Noocube nootropic Ek gerçekten çalışır? Öğrenin My Yorum Oku

Home » Review » Noocube » Noocube nootropic Ek gerçekten çalışır? Öğrenin My Yorum Oku

Last Updated on

Noocube beyin fonksiyonlarını arttırmaya iddia bir ekidir. Ben Noocube hakkında bulduktan sonra daha fazla bilgi edinmek zorunda kaldı ve bu ek gerçekten beni daha odaklı olmasına yardımcı ve hafızamı artırmak eğer öğrenmek istedi. Aşağıda benim bulgulardır.

Noocube nedir?

Noocube nootropic kategoriye ait bir ekidir. Sözcük nootropik aşina olmayabilir, ama neredeyse herkes önce nootropik çeşit almıştır. Kafein, nikotin ve diğer uyarıcılar nootropiklerin olarak kabul edilmektedir. Nootropics ilaçlar ve bu tür hafızanıza, odaklanma yeteneğini, yaratıcılığınızı veya motivasyon olarak bilişsel fonksiyonları geliştirmek maddelerdir. Kafein muhtemelen en yaygın, ancak uyarıcı olmayan nootropiklerin diğer türleri vardır. Tıbbi bir bakış açısıyla, nootropics böyle DEHB veya Alzheimer gibi durumların tedavisi için kullanılmaktadır.

Kimin icin?

Bu ek onların plaka üzerinde çok fazla olan herkes için tasarlanmış olduğunu düşünüyorum. Eğer zorlu bir iş olsun, senin sınav ace gerekir kariyerini, sizin çalışma ve ev hayatı dengelemek veya bir girişimci olarak uzun saatler çalışmak için bir desteğe ihtiyacın, bu ürün sizin için yapıldı.

Noocube Nasıl Çalışır?

Bu ek destekleme ve farklı beyin fonksiyonlarını artırarak çalışır. Farklı malzemelerle, iyi beyin sağlığı teşvik nörotransmitter düzeylerini artırmak üzere seçilen ve temelde, daha net düşündüğümüz bilgileri hatırlama ve daha fazla şey yapılması yardım edilir.

Malzemeler, Formül

Noocube yedi maddelerin karışımı ile yapılan ve daha iyi bu farklı malzemelerle nasıl çalıştığını anlamak için daha fazla araştırma yapmaya karar verilir:

Alfa GPC. Yakın tarihli bir çalışmada Aplha GPC beyindeki asetilkolin seviyelerini arttırarak beyne hasar sonrası kurtarma ile yardımcı olduğunu bulduk. Bu madde, bu nörotransmitter seviyelerini artırarak hafızayı ve konsantrasyonu artırır.

– Huperzine A . Bu yaşlılarda bellek açığına yardım kanıtlanmıştır bir bitki özüdür ve bu Alzheimer tedavileri (kullanılan çalışma ). Bu madde azalmaz asetilkolin seviyelerini demektir inhibe asetilkolinesteraz çalışır. Huperzine bir temelde hafıza ve konsantrasyon ile yardımcı nörotransmitterlerin yüksek seviyede olmasına yardımcı olur.

– Kedi Pençesi . Daha çalışmalar tamamen bu bitkinin faydalarını anlamak için gerekli, ancak Ulusal Yaşlanma Enstitüsü bu bitki Alzheimer tedavisinde yardımcı olabileceği tespit edilmiştir. Bu bitki vücudun beyin hücreleri gibi hücrelerin, onarmak için ihtiyacı yapı taşlarıdır antioksidanlar açısından zengindir. Yaşlılık Enstitüsü tarafından yürütülen çalışmada bu bitkinin hafıza kaybı azaltmaya yardımcı olur ve madde bir şeyler hatırlamanıza yardımcı olacaktır mümkün olduğunu gördük.

– Bacopa . Bu hasarlı sinirler onarabilir bacosides içerirler bir bitkidir. Bir çalışmada bu bitki demans ve Alzheimer karşı etkili olduğunu söyledi. Bu madde hafızayı geliştirir ve sağlıklı sinir ve nöronlar teşvik etmektedir.

– Yulaf Straw. Bu bilişsel fonksiyonlarını artırır ve yüzyıllardır odak geliştirmek için kullanılan bir bitkidir. Size daha uyanık ve tetikte olmasına katkıda bulunmaktadır beyinde alfa-2 dalgaları, artırmak inanılmaktadır. Bir çalışma katılımcıları yulaf saman (aldıktan sonra dikkati ölçen bir test iyi bir performans sağladığını çalışma ). Bu madde dikkat, uyanıklık ve konsantrasyon ile yardımcı olur.

– L-teanin ve L-tirosin. Bu iki amino asit yeşil ve siyah çayda bulunabilir. Bunlar, stres düşürmek nörotransmitter fonksiyonlarını artırır ve dopamin ve noradrenalin düzeylerini artırmak inanılıyor. Bir çalışmada, bu amino asitler, beyin (çalışma) üzerindeki stres ve yorgunluğa etkilerini azaltmaya yardımcı bulmuştur. Bu içerikler uyanıklığı artıracak ve bir görev diğerine geçmek için daha kolay hale getirecek.

Noocube Kullanıcı Sonuçları ve Görüşler

Gerçekten çalıştı bu ek bir süre kullanıyorum kişilerin referansları bakmak olsaydı iyi yolu anlamaya düşündüm. Genel olarak, ben pozitif referansları bir sürü bulundu ve çoğu insan takviyesi hemen onlar için çalışmaya başladı söylemek ve onlar aradıkları etkilerini yaşadığını.

Ben takviyesi onu daha uzun zaman tutarlar için yaptığı numaralar odaklanmanızı yardım ettiğini söyleyerek bir muhasebeci adlı kullanıcıdan bir referans buldum. topluluk önünde konuşma konusunda gergin olarak kullanılan bir danışman bir başka bonservis Noocube konuşmalar verirken ona odaklanmak yardımcı oldu ve stres ortadan yaptığını söyledi.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

referansları hiçbiri ben de herhangi bir büyük Noocube yan etkileri söz görünüyordu. Ben Noocube kafein gibi herhangi bir uyarıcı kullanmadığı için, jitteriness veya uykusuzluk gibi nootropiklerin ile ilişkili yaygın yan etkiler bir sorun olmadığını düşünüyorum. Ama takviyeleri herkesi farklı etkilediği ve bazı bireyler bazı yan etkiler yaşayabilirler düşünüyorum.

Ben Noocube hakkında ne gibi ne

Ben takviyesi sadece yedi malzemelerle yapılan ve kolayca hepsini hakkında bilgi bulmak mümkün olduğuna emin gibi. Malzemeler dikkatlice onların özellikleri için seçilmiş ve hepsi bir amaca sahip varmış gibi görünüyor. Ayrıca o kafein sinirlilik neden önlemek için dışarı bırakıldı gibi. bilişsel fonksiyonları artırmaya yardımcı farklı şeyler hedefleyen beri bunu hemen çalışır ve bunu kullanan herkes için gerçekten verimli gibi görünüyor, iyi bir seçenek gibi bu görünüm düşünüyorum.

Ben Noocube Hakkında gibi değil mi ne

Orada enerji seviyelerini arttıracak hiçbir unsurlarıdır ve bu bazı kişiler tarafından ihtiyaç duyulabilecek bir şey olduğunu düşünüyorum. Ve bu madde yararları hakkında kesin bir çalışma yapılmamış varken ben Kedi Pençesi ekinde kullanıldığı konusunda nasıl hissettiğini emin değilim.

Sonuç

Noocube araştırma sonra bu muhtemelen orada en iyi nootropiklerin biri olduğunu hissediyorum. Tüm malzemeyi bir amaca sahip endişelenecek hiçbir önemli yan etkileri vardır ve ek gelişiyor odaklama, hafıza tetikte ve diğer bilişsel işlevler söz konusu olduğunda gerçekten verimli görünmektedir. Uzun saatler çalışmak sınavlara hazırlanarak veya yoğun bir programı dengelemek için bir artışa ihtiyaç duyulduğu herkes bu takviyesi alarak yarar olabilir!

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

66/100 : by 198 users
FLASH SALE 20% OFF »