так як речовини , включені в нього було науково доведено , як корисно для мозку. Але це також повинно бути дуже безпечно. Тому що в той час як це ноотропное,  NooCube добавка не містить найпопулярніший стимулятор, кофеїн . Це має зробити це не в змозі генерувати найбільш поширені побічні ефекти , пов’язані з ноотропами, в тому числі чуства і безсоння. Але може чи він дійсно жити до цих вимог? В кінці кінців, ноотропи , які є потужними і абсолютно не в змозі генерувати побічні ефекти дуже рідкісні.

Що таке NooCube?

NooCube добавка випускається у формі капсул і виробляється і продається компанією ERGO Group Limited, компанія, що базується в Об’єднаних Арабських Еміратах. На відміну від інших виробників, ЕРГО не спеціалізується на харчових добавках, але бере участь в декількох напрямках бізнесу. Важко сказати, скільки досвіду у цій компанії в області, так як це не здається, що він також пропонує і інші товари для здоров’я.

І для більшості додатків, які доступні тільки через інтернет, це буде розглядатися як червоний прапор. Але ця компанія, як видається, цілком законними, і, швидше за все, тільки зараз почала свою діяльність в бізнесі добавок. NooCube, ймовірно, його перший реліз, але, судячи з веб-сайт, багато роботи було вкладено в її розвиток і просування.

Здається, що в той час як NooCube тільки був випущений на початку цього року, він вже почав набирати популярність. Ми не приймаємо позитивні відгуки, розміщені на веб-сайті до уваги, так як у нас немає ніяких доказів того, що вони реальні. Але продукт отримує увагу на соціальні медіа.

Що цілком вражає, враховуючи, що продукт може бути отримана тільки кілька тижнів тому. Тим не менш, ми поки не маємо ніяких відгуків клієнтів. Це означає, що ми можемо тільки зробити висновки, ретельно аналізуючи інформацію, надану компанією.

А офіційний сайт дійсно пропонує багато інформації. Насправді, NooCube має одну з кращих презентацій ми коли-небудь бачили. Він стверджував, що продукт може поліпшити увагу, пам’ять, розумову енергію, і всі інші пізнавальні процеси. Які саме те, що він обіцяв для всіх інших бустерів мозку, доступних на ринку. Але сайт Noocube фактично пропонує доказ цих тверджень. Відвідувачі можуть читати документи, що стосуються наукових досліджень, проведених на більшості інгредієнтів. І всі вони показують дуже позитивні результати.

Схоже, що компанія дійсно вибрала найбільш перспективні природні речовини, тому NooCube має велику крапку в його користь з самого початку. Звичайно, не всі ці дослідження розглядаються як певний доказ наукової спільноти. Але вони обіцяють, проте, і майбутні користувачі мають хороші підстави очікувати хороші результати. Проте, це не означає, що він може генерувати ті ж ефекти у всіх користувачів.

Чи справді Noocube працює?

Судячи окремо інгредієнтів, він повинен працювати так само добре, як і будь-який інший бустер якості мозку. Це означає, що він буде генерувати великі результати для деяких користувачів, у той час як інші не вважають задовільними. І це, як працюють найкраще зроблені добавки. Інгредієнти, будучи ефективними, занадто слабкі, щоб вплинути на всіх користувачів, в тому ж порядку. Це відбувається тому, що ці речовини не є наркотиками, або не зважають такими в більшості районів світу.

Добавки не вимагають схвалення з боку FDA і може вільно використовуватися просто тому, що вони не в змозі генерувати небезпечні побічні ефекти. Але вони не можуть генерувати дуже сильні позитивні ефекти небудь. Звичайно, деякі комбінації безпечних речовин не вдається зробити дивовижні зміни для більшості своїх користувачів, але далеко не всі добавки працюють таким чином. NooCube, здається, один з них, але ми не маємо достатньої зворотного зв’язку від клієнтів, очікування повинні бути розумними.

І це також зазначено на офіційному сайті. Компанія дозволяє відвідувачам знати, що використання в поодинці доповнення мало, щоб значно підвищити свій рівень енергії. Користувачі NooCube рекомендуються також поліпшити свій раціон, отримати здорове кількість сну щоночі, і фізичні вправи. І ми розуміємо, що ні обурливі претензії не приймаються про NooCube або бустерів мозку в цілому. Схоже, що компанія намагається допомогти недосвідченим користувачам доповнення зрозуміти, як вони повинні працювати, а не вводячи їх в оману. Це дуже рідко, з огляду на, що багато виробників доповнюють намагаються досягти недосвідчених клієнтів тільки тому, що вони не зможуть зрозуміти, що їхні продукти не варто грошей.

Крім того, на сайті йдеться, як саме продукт повинен бути використаний. Нові користувачі радять починати з 2 капсули в день, поглиненої рано вранці разом з сніданком. Дозування пізніше може бути збільшена, якщо це необхідно, але воно ніколи не повинно перевищувати 4 капсули в день. Це не згадується, що відбувається в цьому випадку, але ми рекомендуємо користувачам не приймати будь-які ризики. Речовини, включені в NooCube нешкідливі в невеликих кількостях, але є потенціал, щоб стати небезпечними, особливо для користувачів, які не звикли до натрапив.

Крім того, компанія радить користувачам не змішувати капсули з іншими стимуляторами, принаймні на початку. Перші ефекти NooCube слід зазначити, після 30-45 хвилин після проковтування капсули, тому він повинен працювати досить швидко. Деякі інші добавки працюють швидше, але з іншого боку, наслідки NooCube повинні тривати протягом 8-10 годин.

Якщо твердження вірне, то це означає, що цей продукт є одним з найпотужніших на ринку. Більшість добавок тільки збільшить рівень енергії користувача протягом 5 годин максимум. Їх ефекти настільки ж тривало, як і кава, але, мабуть, NooCube відрізняється. Але поки користувачі не починають давати свою думку, ми не можемо знати напевно.

Проте, в той час як ми ще не маємо позитивні відгуки, ми також не мають скарг щодо цього продукту. І ми знаємо, що він набуває все більшої популярності, так по крайней мере, кількість людей будуть готові показати своє невдоволення, якщо щось трапилося з ним. Можна припустити, що, як він стверджував, NooCube не в змозі зробити серйозні побічні ефекти.

Які речовини входять до складу Noocube?

Офіційний веб-сайт пропонує практично всю необхідну нам інформацію про цей додаток, включаючи докладний виклад всіх його компонентів. NooCube містить альфа-GPC, котячий кіготь, вівсяної соломи, Huperzine A, Бакопа Моньє, L-теанін і L-тирозин. На жаль, сайт не представляє повну етикетку продукту, тому ми не знаємо, які добавки вона містить. Вони, швидше за все, в безпеки, але вони допомогли б нам визначити інші важливі деталі. Наприклад, тому що ми не знаємо, що оболонки капсул зроблені, ми не знаємо, якщо NooCube вегетаріанець. Всі інгредієнти, але оболонки капсул зазвичай виготовляють з желатину, який являє собою тварину в якості побічного продукту. Можна припустити, що це також відноситься і до NooCube, так як він ніколи не говорив, що вона підходить для всіх дієт. Але ми не знаємо напевно, і жоден з них не буде нових клієнтів, перш ніж вони читають етикетку на фактичний продукт.

Тим НЕ менше, ми знаємо , що NooCube не містить ГМО або клейковина, яке , безумовно , корисно для багатьох клієнтів. Він також зазначив , що добавка виробляється в FDA схвалило кошти , але це здається досить дивним , оскільки не ясно , де саме продукт виготовлений. Компанія базується в Об’єднаних Арабських Еміратах, і ми могли б припустити , що NooCube проводиться в цій галузі. Але з огляду на , що об’єкти , які він виробляється в схвалені FDA, вони повинні бути розташовані в США. Це дуже збиває з пантелику, і , сподіваюся, мітка на виробі робить його походження ясно. Але інгредієнти , що найважливіше, і далі, ми подивимося на кожен з них.

  • Альфа – GPC (альфа Glycerylphosphorylcholine) являє собою природна речовина входить в багато бустерів мозку , як він вважав , що він може поліпшити пам’ять і навчання. Він працює за рахунок збільшення рівня ацетилхоліну, який є нейромедіатором. Медіатори представляють собою хімічні речовини , які полегшують комунікацію між клітинами мозку, і кожен з них має різні властивості. Ацетилхолін, зокрема, бере участь в когнітивних процесах. А сайт NooCube представляє 2 дослідження , які показують Альфа GPC в змозі поліпшити когнітивні функції у здорових людей і людей , які страждають від слабоумства. Але ці результати не розглядаються в якості остаточного доказу. Насправді, Альфа GPC не зізнається в якості ефективного лікування захворювань , які викликають когнітивні порушення. Тим НЕ менше, це тільки випадок в США, тому що в інших районах світу (включаючи Європу), ця речовина використовується при лікуванні хвороби Альцгеймера. Очевидно, що Альфа – GPC дійсно допомагає, і це гарне доповнення до будь-якого з додатком.
  • Далі, ми маємо хуперзін А , речовина , яке витягується з китайського клубу моху. Незважаючи на те що 100% натуральними, він очищений до такої міри , що він має властивість штучного препарату. Насправді, багато хто вважає , що це наркотик. Мало того, що це дуже чистий, але він має дуже сильний вплив. Huperzine А визнаються в якості ефективного лікування хвороби Альцгеймера, тому , природно, це дуже популярний інгредієнт в підсилювачах головного мозку. Сайт NooCube згадує дві з досліджень , які доводять це , щоб бути ефективним, і здається , що його спосіб дії схожий на альфа – GPC. Huperzine підвищує рівень ацетилхоліну, покращуючи всі когнітивні функції.
  • Але те ж саме можна сказати про котячий кіготь (Uncaria повстяна). Ця рослина використовується в лікуванні багатьох різних захворювань, так як вона містить речовини, які здатні стимулювати імунну систему, захищають клітини від ушкоджень і навіть вбити віруси і бактерії. Здається , що котячий кіготь може принести користь всього тіла, включаючи клітини мозку. Але немає ніяких доказів того, що він може реально поліпшити когнітивні функції. Він може захистити нейрони від ушкодження, і це дуже корисно, але це не є стимулятором. Чи не те, що веб – сайт NooCube рекламує його як такої. Вона являє собою дослідження , яке показує захисні властивості рослин , але не робить інші претензії. Тим НЕ менше, антиоксиданти є прекрасним доповненням до будь-якого доповнення мозку, так що котячий кіготь має своє місце.
  • Тоді ми маємо бакопа Моніе , інший компонент , який є дуже поширеним явищем в натрапив. Ця рослина використовується при лікуванні цілого ряду поразок, але частіше за все для тих, хто ушкоджують навички мислення. Ряд досліджень (деякі з них доступні на веб – сайті NooCube) показують , що в змозі поліпшити когнітивні функції, і здається , що він працює за рахунок підвищення рівня нейротрансмітерів. Він також вважає , що він може захистити нейрони від ушкодження, так як всі інгредієнти до сих пір, Bacopa є хорошим вибором для NooCube.
  • Вівсяна солома (Avena Sativa), з іншого боку , не може бути корисним. Сайт NooCube представляє 2 дослідження , які показують , що в змозі поліпшити когнітивні функції, але вони не будуть прийняті до уваги в медичному світі. Вівсяна солома має багато великих властивостей і вона здатна знизити рівень холестерину і цукру в крові, але це не здається , що він може зробити багато чого для мозку. Він використовується при лікуванні багатьох захворювань, але рідко в якості бустера мозку. Звичайно, це може бути корисно , в кінці кінців, і дослідження виглядають багатообіцяючими. Але нам потрібно більше доказів , перш ніж розглядати це дійсно корисно для мозку.
  • Але L-теанин може бути в змозі надати деякі переваги, навіть якщо це якість ще не визнані. Ця речовина являє собою амінокислоту , знайдена в зеленому і чорному чаї, і він має структуру, дуже схожі на глутамат. Глутамат також амінокислоти, і все з’єднання цього типу є будівельними блоками для білків, які складають м’язи. Але кожен з них також має додаткові функції. Глутамат працює як нейромедіатор, а з теанин має аналогічну структуру, він вважав , що він може бути використаний організмом таким же чином. І глутамат є найбільш поширеним нейромедіатором, так що це важливо для здорових функцій мозку. Це ще не доведено , що теанин надає такий же ефект, але це виглядає дуже багатообіцяючим. Зелений чай , як відомо, як тонізуючим і розслаблюючим, і теанин може бути частково відповідальні за ефект.
  • Нарешті, ми маємо L-тирозин , і це теж є амінокислотою. В відміну від теаніном вона не може функціонувати в якості медіатора, але він бере участь у виробництві дофаміну і норадреналіну. Ці речовини є медіаторами, які необхідні для фокусування і пильності, особливо в стресових ситуаціях. Тирозин повинен бути дуже корисно для тих , хто працює або навчається в стані стресу, а й для тих , хто страждає від тривоги і пов’язаних з ними психічних станів. Там немає ніяких доказів для ефектів тирозину на мозок ще, але з огляду на те , як він функціонує, то, швидше за все , дуже корисно.

Чи є NooCube безпечно?

NooCube дуже безпечний при використанні в рекомендованих дозах. Користувачі не повинні перевищувати 4 капсули в день, тому що деякі з компонентів може призвести до небажаних наслідків, якщо зловживати. Справді, користувачі, які чутливі можуть виникнути неприємні симптоми в будь-якому випадку, тому краще не використовувати цей продукт без схвалення лікаря. Це не означає, що NooCube є більш небезпечним, ніж інші добавки, так само попередження стосується всіх з них. Ці продукти є безпечними, але більшість з речовин, включених в них мають специфічні ризики, особливо, якщо вони ефективні.

Інгредієнти в NooCube може викликати проблеми з травленням, безсоння, і високий кров’яний тиск. Насправді, вони можуть навіть створювати ефекти, які є повною протилежністю того, що очікується від продукту. Вони включають втому, сплутаність свідомості, порушення зору і інші аналогічні питання. Проте, в той час як ці ефекти можливі, вони не дуже ймовірно. Особливо в разі цього продукту. Ніхто не скаржився ще, так що ми можемо припустити, що користувачі, які страждають від інгредієнтів, дуже рідкісні.

Але в той же час, ці потенційні побічні ефекти дуже небезпечні для людей, які не перебувають в хорошому стані здоров’я. Крім того, деякі з інгредієнтів, взаємодіють з ліками. Ті, хто проходить лікування для будь-якого виду стану здоров’я не слід використовувати NooCube без схвалення їх лікарів. Було б краще, якщо всі користувачі будуть отримувати професійні консультації з приводу доповнення, але це обов’язково для тих, чиє здоров’я менше, ніж досконалі. Крім того, як ми вже згадували раніше, NooCube не слід змішувати з іншими стимуляторами. Організму потрібно час, щоб пристосуватися до речовин, включених до неї, так що користувачі не повинні починати експериментувати відразу. Це може бути складно, враховуючи, що капсули повинні надходити в організм вранці, тільки тоді, коли у більшості людей є кава. Але краще не ризикувати.

І, звичайно ж, NooCube не повинен використовуватися дітьми у віці до 18 років і вагітних жінок. Більшість інгредієнтів, включених в NooCube не було протестовано на цих групах потенційних користувачів, тому ми не знаємо, якщо вони досить безпечні.

Які переваги NooCube?

NooCube містить суміш деяких з найбільш ефективних природних натрапив доступних. Всі вони добре відомі і більшість з них зарекомендували себе як ефективні, так що продукт буде найбільш ймовірно, буде мати позитивний ефект в порівнянні з більшістю користувачів. Це дійсно має бути в змозі поліпшити когнітивні функції, від здатності до навчання і пам’яті до пильності та уваги. Вона також повинна поліпшити настрій, звільнивши занепокоєння, і це, швидше за все, як швидкодіючий, як це стверджував. Важко сказати, якщо користувачі будуть випробовувати свої переваги протягом 10 годин, як це стверджували.

Але на плюс стороні, деякі з інгредієнтів в NooCube мати довгострокові наслідки. Ряд інгредієнтів захищають клітини від ушкоджень, а це означає, що нейрони будуть функціонувати в оптимальному стані довше. Цей продукт повинен бути в змозі запропонувати принаймні, певною мірою захисту від дегенеративних захворювань. Крім того, він не містить кофеїну, тому безпечно використовувати ті, хто схильний до переживання його побічні ефекти.

Чому обирають NooCube?

Оскільки ця добавка містить перевірені інгредієнти і не кофеїн, це хороший вибір як нових, так і для досвідчених користувачів доповнення мозку. Він повинен добре працювати для більшості людей, і в той же час, це, ймовірно, не генерувати побічні ефекти. Це тому, що кофеїн є найбільш поширеною причиною небажаних реакцій, з якими стикаються користувачі натрапив. Вона включена в добавок в концентрованій формі, і часто навіть тих, хто п’є каву скаржаться на побічні ефекти.

Але NooCube навіть може бути використаний тими, хто не п’є кави взагалі, так що це безпечний вибір для початківців. І, звичайно ж, це хороший вибір для людей, які спробували ряд добавок без результатів. Кожна людина реагує на інгредієнти в цих продуктах по-іншому, так що кожна добавка ентузіасти повинні бути готові експериментувати на деякий час. Пошук відповідного продукту не так просто, і NooCube, безумовно, варто спробувати.

Крім того, цей продукт поставляється з гарантією повернення грошей 60 днів тому. І пляшки можуть бути відправлені назад відкриті або навіть зовсім порожній. Але, щоб претендувати на повернення грошей, клієнт повинен переконатися, що пакет досягне компанії все ще поширюється гарантія. Як правило, це буде означати, що клієнт змушений відправити пакет принаймні за 1 тиждень до закінчення терміну дії гарантії, скорочення тривалості випробувального терміну. Але, як виявляється, це не проблема з NoCube бо політика включає в себе додаткової тиждень, відведену для доставки. Це згадується тільки один раз, в Умовах розділів сайту, але гарантія насправді 67 днів замість 60. Це приємний сюрприз, враховуючи, що для багато чого добавка розділ термінів приховує політику, які зменшують права клієнтів.

Де я можу купити NooCube?

Купити NooCube доповнення мозку через свій офіційний сайт, за ціною $ 43,23 за пляшку, яка містить 60 капсул або поставки один місяць. Великі пакети також доступні і зі значними знижками. Пакет, що містить 3 пляшки NooCube можна купити за $ 86,47, в той час як пакет, що містить 6 пляшок можна замовити за $ 129,70. Компанія пропонує по всьому світу судноплавства абсолютно безкоштовно, і доставка не займе більше часу, ніж на тиждень.

Нижня лінія

NooCube містить інгредієнти, які науково доведені як ефективні підсилювачі мозку, і це може викликати побічні ефекти, немає. Це безпечний вибір для будь-якої людини, який вже зацікавленим в натрапив, незалежно від того, якщо вони шукають своє перше додаток мозку або, якщо вони експериментували протягом тривалого часу.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

63/100 : by 189 users
FLASH SALE 20% OFF »