NooCube ידי באואר סקירת תזונה – אחת של מוסף Best Nootropics

Home » Review » Noocube » NooCube ידי באואר סקירת תזונה – אחת של מוסף Best Nootropics

Last Updated on

מהו NooCube?

NooCube הוא כמוסת nootropic אמורה להילקח כתוספת עבור תפקוד מוח טוב יותר ובריאות מוח כללית. Nootropics הם חומרים המגבירים תפקוד הזיכרון הקוגניטיבי. לפעמים המכונה “תרופות חכמות,” עבודת nootropics ידי עוזר למוח לפעול במלוא יכולתו.

למרות שהמונח “nootropic” נטבע רק 1972, תוספי להגדיל את בריאות הנפש בסביבה כבר מאות שנים. רשומים להראות מקרים של תרופות צמחיות וטבעיות להגביר את התפקוד קוגניטיבי אפילו בחזרה לתוך ימי הביניים ולפני.

המוצר משלב מספר חומרים nootropic כי להגביר היבטים שונים של בריאות המוח כולל ריכוז, זיכרון, ואנרגיה. התוספת, שנועדה להתפרש בשתי כמוסים כל יום, מציעה תשובת פוטנציאל לטווח ארוכה רבה שמרגישים כל זמן נפשי איטי, עייף, או לא ממוקד.

בעוד הרעיון של nootropics רחוק מלהיות חדשים, רבים תוספים ואבקות שנועדו לשפר את תפקוד הקוגניטיבי מכילים כימיקלים או חומרים מלאכותיים. NooCube עושה שימוש ברכיבים טבעיים בלבד, מה שהופך אותו בדרך ייחודית ובטוחה לשפר את הבריאות הכללית של המוח.

יַצרָן

התוספת מייצרת תחת תזונה באואר. באואר תזונה ידועה בתחום תוספי בריאות המציע מוצרים שונים בתחומי תזונת ספורט, בריאות כללית, יופי, וירידה במשקל. כל מוצרי תזונה עשויים חומרים טבעיים לא ידוע לגרום כל נזק.

למרות המוצרים שאינם מאושרים FDA, זו אינה נדרשת עבור סוג זה של תוספת באותו אופן שהיא אינה נדרשת של מולטי ויטמין. מצרכים קרובות עברו בדיקות בודדות שונות. באואר התזונה לא השתמשה בשום מרכיבים כי הוכחו יש תופעות לוואי או תופעות לוואי בניסויים.

איך NooCube עבודות?

NooCube מסייעת להפוך חומר הנקרא אצטילכולין במוח. אצטילכולין הוא מוליך עצבים המכונה “הנוירוטרנסמיטר למידה.” התוספת עוזרת לעשות יותר אצטילכולין בזמן שעזר לעבד ולשמור על הרמות גבוהות שלו. זה עוזר בעיקר עם תפקוד קוגניטיבי וזיכרון.

המוצר גם טוענת להשתמש בחומרים נוגדי חמצון המסייעים לתקן נזק סביבתי ל- DNA נגרמת על ידי מתח. אנשים רבים אינם יודעים כי הלחץ היומיומי בעצם יכול לגרום נזק פיזי עצבים. שימוש בחומרים נוגדי חמצון כדי להילחם זה נראה מושג חדש יחסית. זה הופך את התוספת ייחודית. המצרכים נזק ולסייע בתיקון NooCube לנוירונים ואף לתקן חלק הגדילה העצבי פגום.

אם ניקח שתי כמוסות כל יום עוזר לשמור חומרים שהם המפתח בתפקוד הקוגניטיבי, אנרגיה, מיקוד, ערנות, ותשומת לב מתחדש בגוף. ולא ממש “ריפוי” מחלה, במוסף פשוט עוזר למוח לתפקד כמיטב יכולתה.

זו אינה “תרופת פלא.” למעשה, התוספת לא עובדת בלי קצת עזרה הלוקחת. שינה נכונה, כמו גם תזונה מזינה השטחים האלה חיוניים כדי להשיג אפקטים אמיתי ובר קיימא מהמוצר. במסגרת תזונה מזינה, מזונות מוח בריאים כמו דגנים מלאים, אבוקדו, סלמון מומלצים. מומלץ גם כי המוח להיות מופעל על ידי מנסה פאזלים מאתגרים או תרגילי מוח כדי לעזור המוח לממש את מלוא פוטנציאל.

הקפסולות לא צריך, עם זאת, להילקח עם כל ממריצים אחרים. זה כולל קפאין. עבור רבים שרגילים קפה הבוקר שלהם, זה יכול להיות רגל קשה לבעוט. עם זאת, המטרה של התוספת היא לתת את כל היתרונות של בריאות מוח טובה בלי שום תופעות לוואי שליליות כמו חרדה או אי יציבות. למרות מוותרת קפאין עלולה להיות קשה בטווח הקצר, זה יעזור להשיג בריאות כללית טובה יותר.

מצרכים של NooCube

הקפסולה מכילה שבעה מרכיבים מרכזיים. אולי החשוב ביותר של אלה הוא
אלפא Glycerylphosphorylcholine הידוע גם בשם Alpha GPC. זהו המרכיב המגבירה את רמות של אצטילכולין במוח. מחקרים של אלפא Glycerylphosphorylcholine הוכחו להגדיל את התפקוד הקוגניטיבי measurably במקרים רבים. למעשה, בבדיקות אחרונות כמו 2013, אלפא GPC השתפר בצורה ניכרת ציוני בחינת תפקוד הקוגניטיבי מועמדים רבים.

המרכיב השני של חשיבות הוא Huperzine-A המהווה האצטילכולין (AChE) מעכב. בעיקרון, את הפונקציה של Huperzine-A היא למנוע לשבור אצטילכולין. זה שומר על רמות של אצטילכולין גבוהה אשר קשורה יתרונות שונים, כולל בהירות מנטלית. במחקר כפול סמיות של מבוגרים צעירים הראו שיפור משמעותי בזיכרון המועמדים לקחת Huperzine-A.

יש גם את השימוש של טופר של חתול (גפן מן יער האמזונאס) ו Bacopa (צמח הודי) כדי לרפא נזק לפני המוח ומערכת העצבים. חתול של קלאו מכיל נוגדי חמצון המסייעים לתקן נזק סביבתי ל- DNA נגרמת על ידי מתח. Bacopa מכיל תרכובות המכונות bacosides אשר עשוי לעזור עם צמיחת עצבים לעזור לתקן תאי עצב פגומים. מחקרים רפואיים רבים הראו כי לשניהם יש החתול של טפר Bacopa סגולות ריפוי הפוטנציאל על תאים שנפגעו שמלה או גורמים סביבתיים אחרים.

דם למוח הוא גדל גם באמצעות שיבולת שועל קש. שיבולת שועל קש הוא בחירה מעניינת של מרכיבים כי זה נוצל בעבר כדי לעזור עם אובדן זיכרון ורפואת המוח לדור. למעשה, כתבים לדבר על שימוש שיבולת שועל הקש ברפואה לאחור ככל בימי ביניים. מספר מחקרים הראו כי שיבולת שועל קש יכול לעזור עם מתח ודיכאון, עוזר למוח לפעול טוב יותר ומאושר יותר.

רשימת המרכיבים צמרות את עם L-Theanine ו- L-tyrosine. שני מרכיבים טבעיים אלה הן חומצות אמינו כי ניתן למצוא גם תה ירוק ושחור. L-Theanine הוא משכך מתח גדול כי גם יכול לעזור לעורר תשומת לב וערנות מוגברת. L-tyrosine עוזר לגוף לייצר דופמין ונוראדרנלין שיכול לעזור לשמור על המוח להתמקד במצבי לחץ.

בניגוד למוצרים רבים אחרים טוענים כי כדי לשפר את תפקוד המוח והזיכרון, NooCube אינו משתמש קפאין כמרכיב. קפאין ממריץ יכול לגרום אי יציבות, וכמויות גדולות לאורך זמן יכול לגרום להתמכרות. יוצרי NooCube לא להשתמש קפאין כי קפאין לא עושה כלום כדי באמת לשפר את תפקוד המוח מחוץ מתן אנרגיה מוגברת.

ראוי גם לציין כי, בנוסף המכיל אין מוצרים מלאכותיים, המוצר מכיל גם לא מוצרי GMO. זאת בשל האמונה על ידי יוצרי המוצר כי מרכיבים טבעיים הם המפתח לבריאות המוח טוב יותר. התוספת גם אינו מכיל גלוטן.

רק היבט אחד שלילי באמת מגיע דעתך על המרכיבים של המוצר. למרות שרבים מן המרכיבים עברו מחקרים מדעיים אינטנסיביים, אין מחקרים נעשו הנוגעים להשפעות ארוכות טווח של שימוש יומיומי. בגלל היתרונות של התוספת דורשים נקיטת שתי כמוסות כל יום, זה יכול להיות קצת דאגה. עם זאת, אף אחד המרכיבים לא היו ידועים לגרום סיבוכים כלשהם. מאחר שחלק מן החומרים שימשו במשך דורות רבים כמו תוספי מזון טבעיים, אין זה סביר כי כל דבר ברצינות תוצאתי יכול לבוא כתוצאה משימוש ארוך טווח של המוצר.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

יתרונות

סקירת NooCube - תוספת מוח עם מרכיבי Nootropic באיכות הגבוהים ביותר?

ישנם יתרונות שונים למוצר זה. יתרונות כוללים העלאת אנרגיה נפשית, בטווח קצר משופר וזיכרון לטווח ארוך אפילו, ריכוז משופר, ואת תפקוד מוח כללי טוב יותר. תפקוד המוח עדיף לבד יכול להוביל יכולת מוגברת ריבוי משימות כמו גם יכולת משופרת לתקשר מחשבות ורגשות. אלו הן מיומנויות מפתח להצלחה בקריירה ויחסים. יצוין כי לכל אדם יש כימית גוף שונה. לכן, המוצר עשוי להציע יתרונות שונים ליחידים שונים.

היתרונות של אנרגיה מוגברת, בהירות טובה יותר, ורמות גבוהות יותר של תפקוד קוגניטיבי יכולים לפתוח מספר הדלתות. שיפור תקשורת יכולה להוביל מערכות יחסים טובות יותר ויותר הצלחה בחיים אישיים ומקצועיים. זמן בהירות ותגובה טוב יותר יכול להיות יתרונות כגון נהיגה בטוחה יותר או זמן תגובה טוב יותר במשבר. במילים אחרות, הפועלות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית של בריאות המוח יכול לשנות באופן מילולי חייהם.

יתרון נוסף למוסף הוא כמה קל כדי לקצור את היתרונות של המרכיבים. אם תיקח 2 כמוסות לפני ארוחת בוקר יכול לתת תוצאות קיימא כל היום. אם תיקח פחות מדקה מתוך היום לקחת גלולה קלה כמו שזה נעשה. ישנם לא פעילויות רבות או מזונות שיכולים להראות תוצאות עם זמן או מעט מאמץ כזה.

תעודות

צוות המומחה של מדעני מוח האחראי לפיתוח של NooCube לאשר ולהבטיח את המוצר לעבוד. מגובה על ידי שנים של מחקר מדעי, כל המרכיבים הוכחו להיות מועיל עבור היבט כלשהו של בריאות המוח הכללית. מפתחים ויצרני NooCube בטוחים במיוחד במוצר שלהם.

המלצות

 • “זה הולך מעבר שיפורי אנרגיה נורמלים. רוב המוצרים רק להציע קפאין עם אולי כמה ויטמיני B. NooCube משתמשת במגוון של חומרים שונים כי לא רק להגביר אנרגיה, אבל הם גם להגביר ריכוז. הלוואי הייתי מגלה את זה קודם!” -Jack, עוזר משפטי
 • “זה איפשר לי ליהנות גידול עצום של אנרגיה ומיקוד לאורך כל היום. לא רק זה יעזור לי להתרכז במשימות טובות יותר, אבל הפכתי למאזין טוב יותר גם כן. דבר זה הוביל אותי להיות מתקשר מיומן הרבה יותר.” -Patricia, עובדת סוציאלית
 • “כסטודנט, הייתי בא הביתה בתחושה של מוות מוחי. היה לי קושי להתרכז במשך פרקי זמן ארוכים. זה עשה לומד חוויה איומה. לאחר נטילת התוסף, אני יכול עכשיו לעשות את העבודה בבית הספר שלי תוך שהם נהנים גם ללמוד שוב.” -Bradley, סטודנט
 • “תמיד הרגשתי אנרגטי בעבודה עד הצהריים בערך. כלומר, כאשר הקפה התפוגג. שום כמות של בר קפאין או אנרגיה תעבוד אחרי זה. מאז שהתחלתי לקחת NooCube, הייתי שופע אנרגיה וערנות לאורך כל היום. זה נחמד שיש אנרגיה פיזית ונפשית מספיק כדי לתת לילדים שלי את הזמן ואת מלוא תשומת לב לה הם ראויים לאחר זמן בעבודה.” -Sarah, נדלן
 • “הזיכרון גדל והבהירות נתנו לי את הדחיפה שאני צריכה לקחת על מטלות עבודה קשות ומורכבות יותר. לאחרונה הרגשתי כאילו אני פגעתי רמה נפשית. זמן קצר לאחר כניסתו המוצר, התחלתי לשים לב השפעות חיוביות. בתוך 3 חודשים, קבלתי הקידום הראשון שלי ב 2 שנים. אני מאוד ממליץ על מוצר זה לכולם אם איש מקצוע או הורה להישאר ב-הבית.” -Shirley, אנליסט שוק
 • “ציפיתי ההשפעות להיות דומה לזה של משקה אנרגיה. אני לא מאמין כמה טעה. יש כל כך הרבה יותר מזה. קפאין יכול לעזור עם אנרגיה, אך התוספת גרמה לי להרגיש כל כך טוב ובריא. אני לא מבין את ההתרסקות שקיבלתי עם קפאין. אני מאוד ממליץ על מוצר זה.” -Samuel, מנהל מכולת
 • “תרגילי המוח נהגו להכין את דעתי מרגישים עייפים בוצי. עכשיו, חידות היגיון, תשבצים, סודוקו הם חלק בפעילויות האהובות עליי! אני גם למדתי לאהוב מש’ טריווית הלילה. המוצר עזר לי להישאר חד וממוקד.” -Donna, מורה בגמלאות סבתא

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

ערבות הכסף בחזרה

היוצרים ויצרני NooCube מרגישים בטוחים מספיק בנוגע למוצר להציע כסף 60 יום בחזרה להבטיח. הערבות מכסה כל חוסר שביעות רצון של המוצר או השירות של המוצר. צוות תמיכת לקוחות גם מפרסם כי החזרים על מוצרים יכללו את עלות המוצר בתוספת המשלוח פשוט על ידי שליחת הודעת דוא”ל תמיכת לקוחות. למרות הרבה מוצרים דומים להציע ערבויות, זה נדיר עבור הערבות לכלול משלוח ולהיות כל כך נוח לרכוש מבלי לעבור רציני מייגע של שיחות טלפון או ניירת.

ההיגיון מאחורי הערבות הוא כי המוצר תוכנן על ידי מומחי מדעני מוח העליונים. למרות התוספת תפעל בצורה מעט שונה עבור כל אדם, החברה בטוחה כי זה יגדיל את תפקוד המוח במידה ניכרת בכל אדם.

משלוח

כל המשלוח הוא חינם לכל מקום בעולם. זהו יתרון עצום עבור לקוחות בתקווה לנסות את המוצר. בדרך כלל, הזמנות מעובדות בתוך 48 שעות. לפעמים עיבוד הוא אפילו יותר מהר. רוב המשלוחים יגיעו בדואר מקום בין 3-7 ימי עסקים. החברה משתמשת באמצעי משלוח באיכות גבוהה כדי לוודא ששום מוצרים פגומים במהלך תהליך המשלוח.

שירות לקוחות

צוות תמיכת לקוחות זמין בלחיצת כפתור. תמיכת לקוחות הבטיחה לעבד שאלות החזרים מבעוד מועד. הכתובת של צוות התמיכה זמינה באתר. יש גם מספר טלפון שבו צוות התמיכה יכול לעזור לענות על שאלות, חששות כתובת, וכן בקשות להחזר תהליך. NooCube ידוע למעשה עבור בעלי לצוות התמיכה בלקוחות כי הוא ידע יותר ונגיש יותר מאחרים רבים.

האתר לבד עולה רצון עז על ידי החברה כדי ללמוד את העדפות המשתמש וחוויות עם המוצר. ישנם מקרים רבים בהם הצופה מתבקש עבור משוב מלקוחות או באתר. זוהי אינדיקציה מצוינת באשר לרמת המסירות של צוות התמיכה בלקוחות.

לקופה בטוחה ומוגנת

באופן טבעי, אנשים רבים חוששים משימוש במידע אישי או כרטיס אשראי דרך האינטרנט. זוהי דאגה מוצדקת בעידן שבו גניבת זהות היא בעיה ענקית, במיוחד אם מעולם לא השתמש בחברה המדוברת בעבר. באואר תזונה, לעומת זאת, יש מערכת בטוחה ביותר של לקוחות. המערכת משתמשת בהצפנת 128 ביט כדי להגן על כל המידע שמוצג בתוך תהליך היציאה. זה הופך את האתר לאחד מהאתרים המאובטחים ביותר באינטרנט.

עבור משתמשי כרטיס אשראי, שירות תשלומים מקוונים אומת באמצעות Trust Wave בתור לקופה בטוחה ומאובטחת. Trust Wave הוא ארגון צד שלישי שמתמחה בזיהוי אילו מערכות שירות תשלומים מקוון הם בטוחים שהם פחות בטוחים ומוגנים.

עבור רבים שם בחוץ, כי הם עדיין סקפטי לגבי שימוש בכרטיס אשראי באינטרנט, החברה מציעה גם אפשרות לשלם עם PayPal. זוהי אפשרות נפלאה עבור מי שרק רוצה מעט יותר ביטחון בעת ​​ביצוע הרכישה המקוונת שלהם. מדיניות הפרטיות גם מבטיחה לצרכנים כי הם לא ישתמשו במידע אישי שנצבר בתהליך התשלום ללא הסכמה המפורשת של הצרכן.

תמחור NooCube

המוצר מתומחר באופן סביר, בהתאם תוספי התזונה ביותר. בקבוק בודד פועל בטווח 45 $ 40 $ או כ 1.33- $ 1.50 $ ליום. להוסיף את המשלוח בחינם, וזה לא נראה כמו עסקה גרועה. ישנן גם הצעות שונות שהופכות את זה הרבה יותר זול לרכוש את המוצר בכמויות גדולות יותר גדולות. היה אפילו הרבה מרחפת כי הציע 3 בקבוקי חינם של תוספת אם 3 נרכשו. זה היה לחתוך את המחיר בחצי גם בפחות מדולר ליום.

כל בקבוק מכיל 60 קפסולות או מספיק 2 ליום במשך 60 ימים. בהנחה שהמוצר עובד כפי שהובטח, זה פחות כסף ממה שרוב האנשים מבלים ליום על קפה או הצהריים שלהם “להרים אותי למעלה חטיף.” זה נראה סביר להשוות תוספי בריאות ותזונה אחרים.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Pros

 • NooCube יכול לעזור להגביר את המיקוד, אנרגיה, תפקוד קוגניטיבי, תפקוד מוח מורכב, ובהיר יותר.
 • תפקוד המוח מוגבר יכול להוביל מיומנויות תקשורת טובות יותר אשר יכול לעזור לשפר מערכות יחסים אישיות.
 • למרות כל הכימיה בגוף של אדם היא שונה, במוסף מובטח לחולל בחיוב את תפקוד מוח.

חסרונות

 • יתרונות המשך מ nootropics דורשים משטר של שימוש יומיומי הקורא לתוך דאגת היעדר המחקר על השפעות ארוכות טווח של תוספים כאלה.
 • הרעיון של כמשפר קוגניטיבי יכול להוביל רבים בטעות להאמין בריאות המוח והנפש יכולה להיות מושגת באמצעות תוספים לבד, מה שהופך תזונה נכונה ופעילות גופנית נראות פחות חשובות.
 • המוצר לא צריך לקחת עם כל מרשמים אחרים או ממריצים ללא ייעוץ של רופא.

סיכום סקירת NooCube

סיכום: בסך הכל, NooCube נראה טוב שווה לנסות. היתרונות הפוטנציאליים של צלילות מחשבתית, זיכרון טוב יותר, ואת המוח הכולל גדלה בריאות עולים בהרבה חסרונות פוטנציאליים כלשהם מוצג המוצר. מאז NooCube ערבה המוצר לעבוד, במקרה הגרוע ביותר הוא כי הכסף מוחזר בלי לשאול שאלות. חיי הפוטנציאל לשנות אפקטים שפורסמו, לעומת זאת, נראה בהחלט שווים את המחיר ואת המאמץ. עם כל המרכיבים הטבעיים, את הסבירות של תופעות לוואי שליליות היא קטנה מאוד. זה עושה NooCube תוספת נהדרת לכל שגרת בריאות או ויטמין.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

90/100 : by 270 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »