NooCube apskats – Kā tas Brain pielikums Stack Up?

Home » Review » Noocube » NooCube apskats – Kā tas Brain pielikums Stack Up?

Last Updated on

Tur ir sen ir tirgus smadzeņu veicinošā piedevas, bet daudzi no šiem “smadzeņu tabletes” nepatiesi apgalvo, ka viņi var palielināt savu IQ līmeni. Citi var padarīt jūs nervozitātes vai overexcited, jo tie ir pārmērīgi daudz kofeīna savos kapsulām. Tā tas bija ar lielu interesi, ka mēs pārbaudīja NooCube, jo tas ir nootropisks papildinājums jūsu smadzenes, ka nav tos pašus trūkumus vai apgalvojumus paši neiespējami rezultātus.

Pārskats: Kas ir NooCube?

In Īsumā, NooCube ir uztura papildināšanai, ko sauc par nootropisks veidu. NooCube un citas piedevas, piemēram, to, piemēram, Neuriva un Neuro-Peak, saplūst vairākas sastāvdaļas kopā kapsulās, ko jūs lietojat, lai uzlabotu savu kognitīvās spējas un atmiņu. Konkrēti, NooCube ir paredzēts, lai palielinātu jūsu koncentrēšanās un koncentrēties, uzlabot savu atmiņu un mācīšanos, un uzlabot savu kognitīvo funkciju, saskaņā ar mājas lapā un produktu aprakstu.

Tā ir vispārēja mazāku devu no tā sastāvdaļām, nekā daudzās citās nootropisks piedevas, tomēr. Tās ietekme ir ievērojama maigāka nekā citas smadzeņu veicinošā tabletes, kas var būt vai var nebūt tas, ko tu esi tirgū.

Priekšrocības un ieguvumi no NooCube

 • labāk koncentrācija
 • Spēcīgāka izpratne par savu apkārtni
 • Labāka atmiņa atsaukums
 • Ātrāku reakcijas laiks
 • Nav spēcīgi stimulatori vai skarbu sintētika
 • Uzlabo multitasking spēju
 • 60 dienu Naudas atgriezšana Moneyback garantija

Trūkumi

 • Neuzlabo neko pārāk krasi
 • Jābūt kopā ar maltīti, kas rada jautājumu par brokastu kapteiņiem

Kas ir ražotājs aiz NooCube?

Bauer Uzturs ir sabiedrība aiz NooCube. Viņi veikt citas piedevas papildus šo vienu. Viņi galvenokārt pazīstama ar savu centību, lai lietotāja drošību un ražo piedevas, kurām nav daudz nopietnas blakusparādības. Mēs varam redzēt turpināšanu šo filozofiju šeit, jo NooCube ir viens no drošākajiem smadzeņu piedevām apkārt.

Kādas sastāvdaļas ir NooCube?

NooCube izmanto astoņus dabas nootropisks savienojumus saviem primārajiem sastāvdaļu radīt sekas. Šīs sastāvdaļas ir:

 • Auzu salmu, koncentrētu pilsētas, kura ekstrakts palielina savu intelektuālo potenciālu īstermiņā.
 • Theanine, sastāvdaļa parasti atrodamas dažādu veidu tējas. Theanine var samazināt savu stresa līmeni un uzlabot savu fokusu un skaidrību. Theanine var arī palīdzēt samazināt nervozitāte jūs varētu sajust no kofeīna.
 • Tirozīns, kas palielina jūsu neiromediatoru efektivitāti un uzlabo koncentrēšanās vai fokusu.
 • Kaķa raust, kas ir dabiska sastāvdaļa, kas ir pretiekaisuma un antioksidanta īpašības. Tas dažreiz var mazināt galvassāpes, kā rezultātā.
 • Alpha GPC, kas ietekmē smadzeņu fosfatidilholīns un acetilholīna sistēmas. Tas uzlabo smadzeņu darbību un efektivitāti.
 • Resveratrol 98%, kas ir vēl viens antioksidants, kas samazina jūsu stresa līmeni un novērš brīvo radikāļu skābekļa molekulas no postījumu darīšanas jūsu smadzeņu asinsvados.
 • Huperzia Serrata, kas inhibē šo acetilholīnesterāzes. Tas novērš jūsu smadzenes no ciešanām no dažiem sekām augsts holesterīna.

Kā Vai NooCube Work?

NooCube ir vērsta tikai palielinot savas kognitīvās spējas, nevis uzlabojot citus aspektus savu ķermeni, piemēram, citas piedevas. Sakarā ar tās bagāto sajaukums noderīgas sastāvdaļas, NooCube būtībā nomierina smadzenes, notīra prom iespējamās bloķētājus, kas varētu kavēt ātri kognitīvo funkciju, vai arī dod jūsu neirotransmiteru impulsu to efektivitāti.

Tomēr NooCube nepalīdz anyo NE aspektu smadzeņu spējām. Tas ir catch-all papildinājums paredzēti, lai uzlabotu savu prātu kopumā. Ja jums ir nepieciešams, lai uzlabotu savu atmiņu, piemēram, virs visiem citiem aspektiem, tu būsi labāk meklē dažāda veida piemaksu.

Tas nav tik augstu koncentrāciju dažu sastāvdaļu, piemēram, Alpha GPC, tāpat kā daži citi nootropisks piedevām. Tas ir tiešām laba lieta mūsu grāmatā, jo tas ir labs pirmo reizi papildināšanai pieņēmēji iet viegli, kā tie tiek izmantoti, lai ietekmi savu jaunāko papildinājumu.

Bet jūs vēlaties kaut ko citu vairāk grūti kodols smadzeņu paaugstināšanai. Mind Lab Pro koncentrējas uz vairākiem specifiskiem aspektiem smadzeņu optimizācijas, piemēram, neirotransmitera pilnveidošanās un neironu atbalstu. Tā pat var uzlabot garastāvokli. Būtībā, NooCube ir vislabākā smadzeņu atbalstu , bet kaut kas līdzīgs Mind Lab Pro ir labākais smadzeņu uzlabošanai .

Lai izmantotu NooCube, ņem 2 no kapsulas ar katru brokastu maltīti. Jums vajadzētu sākt redzēt rezultātus jūsu garīgās spējas apmēram 30 minūtes. Laika gaitā, jūs varat strādāt līdz pat 3-4 kapsulas dienā ar tikai brokastis. Tomēr jums nekad nevajadzētu lietot vairāk kā 4 no kapsulas personisko drošību.

Drošība un blakusparādības

Jums nevajadzētu ciest nekādas blakusparādības ar šo nootropisks piemaksu. Tā kā tās sastāvdaļas ir visu dabas un paši kapsulas nav ļoti augstas devas, jums nevajadzētu nodot savu prātu zem celma, ja Jūs lietojat pareizu numuru ar maltīti.

Protams, ja esat lietojis vairāk nekā 4 kapsulām dienā jūs varētu ciest no dažām nervozitāte vai pārmērīgu modrības kā rezultātā devām noietu savu smadzeņu aktivitāti pārāk augsta. Tas var būt neērti vai nenovēršot tāpēc tas nav ieteicams.

Kofeīna trūkums, it īpaši, padara to par lielisku nootropisks piemaksa par ļaudīm, kuri vēlas uzlabot savas kognitīvās spējas, bez sajūta pārāk hiper vai pār-brīdinājumu.

Kur nopirkt NooCube

Jums noteikti vajadzētu iegādāties šīs kapsulas no NooCube mājas lapā. Ne tikai tas ir labākais veids, kā garantēt, ka jūs saņemat īstu lieta, bet tas arī ļauj jums izmantot 60 dienu Naudas atgriezšana Moneyback garantiju.

NooCube pārdod par 39,99 $ par pudeli 60 kapsulām. Jūs varat arī iegādāties multipakā atlaides kopumā.

Secinājums:

NooCube ir liels nootropisks. Es uzskatu, ka ir daudzi cilvēki, kuri apgalvo, ka tas ir tikai kopija Alpha Brain, un ka tie ir ekskluzīvs. NooCube ir lieta, kas izrādījās zemu izmaksu un pieņemts par zemāku cenu. Papildus pozitīvu atzinumu NooCube, tā kā 60 dienu naudu atpakaļ garantiju. NooCube ir labs nootropisks starteris. Ja es biju students, kurš vēlētos mācīties un saglabāt, NooCube būtu laba izvēle. Tas ir arī viens no tiem nootropie līdzekļi, kas atstāj tabulu, kad man ir jāaizpilda garas un garlaicīgs projektus. Grab šo piedāvājumu, kamēr piedāvājums kļūst beigas.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas lapa »

86/100 : by 258 users
FLASH SALE 20% OFF »