NooCube Nootropics Ek Yorum – bir Scam veya okunaklı mı?

Home » Review » Noocube » NooCube Nootropics Ek Yorum – bir Scam veya okunaklı mı?

Last Updated on

Hafızayı güçlendirme, asetilkolin üretimini artırmak reaksiyon süresini azaltmak ve bilişsel fonksiyon artırmak için vaat beynin doğal ekinde NooCube.

NooCube Hakkında

Üst sinirbilimcilerce tarafından tasarlanan vitaminler, amino asitler ve diğer bileşenlerin sinerjik karışımı vaat nutropik NooCube, odak geliştirmek, bilişsel fonksiyon iyileştirmeye yardımcı zihinsel hız ve hafızayı artırmak ve daha hızlı tepkimeler sağlamak üzere. Bu nasıl yapar?

Üretici sağlıklı, sırayla, “daha ​​yüksek bir vitese Beynini kayması.” olacak, nörotransmitterler, yapmanız gereken tek şey her sabah kahvaltı ile iki kapsül almak ve iyi işleyen sen’ NooCube en malzemeyi klinik yardım desteği kanıtlanmış iddia 8-10 saat sürecek 30-45 dakika kadar az sonuçlarını yaşıyor başlarız. yan etkileri ya da kafein olmadan!

Eğer rekabet konuma gelmeniz, ya da sadece yeni zirvelere yeteneklerini almaya arıyor olun, bize bir sürü potansiyel NooCube gibi takviyeleri yararlanabilir. Onlara bir şey var mı, yoksa sadece karşılığında çok az olsun, çok para ödüyoruz?

en nootropics ne bir göz alarak ve nasıl (gerekiyordu) yaptığımız emek başlayalım.

Nootropics Nelerdir? Nasıl Onlar beyin fonksiyonlarını geliştirmek musunuz?

NooCube web sitesinde belirtildiği gibi, nootropics genellikle bellekte (yolu beyin bilgileri depolar) ve biliş (beyin bilgi süreçleri yolu) ile ilgili, bir şekilde beyin fonksiyonlarını geliştirmek için düşünülen spesifik kimyasal maddelerdir.

En nootropics-NooCube bunu iddiada dahil yollarından biri beyindeki asetilkolin seviyesini artırma gereğidir. Bu nörotransmitter çalışır hem sempatik ( “veya uçuş mücadele”) ve parasempatik ( “dinlenme ve sindirmek”) motoru (örneğin kas) ve hafıza işlevlerini düzenleyen sinir sistemlerini.

Sorun nörotransmitter ihtiva hiçbir gıda kaynakları ve asetilkolin içeren hiçbir takviyeleri olmadığından asetilkolin artırılması, göründüğü kadar kolay değildir olmasıdır. Ne NooCube en malzemelerle ilgili olsa?

NooCube en Malzemeler asetilkolin Güçlendirecek?

Burada NooCube bulunan anlattı olduğun şey:

 • Alfa-GPC
 • Huperzine A
 • Kedi Pençesi
 • Bacopa
 • yulaf Straw
 • L-Teanin
 • L-Tirozin

Bunlardan, huperzin bir hem demans hastaları ve sağlıklı bireylerde belleğin bazı yönlerini geliştirmek için etkili olabilir. Benzer şekilde, Bacopa araştırma sadece iki özel Bacopa takviyeleri üzerinde yapılan olmasına rağmen, hafızayı artırmaya yardımcı olabilir; KeenMind ve BacoMind.

Varolan araştırmaların çoğu (örneğin askeri eğitim gibi) belirli stresli koşullar altında test katılan rağmen tirozin, zihinsel performans, bellek, ve uyanıklık bazı yönlerini geliştirmek için etkili olabilir.

Bunun dışında, NooCube diğer maddelerden herhangi üretici tarafından talep edilen yararlar sağlayacağı klinik kanıtlar sınırlı görünüyor. Hatta bazı klinik desteğe sahip bileşenlerin yanı sıra biz NooCube içerdiği veya olsun veya olmasın bu herhangi bir yarar sağlamak için yeterli olacağını ne kadar anlattı değiliz.

Ne mümkün NooCube yan etkileri konusunda?

NooCube Herhangi yan etkilere neden mu?

NooCube en malzemelerle klinik desteğin bazı (bu sonraki hakkında daha fazla) bulanık olabilir de, iyi haber olumsuz bir şey deneyim eğer, muhtemelen hafif sindirim rahatsızlıklarına daha kötü olmayacak olduğunu.

daha seyrek durumlarda, huperzin bir “bulanık görme, konuşma bozukluğu, huzursuzluk, iştah, kasılma ve kas liflerinin seğirmesi kaybı” ve daha neden olabilir. Kedi pençesi “Bazı kişilerde baş ağrısı, baş dönmesi ve kusma neden olabilir.”

Bilimsel topluluğun bir anda uzun 3 haftadan fazla kullanımı için güvenli olup olmadığını söylemek için l-theanine hakkında yeterli bilmiyor. Tirozin Ancak, en fazla 3 ay-ama yine biz NooCube içeren her bileşenin ne kadar bilmiyorum için günde / kg 150 mg kadar dozlarda kullanıldığında güvenli görünüyor!

Ne NooCube için All That Clinical Evidence hakkında?

Kuşkusuz, biz (bir saniye içinde bu konuda daha fazla) burada inceledim diğer beyin artıran takviyeleri onlarca karşılaştırıldığında, NooCube en üretici iddialarını desteklemek için en çok daha fazla klinik referanslar dahil.

Ancak, bu referansların birçoğu ayrıntıları göz attıktan sonra, bazı ilginç şeyler öğrendim. Burada daha önemli olanlarının az, hem de düşüncelerimizi gibidir:

 • Doktorun İyi Inc., bir takviyeleri üreticiler Dr. Parris M. Kidd, Baş Bilimsel Görevlisi tarafından yazılan bu kağıt. (; Değil resmi araştırma yine sadece kağıt var) Biz ille şey ima değiliz, ama biz tüketicilerin inanmayarak ile takviyeleri şirketler tarafından doğrudan finanse araştırma yapmak isteyebileceği öğrendim.
 • Genellikle şirket adı Yaşam Bilimleri Örgütü tarafından sunulan AlphaSize A-GPC adında özel bir madde, Güvenli (GRAS) uygulaması olarak tanınmıştır. Bu yalnızca fareler üzerinde gerçekleştirilmiştir çoğu önceki diğer çalışmalar, başvurulan.
 • Içti sadece 35 katılımcıyı (çok küçük bir örnek boyutu), katıldığı bir 2008 çalışma Xerocomus badius mantar çayı. Onlar gerçek dünyada sağlanan bu aktivite artışı faydaları Çalışmamama rağmen alfa dalgaları ve beyin aktivitesi, arttığını olduğu görüldü.

Amaç ne? (Iki paragraf yukarıda bahsettiğimiz diğer bazılarını yanı sıra), sadece “klinik” çalışmaları bir avuç olabilir çünkü bu maddeler için, bu kesinlikle onlar NooCube en üretici iddiaları gibi işe “kanıtlanmış” konum anlamına gelmez .

NooCube Ne Kadar Maliyet mu?

NooCube aşağıdaki miktarlarda mevcuttur:

 • 1 Şişe (60 kapsül): $ 43.23
 • 3 Şişeler : $ 86,47
 • 6 Şişeler : $ 129,70

Tüm NooCube alımları 60 günlük para iade garantisi dahil S & H ile gel! Ancak, onların Şartlara göre, bu sadece kullanılmayan şişeler için uygun görünmektedir. İstekte bulunmak için için, müşteri hizmetlerini başvurmanız gerekir (646) 568-9679 veya cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

NooCube Sonuçları

herhangi bir ek Sonuçları ön yukarı söylenmesi gerekiyor kullanıcı tarafından değişecektir. Ancak, tüm inceleme sitelerinde ve NooCube ana sayfasında listelenen referansları takviyesi çok iyi alındığını kabul ediyorum. Birkaç tür referansları alıntı:

“Ben NooCube alarak başladı, ben aralarında karıştı almadan her görevin odaklanabilir.” Karen, Kişisel Asistan

“NooCube ücretsiz uyarıcı olduğundan, benim enerji düzeyleri gün boyunca tutarlı kalmak ve artık bitkin veya tükenmiş hissediyorum.” Mark, Muhasebeci

Biz NooCube incelendi ve bunu en yakın rakibinizin sadece% 85 tartılır görüyoruz olduğunda olağanüstü dereceli bir% 98 verdi.

Kısacası, genel konsensüs NooCube beyin artırma nootropik ilgilenenler için etkili, yararlı ek olmasıdır.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

NooCube şehirdeki tek oyun var mı?

Daha önce de değinildiği gibi, biz GeniuX, Beyin Fırtınası Elite, Neuroflexyn ve birçok benzeri özel seçenekler dahil olmak üzere bu nootropiklerin bir sürü inceledim.

Araştırmamız sırasında NooCube için herhangi bir çevrimiçi değerlendirme değildi iken, (genel olarak ve takviyeleri) takviyeleri bu tür çoğu müşterilerden düşük geribildirim ile gelir; genellikle 2 yıldız veya daha az. En yaygın şikayet onlar yakından takip eden ultra yüksek fiyatlar ve ultra kötü müşteri hizmeti ile işe kalmamasıdır.

Önemli not : Biz mutlaka NooCube ile aynı deneyim olacak söylemiyoruz. Ancak, size sipariş vermeden önce aklının üstünde tutmak gerektiğini düşünüyorum.

Bir şeyleri tamamlamayı olarak en bu aşağıdaki bölüme üzerinde düşünce taşıyayım.

NooCube değer a denemek mi?

Her derlemenin amacı kendi kararını, böylece size ihtiyacınız bilgi vermektir. Başka bir deyişle, herhangi bir ürün veya hizmet için ne yapmanız gerektiğini anlatmak için burada değiliz.

Onlar en takviyeleri üreticileri daha çalışmalarını listelenir ve bunlar geri ödemeler ile gerçekten hiçbir risk satın almasını sağlamak iddia: Bunu göz önünde bulundurarak, biz NooCube bunu vermeliyim dahil S & H ücretleri.

Ancak, takviyenin içindekiler çoğu için klinik kanıtlar zayıf ve hatta etkili olabilecek bu takviyeleri için, bu çoğumuz aynı yaşayacaksınız o kadar klinik olarak “kanıtlanmış” dan bu.

Onların telefon numaranızın bulunduğu halde bu yeterli değildi sanki, biz NooCube içeren her bileşenin ne kadar bilmiyorum ve neredeyse tamamen tamamen bilinmeyen şirketten bize gelir (ERGO Grup Limited, Dubai, BAE dışına dayalı ) NYC dışına.

Tüm bunların dayanarak, hafıza artırma yerine, daha iyi bir uyku çektikten şeker tüketiminin azaltılması ve stresi azaltarak dahil NooCube satın alma çok daha iyi yollar olduğunu düşünüyorum.

resmi web sitesi dan NooCube sipariş için buraya tıklayın »

96/100 : by 288 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »