NooCube İnceleme – Yüksek Kalite nootropic Malzemeler Beyin Ek?

Home » Review » Noocube » NooCube İnceleme – Yüksek Kalite nootropic Malzemeler Beyin Ek?

Last Updated on

NooCube İnceleme - Yüksek Kalite nootropic Malzemeler Beyin Ek?

NooCube zihinsel hız, odaklanma ve hafıza geliştiren bir “nootropiklerin sinerjik karışımı” olarak tanımlıyor. Bizim NooCube incelemede bugünkü çalışmasına olmadığını öğrenin.

NooCube nedir?

NooCube sizin bilişi ve odak artırmak için vaat bir besin takviyesidir. Günlük ek iki kapsül alarak, ileri sürülen kısa vadeli ve uzun vadeli bilişsel avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Geliştirilmiş Çoklu görev
  • Artan Zihinsel Enerji
  • Geliştirilmiş Bellek
  • Boosted Beyin Fonksiyonu

maddeler kapsül alarak sadece 30 dakika içinde tekme iddia ederler.

NooCube tarafından yapılan diğer söz kafein yok, glüten ve hiçbir genetik olarak tadil edilmiş malzemeler bulunmaktadır. Yani tam olarak nasıl bu nootropic çalışır? Hadi bulalım.

NooCube Nasıl Çalışır?

NooCube formülü yedi aktif maddeler oluşur. Bu bileşenler aşağıdakilerin tümünü içerir:

Alfa GPC : Alfa GPC’ye kısaltılmış Alpha Glycerylphosphorylcholine beyin içinde asetil kolin seviyelerini yükseltmek için gösterilmiştir. Asetilkolin yeni anılar oluşturmak için öncelikle sorumlu bir nörotransmiter olduğunu. In 2013 yılında yayınlanan bir çalışmada , 180 gün boyunca Alpha GP3 günde üç kez alınan Alzheimer hastaları sürekli Alfa GPC almadı olanlara kıyasla bilişsel fonksiyon testi puanları arttı. Diğer çalışmalar demansı olan yaşlı hastalara üniversite öğrencileri kadar herkes bu faydaları pekiştirdik.

Huperzine A : Bir diğer popüler nootropic madde, Huperzine Bir Çin yosunu türünden elde edilir. Bu asetilkolinesteraz denen birşey hedefleyerek asetilkolin yıkımını önler. Asetilkolinesteraz temelde beyninizde asetilkolin nörotransmitter öldürür anlamına gelir asetilkolin inhibitörüdür. Bu etkinliğini inhibe etmek suretiyle NooCube bilişsel işlevi arttırmak ve bellek geliştirmek iddia etmektedir. Bu etkiler bir 1999 çalışmada gözlenmiştir Huperzine daha büyük bir belleğe ve ergen öğrenciler arasında öğrenme performansı yol açtığını sonucuna araştırmacılar lider, Çince dil testleri uygulandı katılımcıların bir grup.

Kedi Pençesi : Kedi Pençesi Amazon yağmur ormanlarında bulunan bir asma geliyor. Bu antioksidanlar açısından zengin olduğunu ve vücudun çevresel stres onarmaya yardımcı olabilir. Araştırmalarımız Kedi Pençesi bünyesinde serbest radikallerin farklı türde tahrip ve Parkinson Hastalığı karşı olası bir tedavi olarak incelenmiştir.

Bacopa Monnieri : Birçok nootropiklerin gibi, NooCube vücudunuzun içinde nöronlar üzerinde koruyucu bir etkiye sahip olabileceği antik Hint (Ayurveda) bitkisel tedavi olduğu Bacopa monnieri içerir. Biri 2005 Avustralya çalışmada , Bacopa monnieri bir 300 mg günlük özü aldı Katılımcılar plasebo kullanan kişilere göre 12 hafta sonra hafıza testlerinde anlamlı bir iyileşme gösterdi.

Yulaf Straw : Yulaf samanı vahşi yeşil yulaf gelir ve yüzyıllardır bir halk ilacı olarak kullanılmıştır bir bileşendir – özellikle Ortaçağ Avrupa’da. Yulaf saman kan akışını arttırarak beyinde alfa-2 dalga aktivitesini arttırarak çalıştığı düşünülür. Bu etki 2015 yılında çalışmada gözlendi katılımcılar yeşil yulaf ekstresi veya plasebo 800 mg aldı. Çalışmanın sonunda, katılımcılar plasebo grubuna göre daha hızlı bir şekilde ve doğru bir zaman ayarlı görevleri ve bellek görevleri gerçekleştirmek için gözlenmiştir.

L-Teanin ve L-Tirozin : L-Teanin L-Tirozin genellikle etkilerini arttırmak için L-Theanine ile eşleştirilmiş durumdayken, yeşil çay ve siyah çayda bulunan bir bileşiktir. Bu amino asitler çok sayıda araştırmada bilişsel yeteneğini artırmak olarak ifade gözlenmiştir. L-Tirozin, diğerine yaklaşık bir kavram düşünme arasında geçiş yapmak için beynin yeteneğini olduğu bilişsel esneklik, iyileştirmeyi özellikle etkisi olduğu gözlenmiştir bir çalışmada .

Sonuçta, NooCube onların faydalarını destekleyen gerçek bilimsel kanıtlarla formülünde 7 malzemeyi yedekler. Kedi Claw gibi – – doğal malzemelerle bazıları Alfa GPC ve L-Theanine gibi – – Tanınmış nootropiklerin daha az önemli kanıtlar var ancak bu maddelerin tüm haklarını destekleyen en azından bazı intendent bilimsel kanıt var.

NooCube Malzemeler

Bu NooCube bize ek maddeye tüm malzemeler için bilimsel kanıtları verdiği güzel.

Ne yazık ki, bu bilgiler dozaj bilgisi olmadan hiçbir işe yaramaz ve NooCube içindeki maddelerden herhangi dozunu ifşa etmeyi reddeder. madde dozaj bilgileri açığa istendiğinde üretici sadece yukarıdaki yedi malzemeyi listeler ve her şişede 60 kapsül olduğundan söz ediyor ve günde 2 kapsül almak.

Bu anlamlı NooCube iddialarını zayıflatır büyük bir problem.

Yukarıda listelenen çalışmalarda, yeşil yulaf özü 800 mg alarak son çalışmada bilişsel yeteneğini artırmak için gösterilmiştir biliyoruz.

NooCube dahil yeşil yulaf özü 800mg var mı? Eğer öyleyse, biz makul NooCube bu çalışmanın gözlenen faydaları genişletmek olabilir.

malzemeler ve dozlarda listesinde olmasaydı, NooCube nasıl çalıştığını ya eğer hiçbir fikrim yok.

Alfa GPC, Kedi Pençesi, Yulaf Straw, Huperzine A, Bacopa Monnieri, L-theanine, ve L-Tirozin: Elimizde sadece şuna benzer maddelerin ham listesidir.

Kişisel Efektler Çift Nasıl:

Eğer herhangi bir ek satın süre Tabii ki, bu sizin için son derece elverişli çalışmasını bekliyoruz. Ancak, sadece bu sizin için daha iyi çalışmasını sağlamak için ucundan biraz çaba ekleyebilir.

Bu noktadan sonra, en iyi akıllı ilaçlardan bilişsel etkileri artırabilir nasıl bir göz atın:

  • En az 7-8 saat günde yeterli uyku atın.
  • Sağlıklı bir organ olarak egzersizler unutmayın, birbirinden sağlıklı bir zihin sahip olmaktan ayrıca bir güç dolu performansı için önemlidir!
  • balık, sebze ve meyve içeren sağlıklı bir diyet uygulayın. Hızlı ve işlenmiş yemekler almayın.
  • Test ve bunun daha da bilişsel yetenekleri artıracaktır olarak, her şimdi ve sonra zekanızı parlatmak. , Kitap okuma vb zorlu bulmacalar çözmek
  • Değişiklikleri keyfini çıkarın.

NooCube Works That Herhangi Kanıtı var mı?

Ne yazık ki, bu özel ürün için herhangi bir klinik çalışma bulamıyorum. Bu hemen hemen her besin takviyesi ile durumdur. Ama, anekdot kanıt bol bireysel malzemelerle klinik çalışmalar ve araştırma ile birlikte, var.

Görüşler

Eğer ana web sitesinde referansları bakarsak, kullandığınız ve NooCube zevk gerçek kullanıcıların yorumlarına yüzlerce bulacaksınız.

Bir müşteri, belirtilen “Ben NooCube almaya başladığından beri ben karıştı almadan her görevin odaklanabilir, …”

Bu NooCube kullanıcılarının ortak bir ifadedir. Genellikle iken bu ek, onları odaklanmış kalır yardımcı anlatan “enerji düzeyleri gün boyunca tutarlı kalmak …”.

Bu yorumlar hayatın her kesiminden insanlardan gelir. Onları yorucu bir egzersizden günü geçirmeye yardımcı – kişisel yardımcılarına öğretim gelen herkes bir cankurtaran olmak NooCube bulundu.

özel teklif: satın 3 olsun 2 ücretsiz »

NooCube Fiyatlandırma

NooCube aşağıdaki oranlarda fiyatlı NooCube.com aracılığıyla sadece online mevcuttur:

– 1 Şişe: $ 43,23
– 3 Şişe: $ 86,47
– 6 Şişe: $ 129,70

Tüm fiyatlara nakliye dahil. Her bir şişe bir ay kaynağı için iyidir 60 kapsül içerir.

şirketin aslında bugün mevcut diğer birçok nootropiklerin daha iyi bir geri ödeme politikası vardır: Eğer satın alma 60 gün içinde herhangi bir nedenle ürünü beğenmezseniz şirket size (nakliye ve taşıma dahil)% 100 geri verecektir.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy now »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy now »

Kim NooCube yapar?

NooCube ERGO Grup Limited adında bir şirket tarafından yapılmaktadır. Yani şirketin resmi posta adresi olarak Dubai’de aşağıdaki adresi listeler:

ERGO Grup Limited
Suite 2408 Güney Kulesi
Emirlikleri Mali Towers
Dubai, BAE

Buraya e-posta formuyla şirketi başvurabilirsiniz: NooCube.com/en/contact-us

Bize sayfa NooCube.com Hakkında ERGO Grup Limited anda, şirket olarak tanımlıyor “on yıldan fazla takviyeleri sektör lideri gurur almıştır güvenilen bir isim.”

şirket piyasadaki en yüksek kalitede ilaç dereceli maddeler bazı sunmayı benimsemiştir. Biz o ERGO Grup Limited bağlantılı olduğunu bulabildiğim sadece diğer ek Testogen, D-Aspartik Asit ve Tribulus Terrestris gibi malzemeler kullanan bir doğal testosteron güçlendirici oldu.

Sen Bilişsel Performansını Artıracak NooCube almalı?

NooCube bağımsız bir bilimsel kanıtlarla yedeklenen her biri 7 popüler nootropic maddeler içerir.

NooCube sorun biz imkansız bu ek çalışmak veya olmayacak olmadığını söylemek mümkün kılar bu maddelerin herhangi birinin dozajları bilmiyorum olmasıdır. maddeler belirli dozlarda çalışmak – ama biz NooCube içinde doz bilmiyorum.

Ayrıca, ek bağımsız kendi başına çalışılmamıştır olmamıştı.

üretici dozaj bilgileri listelemiyor zaman alıcı formül zayıfsa olduğunu bilmek istemiyorum çünkü Genellikle, bu kadar. Yani NooCube ile durum gibi görünüyor. İyi maddeler, düşük dozlar ve yüksek fiyat etiketi. Bu nedenlerden dolayı, sen NooCube daha iyisini yapabilirsin.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

77/100 : by 231 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »