NooCube סקירה: תופעות לוואי, הונאה, מצרכים, האם זה עובד?

Home » Review » Noocube » NooCube סקירה: תופעות לוואי, הונאה, מצרכים, האם זה עובד?

Last Updated on

ביקורות NooCube לחלוטין הציפו את האינטרנט בחודשים האחרונים.

לך על כל אתר תוספת ואני כמעט להבטיח כי תראה סקירת NooCube צצה בסעיף “האחרון”.

זה כבר מונע על ידי שילוב של תמריצי שיווק אטרקטיביים ואת ההתרגשות כי באופן טבעי מקיף מוצר חדש.

NooCube הוא אכן מוצר מלהיב. הוא מכיל הרבה מרכיבים נהדרים, וזה מבטיח למשתמשים שלה יתרונות רבים פנטסטיים, כולל “ריבוי המשימות השתפרו” בקושי שמעו.

למעשה, ב “למה NooCube” הסעיף של אתר האינטרנט של מחסנית nootropic, אנחנו נתנו כמה ציפיות גבוהות למדי: “זה לוקח רק שתי כמוסות קטנות כמו 30 דקות להיכנס לתחום של צלילות מחשבתית ומיקוד משופר”

אני בדרך כלל מאוד סקפטי כאשר כל-טבעי ערימות nootropic לעשות מעורפלות, טענות ענקיות כזה. nootropics הטבעי יש רק השפעה מיידית מאוד עדינה.

אפילו הערימות הטובות להימשך מספר ימים או שבועות כדי באמת לעשות את הבדל. אני בספק NooCube יהיה שונה במציאות.

אבל כמובן, אני רק ספקולציות.

לחברה יש בבירור הרבה ניסיון כשמדובר עושה תוסף (עוד על כך בהמשך), וכן NooCube מגובה החזר כספי מובטח (תמיד לא חוקי אבל סימן גדול). בנוסף, שפע של אתרים משתולל על הדברים האלה.

אז האם זה ספק או לא?

בואו נסתכל מקרוב על NooCube ולראות אם זה באמת יכול לספק את ההבטחות שלה. הנה סקירת NooCube המלאה שלנו, החל להסתכל על הנוסחא.

סקירת פורמולה NooCube

במבט ראשון, את הנוסחה NooCube נראה מעולה.

ברשימת הרכיבים ערוכה בבירור באתר האינטרנט שלהם, בדיוק מעל ביקורות NooCube מלקוחות בשם. התווית של המוצר יכולה עכשיו גם אפשר למצוא באתר האינטרנט; הוא חבוי בסוף את השאלות הנפוצות. הנה התווית כפי שהוא מופיע באתר האינטרנט:

זה באמת חשוב כי אתה יכול לראות את תווית המוצר לפני שאתה להיפרד מאף כסף. חשוב גם כי אתה יכול לראות בדיוק איך הנוסחא ערוכה, עם כל המנה של מרכיב יחיד המוצגת.

 

הנה פירוט של מרכיבי סקירה קצרה של מה כל אחד מהם עושה:

אלפא GPC: prodrug כולין, אלפא GPC מספק כולין לגוף הבא צריכה אוראלית בצורה יעילה להפליא. ברגע שזה מרכיב כולין הוקנה, חלק glycerophosphate של אלפא GPC נראה לעזור ממברנות תמיכה הסלולר. הוא, בהקשר זה, דומה מאוד CDP-כולין, למעט יכולתה לגייס שני ריכוזי כולין מערכתיים מוח עושה את זה כתוספת כולין יעילה יותר-כולין CDP. תוספת חיונית לכל מחסנית nootropic.

Uncaria tomentosa (טופר של חתול): זהו למעשה זן של גפן נמצא רק (למיטב ידיעתי) באמזונס. יש ראיות קליניות קטנות כדי לתמוך האמונה הארוכה כי החומר הזה מסייע עם הפחתת עייפות. עם זאת, קיים גוף הרכבה של ראיות המצביעות על כך תמצית זו משמשת אנטי-אוקסידנט רב עוצמה. במשפט אחד מצא כי משופרת תיקון DNA תגובה חיסונית.

קש שיבולת שועל: חומר זה זמן כבר חשב להיות נוגד חרדה טבעית חזק (כמפחית עקה). הוכחה קלינית לכך היא רזה למדי על הקרקע, אך ראיות אנקדוטליות משופעות. השפעותיו עדינות, אך נראה לקדם מנטליות רגועה, מה שמאפשר לך להמשיך עם היום המפרך שלך עם מתח מינימאלי מוקד מירבית.

Huperzine: זהו מעכב האצטילכולין יעיל. כלומר, היא מפסיקה את הייצור של האנזים האחראי על פירוק האצטילכולין. לכן מקדם רמות האצטילכולין גבוהות במוח, כלומר זיכרון יותר חזק ומהיר, ספיגת מידע משופרת, ועוד. Huperzine א ‘נחקרת גם עבור מגוון רחב יותר של יתרונות nootropic, בעיקר בשל תפקידו כנוגד חמצון. עם זאת, בניגוד לחומרים אחרים, Huperzine דורש אופניים רגילים. נדברנו כי בסעיף תופעות לוואי.

פשטה שרועה: עד עכשיו אנשים הם כנראה נמאס לי ברבר על Bacopa monnieri, אבל זה באמת חומר nootropic מרשים. קשה להתווכח עם מחקר כמו זה שנערך American College of Neuropsychopharmacology. יש, החוקרים מצאו “השפעה משמעותית של ברהמי (Bacopa monnieri) על מבחן עבור השמירה של מידע חדש.”

Theanine: במילים פשוטות, Theanine היא חומצת אמינו שגורם לך להרגיש יותר רגוע בלי לגרום לכם להרגיש פחות ערניים. הוא בדרך כלל לא נמצא בדיאטה, למרות שזה קיים (ובדרך כלל רכש מ) עלי תה ירוק.

L-Tyrosine: למרות זאת היא חומצת אמינו צנועה, L-tyrosine הוא טוב מאוד למתן את רמות המתח שלך. זה ממלא תפקיד מרכזי בייצור דופמין ונוראדרנלין. ליתר דיוק, זה עוזר לך להישאר ממוקד בתקופות של מתח חריף. זה יכול להיות בחדר הכושר, כאשר תחת לחץ אינטנסיבי בעבודה, או פשוט כאשר עייף. מחקר אחד מצא למעשה L-Tyrosine להיות יעיל במיוחד צמצום לחץ בתקופות של “ערות מורחבת”.

Vinpocetine:  Vinpocetine הוא חומר טבעי nootropic מבריק. זה ידוע לשמש נוגד חמצון רב עוצמה, והוא נחשב גם כדי לשפר את זרימת הדם במוח בדומה גינקו בילובה.

Pterostilbene: Pterostilbene אינו דורש הסבר יותר מדי. זה פשוט צורה מיובשת של רזברטרול; the-אנטי אוקסידנט כי ירה לגדולה כשזה מותר עיתונים כדי להלל את היתרונות של שתיית יין אדום. רזברטרול השלימה נחשבת לתמוך בריאות ואריכות ימים הכולל.

זוהי נוסחה פשוטה מאוד. יש בהחלט דבר מפתיע כאן. כל המרכיבים הללו ידועים יתרונות nootropic. מצרכים כמו Bacopa monnieri ו- Alpha-GPC הוכחו שוב ושוב בניסויים קליניים חזקים כבעלי תכונות nootropic חזקות.

עם זאת, ברשימת הרכיבים הוא רק חצי מהסיפור. עפרות הרבה חשובות המרכיב היחיד הגשה בגדלים.

חומרי Nootropic הם כמעט תמיד מאוד במינון רגיש. זו הסיבה שזה כל כך חשוב לא רק להסתכל רשימת המרכיבים. אנחנו צריכים להסתכל מינונים.

Dosages מרכיב NooCube – חיובי & שלילי

הנה תקריב של תווית NooCube כך שתוכל לראות את המינונים טובים יותר:

בסך הכל, בגדלי משרתי NooCube טובים למדי.

Bacopa monnieri היא, לדעתנו, במינון מושלם. במוסף המבקשת לשפר את תפקוד זיכרון וזכירה, אנו מצפים לראות איפשהו בין 150 מ”ג ו 250 מ”ג של פשט שרועה למנה. אם מחסנית מכילה גם כמות גדולה של CDP-כולין, ג’ינקו בילובה, או אלפא GPC, אז הוא יכול להשתמש פשטה שרועה פחות סביר.

הן שיבולת שועל הקש ואת הטפר של החתול גם נראים במינון היטב. בעוד שרוב המחקרים מסתכלים הטפר של החתול נטו להשתמש ככל 250mg יומי, אנחנו לא חושבים שזה רע בהכרח להשתמש פחות.

אחרי הכל, רוב המחקרים מראים יתרונות של הטפר של החתול נעשה על עכברים, כך הידע של המינון המתאים הוא דק במקרה הטוב. יש גם עדויות מעט מעיד על היעילות של שיבולת שועל הקש בתור נוגד חרדה, כך מתווכחים על המינון נכון הוא חסר טעם.

תוצאות NooCube

תוצאות של כל תוספת תשתנינה על ידי משתמש, כי צריך לומר מראש. עם זאת, העדויות המפורטות באתרי סקירות על הבית של NooCube כולם מסכימות כי התוספת התקבלה היטב. כדי לצטט כמה המלצות כאלה:

“מאז שהתחלתי לקחת NooCube, אני יכול להתמקד בכל משימה בלי להתבלבל ביניהם.” קארן, עוזר אישי

“בגלל NooCube הוא ממריץ חינם, רמות האנרגיה שלי להישאר עקביות לאורך כל היום ואני כבר לא מרגיש מותש או סחוט.” מארק, חשב

סקרנו NooCube, ונתתי לו 98%, המהווה כיתה מצטיינת כשאתה רואה כי המתחרה הקרובה שקל בלבד תמורת 85%.

בקיצור, על הסכמה כללית כי NooCube הוא תוסף יעיל, מועיל למעוניינים בתוך nootropic לחיזוק המוח.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

תופעות לוואי NooCube

אין שום דבר בנוסחא NooCube שגורמת לנו מתרגשים תופעות לוואי.

100mg של אלפא GPC אינה מספיקה כדי לגרום כמה תופעות לוואי הקשורות לשימוש-יתר cholinergics. אין שום קפאין, וגם אין שום ממריצים סינתטיים או תרופות למוח.

הדבר היחיד שבאמת צריך להיחשב ככל תופעות לוואי מודאגים הוא התוכן אפשרות Huperzine.

כפי שפורט לעיל, המינון המופיע על התווית הוא מאוד מטעה. זה לא נעשה בכוונה. דיברנו עם נציג NooCube ונראה כי הם פשוט נהגו בחוסר זהירות עם תיוג שלהם.

20mg של Huperzine המוצג על התווית בעצם אומר 20mg של Huperzia serrata.

Huperzia serrata הוא צמח שממנו אנחנו מקבלים Huperzine א Huperzine תוכן של Huperzia serrata הוא בדרך כלל סביב 0.5%. זה נותן לנו כ 100mcg של Huperzine א ‘NooCube.

אתה לא יכול לקחת 100mcg של Huperzine מדי יום ביומו ברציפות. Huperzine חוסם את הייצור של האצטילכולין. אנזים זה מה מתקלקל אצטילכולין במוח. ללא היכולת לווסת את רמות האצטילכולין, תקבל הצטברות של נוירוטרנסמיטר במוח, וזה יגרום לתופעות לוואי.

אורך המחזור האידיאלי של Huperzine ראובן לא ידוע בדיוק, אבל אנחנו בערך יכולים לאמוד אותה על ידי כמה אתה לוקח. עם יום 100mcg, אנו ממליצים להתחיל עם הפסקה בשבוע כל 4 שבועות. אם אתם חווים שום תופעות לוואי כלשהן, אתה יכול לנסות הארכה זה 5 שבועות.

האם NooCube מייצג ערך טוב לכסף?

עם תג מחיר של 39.95 $, אנחנו חושבים בהחלט NooCube מייצג ערך טוב לכסף.

עבור פחות מ 40 $, אתה מקבל מנה נדיבה מאוד של Bacopa monnieri, Vinpocetine, שיבולת שועל קש, טופר של חתול, ואת pterostilbene.

כמובן, מאז NooCube לא נראה מתאים לשימוש יומיומי עבור הרוב המכריע של משתמשים (בגלל Huperzine תכולה), אז את האפקטיביות של האוהב Bacopa monnieri מצטמצמות.

היכן לקנות NooCube

כמו ברוב הערימות, אנו ממליצים בחום שתרכוש NooCube ישירות מהיצרן. זה נותן לך מידה רבה יותר של הגנה, ואתה יודע מי לבוא בטענות רק אם ההזמנה לא מתממשת.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

מסקנת סקירת NooCube

NooCube מכיל כמה מרכיבים ממש טובים, והמינונים כל הם מאוד סבירים.

התלונה היחידה שלנו, וזה די תלונה קטנה, הוא על המינונים ב NooCube. אין חשש אמיתי לגבי תופעות לוואי (חוץ מ א Huperzine אם הוא משמש ברציפות במשך זמן רב מדי). לא, הסכנה היא מן ההשפעות להיות חלש מדי.

כולינרגית רק בערימה היא אלפא-GPC, מתוכם יש לנו 100 מ”ג. זה לא הרבה כולינרגית, גם אם הוא כזה אחד חזק, יעיל.

באיכות מקצועית, גבוהה ערימה nootropic היינו רוצים לראות לפחות 150 מ”ג של כולינרגית כמו אלפא-GPC או CDP-כולין, ורצוי יותר 200mg.

מערך זה גם חסר משהו כדי להבחין בינו לבין הקהל. אם היצרנים היו כלולים משהו כדי להקל על ההסתגלות לטווח ארוך, כגון סוכן NGF-קידום, או משהו אחר כדי לתמוך בריאות המוח לטווח ארוך, או משהו שהופך אותו ערימה superchareg לטווח קצר (כמו קפאין), אז הם יש היה תוספת מעולה על ידיהם.

Huperzine תכולה גם מקטינה את האפקטיביות של פשט שרועה. זה לא מהותי דבר רע, אבל זה נכון.

כפי שהדברים נראים, NooCube נראה כאילו זה כנראה יהיה לספק כמה תועלת משתמשים הוגנים כמה. תופעות לוואי צפויים אם אתה לוקח הפסקות קבועות. אם אתה רוצה לנסות את זה, אנחנו לא רואים שום סיבה לא לתת לו לרוץ.

לחץ כאן כדי להזמין NooCube מהאתר הרשמי »

60/100 : by 180 users
FLASH SALE 20% OFF »