NooCube ноотропи Доповнення Відгуки – це афера або Legit?

Home » Review » Noocube » NooCube ноотропи Доповнення Відгуки – це афера або Legit?

Last Updated on

NooCube в природному доповненні мозку, який обіцяє підвищити ацетилхолін виробництва, поліпшити пам’ять, скоротити час реакції і підвищити пізнавальну функцію.

Про NooCube

Розроблений провідними неврологами, то NooCube ноотропні обіцяє доставити синергетичний суміш вітамінів, амінокислот і інших інгредієнтів, щоб допомогти поліпшити когнітивні функції, підвищити увагу, підвищити розумову швидкість і пам’ять, а також забезпечити більш швидку реакцію. Як це зробити?

Виробник стверджує, що інгредієнти NooCube є клінічно доведено, що підтримка допомоги здорова, добре функціонуючих нейротрансмітерів, які, в свою чергу, «зрушують ваш мозок в більш високу передачу.» Все, що вам потрібно зробити, це взяти дві капсули з сніданком щоранку, і ви буде почати відчувати результати всього за 30-45 хвилин, який буде тривати 8-10 годин. Без побічних ефектів або кофеїну!

Якщо ви хочете, щоб отримати ногу на конкуренції, або просто взяти свій творчий хист до нових висот, багато хто з нас потенційно може принести користь від харчових добавок, таких як NooCube. Чи є що-небудь для них, або ви платите багато, тільки щоб отримати дуже мало натомість?

Давайте почнемо з того, що подивимося на те, що натрапив і як вони (повинні) роботи.

Які ноотропікі? Як вони покращують функції мозку?

Як уже згадувалося на сайті NooCube, ноотропи конкретні хімічні речовини, які, як вважають, поліпшити функцію мозку якимось чином, як правило, пов’язані з пам’яттю (шлях наш мозок зберігає інформації) і пізнання (шлях наш мозок обробляє інформацію).

Один із способів, що більшість натрапив-NooCube включені позов, щоб зробити це за рахунок підвищення рівня ацетилхоліну в головному мозку. Цей нейротрансмиттер працює в обох симпатичних ( «боротьбі або політ») і парасимпатичний ( «відпочинок і перетравлювати») нервову систему, регулювати двигун (наприклад, м’яз) і функцію пам’яті.

Проблема полягає в тому, що підвищення ацетилхоліну не так просто, як це звучить, так як немає ніяких джерел живлення, які містять нейромедіатор і не добавка, що містить ацетилхолін. Як щодо інгредієнтів NooCube, хоча?

Чи будуть Інгредієнти NooCube в Підвищіть ацетилхолін?

Ось те, що ми сказали, міститься в NooCube:

 • Альфа-GPC
 • Huperzine
 • Cat Claw
 • Bacopa
 • вівсяна солома
 • L-Теанін
 • L-Тирозин

З них Huperzine а може бути ефективним для поліпшення деяких аспектів пам’яті у пацієнтів з деменцією і здорових людей, так. Точно так же, Bacopa може допомогти поліпшити пам’ять, хоча дослідження проводилися тільки на двох конкретних Bacopa добавок; KeenMind і BacoMind.

Тирозин може бути ефективним для поліпшення деяких аспектів розумової працездатності, пам’яті і жвавості, хоча більшість існуючих досліджень бере участь тестування в конкретних стресових умовах (наприклад, військова підготовка).

Поза цим, мабуть, обмежується клінічних доказів того, що який-небудь з інших інгредієнтів NooCube надаватиме переваги заявлені виробником. Навіть серед інгредієнтів, які мають деяку клінічну підтримку, ми не сказали, скільки NooCube містить, або чи буде цього достатньо, щоб забезпечити будь-яке перевагу.

А як щодо можливого NooCube побічних ефектів?

Причина чи NooCube будь-які побічні ефекти?

У той час як деякі з клінічної підтримки інгредієнтів NooCube в можуть бути нечіткими (докладніше про це нижче), хорошою новиною є те, якщо ви відчуваєте щось негативне, це, ймовірно, буде не гірше, ніж м’яке розлад травлення.

Менш частими випадками, Huperzine може викликати «помутніння зору, невиразна мова, занепокоєння, втрата апетиту, скорочення і посмикування м’язових волокон» і багато іншого. Cat кіготь «може викликати головний біль, запаморочення і блювоту у деяких людей.»

Наукове співтовариство не знає достатньо про л-теаніна сказати, чи дійсно це безпечно для використання більш ніж на 3 тижні в той час. Тирозин, однак, здається, безпечна при використанні в дозах до 150 мг / кг в день протягом 3-х місяців, але знову ж таки, ми не знаємо, скільки кожен інгредієнт NooCube містить!

Що про все, що Clinical Evidence для NooCube?

Правда, в порівнянні з десятками інших мозкових підвищує добавок ми розглянули тут (докладніше про це в секунду), виробник NooCube включені багато інших клінічні посилання, ніж більшість, щоб підтримати їх вимоги.

Однак, після перегляду через деталь багатьох з цих посилань, ми дізналися деякі цікаві речі. Ось деякі з найбільш примітних з них, а також наших думок:

 • Ця стаття написана доктором Паррис M Кідд, головний науковий співробітник для доктора Best Inc., добавки виробника. Ми не обов’язково маємо на увазі нічого, але ми дізналися, що споживачі могли б хотіти дослідження фінансуються безпосередньо добавки компанії з зерном солі (це тільки папір в будь-якому випадку, не формальне дослідження).
 • Загальновизнаний Як додаток для пропрієтарного інгредієнта під назвою AlphaSize A-GPC, представленого назвою компанії Life Sciences організація безпечного (GRAS). Це тільки посилання інших попередніх досліджень, більшість з яких були проведені на мишах.
 • У 2008 році дослідження з участю лише 35 учасників (дуже маленький розмір вибірки), які пили Xerocomus badius грибний чай. Вони дослідження показало , що альфа – хвилі і активність мозку збільшується, хоча вони не вивчали , які переваги це підвищена активність , представлену в реальному світі.

В чому справа? Для цих інгредієнтів (а також деякі з тих, що ми говорили вище), тільки тому, що там може бути кілька «клінічних» досліджень, це, звичайно, не означає, що вони «довели», щоб працювати, як стверджує виробник NooCube в ,

Скільки це коштує NooCube?

NooCube доступний в таких кількостях:

 • 1 флакон (60 капсул): $ 43.23
 • 3 пляшки : $ 86,47
 • 6 пляшок : $ 129,70

Всі покупки NooCube поставляються з 60-денний гарантією поверненням грошей, в тому числі S & H! Однак, грунтуючись на їх умовах, це можливо тільки , щоб мати право на невикористані пляшки. Для того , щоб запросити, вам необхідно звернутися в службу підтримки клієнтів по (646) 568-9679 або cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

результати NooCube

Результати будь-якого доповнення будуть варіюватися в залежності від користувача, який повинен сказати, авансом. Проте, відгуки, опубліковані на оглядових сайтах і на домашній сторінці NooCube і все згодні, що додаток було дуже добре. Процитуємо кілька таких свідчень:

«Так як я почав приймати NooCube, я можу зосередитися на кожній задачі , не плутатися між ними.» Карен, Особистий помічник

«Тому що NooCube є стимулятором безкоштовно, мої енергетичні рівні залишаються послідовними в протягом усього дня , і я більше не відчувати себе вичерпала або зливають.» Марк, бухгалтер

Ми розглянули NooCube, і дали йому 98%, що є видатним класом, коли ви бачите, що найближчий конкурент тільки важив на 85%.

Коротше кажучи, загальна думка полягає в тому, що NooCube є ефективним, корисним доповненням для тих, хто зацікавлений у підвищенні мозку ноотропні.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

Є NooCube єдина гра в місті?

Як ми згадували раніше, ми розглянули багато таких натрапив, в тому числі популярних варіантів, як GeniuX, Brain Бурі Elite, Neuroflexyn, і багато іншого.

Хоча не було ніяких думок онлайн NooCube під час нашого дослідження, більшість з цих типів добавок (і доповнень в цілому) приходять з низькою зворотного зв’язку від клієнтів; як правило, 2 зірки або менше. Самий поширена скарга є те, що вони не працюють, з ультра-високою ціною і ультра-поганим обслуговуванням клієнтів наступної за ним.

Важливе зауваження : Ми не обов’язково говорю , що ви будете відчувати те ж саме з NooCube. Тим НЕ менше, ми вважаємо , що ви повинні тримати його у верхній частині вашого розуму , перш ніж робити замовлення ваше замовлення.

Проведемо цю думку до наступного розділу, як ми обернути речі.

Чи є NooCube варто спробувати?

Мета кожного огляду, щоб дати вам інформацію, необхідну, так що ви можете зробити свій власний розум. Іншими словами, ми не тут, щоб сказати вам, що потрібно зробити для будь-якого продукту або послуги.

Маючи це на увазі, ми повинні передати його NooCube: вони перераховані більше досліджень , ніж більшість виробників добавок, і вони стверджують , що не забезпечує дійсно без жодного ризику покупки з відшкодуванням , які включають в себе S & H звинувачення.

Однак клінічні дані для більшості інгредієнтів харчових добавок є слабкою, і навіть для тих добавок, які можуть бути ефективними, це далеко від клінічно «довели», що більшість з нас буде відчувати те ж саме.

Наче цього було недостатньо, ми не знаємо, скільки кожен інгредієнт NooCube містить, і він приходить до нас з майже повністю повністю невідомій компанії (ЕРГО Group Limited заснована в Дубаї, ОАЕ, хоча їх номер телефону заснований з Нью-Йорка).

Виходячи з усього цього, ми вважаємо, що є багато більш ефективні способи підвищення вашої пам’яті замість покупки NooCube, в тому числі отримання сну краще вночі, скоротити споживання цукру і зниження стресу.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

77/100 : by 72 users
FLASH SALE 20% OFF »