NooCube apskats: Side Effects, scam, Sastāvdaļas, Vai tas darbojas?

Home » Review » Noocube » NooCube apskats: Side Effects, scam, Sastāvdaļas, Vai tas darbojas?

Last Updated on

NooCube pārskati ir pilnīgi applūst internetu pēdējo pāris mēnešu laikā.

Iet uz jebkuru bagātinātāju mājas lapā, un es gandrīz garantēt, ka jūs redzēsiet NooCube pārskats pop up ‘nesen’ sadaļā.

Tas ir veicinājis pievilcīgu mārketinga stimulu kombinācija, un uztraukums, ka, protams, aptver pavisam jaunu produktu.

NooCube ir patiešām aizraujošs produkts. Tā satur daudz lielisku sastāvdaļu, un tas sola tās lietotāju daudz fantastisku labumu, tostarp reti dzirdējis “uzlabota daudzuzdevumu”.

Faktiski, jo “kāpēc NooCube” sadaļā nootropisks Stack mājas lapā, mēs esam dota dažas diezgan lielas cerības: “. Tas aizņem tikai divas kapsulas un mazāk kā 30 minūtes, lai ievadītu valstība garīgās skaidrības un pastiprinātu uzmanību pievēršot”

Es esmu parasti ir ļoti skeptiska, kad visu dabas nootropisks skursteņi padarīt neskaidru Grand prasības kā šis. Dabas nootropie līdzekļi ir tikai ļoti smalks tūlītēju efektu.

Pat labākais skursteņi ilgt vairākas dienas vai nedēļas, lai tiešām kaut ko mainīt. Es šaubos NooCube būs atšķirīgs realitātē.

Bet, protams, es esmu tikai spekulācijas.

Uzņēmums nepārprotami ir daudz pieredzes, kad runa ir padarīt bagātinātāji (vairāk par šo vēlāk), un NooCube ir nodrošināta ar naudu atpakaļ garantiju (ne vienmēr legit, bet ir lieliska zīme). Plus, daudz tīmekļa vietnes, ir murgi par šo stuff.

Tātad, tas sniedz, vai nav tā?

Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt NooCube un redzēt, ja tas tiešām var uz to liktās cerības. Te ir mūsu pilna NooCube pārskatīšanu, sākot ar skatienu pie formulas.

NooCube Formula Review

Pēc pirmā acu uzmetiena, NooCube formula izskatās lieliski.

Sastāvdaļu sarakstā ir skaidri izklāstīts savā mājas lapā, tieši virs NooCube atsauksmes no nosauktajiem klientiem. Produkts etiķetes tagad var atrast tīmekļa vietnē; tas ir tucked prom beigās ar FAQ. Lūk etiķetes, kā tas redzams mājas lapā:

Tas ir patiešām svarīgi, ka jūs varat redzēt produkta etiķeti, pirms jūs daļa ar jebkuru naudu. Ir arī svarīgi, ka jūs varat redzēt, kā tieši formula tiek izklāstīts, ar katra atsevišķa sastāvdaļa ir apkalpo izmēru parādīts.

 

Šeit ir sadalījums sastāvdaļu un īss pārskats par to, ko katrs no tiem dara:

Alfa GPC: holīna prekursors, Alpha GPC nodrošina holīna uz ķermeņa pēc mutes patēriņa neticami efektīvā veidā. Kad tas ir holīns sastāvdaļa ir piešķirta, tad glicerofosfāts daļa Alpha GPC šķiet, lai palīdzētu atbalsta šūnu membrānas. Tas ir, šajā sakarā, ir ļoti līdzīgs CDP-holīna, izņemot tās spēju piesaistīt gan sistēmiskas un smadzeņu Holīna koncentrāciju padara to efektīvāku holīns bagātinātājs nekā CDP-holīna. Būtisks papildinājums jebkuram nootropisks kaudze.

Uncaria tomentosa (Kaķa Claw): Šis ir faktiski suga vīnogulāju atrast tikai (manas zināšanas), kas Amazon. Ir maz klīnisko pierādījumu, lai atbalstītu ilgi lolotās pārliecība, ka šis stuff AIDS ar noguruma mazināšanai. Tomēr ir montāžas pierādījumu, kas liecina, ka šis ekstrakts darbojas kā spēcīgs antioksidants. Viens izmēģinājuma konstatēts, ka tas uzlabotu DNS reparācijas un imūnsistēmu.

Auzu salmu: Šī viela jau sen ir doma, ir spēcīgs dabisks anksiolītiķi (stresa mazinātājs). Klīniskā pierādījums tam ir diezgan plānas uz zemes, bet anekdotiski pierādījumi abounds. Tās iedarbība ir smalks, bet šķiet, ka, lai veicinātu mierīgu mentalitāti, kas ļauj jums iegūt ar savu uzliekošajā dienu ar minimālu stresu un maksimālo fokusu.

Huperzine A: Tas ir ļoti efektīvs acetilholīnesterāzes inhibitors. Tas nozīmē, ka tas pārtrauc ražošanu enzīms salaužot acetilholīna. Tādēļ veicina paaugstinātu acetilholīna līmeni smadzenēs, kas nozīmē daudz spēcīgu un ātru atmiņu, uzlabota informācijas uzņemšanu, un vairāk. Huperzine arī tiek pētīta plašāku nootropisks priekšrocībām, it īpaši attiecībā uz tās lomu kā antioksidants. Tomēr atšķirībā no citām vielām, Huperzine nepieciešama regulāra riteņbraukšana. Mēs apspriest, ka blakusparādības sadaļā.

Bacopa monnieri: Līdz šim cilvēki, iespējams, ir apnicis mani droning par aptuveni Bacopa monnieri, bet tas tiešām ir iespaidīga nootropisks vielu. Ir grūti apgalvot, ar pētījumu, piemēram, kāda veikta pēc American College Neuropsychopharmacology. Tur, pētnieki atklāja “būtisku efektu Brahmi (Bacopa monnieri) par testu, lai uzkrātu jaunas informācijas.”

Theanine: Vienkārši sakot, Theanine ir aminoskābe, kas liek jums justies atviegloti neveicot jūs jūtat modrību. Tas nav parasti atrodams diētu, lai gan tas ir klāt (un parasti iepirkta no) zaļās tējas lapām.

L-tirozīns: Lai gan tas ir pazemīgs aminoskābes, L-tirozīns ir neticami labi Regulējot savu stresa līmeni. Tai ir būtiska nozīme ražošanas dopamīna un noradrenalīna. Lai būtu precīzāk, tas palīdz jums palikt koncentrējas uz akūtu stresa periodos. Tas var būt sporta zāle, kad zem intensīvs spiediens darbā, vai vienkārši tad, kad noguris. Viens pētījums faktiski konstatēts, L-tirozīns, kas ir īpaši efektīva ir “paplašinātā nomodā” periodos samazinātu stresu.

Vinpocetine:  Vinpocetine ir izcili dabiska nootropisks viela. Ir zināms, ka darbojas kā spēcīgs antioksidants, un tas tiek uzskatīts arī uzlabot smadzeņu asins plūsmu daudz, piemēram, Ginkgo biloba.

Pterostilbene: Pterostilbene neprasa pārāk daudz paskaidrojumu. Tas ir vienkārši dehidratēts forma resveratrol; anti antioksidants, kas shot izcelšanu, kad tas atļauts avīzes cildināt priekšrocības dzeramā sarkano vīnu. Papildinot resveratrol, domājams, lai atbalstītu vispārējo veselību un ilgmūžību.

Tas ir ļoti vienkārša formula. Tur, protams, nekas pārsteidzošs šeit. Visas šīs sastāvdaļas ir zināms nootropisks priekšrocības. Sastāvdaļas, piemēram, Bacopa monnieri un Alpha-GPC ir pierādīts atkal un atkal stingriem klīniskiem pētījumiem, kas ir spēcīgs nootropisks īpašības.

Tomēr sastāvdaļu saraksts ir tikai puse stāsts. Daudz rūda svarīgi ir individuāli sastāvdaļa apkalpo izmēri.

Nootropisks vielas ir gandrīz vienmēr ļoti devu jutīga. Tieši tāpēc tas ir tik svarīgi, lai ne tikai apskatīt sastāvdaļu sarakstus. Mums ir nepieciešams, lai apskatīt devām.

NooCube Sastāvdaļa Devas – pozitīvi un Negatīvās

Lūk close-up no NooCube etiķetes, lai jūs varētu labāk redzēt devu:

Kopumā, tad apkalpo izmēri NooCube ir diezgan laba.

Bacopa monnieri ir, mūsuprāt, dozēt perfekti. Jo papildinājums, kas vēlas, lai uzlabotu atmiņas funkciju, un atcerēties, mēs sagaidām, lai redzētu kaut kur starp 150mg un 250mg Bacopa monnieri uz porciju. Ja kaudze ir arī prāvs daudzums CDP-holīna, Ginkgo biloba, vai Alpha GPC, tad to var pamatoti izmantot mazāk Bacopa monnieri.

Gan auzu salmu un arī kaķa raust šķiet arī jādozē labi. Lai gan lielākā daļa pētījumu meklē pie Kaķa Claw ir tendence izmantot tik daudz, cik 250 mg dienā, mēs nedomājam, ka tas noteikti ir slikti izmantot mazāk.

Galu galā, lielākā daļa no pētījumiem, kuros ir priekšrocības Kaķa Claw ir darīts pelēm, tāpēc zināšanas par atbilstošu devas ir plānas vislabāk. Ir arī maz pierādījumu, kas apliecina, auzu salmu efektivitātei kā mazinošo, tāpēc apgalvojot pār pareizā deva ir bezjēdzīga.

NooCube rezultāti

Rezultāti papildinājumu mainīsies lietotājs, kas ir, ko teikt uzreiz. Tomēr uzskaitīti pārskatīšanas vietnēs un NooCube mājaslapā visas atsauksmes piekrīt, ka piemaksa ir ļoti labi saņemti. Citējot vairākas šādas rekomendācijas:

“Kopš es sāku NooCube, es varu koncentrēties uz katru uzdevumu bez kļūst sajaukt starp tām.” Karen, Personal Assistant

“Tāpēc, ka NooCube ir stimulants bezmaksas, mans enerģijas līmenis palikt konsekventi visu dienu, un es vairs jūtas izsmelti vai nosusināti.” Mark, grāmatvede

Mums jāpārskata NooCube, un deva tam 98%, kas ir izcils pakāpe, ja redzat, ka tuvākā konkurente tikai sver pie 85%.

Īsi sakot, vispārēja vienprātība, ka NooCube ir efektīvs, izdevīga piemaksa par tiem, kas vēlas smadzeņu veicinātu nootropisks.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

NooCube Side Effects

Nav nekas NooCube formulu, kas padara mūs pārāk satrauc blakusparādībām.

Par Alpha GPC 100mg nav pietiekami, lai radītu dažas blakusparādības, kas saistītas ar pārmērīgu lietošanu cholinergics. Tur vairs nav kofeīna, kā arī ir kādi sintētiskie stimulanti vai smadzeņu narkotikas.

Vienīgais, kas patiešām ir jāuzskata, ciktāl tas attiecas uz blakusparādības ir Huperzine saturu.

Kā jau minēts iepriekš, tad uz etiķetes deva ir ļoti maldinošs. Tas nav darīts ar nolūku. Mēs runājām ar NooCube pārstāvim, un šķiet, ka tie ir tikai bijusi neuzmanīga ar marķēšanu.

Par Huperzine 20mg norādīts uz etiķetes patiesībā nozīmē 20mg no Huperzia Serrata.

Huperzia Serrata ir augs, no kura mēs iegūt Huperzine A. Huperzine saturu Huperzia Serrata parasti ir aptuveni 0.5%. Tas dod mums par 100 mkg Huperzine in NooCube.

Jūs nevarat lietot 100 mkg Huperzine nepārtraukti katru dienu. Huperzine bloķē ražošanas acetilholīnesterāzes. Šis ferments ir tas sabojājas acetilholīna smadzenēs. Bez spēju regulēt acetilholīna līmeni, jūs saņemsiet uzkrāšanos šo neiromediatoru smadzenēs, un tas radīs blakusparādības.

Ideāls cikla ilgums Huperzine nav precīzi zināms, bet mēs varam aptuveni novērtēt to, cik daudz jūs lietojat. Ar 100 mkg Daily iesakām sākt ar nedēļu pārtraukumu ik pēc 4 nedēļām. Ja Jums rodas nekādas blakusparādības whatsoever, jūs varētu mēģināt pagarināt to līdz 5 nedēļām.

Vai NooCube Pārstāvēt izdevīgumam?

Ar cenu tag par 39,95 $, mēs domājam NooCube noteikti atspoguļo labu naudas vērtību.

Mazāk nekā $ 40, jūs saņemat ļoti dāsnu palīdzot ar Bacopa monnieri, Vinpocetine, auzu salmu, Kaķa Claw, un pterostilbene.

Protams, tā kā NooCube nešķiet piemērots ikdienas lietošanai, lai lielākā daļa lietotāju (jo par Huperzine satura), tad efektivitāti patīk Bacopa monnieri tiek samazināts.

Kur iegādāties NooCube

Kā ar lielāko daļu kaudzēm, mēs iesakām iegādāties NooCube tieši no ražotāja. Tas dod jums lielāku aizsardzības līmeni, un jūs zināt, kas sūdzēties, ja jūsu pasūtījums nav piepildījušās.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy now »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy now »

NooCube pārskatīšana Secinājums

NooCube ir dažas patiešām labas sastāvdaļas, un devas, visi ir ļoti saprātīgs.

Mūsu vienīgā sūdzība, un tas ir diezgan mazs sūdzību, ir par devām, kas NooCube. Nav reālas bažas par blakusparādībām (izņemot no Huperzine ja to lieto pastāvīgi pārāk garš). Nē, briesmas no sekām esot pārāk vājš.

Vienīgais holīnerģisku kaudze ir Alpha-GPC, no kuriem mums ir 100mg. Tas nav daudz holīnerģiskās, pat tad, ja tas ir tik spēcīgs, efektīvs.

Ar profesionālu, augstas kvalitātes nootropisks kaudze mēs gribētu redzēt vismaz 150mg par holīnerģiskiem kā Alpha-GPC vai CDP-holīna, un ideālā gadījumā vairāk nekā 200mg.

Šis steks arī trūkst kaut kas, lai atšķirtu to no pūļa. Ja ražotāji bija iekļauts kaut kas veicinātu ilgtermiņa pielāgošanu, piemēram, NGF, kas veicina līdzekli, vai kaut kas cits, lai atbalstītu ilgtermiņa smadzeņu veselību, vai kaut kas padara to par īstermiņa superchareg kaudze (piemēram, kofeīna), tad viņi būtu lielisku papildinājumu savās rokās.

Huperzine saturs arī mazina efektivitāti Bacopa monnieri. Tas nav būtiski slikta lieta, bet tā ir taisnība.

Kā tas ir, NooCube izskatās, ka tas būs iespējams piegādāt kādu labumu taisnīgu dažiem lietotājiem. Blakusparādības ir maz ticama, ja jūs veikt regulārus pārtraukumus. Ja vēlaties izmēģināt to, mēs redzam, nav iemesla, lai dotu tai darboties.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

70/100 : by 210 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »