NooCube Огляд: Побічні ефекти, шахрайство, інгредієнти, робота чи це?

Home » Review » Noocube » NooCube Огляд: Побічні ефекти, шахрайство, інгредієнти, робота чи це?

Last Updated on

Відгуки NooCube зовсім затопив Інтернет в останні пару місяців.

Перейти на будь-якому сайті доповнення і я майже гарантую, що ви побачите огляд NooCube спливає в розділі «недавно».

Це було обумовлено поєднанням привабливих маркетингових стимулів і хвилювання, яке, природно, оточує зовсім новий продукт.

NooCube це дійсно цікавий продукт. Він містить багато великих компонентів, і він обіцяє своїм користувачам багато фантастичних переваг, в тому числі рідко чув «поліпшеною багатозадачністю».

Насправді, в «чому NooCube» розділ сайту ноотропного стека, ми дали деякі досить високі очікування: «Це займе всього дві капсули і так само мало, як 30 хвилин, щоб увійти в царство ясності розуму і приділення більшої уваги»

Зазвичай я дуже скептично, коли всі природні ноотропні стеки роблять невизначені, грандіозні претензії, як це. Природні ноотропи мають тільки дуже тонкий негайний ефект.

Навіть найкращі стеки зайняти кілька днів або тижнів, щоб реально змінити ситуацію. Я сумніваюся, що NooCube буде відрізнятися в реальності.

Але, звичайно, я просто спекулюють.

Компанія явно має великий досвід, коли мова йде про внесення доповнень (докладніше про це пізніше), і NooCube підкріплена гарантією повернення грошей (не завжди законним, але великий знак). Крім того, безліч сайтів марить про цей матеріал.

Чи так це поставити або не так?

Давайте уважніше подивимося на NooCube і подивитися, якщо він дійсно може виконати свої обіцянки. Ось наш повний огляд NooCube, починаючи з розглядом формули.

NooCube Формула Огляд

На перший погляд, формула NooCube виглядає відмінно.

Список інгредієнтів викладена чітко на своєму веб-сайті, трохи вище думки NooCube від імені клієнтів. Етикетці продукту тепер також можна знайти на веб-сайті; він захований в кінці часто задаються. Ось ярлик, як він з’являється на сайті:

Це дуже важливо, що ви можете побачити етикетку, перш ніж розлучитися з будь-якими грошима. Важливо також, що ви можете побачити, як саме формула викладена з розміром порції кожного окремого інгредієнта, відбитим.

 

Ось розбивка інгредієнтів і короткий огляд того, що кожен з них робить:

Альфа GPC: холін пролекарство, Альфа GPC забезпечує холін для тіла після перорального споживання в неймовірно ефективний спосіб. Як тільки це компонент холін був привласнений, то гліцерофосфат частина Альфа GPC , здається, допомагає підтримки клітинних мембран. Він, в зв’язку з цим, дуже схожим на CDP-холін, за винятком його здатності підвищувати як системну і мозок концентрації холіну робить його більш ефективним , ніж холін добавки CDP-холін. Життєво доповнення до будь-якого ноотропній стеку.

Uncaria Tomentosa (Котячий кіготь): Цесамому ділі різновид винограду знайшли тільки (наскільки мені відомо) в Амазонці. Там мало клінічних доказівщоб підтримати давнє переконаннящо цей матеріал допомагає при зменшенні втоми. Тимменше, є монтажний корпус доказівщо цей екстракт діє як потужний антиоксидант. Одне дослідження показалощо це збільшувало репарації ДНК і імунні реакції.

Вівсяна солома: Ця речовина давно вважається потужним природним анксиолитическое (стрес редуктор). Клінічне доказ цього досить тонкий на землі, але непідтверджена в великій кількості. Його ефекти є тонкими, але це , здається, сприяє спокійний менталітету, що дозволяє отримати на свій день з податковим мінімальним стресом і максимальною увагою.

Huperzine A: Це є досить ефективним інгібітором ацетилхолінестерази. Це означає , що він зупиняє виробництво ферменту , відповідального за руйнування ацетилхоліну. У зв’язку з цим сприяє підвищений рівень ацетилхоліну в головному мозку, що означає більш надійну і швидку пам’ять, покращене поглинання інформації, а також більше. Huperzine А також вивчається більш широкий спектр ноотропних переваг, в зокрема , за його роль в якості антиоксиданту. Однак, в відміну від інших речовин, Huperzine вимагає регулярної їзди на велосипеді. Ми обговоримо , що в розділі побічних ефектів.

Бакопа Моньє: В даний час люди, ймовірно , втомилися від мене бубоніти про бакопа Моньє, але це дійсно вражає ноотропні речовини. Важко сперечатися з вивченням таких як одного проведеного в американському коледжі Нейропсіхофармакологіі. Там дослідники знайшли «значний вплив браого (бакопа Монія) на випробування для збереження нової інформації.»

Theanine: Простіше кажучи, Theanine це амінокислота , яка змушує вас відчувати себе більш спокійно , Не примушуючи Вас відчувати себе менш оповіщення. Він зазвичай не знайдений в дієті, хоча вона присутня (і , як правило , купуються з) листя зеленого чаю.

L-тирозин: Незважаючи на те, що це скромні амінокислоти, L-тирозин неймовірно добре пом’якшує рівень стресу. Він грає ключову роль у виробництві дофаміну і норадреналіну. Щоб бути більш точним, це допоможе вам залишатися зосередженим в періоди гострого стресу. Це може бути в тренажерному залі, коли під сильним тиском на роботі, або просто , коли втомилися. В одному з досліджень на насправді знайшли L-Тирозин бути особливо ефективним при зниженні напруги під час періодів «розширеного» неспання.

Вінпоцетин:  вінпоцетин блискучі натуральні ноотропні речовини. Відомо , що діє як потужний антиоксидант, і це також вважається для поліпшення мозкового кровотоку багато , як гінкго білоба.

Pterostilbene: Pterostilbene не вимагає занадто багато пояснень. Це просто зневоднена форма ресвератрола; анти-оксидантів , який вистрілив в популярність , коли він дозволив газетам звеличують переваги пити червоне вино. Доповнюючи ресвератрол , як вважають, підтримувати здоров’я і довголіття.

Це дуже проста формула. Там немає, звичайно, нічого дивного тут немає. Всі ці компоненти були відомі ноотропні переваги. Інгредієнти, як бакопа Моньє і Альфа-GPC були показані, знову і знову в надійних клінічних випробуваннях, щоб мати потужні властивості ноотропних.

Проте, список інгредієнтів, це тільки половина історії. Велика руда важлива є індивідуальним інгредієнтом розмірів порцій.

Ноотропні речовини майже завжди дуже чутливі дози. Ось чому так важливо, щоб не тільки дивитися на списки інгредієнтів. Ми повинні дивитися в дозах.

NooCube Інгредієнт Доза – Позитивні і Негативні

Ось великий план етикетки NooCube, так що ви можете побачити дозування краще:

В цілому, розміри порцій в NooCube дуже хороші.

Monnieri Bacopa , на нашу думку, дозованого прекрасно. На додаток , яке прагне поліпшити функцію пам’яті і згадати, ми очікуємо побачити де – то між 150мг і 250мг в Бакопа Моньє на порцію. Якщо стек також містить значну кількість CDP-холін, гінкго білоба, або альфа – GPC, то він може розумно використовувати менше Бакопа Моньє.

І вівсяної соломи і на котячий кіготь також , здається, дозується добре. У той час як більшість досліджень , дивлячись на котячий кіготь, як правило, використовувати стільки , скільки 250мг щодня, ми не думаємо , що це обов’язково погано , щоб використовувати менше.

Зрештою, більшість досліджень, що показує перевагу котячого кігтя було зроблено на мишах, тому знання відповідної дозування тонке в кращому випадку. Існує також мало свідчень підтверджують ефективності вівсяної соломи в якості анксиолитического, так сперечається правильне дозування безглуздо.

результати NooCube

Результати будь-якого доповнення будуть варіюватися в залежності від користувача, який повинен сказати, авансом. Проте, відгуки, опубліковані на оглядових сайтах і на домашній сторінці NooCube і все згодні, що додаток було дуже добре. Процитуємо кілька таких свідчень:

«Так як я почав приймати NooCube, я можу зосередитися на кожній задачі , не плутатися між ними.» Карен, Особистий помічник

«Тому що NooCube є стимулятором безкоштовно, мої енергетичні рівні залишаються послідовними в протягом усього дня , і я більше не відчувати себе вичерпала або зливають.» Марк, бухгалтер

Ми розглянули NooCube, і дали йому 98%, що є видатним класом, коли ви бачите, що найближчий конкурент тільки важив на 85%.

Коротше кажучи, загальна думка полягає в тому, що NooCube є ефективним, корисним доповненням для тих, хто зацікавлений у підвищенні мозку ноотропні.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

NooCube побічні ефекти

Там немає нічого у формулі NooCube, що робить нас занадто стурбовані побічними ефектами.

100мг Альфа GPC не достатньо, щоб викликати деякі з побічних ефектів, пов’язаних з надмірним використанням холінергіков. Існує не кофеїн, і не існує будь-які синтетичні стимулятори або препарати мозку.

Єдине, що дійсно потрібно розглядати, наскільки побічні ефекти стурбовані є змістом Huperzine A.

Як обговорювалося вище, дозування зазначеного на етикетці, дуже вводить в оману. Це не було зроблено спеціально. Ми говорили з представником NooCube і здається, що вони тільки що були недбалі з їх маркуванням.

20 мг хуперзін А зазначений на етикетці насправді означає, що 20 мг Баранець пильчато.

Huperzia Серрата ця рослина, з якого ми отримуємо хуперзін А. хуперзін зміст Баранець пильчато зазвичай становить близько 0,5%. Це дає нам про 100 мкг в хуперзін А в NooCube.

Ви не можете приймати 100 мкг в хуперзін безперервно кожен день. Гіперзін A блокує виробництво ацетилхолінестерази. Цей фермент є те, що руйнує ацетилхолін в головному мозку. Без здатності регулювати рівень ацетилхоліну, ви скупчення цього нейромедіатора в мозку, і це буде викликати побічні ефекти.

Ідеальна довжина циклу хуперзін А точно не відомо, але ми можемо приблизно оцінити його, наскільки ви приймаєте. З 100 мкг щодня, ми рекомендуємо почати з тижневою перервою через кожні 4 тижні. Якщо ви не відчуваєте ніяких побічних ефектів б то ні було, ви могли б спробувати подовжуючи це до 5 тижнів.

Чи становить NooCube цінність за гроші?

При ціні $ 39,95, ми вважаємо, що NooCube безумовно є хороше співвідношення ціни і якості.

Менш ніж за $ 40, ви отримуєте дуже щедру порцію Бакопа Моньє, вінпоцетин, вівсяної соломи, котячий кіготь, і Птеростільбен.

Звичайно, так як NooCube чи не здається, підходить для щоденного використання для переважної більшості користувачів (через хуперзін зміст), то ефективність подібних Бакопа Моньє знижується.

Де купити NooCube

Як і в більшості стеків, ми настійно рекомендуємо вам купити NooCube безпосередньо від виробника. Це дає більший ступінь захисту, і ви знаєте, хто скаржитися, якщо ваш замовлення не матеріалізується.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Висновок NooCube Огляд

NooCube містить деякі дійсно хороші інгредієнти і дозування все дуже розумно.

Наша єдина скарга, і це досить невелика скарга, про дозування в NooCube. Там немає реальної заклопотаності з приводу побічних ефектів (за винятком з хуперзіна А, якщо вона постійно використовується занадто довго). Ні, небезпека від впливу занадто слабкий.

Тільки холинергические в стосі Alpha-GPC, з яких ми маємо 100мг. Це не дуже багато холинергических, навіть якщо він є таким потужним, ефективним.

У професійному, високій якості ноотропного стека ми хотіли б бачити принаймні, 150 мг в холинергическом, як Альфа-GPC або CDP-холін, і в ідеалі більш 200мга.

Цей стек також відсутня щось, щоб відрізнити його від натовпу. Якщо виробники включили щось, щоб полегшити довгострокову адаптацію, такі як NGF-сприяє агент, або щось ще, щоб підтримувати довгострокове здоров’я мозку, або щось, що робить його короткостроковий стек superchareg (наприклад, кофеїн), то вони матиме чудове доповнення на їх руках.

Гіперзін Зміст також знижує ефективність monnieri Bacopa. Це не принципово погано, але це правда.

Як можна помітити, NooCube виглядає вона, ймовірно, поставити якусь користь для справедливих декількох користувачів. Побічні ефекти навряд чи ви регулярні перерви. Якщо ви хочете спробувати, ми бачимо, немає причин, щоб не дати йому втекти.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

86/100 : by 258 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »