NooCube nootropów Suplement Recenzje – Czy jest to Scam lub Legit?

Home » Review » Noocube » NooCube nootropów Suplement Recenzje – Czy jest to Scam lub Legit?

Last Updated on

NooCube w naturalny suplement mózgu, która obiecuje zwiększyć produkcję acetylocholiny, poprawić pamięć, zmniejszyć czas reakcji i zwiększyć funkcji poznawczych.

o NooCube

Zaprojektowane przez najlepszych neurologów The NooCube nootropowe obiecuje dostarczyć synergiczną mieszankę witamin, aminokwasów i innych składników w celu poprawy funkcji poznawczych, poprawić koncentrację, zwiększyć szybkość umysłową i pamięć, i zapewniają szybsze reakcje. Jak to się to zrobić?

Producent twierdzi, że składniki NooCube są udowodnione klinicznie Pomoc zdrowe, dobrze funkcjonujący neuroprzekaźników, które z kolei będą „Shift swój mózg na wyższy bieg”. Wszystko, co musisz zrobić, to podjąć dwie kapsułki z śniadanie każdego ranka i ty” ll rozpocząć przeżywa wyników jak najmniej 30-45 minut, które będą trwać 8-10 godzin. Bez skutków ubocznych kofeiny-or!

Czy szukasz dostać nogę na konkurencję lub po prostu wziąć swoje umiejętności na nowy poziom, wiele z nas może potencjalnie korzystać z suplementów jak NooCube. Czy jest coś do nich, albo płacisz dużo, tylko się bardzo niewiele w zamian?

Zacznijmy od przyjrzenia się temu, co nootropowe i jak oni (podobno) pracę.

Jakie są nootropów? Jak poprawiają funkcjonowanie mózgu?

Jak wspomniano na stronie internetowej NooCube, nootropowe są specyficzne substancje chemiczne, które są uważane poprawić funkcjonowanie mózgu, w jakiś sposób, zwykle związane z pamięcią (sposób informacyjnego nasze sklepy mózgu) i poznania (sposób nasz mózg przetwarza informacje).

Jednym ze sposobów, że większość nootropowe-NooCube zawartych roszczenie to zrobić to poprzez zwiększenie poziomu acetylocholiny w mózgu. Ten neuroprzekaźnik działa zarówno sympatyczny ( „walki lub ucieczki”) i przywspółczulnego ( „odpoczynku i strawić”) reguluje system nerwowy do silnika (np mięśni) oraz funkcji pamięci.

Problem polega na tym, że zwiększenie acetylocholinę nie jest tak proste jak się wydaje, ponieważ nie istnieją żadne źródła żywności, które zawierają neuroprzekaźnika i żadnych suplementów zawierających acetylocholinę. Co o składnikach NooCube, choć?

Składniki NooCube będzie za Zwiększ acetylocholiny?

Oto, co powiedziano nam jest zawarty w NooCube:

 • Alpha-GPC
 • huperzine a
 • Cat Claw
 • Bacopa
 • Owsianej słomy
 • L-teanina
 • L-tyrozyna

Spośród nich huperzine a może być skuteczne dla poprawy niektórych aspektów pamięci u pacjentów z otępieniem i osób zdrowych przyjemności. Podobnie, Bacopa może pomóc poprawić pamięć, chociaż badania przeprowadzono tylko na dwóch konkretnych suplementów Bacopa; KeenMind i BacoMind.

Tyrozyna może być skuteczne dla poprawy niektórych aspektów sprawności umysłowej, pamięci i czujności, choć większość z istniejących badań zaangażowani testów w określonych warunkach stresowych (takich jak szkolenia wojskowego).

Poza tym, nie wydaje się być ograniczone kliniczne dowody, że którykolwiek z pozostałych składników NooCube będzie wypłacać świadczenia deklarowanych przez producenta. Nawet wśród tych składników, które mają pewne wsparcie kliniczne, nie każą ile NooCube zawiera, lub czy nie byłoby to wystarczające do zapewnienia żadnych korzyści.

Co o możliwych NooCube skutków ubocznych?

Czy NooCube Przyczyna jakiekolwiek objawy niepożądane?

Chociaż niektóre wsparcia klinicznej składników NooCube za może być rozmyta (więcej na ten temat dalej), dobrą wiadomością jest to, jeśli wystąpi coś negatywnego, to prawdopodobnie nie będzie gorszy niż łagodne zaburzenia trawienia.

W rzadszych przypadkach huperzine a może spowodować „niewyraźne widzenie, niewyraźną mowę, niepokój, utrata apetytu, skurcze i skurcze włókien mięśniowych” i wiele innych. koci pazur „może powodować bóle głowy, zawroty głowy i wymioty u niektórych osób.”

Społeczność naukowa nie wie wystarczająco dużo o L-teanina, aby stwierdzić, czy jest to bezpieczne do stosowania dłuższego niż 3 tygodnie w czasie. Tyrozyna, jednak wydaje się być bezpieczne podczas stosowania w dawkach do 150 mg / kg dziennie przez okres do 3 miesięcy, ale znowu, nie wiemy, ile każdego składnika NooCube zawiera!

Co o tym wszystkim dowody kliniczne na NooCube?

Trzeba przyznać, że w porównaniu do wielu innych suplementów mózgu pobudzenia Sprawdziliśmy tutaj (więcej o tym w drugim), producent NooCube obejmowała wiele więcej niż większość odniesień kliniczne na poparcie swoich twierdzeń.

Jednakże, po przeglądanie szczegółów wiele z tych odniesień, dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy. Oto niektóre z ważniejszych z nich, jak również nasze myśli:

 • Niniejszy artykuł napisany przez dr M. Parris Kidd, Chief Scientific Officer dla lekarza najlepiej Inc., producent suplementów. My nie koniecznie sugerując niczego, ale nauczyłem się, że konsumenci mogą dokonywać badania finansowane bezpośrednio przez suplementy firm z przymrużeniem oka (to tylko papier i tak; nie formalne badania).
 • Powszechnie uznanych za bezpieczne (GRAS) wniosku o zastrzeżonej nazwie AlphaSize składnika A-GPC, przedłożony przez nazwę firmy Life Sciences Organisation. To tylko odwoływać inne wcześniejsze badania, które w większości zostały przeprowadzone na myszach.
 • W badaniu z udziałem 35 uczestników (tylko bardzo małą wielkość próby), którzy pili 2008 Podgrzybek brunatny grzybową herbatę. Są badania wykazały, że fale alfa i aktywność mózgu wzrosła, choć nie uczyć się, jakie korzyści Ta zwiększona aktywność zawartych w realnym świecie.

Jaki jest sens? Z tych składników (a także niektórych innych te rozmawialiśmy o powyżej), tylko dlatego, że może być kilka „klinicznych” studiów, to na pewno nie oznacza, że ​​są one „udowodnione” pracować jak roszczeń producenta NooCube za ,

Ile NooCube kosztuje?

NooCube jest dostępny w następujących ilościach:

 • 1 butelka (60 kapsułek): $ 43.23
 • 3 butelki : $ 86.47
 • 6 butelek : $ 129,70

Wszystkie zakupy NooCube pochodzić z pieniędzy 60-dniowa gwarancja zwrotu, w tym S & H! Jednak na podstawie tych przepisów, to tylko wydaje się być uprawnione do niewykorzystanych butelek. Aby poprosić, trzeba skontaktować się z obsługą klienta na (646) 568-9679 lub cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

NooCube Wyniki

Wyniki każdego suplementu będzie się zmieniać przez użytkownika, który ma być powiedziane z przodu. Jednak referencje wymienione na stronach przeglądarki i na głównej NooCube wszystko zgadza się, że dodatek został bardzo dobrze przyjęty. Przytoczyć kilka takich referencje:

„Odkąd zacząłem brać NooCube, mogę skupić się na każdego zadania bez uzyskiwania mylić między nimi.” Karen, osobisty asystent

„Ponieważ NooCube jest stymulant, mój poziom energii pozostanie stała przez cały dzień i nie czuję wyczerpania lub rozładowany.” Mark, Księgowa

Przeanalizowaliśmy NooCube, i dał mu 98%, który jest wybitnym grade, gdy widzisz, że tylko najbliższy konkurent odważa się na 85%.

W skrócie, ogólna zgoda, że ​​NooCube jest skuteczne, korzystne uzupełnienie dla osób zainteresowanych w mózgu pobudzenia nootropowe.

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

Czy NooCube jedyną grą w mieście?

Jak już wspomniałem wcześniej, mamy Sprawdziliśmy wiele z tych nootropów, w tym popularnych opcji, takich jak GeniuX, burzy mózgów Elite, Neuroflexyn, i wiele innych.

Choć nie było żadnych opinii o NooCube internetowych w czasie naszych badań, większość z tych rodzajów suplementów (i suplementów w ogóle) pochodzą z niskim informacji zwrotnej od klientów; zazwyczaj 2 gwiazdki lub mniej. Najczęstszym zarzutem jest to, że nie działają one z ultra-wysokiej ceny i bardzo słaba obsługa klienta następujących tuż za nim.

Ważna uwaga : Nie jesteśmy koniecznie mówiąc będziesz doświadczenie samo z NooCube. Uważamy jednak, należy przechowywać go w górnej części umysłu przed złożeniem zamówienia.

Załóżmy nosić tę myśl na następny części jak zawijać rzeczy.

Czy NooCube warto spróbować?

Celem każdego przeglądu jest Ci potrzebne informacje, dzięki czemu można uzupełnić swój umysł. Innymi słowy, nie jesteśmy tu, by powiedzieć, co zrobić dla każdego produktu lub usługi.

Mając to na uwadze, musimy oddać go do NooCube: one wymienione więcej badań niż większość producentów suplementów, a oni twierdzą, aby zapewnić prawdziwie żadnego ryzyka zakupu z refundacji, które obejmują opłaty S & H.

Jednak dowody kliniczne dla większości składników suplementu jest słaba, a nawet dla tych suplementów, które mogą być skuteczne, to daleko od klinicznie „sprawdzone”, że większość z nas doświadczy tego samego.

Jakby tego było mało, nie wiemy, ile każdego składnika NooCube zawiera, i przychodzi do nas z niemal całkowicie zupełnie nieznany firmy (ERGO Group Limited opiera się w Dubaju, ZEA, chociaż ich numer telefonu jest oparta z Nowego Jorku).

Opierając się na tym wszystkim, uważamy, istnieje wiele lepszych sposobów na zwiększenie pamięci zamiast zakupu NooCube, w tym coraz lepszy sen, zmniejszając spożycie cukru i zmniejszenie stresu.

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

87/100 : by 261 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »