NooCube Nootropics Ek İnceleme 2017 – kullanılacağını Sen?

Home » Review » Noocube » NooCube Nootropics Ek İnceleme 2017 – kullanılacağını Sen?

Last Updated on

Hemen hemen nootropic takviyeleri alarak vardı edilecek bir bilişsel avantajı var ki iş halloldu.

Onlar daha fazla enerji ve uyanıklık ile yoğun gün boyunca yardımcı olabilir ve onlar daha hızlı ve daha keskin düşünmek yardımcı olabilir.

Bütün bunlar bir daha üretken ve daha başarılı yol açar. Bunlar hiçbir şekilde, mucize hap değildir.

Üçüncü hafta sonu bile başlamadan önce o zaman borsada fetih, harika bir roman sonraki yazma, bütün bir üniversite kursu bir hafta sonu tamamlayarak kendinizi bulamazsınız.

Ama sen almaya hak nootropic bulmak sürece, bilişsel işlevler ve üretken kapasitesindeki iyileşme göreceksiniz.

Ben uzun zaman önce değil rastladım bir ürün NooCubeis.

Ben yakın gelecekte bunu test planı, o zaman da, ben geri gelip benim deneyim hakkında tüm bildireceğiz.

Ama şimdilik, birlikte nasıl çalıştığını o ne olduğu hakkında mevcut tüm bilgileri koyduk ve olsun veya olmasın NooCube bunu olacak umuyoruz şekilde size fayda muhtemeldir.

NooCube Faydaları

Bütün nootropic takviyeleri gibi, NooCube uyanıklık, konsantrasyon ve verimliliği artırmak için vaat ediyor.

fark, web sitesine göre, NooCube yaygın Alzheimer hastalığı olan hastalar ve diğer demans formlarından tedavisini desteklemek için kullanılan, bunlardan bazıları, sadece en titiz test maddeleri kullanılarak Sinirbilimcilerce tasarlanmış olmasıdır.

NooCube için teşekkür kurma, yüksek vitese beyninizi kaydırır:

 • Geliştirilmiş konsantrasyon.
 • Heightened bellek.
 • multitask iyi yeteneği.
 • zihinsel enerjiyi arttırıldı.
 • Daha odaklanma.
 • Fikirlerinizi ve pozisyonlarını daha iyi iletişim yeteneği.

NooCube Malzemeler

NooCube 7 birincil malzemeyi tüm test edilmiş ve bilişsel geliştirme alanında bazı faydaları görülmüştür:

 • Alfa GPC  Beyninde asetilkolin miktarını artırmak için çalışmaktadır. Asetilkolin beyin hücreleri arasındaki iletişim için kullanılan son derece önemli bir nörotransmiter vardır. Bu kimyasal haberciler size size süreç bilgisini sağlayan ve bağlantıları yapmak vardır.
  Bir 2013 çalışmada, Alfa GPC Alzheimer hastalarının bilişsel işlevler önemli gelişmelere yol açtığı gösterilmiştir.
 • Huperzine A   blokları etkili beyinde kalır miktarını artırarak asetilkolin dökümü. Asetilkolinesteraz adlı bir enzim asetilkolin ayırır. Huperzin A blokları bunu yaparken, enzim. Beyninde fazla asetilkolin daha iyi cogntive fonksiyonunu ifade eder. 1999 yılında çalışmada, gençlerin öğrenmede iyileşme ve plasebo alanlara kıyasla daha bellek gösterdi 4 hafta Huperzine A verildi.
 • Kedi Pençesi   hücreleri oksidatif hasardan korumak için antioksidan olarak çalışır. Nedeniyle stres ve çevreye zarar vermemek için DNA ve hücre yardımcı olarak, Kedi Pençesi yardımcı olarak söz muhtemelen Parkinson Hastalığı önlemede gösterir.
 • Bacopa Monniere   da yeni sinir büyümesini teşvik ederken nöronlara hasar onarım yardımcı olur.
  Daha sağlıklı nöronlar daha iyi bilişsel fonksiyon anlamına gelir. Çalışmalar 12 hafta boyunca hafızasında önemli bir gelişme neden Bacopa göstermiştir. Genellikle Alzheimer Hastalığı olan hastaların tedavisinde kullanılır.
 • Yulaf Straw   uyanıklık dönemleri sırasında artan bir aktivite neden beyinde Alfa-2 dalgaları arttırarak çalışır. Ayrıca daha uyanık ve tetikte hissi neden beyne kan akışını arttırır. 2015 yılında yapılan bir çalışmada 6 gün Yulaf Straw aldıktan sonra, denekler içerenler belleğe dahil zamanlanmış görevleri tamamlamak için daha iyi başardık olduğunu gösterdi.
 • L-Teanin   yeşil ve arka çay geliyor ve rahat henüz uyarı halde bırakarak, kafein benzeri sinirlilik neden olmadan nörotransmitterlerin için bir uyarıcı olarak hareket eder.
 • L-Tirozin   özellikle stresli durumlarda, ruh hali, motivasyon ve uyanıklık için dopamin ve noradrenalin üretmesine yardımcı olmak için beyin tarafından kullanılır.

Bir madde NooCube eksik onlar tasarım tarafından yapılan bir karardır ki, kafein olduğunu. Nootropic takviyeleri çoğunluğu bu uyarı duygu yardımcı olmak için kafein kullanın. Sorun o kafein tetikte ile aynı zamanda bu kafein sinirlilik geliyor olmasıdır. NooCube Eğer L-Theanine alabilirsiniz duygu daha yumuşak uyarı ile değiştirilmesi, kafein dışarıda bırakır.

NooCube Nasıl Kullanılır

Önerilen doz kahvaltı ile sabah alınan günde 2 NooCube kapsül vardır. Bunu yaklaşık 30 dakika içinde tekme ve efektler yaklaşık 8-10 saat sürer hissetmeye başlarsınız. Gerekirse, bir seferde 3 veya 4 hapları dozunu kadar yükseltebilir ancak en fazla 4 olabilir.

NooCube Yan Etkileri

NooCube tüm malzemeler test edilmiş ve genel olarak güvenli olduğu tespit edilmiştir. Herkesin farklı olduğu için, baş ağrısı ya da bulantı gibi hafif yan etkiler yaşayabilirler küçük bir olasılık olsa hiçbir yan etkisi, bildirilmiştir.

Benim Sonuçlar

Yani nihayet bizzat Noocube test için bir şans var ve ben sonuçları beklenenden daha iyi olduğunu söylemek lazım. Ben sadece hayal kırıklığına bırakılmak, benzer madde profilleri ile geçmişte diğer takviyeleri bol geçtiniz çünkü bu demek.

Ben aç karnına 2 kapsül almaya söyledi etiket yönergeleri takip etti. Yaklaşık 30 sonra – 45 dakika ben çok hissetmedim, o yüzden 1 kapsül tarafından doza kadar karar verdi. Yaklaşık 20 dakika sonra ben üzerime netlik yıkama küçük bir dalga hissetmeye başladı.

İlk başta ince, ama oldukça hızla ilerlemeye gibiydi. Ben başka bir 30 dakika bekledi ve bir daha kapsülü (maks doz günde 4 hap olduğunu) almaya karar verdi ve efektler çok daha güçlü hissediyordu. yapmak 4 saat – Ben normalde yakın 3’e beni alır 2 saat, bir konuda ürün incelemeleri birkaç yumrukluyor sona erdi.

Ben de o öğleden sonra daha sonra spor salonuna gidiş sona erdi ve kesinlikle daha odaklı ve benim egzersiz ile uyum içinde hissetti. Ben şahsen her zaman iyi bir şeydir Noocube ile herhangi bir yan etkisi olmadı.

NooCube Avantaj ve Dezavantajları

NooCube Avantajları

 • Maddeler tüm doğal.
 • bileşenlerin her birinin verimliliğini gerekçe klinik testler vardır.
 • Bir para iade garantisi yok.
 • NooCube kafeinsiz bir nootropic kullanmak isteyen herkes içindir, ama kafein ile de yapmaz.

NooCube dezavantajları

 • formül tescilli, bu yüzden ne kadar kullanıldığının her içeriğin bilmiyorum. Bu pozitif bir etkiye sahip her birinin yeterli olup olmadığını bilmek için zor hale getirir.
 • oldukça yeni ve resmi web sitesi üzerinden yalnızca olduğundan, herhangi bir bağımsız NooCube kullandım müşterilerden okumak için gözden vardır.

Nereden Alınır

NooCube şu anda resmi web sitesi üzerinden online kullanılabilir. Tek bir şişe $ 43.23 satılıyor ve once.Buying 3 şişe birden fazla şişe satın eğer bir indirim Eğer şişe başına 6 bottles.That en az $ 22 $ için 129,70 ödemek meaining kerede size 3 ücretsiz olanları alacak var. Bir para bile memnun kalmadıysanız durumunda nakliye maliyetleri içerir garanti geri var.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Sonuç

size sinirlilik verebilir ya da uykusuzluğa neden olmayacak bir katı olmayan uyarıcı nootropic takviyesi arıyorsanız, ben çok Noocube önerilir. Ben kullandım iyi nootropic takviyesi değil, ama kesinlikle benim ilk 3 listesinde yer istiyorsunuz.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

77/100 : by 90 users
FLASH SALE 20% OFF »