NooCube nootropie līdzekļi Papildinājums Recenzijas – Vai tas ir Scam vai Legit?

Home » Review » Noocube » NooCube nootropie līdzekļi Papildinājums Recenzijas – Vai tas ir Scam vai Legit?

Last Updated on

NooCube dabiskā smadzeņu papildinājums, kas sola palielināt acetilholīna ražošanu, uzlabo atmiņu, samazināt reakcijas laiku, un palielināt kognitīvo funkciju.

Par NooCube

Izstrādāts top neuroscientists, tad NooCube nootropisks sola sniegt sinerģisks maisījums vitamīniem, aminoskābēm un citām sastāvdaļām, lai palīdzētu uzlabot kognitīvās funkcijas, uzlabotu koncentrēšanos, palielināt garīgās ātrumu un atmiņu, un nodrošina ātrāku reakcijas. Kā tas izdarīt?

Ražotājs apgalvo, ka NooCube ir sastāvdaļas ir klīniski pierādīta palīdzības atbalstu veselīgu, labi funkcionējošas neirotransmiteru, kas, savukārt, būs “novirzīt jūsu smadzenes uz augstāku pārnesumu.” Viss, kas jums jādara, ir veikt divas kapsulas ar brokastīm katru rītu, un jūs ” sāksim piedzīvo rezultātus mazāk kā 30-45 minūtes, kas ilgst 8-10 stundas. Bez blakusparādībām-vai kofeīna!

Vai jūs meklējat, lai iegūtu kāju uz augšu uz konkurenci, vai vienkārši veikt savas spējas jaunos augstumos, daudz no mums, iespējams, varētu gūt labumu no piemaksas, piemēram, NooCube. Vai ir kaut kas uz tiem, vai tu maksā daudz, tikai, lai saņemtu ļoti maz pretī?

Sāksim, ņemot apskatīt kādi nootropie līdzekļi ir un kā viņi (vajadzēja) darbu.

Kas ir nootropie līdzekļi? Kā viņi uzlabo smadzeņu darbību?

Kā minēts par NooCube mājas, nootropie līdzekļi ir īpašas ķīmiskas vielas, kas, domājams, lai uzlabotu smadzeņu funkciju kaut kādā veidā, parasti ir saistīta ar atmiņu (kā mūsu smadzenes saglabā informāciju) un izziņas (kā mūsu smadzenes apstrādā informāciju).

Viens no veidiem, ka lielākā daļa nootropie līdzekļi-NooCube iekļauti pieprasītu, lai to izdarītu, ir palielinot līmeņus acetilholīna smadzenēs. Tas neiromediatoru darbojas gan simpātisks ( “cīņa vai lidojuma”) un parasimpatiskās ( “atpūsties un sagremot”), nervu sistēmas, lai regulētu motoru (piemēram, muskuļu) un atmiņas funkcijas.

Problēma ir tā, ka palielināt acetilholīna nav tik vienkārši, kā izklausās, jo nav pārtikas avoti, kas satur neiromediatoru un nav uztura bagātinātāji, kas satur acetilholīna. Ko par NooCube s sastāvdaļām, lai gan?

Vai NooCube s Sastāvdaļas Boost acetilholīna?

Lūk, ko mēs esam teica, ir ietverts NooCube:

 • Alpha-GPC
 • Huperzine
 • Cat Claw
 • Bacopa
 • auzu salmi
 • L-Theanine
 • L-tirozīns

No tiem, Huperzine var būt efektīva, lai uzlabotu dažus aspektus atmiņas demences slimniekiem un veseliem indivīdiem vidū. Tāpat Bacopa var palīdzēt uzlabot atmiņu, lai gan pētījumi tikai veikti uz diviem konkrētiem Bacopa piedevām; KeenMind un BacoMind.

Tirozīns var būt efektīva, lai uzlabotu dažus aspektus garīgās darbības, atmiņas, un modrība, lai gan lielākā daļa no līdzšinējiem pētījumiem iesaistīta testēšanu saskaņā ar īpašiem stresa apstākļos (piemēram, militārās mācības).

Ārpus šī, šķiet, ir ierobežota klīnisko pierādījumu, ka kāds no citu NooCube s sastāvdaļām sniegs ieguvumus saskaņā ar ražotāja norādēm. Pat starp sastāvdaļām, kas ir dažas klīnisko atbalstu, mēs neesam stāstīja, cik daudz NooCube satur, vai ir vai nav tas nebūtu pietiekami, lai nodrošinātu nekādas priekšrocības.

Kas par iespējamiem NooCube blakusparādības?

Vai NooCube Iemesls kādas blakusparādības?

Lai gan daži no klīniskās atbalsta NooCube s sastāvdaļām varētu būt neskaidrs (vairāk par šo nākamo), labas ziņas ir, ja Jums rodas kaut negatīvs, tas, iespējams, nebūs sliktāks par vieglu gremošanas sajukums.

Jo retāk gadījumos Huperzine var izraisīt “neskaidra redze, neskaidra runa, nemiers, ēstgribas zudums, kontrakcijas un raustīšanās muskuļu šķiedru zudumu,” un vairāk. Cat claw “, var izraisīt galvassāpes, reibonis un vemšana dažiem cilvēkiem.”

Zinātnieku aprindas nezina pietiekami daudz par l-Theanine pateikt, vai tas ir droši lietot ilgāk kā 3 nedēļas laikā. Tirozīns, tomēr, šķiet, lai būtu droši, ja to lieto devā līdz 150 mg / kg dienā uz laiku līdz 3 mēnešiem-bet atkal, mēs nezinām, cik daudz katras sastāvdaļas NooCube satur!

Kas par visu, kas klīnisku pierādījumu NooCube?

Protams, salīdzinot ar daudzām citām smadzeņu veicinošā bagātinātājiem esam izskatījuši, šeit (vairāk par to otru), NooCube ražotāja iekļauti daudzi vairāk klīniskās atsauces nekā lielākā daļa, lai atbalstītu savus prasījumus.

Tomēr pēc pārlūkojot detaļas daudzi no šiem atsauces, mēs uzzinājām dažas interesantas lietas. Šeit ir daži no vairāk ievērības cienīgs tiem, kā arī mūsu domas:

 • Šajā dokumentā raksta Dr Parris M. Kidd, galvenā zinātnes amatpersona Doktoru labāko Inc., bagātinātāju ražotājs. Mēs ne vienmēr nozīmē kaut ko, bet mēs esam iemācījušies, ka patērētāji varētu vēlēties pētījumu piemaksas uzņēmumu finansētu tieši ar graudu sāls (tas ir tikai papīrs vienalga, nav formāls pētījums).
 • Vispāratzītajiem Kā Safe (GRAS) pieteikumu patentētu sastāvdaļu nosaukts AlphaSize A-GPC, pēc uzņēmuma nosaukuma Life Sciences organizācijas iesniegto pieteikumu. Tas tikai atsauce citus iepriekšējos pētījumus, no kuriem lielākā daļa tika veikti ar pelēm.
 • 2008 pētījumu, iesaistot tikai 35 dalībnieki (ļoti mazs parauga lielums), kas dzēra Xerocomus badius sēņu tēju. Viņi Pētījumā konstatēts, ka alfa viļņi un smadzeņu aktivitāte palielinājās, lai gan tie nav izpētīt, kādas priekšrocības šī pastiprinātā darbība sniegta reālajā pasaulē.

Kāda jēga? Šīm sastāvdaļām (kā arī dažas citas tiem mēs runājām iepriekš), tikai tāpēc, ka tur varētu būt nedaudz “klīnisko” pētījumiem, tas, protams, nenozīmē, ka viņi “pierādīts”, lai darbotos kā NooCube ražotāja prasībām .

Cik Vai NooCube maksā?

NooCube ir pieejama šādos daudzumos:

 • 1 pudele (60 kapsulas): $ 43,23
 • 3 pudeles : $ 86,47
 • 6 pudeles : $ 129,70

Visi NooCube pirkumi nāk ar 60 dienu naudu atpakaļ garantiju, tostarp S & H! Tomēr, pamatojoties uz viņu noteikumiem, tas parādās tikai tad, varētu pretendēt uz neizmantoto pudelēm. Lai pieprasītu vienu, jums būs nepieciešams sazināties ar klientu apkalpošanas dienestam (646) 568-9679 vai cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

NooCube rezultāti

Rezultāti papildinājumu mainīsies lietotājs, kas ir, ko teikt uzreiz. Tomēr uzskaitīti pārskatīšanas vietnēs un NooCube mājaslapā visas atsauksmes piekrīt, ka piemaksa ir ļoti labi saņemti. Citējot vairākas šādas rekomendācijas:

“Kopš es sāku NooCube, es varu koncentrēties uz katru uzdevumu bez kļūst sajaukt starp tām.” Karen, Personal Assistant

“Tāpēc, ka NooCube ir stimulants bezmaksas, mans enerģijas līmenis palikt konsekventi visu dienu, un es vairs jūtas izsmelti vai nosusināti.” Mark, grāmatvede

Mums jāpārskata NooCube, un deva tam 98%, kas ir izcils pakāpe, ja redzat, ka tuvākā konkurente tikai sver pie 85%.

Īsi sakot, vispārēja vienprātība, ka NooCube ir efektīvs, izdevīga piemaksa par tiem, kas vēlas smadzeņu veicinātu nootropisks.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

Vai NooCube tikai spēle Town?

Kā mēs pieminēja agrāk esam izskatījuši daudz šo nootropie līdzekļi, tostarp populāro iespējas, piemēram, GeniuX, Brain Storm Elite, Neuroflexyn, un daudz ko citu.

Kaut arī nav bijušas tiešsaistes atsauksmes NooCube brīdī mūsu pētījumiem, lielākā daļa no šiem bagātinātājiem (un piedevas vispār) veidos nāk ar zemu atgriezenisko saiti no klientiem; Parasti 2 zvaigznes vai mazāk. Visbiežāk sūdzības ir tas, ka viņi nestrādā ar ultra-augstas cenas un ultra-sliktu klientu apkalpošanas šādiem neatpaliek.

Svarīga piezīme : mēs ne vienmēr sakot tu sajutīsi pats ar NooCube. Tomēr, mūsuprāt, jūs saglabāt to augšpusē jūsu prātā, pirms pasūtījuma veikšanas.

Pieņemsim veikt šo domu uz nākamo sadaļu, kā mēs wrap lietas uz augšu.

Vai NooCube vērts mēģināt?

Katra pārskata mērķis ir sniegt jums informāciju, jums ir nepieciešams, lai jūs varētu veido savu prātu. Citiem vārdiem sakot, mēs neesam šeit, lai jums pastāstīt, ko darīt, lai jebkuru produktu vai pakalpojumu.

Paturot to prātā, mēs esam ieguvuši, lai nodot to NooCube: tie uzskaitīti vairāk pētījumus, nekā lielākā daļa bagātinātāji ražotājiem, un viņi apgalvo, lai nodrošinātu patiesi nav riska pirkumu ar kompensāciju, kas ietver S & H maksas.

Tomēr klīnisku pierādījumu lielāko daļu papildināt s sastāvdaļām ir vāja, un pat tiem piedevām, kas varētu būt efektīvs, tas ir tālu no klīniski “pierādīts”, ka lielākā daļa no mums būs pieredze pats.

Kā tad, ja tas nav pietiekami, mēs nezinām, cik daudz katras sastāvdaļas NooCube satur, un tas nāk pie mums no gandrīz pilnīgi pilnīgi nezināms uzņēmums (ERGO Group Limited, kas no Dubai, AAE, gan viņu telefona numurs ir balstīta no NYC).

Pamatojoties uz visu šo, mēs domājam, ka ir daudz labāki veidi, kā palielināt savu atmiņu, nevis pērk NooCube, tai skaitā panākt labāku nakts miegu, cukura patēriņa samazināšanai, un samazinot stresu.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

91/100 : by 293 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »