NooCube סקירה: ויטמיני כוח Best Brain עבודה זה

Home » Review » Noocube » NooCube סקירה: ויטמיני כוח Best Brain עבודה זה

Last Updated on

כוח המוח ויטמינים פועלים באופן שונה? סקירת NooCube

סקירת NooCube - לקוחות מוספי מוח המועדף Nootropic

ויטמיני מוח כוח ותוספי nootropic להמשיך לצבור פופולריות על היכולות הקוגניטיביות השיפור שלהם.

סטודנטים ואנשי מקצוע מנצלי הקוגניטיבי המשפר להשיג יתרון מנטלי בבית הספר ו / או בעבודה. עם זאת, לא כל תוספי nootropic יכול באמת להיחשב ויטמינים כוח המוח אשר יספקו את הדחיפה קוגניטיבי כי ייתכן המבקשים.

לכן, אני עשיתי את זה המשימה שלי אחד לבחון באופן מקיף ולסקור כמה תוספי nootropic ככל האפשר כדי לעזור לך להבדיל בין nootropics שפועלים מאלה כי מתודלקות על ידי לא יותר מאשר ההייפ.

החלק האחרון של המסע הזה עוצר NooCube, תערובת סינרגטית ייחודית של nootropics המתיימר לשפר מהירות נפשית, מיקוד, ריכוז, בהירות מנטלית, וזיכרון.

סקירת NOOCUBE

NOOCUBE מורכב מתערובת ייחודית של nootropics לעומת רבים אחרים.

זה חושף את כל המרכיבים של תערובת שהם מתיימרים להיות אחד ויטמיני כוח המוח הטובים ביותר בשוק.

NooCube אינו מכיל את nootropic הפופולרי נפוץ, קפאין. לפעמים, התוספת של קפאין כדי תוספי nootropic שונים יכולה להפוך את המוצר באופן זמני מרגיש כאילו זה הוא יעיל יותר מאשר עשוי להיות המציאות.

בינתיים, פעמים רבות קפאין מספקת פשוט כי בעיטה מיידית ” טיפש ” המוח ולגרום להם לחשוב שהם חווים היתרונות הקוגניטיביים מיידית יותר.

אז מה הוא NOOCUBE?

NooCube מורכב nootropics ויטמיני כוח מוח אחרים בשתי כמוסות המתיימרים להגביר בהירות מנטלית , לשפר את מיקוד , ריכוז , וכן לשפר זיכרון זיכרון כולל .

אמנם אין קפאין נמצא המוצר, הם טוענים תתחילו לחוות את היתרונות של המוצר קטן כמו 30 דקות. זה נשמע נהדר אבל די מהר. הייתי בקרוב לגלות כמה מהר NooCube עבד.

NooCube מכיל 7 ויטמינים המוח כוח ומרכיבים nootropic כי מכוונים שיפור קוגניטיבי ושיפורים.

אחד הגורמים החשובים ביותר במדידה האפקטיבית של ויטמיני כוח מוח nootropics הוא לקבוע את רמת מחקר האיכות כוללת מושקעת ביצירת המוצר.

NOOCUBE מגובה מדעי המוח

בניגוד לכמה המתחרים שלהם, NooCube תוכנן מאחורי מדע אמיתי.

יש להם צוות מדעי המוח ייעודי שפתח את המוצר, במטרה לייצר את הטהור, בטוח, ויטמיני כוח המוח החזקים ביותר כדי לספק את היתרונות הקוגניטיביים הכוללים היעילים ביותר.

מה הם המרכיבים NOOCUBE?

צוות מדעי המוח בבית NooCube החליט לעזוב את הקפאין של הנוסחה. בעוד הם מאמינים שזה יהיה תמריץ חזק, הם לא מאמינים כי היא עושה הכי טובה עבור תפוקה הכוללת לעבוד בסינרגיה עם שאר חומרים המצויים במוצר.

זה גם מבטל את האפשרות של עצבנות וחרדה כי ניתן לשייך את שימוש בקפאין גבוה.

מצרכי NOOCUBE:

NooCube מכיל 7 ויטמינים המוח כוח הכוללות מרכיבים nootropic שנועד הן במהירות ו בבטחה לשפר את התפקוד הקוגניטיבי הכללי . הנוסחה נועדה דרך במחקרים ובמקרים לדוגמה נרחב לגבות את נכונות הטענות כי NooCube עושה על המוצר שלהם.

  • אלפא GPC:

אלפא GPC ידוע כמקור כולין החזק ביותר הידוע עבור הגדלת רמות האצטילכולין במוח. כמו כן, יש את הזמינות הביולוגית ביותר.

נוירוטרנסמיטורים אלה לשמש התקשורת הכימית בין המוח אחראי זיכרון , למידה , ואת הריכוז . זה ידוע כדי לעזור לשפר את התפקוד הקוגניטיבי ואף נלקח בחשבון כטיפול בהפרעות נפשיות כגון מחלת אלצהיימר.

  • Huperzine:

Huperzine ידוע כאחד ויטמיני כוח המוח הטובים ביותר ואת תוספי בריאות מוח טבעי המספקים מספר יתרונות קוגניטיביים. Huperzine עוזר להגביר את רמות האצטילכולין אשר יכול לשפר את הזיכרון , הריכוז , ואת בהירות מנטלית . Huperzine מגובה שנות מחקר מראה אותו לתמוך בתפקוד הקוגניטיבי.

  • Bacopa:

Bacopa Monnieri עוד nootropic ידוע כאחד ויטמינים כוח המוח הטוב ביותר ותוספי בריאות על השוק, היום. עם זאת, לא כל Bacopa נוצר באותה מידה . הוא מכיל bacosides אמר לקדם צמיחה עצב חדשים ו נוירונים לתקן פגום .

יש Bacopa יתרונות רבים קוגניטיבית מסייע במניעת ירידה קוגניטיבית. עם זאת, את האיכות הכוללת של Bacopa Monnieri נקבעת למעשה על ידי אחוז bacosides אשר לא הייתי מסוגל למצוא מידע על מוצר זה. זה אכן מכיל 250mg של Bacopa בנוסחה.

הוא מוצג לקהל לשפר את הזיכרון עם שימוש לטווח ארוך כדי לשפר את החרדה ולהקל תסמיני דיכאון מתון . כמו כן תומך להתמקד ואת תשומת הלב תוך ויסות רמות דופמין וסרוטונין.

  • חתול של קלאו:

זהו מרכיב מעניין במיוחד כי אתה לא תמצא נפוץ הרבה תוספי nootropic אחרים. הוא האמין שיש מספר עצום של יתרונות בריאותיים.

כמו כן הוא ידוע הפחתת דלקת וסיוע במניעת הדרדרות קוגנטיבית והזדקנות . חתול של קלאו עובד יותר בסינרגיה עם שאר החומרים שנמצאו NooCube להבדיל כמשפר קוגניטיבי חזק במיוחד בפני עצמה.

  • שיבולת שועל קש:

שיבולת שועל הקש הוכח לעזור לשפר את טווח קשב כללי והוא יכול לשפר את ביצועים נפשיים .

התמצית אינה ידועה רק להטבות שיפור קוגניטיבי אך ידוע גם כדי להפחית את הלחץ באופן טבעי ואת החרדה .

הרגשתי שזה היה מורגש במהלך שלב הבדיקות של NooCube. מספר מחקרים הראו שיבולת שועל קש כדי לשמש לטיפול בהפרעות חרדה שונות, כמו גם הפרעות קשב וריכוז כמו ADHD.

  • L-Theanine & L-Tyrosine

שניהם נמצאים באופן טבעי תה שחור וירוק. הם חומצות אמינו הידוע בכינויו עבור הפחתת לחץ ואת החרדה .

L-theanine ועבודת L-Tyrosine בסינרגיה היטב עם ויטמיני כוח המוח האחרים כדי לסייע להגביר את השפעתם.

L-Tyrosine ידועה בעזרתה כדי לשפר את מצב הרוח ואת להגביר את התפקוד הקוגניטיבי בעת חשיפה למצבים מלחיצים. היא מפחיתה מתח וחרדה בכלל.

כמו כן הוא ידוע עוזר להגביר את רמות הדופמין ולעזור לשפר חוסר דופמין . הדבר מסייע למלא תפקיד חיוני לחיזוק מיקוד ואת הערנות .

הניסיון שלי עם NOOCUBE:

NooCube מקלות עם המדע שמאחורי הנוסחה וטענותיהם.

במקום לעצב תוספת nootropic עם ויטמינים כוח המוח כי הם כמו כולם, הם בחרו לקחת מסלול טבעי יותר כדי לא להתמקד רק שיפור קוגניטיבי אלא לבריאות המוח הכוללת שיפור.

בעוד הם יכלו דחוסים כל ויטמיני כוח המוח הטיפוסיים לתוך הנוסחא שלהם, מנסים לחקות המתחרים שלהם, הם במקום להשתמש בתערובת סינרגיסטית של nootropics עם מטרות ספציפיות ומגובה זה באמצעות מחקר מדעי מוח במתקני GMP מוסמכים.

הנה העסקה :

לא ציפיתי כי הייתי מתחיל באמת להרגיש את ההשפעות של NooCube קטנה כמו חצי שעה, כפי שנטען. עם זאת, זה היה הראשונה התצפית הייתי מסוגל לעשות. ההשפעה ניכרת הראשונה שחוויתי היה סוג הרוגעת של המוקד.

היה עומס לפניי ביום הראשון כי השתמשתי NooCube אך הבחנתי כי לא הרגשתי את החרדה הטיפוסית שעשויים להתגבר אותי כאשר יושבים ליד שולחן הכתיבה שלי כדי להתחיל יום עמוס.

NOOCUBE גובה המדע

תלונה קודמת על NooCube כאשר יצאו לאור לראשונה הייתה כי הם גובה הנוסחא שלהם עם ראיות מדעיות אמיתיות אך סרבו לשתף את המינונים של כל מרכיב שהרכיב את הנוסחא.

NooCube מאז השתנה הפגם הזה.

זה חשוב כי אתה רוצה לדעת כמה כל מרכיב כלול בנוסחא כמה סיבות.

הסיבה מספר אחת להיות צורך לדעת אילו מרכיבים ששימשו את המינונים החזקים ביותר. נוסחות יכולות להיות שונות לגמרי אם הוא מכיל הרבה יותר של מרכיב אחד על פני האחר.

עם זאת, את החומרים עכשיו מפורטים בבירור בצד של הבקבוק, כך שאתה יודע בדיוק מה אתה מקבל. זה עוזר להבהיר את ההשפעות שאני מרגישה.

האם NOOCUBE עבודה?

NooCube עובד אבל זה גם הפתיע אותי יותר מכל ויטמינים כוח המוח אחרים או תוספי nootropic שניסיתי בעבר.

המוצר מורכב פשוט, תוספי בריאות המוח מכובד מאוד ומרכיבים אבל שום דבר שהדהים אותי כמו גורף “מרגש.”

לכן, אני לטובה הופתע כמה מהר והיה ניכר שהוא יעיל זה היה בשבילי.

זה סיפק איזון עדין של המוקד , ריכוז , בהירות , ו רגוע . התוצאה הסופית הייתה ימים פרודוקטיבי יותר ללא תופעות לוואי מעוצבנות או קשיים שהתיישבו להירגע בסוף היום.

NooCube הוא תוספת nootropic קל לקחת יומי ומספק מספיק יתרונות בולטים משמעותית כדי להפוך לחלק קבוע מצריכת הקלוריות היומית של ויטמינים כוח המוח.

זוהי אופציה מצוינת עבור אלה חדשים באמצעות nootropics אבל בהחלט, עושה את העבודה עבור אלה עם ניסיון יותר גם כן. אתה יכול לנסוע בקלות גם עם NooCube, מדי. טיילתי במשך שני של השבועות שאני בוחן את המוצר ואת NooCube היה כל מה שהייתי צריך, ביטול הצורך לנסוע עם טונות של תוספי nootropic פרט.

אם תיקח שתי קפסולות היה מספיק עבור רוב הימים. עם זאת, אתה יכול לקחת עד ארבע כמוסות אם יש לך סובלנות גבוהה יותר או יום ארוך במיוחד לפניך.

לקוחות מספרים NooCube

  • עבודה עם מספרים כל היום עושה עבור עבודה תובענית ביותר. אני צריך הרבה אנרגיה נפשית, כוח סיבולת כדי להיות מסוגל לפתור בעיות עם דיוק. קפה היה פשוט כבר לא לחתוך אותו, כפי שהוא השאיר אותי מתרסק באמצע היום אז החלטתי לנסות NooCube. מכיוון NooCube הוא ממריץ חינם, רמות האנרגיה שלי להישאר עקביות לאורך כל היום אני כבר לא מרגיש מותש או סחוט. הלקוחות הנוכחיים שלי הם מאושרים יותר מתמיד עם העבודה שלי, ואני גם הייתי מסוגל אפילו לקחת על לקוחות חדשים ללא הדגשה נוספת. – מארק, חשב

  • כתוצאה Personal Assistant, אני תמיד בכוננות. במהלך יום העבודה שלי, אני כותב כל הזמן מיילים, לענות לטלפון לוקח הודעות ממבקרים בבת אחת. מנסה לארגן מישהו כל החיים של מישהו אחר יכול להיות ממש מלחיץ כאשר יש לך משלך כדי לארגן מדי. מאז שהתחלתי לקחת NooCube, אני יכול להתמקד בכל משימה בלי להתבלבל ביניהם. אני הרבה יותר פרודוקטיבי ויעיל, אפילו תחת לחץ. Work מגיע הביתה איתי ואני הרבה יותר מצויד להתמודד עם זה עכשיו. NooCube עוזר לי לעמוד בלוחות זמנים ולקבל משימות נעשו במהירות בקלות להשלים. – קארן, עוזר אישי

איפה אני יכול לקנות NOOCUBE באינטרנט?

אמזון, Walmart או GNC? – לא בחנויות … תוספי התזונה Noocube ניתן לרכוש באופן מקוון באתר הרשמי Noocube לפיה ניתן לקבל את ההזמנה בתוך שבוע ללא דמי המשלוח. Noocube מגיע עם ערבות הכסף בחזרה 100%.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

השורה התחתונה על NooCube

NooCube היה אחד ויטמיני כוח המוח הטובים יותר תערובות nootropic סינרגיסטי כי השתמשתי ב די הרבה זמן. אני תמיד שואל אשר nootropics יהיה מקום טוב להתחיל בו עבור מישהו שהוא חדש יותר לקחת אותם ואני חושב NooCube הוא אופציה מצוינת.

עם זאת, NooCube גם מספק בסיס מוצק של תוספי בריאות מוח שיכול להיות עמוס nootropics נוסף בהמשך הדרך. לפעמים, אוסיף כמה nootropics מכיתת racetam או משהו כזה Noopept על גבי ערימת בסיס כמו NooCube.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על הערמה nootropics והתנסות עם יוצרים ערימה nootropic משלך סביב הצרכים והמטרות הספציפי שלך, נוכל לעזור ליצור מחסנית nootropic אישית בשבילך בחינם.

בסך הכל, NooCube מומלצת מאוד אבל בגלל שאני תמיד רוצה לספק משהו נוסף עבור הקוראים שלנו, יצאתי מגדרי כדי להביא משהו כיף ומרגש בסקירה זו.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

77/100 : by 323 users
FLASH SALE 20% OFF »