NooCube İnceleme: Yan Etkiler, Scam, Malzemeler, Çalışır?

Home » Review » Noocube » NooCube İnceleme: Yan Etkiler, Scam, Malzemeler, Çalışır?

Last Updated on

NooCube yorum kesinlikle son birkaç ay içinde internet sular var.

herhangi bir ek web sitesinde gidin ve neredeyse bir NooCube inceleme ‘son’ bölümünde çıktığını görürsünüz garanti.

Bu cazip pazarlama teşvikleri bir kombinasyonu ve doğal olarak yepyeni bir ürünü çevreleyen heyecan ile tahrik edilmiştir.

NooCube gerçekten heyecan verici bir üründür. Bu büyük bir sürü bileşen içerir ve nadiren duymuş “geliştirilmiş çoklu görev” dahil kullanıcılarının birçok fantastik yararları, vaat ediyor.

Aslında, içinde nootropik yığını’nın web sitesinin bölümü, bazı oldukça yüksek beklentileri verilen konum ‘NooCube neden’: “Zihinsel berraklık ve geliştirilmiş odak bir bölge girmek için sadece iki kapsül ve 30 kadar küçük dakika sürer”

Normalde tamamen doğal nootropic yığınlarının böyle muğlak, büyük iddialarda zaman çok kuşkuluyum. Doğal nootropics sadece çok ince hemen etkisi.

Hatta en iyi yığınları gerçekten bir fark yaratmak için birkaç gün veya hafta sürebilir. Ben NooCube gerçekte herhangi farklı olacaktır şüphesiz.

Ama tabii, sadece spekülasyon ediyorum.

şirket açıkça (bu daha sonra) takviyeleri yapmaya gelince çok deneyime sahip ve NooCube bir Para İade Garantisi (her zaman okunaklı ama büyük bir işaret değildir) tarafından desteklenmektedir. Artı, web sitelerinin bol bu şeyler hakkında çılgın.

Yani o değil teslim veya gelir?

en NooCube daha yakından bakmak ve gerçekten verdiği sözleri yerine eğer görelim. İşte tam NooCube yorumu formülü bir göz ile başlayan olduğunu.

NooCube Formula İnceleme

İlk bakışta, NooCube formülü mükemmel görünüyor.

içindekiler listesinde sadece adlandırılmış müşterilerden NooCube değerlendirmeleri yukarıda kendi web sitesinde açıkça ortaya koydu. Ürün etiketi şimdi de internet sitesinde bulunabilir; o SSS sonunda sıkışmış. Web sitesinde göründüğü gibi burada etiket var:

Size herhangi bir para ile ayrılmadan önce, ürün etiketi görebilirsiniz bu gerçekten önemlidir. Bu formülü gösterilen her bir bileşen en porsiyon boyutu ile, düzenlendiği tam olarak nasıl görebilirsiniz da önemlidir.

 

İşte malzemelerin dökümünü ve bunların her ne yaptığının kısa bir özeti:

Alfa GPC: bir kolin ön-ilaç, alfa GPC inanılmaz etkili bir şekilde ağız yolu ile tüketime aşağıdaki gövdesine kolin sağlar. O kolin bileşeni doğan olmuştur tamamlandıktan sonra, Alfa GPC gliserofosfat parçası desteği hücresel membranlar yardımcı olacak gibi görünüyor. Bu, sistemik ve beyin hem de kolin konsantrasyonlarını arttırmak için olan kabiliyeti dışında CDP-kolin çok benzer Bu bağlamda, o CDP-kolin daha verimli bir kolin ek yapar. Herhangi bir nootropik yığına hayati bir ek.

Uncaria Tomentosa (Kedi Pençesi): Bu asma bir tür Amazon’da (bildiğim kadarıyla) sadece buldum aslında. Bu malzeme yorgunluğu azaltma ile yardımcıları uzun tutulan inancı desteklemek için çok az klinik kanıtlar var. Bununla birlikte, bu ekstre güçlü bir anti-oksidan olarak görev yaptığını gösterir bir kanıt montaj gövdesi vardır. Bir deneme DNA onarımını ve bağışıklık tepkilerini arttırdığı bulunmuştur.

Yulaf samanı: Bu madde uzun güçlü bir doğal anksiyolitik (stres azaltıcı) olduğu düşünüldü. Bu Klinik kanıtı zeminde oldukça incedir, ancak anekdot kanıtlar doludur. Etkileri ince, ama sen az stres ve maksimal odaklanarak reklam vergilendirme gün almak için izin sakin zihniyeti teşvik görünüyor.

Huperzin A: Bu son derece etkili bir asetilkolinesteraz inhibitörüdür. Yani, asetilkolin parçalamaktan sorumlu enzimin üretimini durdurur anlamına gelir. Bu nedenle daha güçlü ve hızlı bir bellek anlamına gelir, beyinde yüksek asetilkolin seviyelerini, geliştirilmiş bilgi alımını ve daha teşvik eder. Huperzin A aynı zamanda, özellikle, bir antioksidan olarak rolleri için bir, nootropik avantajlar daha geniş bir aralığı için çalışmalar yapılmaktadır. Bununla birlikte, diğer maddelerin aksine, Huperzine düzenli bir bisiklet gerektirir. Biz yan etkileri bölümünde o ele alacağız.

Bacopa monnieri: Artık insanlar muhtemelen beni Bacopa monnieri tutturduğunu bıktık, ama gerçekten etkileyici bir nootropic maddedir. Böyle Nöropsikolofarmakoloji Amerikan Koleji’nde yürütülen biri olarak bir çalışma ile iddia etmek zordur. Orada, araştırmacılar “yeni bilgi saklama testte Brahmi (Bacopa monnieri) önemli bir etkisi.” Bulundu

Teanin: Basitçe söylemek gerekirse, Teanin seni daha az uyarı hissettirmeden daha rahat hissettiren bir amino asittir. Mevcut (ve genellikle temin) yeşil çay yaprakları rağmen, genellikle, diyet bulunmaz.

L-Tirozin: o mütevazi amino asit olmasına rağmen, L-Tirozin stres düzeylerini ılımlı de inanılmaz derecede iyi. Bu dopamin ve noradrenalin üretiminde önemli bir rol oynar. Daha net olmak gerekirse, bu akut stres dönemlerinde odaklanmanızı sağlar. Zaman yorgun Bu sadece iş yerinde yoğun baskı altında spor salonunda olmak, ya da. Bir çalışmada, aslında, L-Tirozin “genişletilmiş uyanıklık” dönemleri sırasında gerilmeyi azaltmak özellikle etkili olduğu bulunmuştur.

Vinpocetine:  Vinpocetine parlak doğal nootropic maddedir. Güçlü bir anti-oksidan olarak hareket ettiği bilinir ve da Ginkgo biloba gibi çok serebral kan akımını arttırmak için düşünülmektedir.

Pterostilbene: pterostilbene çok fazla açıklama gerektirmez. Bu sadece resveratrol dehidre şeklidir; kırmızı şarap içme faydalarını övmeye gazete izin zaman şöhreti vurularak antioksidan. Desteklemek ciddi resveratrol genel sağlık ve uzun ömür desteklemek düşünülmektedir.

Bu çok basit bir formüldür. Burada şaşırtıcı bir şey kesinlikle yok. Bütün bu bileşenler nootropic faydalarını tanıyoruz. Bacopa monnieri ve alfa-GPC gibi malzemeler kuvvetli nootropik özelliklerine sahip güçlü bir klinik deneylerde tekrar tekrar gösterilmiştir.

Ancak, içindekiler listesinde sadece yarısıdır. Önemli Çok cevher boyutları hizmet veren bireysel bileşen vardır.

Nootropic maddeler hemen hemen her zaman çok hassas doz edilir. Sadece madde listeleri bakma için çok önemli nedeni budur. Biz dozlarda bakmak gerekir.

NooCube Bileşen Dozajlar – Pozitif ve Negatif

Eğer dozajları daha iyi görebilmek için Buraya NooCube etiketin bir yakın çekim var:

Bütün olarak bakıldığında, NooCube görev yapan boyutları oldukça iyidir.

Bacopa monnieri mükemmel doz bizce, içinde vardır. Hafıza fonksiyonu ve hatırlama artırmak istiyor ek olarak, 150 mg ve porsiyon başına Bacopa monnieri 250 mg arasında bir yerde görmeyi bekliyoruz. Yığın da CDP-kolin, Ginkgo biloba veya alfa GPC oldukça büyük bir miktarda içeriyorsa, o zaman uygun daha az Bacopa monnieri kullanabilir.

Hem Yulaf Straw ve Kedi Pençesi de iyi doz gibi görünüyor. Kedi Claw bakarak çoğu çalışma günlük 250 mg kadar kullanmak eğiliminde olsa da, biz daha az kullanmak zorunlu olarak kötü olduğunu düşünmüyorum.

Sonuçta, Kedi Claw faydalarını gösteren çalışmaların çoğu fareler üzerinde yapılmış, bu nedenle uygun dozda bilgisi en iyi incedir. anksiyolitik olarak Yulaf Straw’un etkinliği kanıtlayan az kanıt böylece doğru dozaj anlamsız üzerinde savunarak de bulunmaktadır.

NooCube Sonuçları

herhangi bir ek Sonuçları ön yukarı söylenmesi gerekiyor kullanıcı tarafından değişecektir. Ancak, tüm inceleme sitelerinde ve NooCube ana sayfasında listelenen referansları takviyesi çok iyi alındığını kabul ediyorum. Birkaç tür referansları alıntı:

“Ben NooCube alarak başladı, ben aralarında karıştı almadan her görevin odaklanabilir.” Karen, Kişisel Asistan

“NooCube ücretsiz uyarıcı olduğundan, benim enerji düzeyleri gün boyunca tutarlı kalmak ve artık bitkin veya tükenmiş hissediyorum.” Mark, Muhasebeci

Biz NooCube incelendi ve bunu en yakın rakibinizin sadece% 85 tartılır görüyoruz olduğunda olağanüstü dereceli bir% 98 verdi.

Kısacası, genel konsensüs NooCube beyin artırma nootropik ilgilenenler için etkili, yararlı ek olmasıdır.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

NooCube Yan Etkileri

yan etkileri konusunda bizi aşırı endişe kılan NooCube formülündeki bir şey yok.

Alfa GPC 100 mg aşırı kullanımı kolinerjikler ve ilişkili yan etkileri neden olacak kadar değildir. Herhangi kafein yok, ne de herhangi bir sentetik uyarıcılar veya beyin ilaç vardır.

Gerçekten kadarıyla yan etkiler söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken tek şey Huperzine bir içeriktir.

Yukarıda ele alındığı gibi, etiket üzerinde gösterilen doz çok yanıltıcı. Bu amaçla yapılır edilmemiştir. Biz NooCube temsilcisi konuştu ve onlar sadece kendi etiketleme ile dikkatsiz olduklarını görünüyor.

etikette gösterilen Huperzine A’nın 20mg aslında Huperzia Serrata 20mg anlamına gelir.

Huperzia Serrata biz Huperzine A. Huperzine Huperzia serrata’nın bir içerik elde edildiği bitki olup, tipik olarak yaklaşık 0.5% ‘dir. Yani NooCube içinde Huperzine A’nın, 100 mcg hakkında bize verir.

Sen sürekli her gün Huperzine A’nın, 100 mcg alamaz. Huperzin A blokları asetilkolinesteraz üretimi. Bu enzim beyindeki asetilkolin bozulur budur. asetilkolin seviyelerini düzenlemeye yeteneği olmadan, beyinde o nörotransmitter oluşmasına neden olur ve bu yan etkilere neden olur.

Huperzine A’nın ideal çevrim uzunluğu tam olarak bilinmemektedir, ancak kabaca sen alarak ne kadar bunu ölçebiliyor. 100 mcg günlük ile, 4 haftada bir hafta ara ile başlamanızı öneririz. Üstelik bunun için hiçbir yan etkisi karşılaşırsanız, 5 hafta için bu uzatma deneyebilirsin.

NooCube değeri parayla temsil ediyor mu?

39,95 $ fiyat etiketi ile, NooCube kesinlikle paranızın değerini temsil düşünüyorum.

az $ 40 için, Bacopa monnieri vinposetindir, Yulaf Straw, Kedi Claw ve pterostilbene bir çok cömert bir yardım alıyorsanız.

NooCube (çünkü Huperzine Bir içerik ait) kullanıcılarının büyük çoğunluğu için günlük kullanıma uygun görünmüyor çünkü Tabii ki, o zaman Bacopa monnieri gibilerle etkinliği azalır.

Nerede NooCube Alınır

En yığınlar olduğu gibi, şiddetle doğrudan üreticiden NooCube satın öneririz. Bu size daha yüksek bir koruma derecesi verir ve sipariş oluşmaması durumunda şikayet kim olduğunu biliyorum.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

NooCube İnceleme Sonuç

NooCube bazı gerçekten iyi malzemeyi içerir ve dozlar hepsi çok makul.

Bizim tek şikayeti, ve oldukça küçük bir şikayeti NooCube dozajlarda ilgili. (Çok uzun sürekli kullanılırsa Huperzine A’dan hariç) yan etkileri ile ilgili hiçbir gerçek endişeler bulunmaktadır. Hayır, tehlike çok zayıf olmanın etkilerinden olduğunu.

yığını tek kolinerjik biz 100mg sahip olan alfa-GPC vardır. Yani böyle güçlü, etkili bir olsa bile, kolinerjik büyük bir anlaşma değil.

bir profesyonel, yüksek kaliteli nootropik yığını biz Alfa-GPC veya CDP-Kolin gibi kolinerjik en az 150mg ve 200mg daha ideal olarak daha çok görmek istiyorum olacaktır.

Bu yığın ayrıca kalabalık ayırmak için bir şeyler eksik. üreticilerin o zaman kısa vadeli bir superchareg yığını (kafein benzeri) yapar böyle bir NGF arttırıcı bir madde olarak uzun süreli adaptasyonu kolaylaştırmak için bir şey, ya da uzun süreli beyin sağlığını desteklemek için başka bir şey, ya da bir şey, dahil olsaydı onlar ellerinde bir süper ek olurdu.

Huperzine bir içeriği de Bacopa monnieri etkinliğini azaltır. Bu temelde kötü bir şey değil, ama bu doğrudur.

Haliyle muhtemelen adil bir kaç kullanıcılara bazı yarar teslim edecek gibi NooCube görünüyor. düzenli molalar eğer yan etkiler olası değildir. Bunu denemek istiyorsak, hiçbir neden bunu bir koşmak vermemeye görüyoruz.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

77/100 : by 174 users
FLASH SALE 20% OFF »