Noocube Prāta Papildinājums Recenzijas – Vai tas darbojas vai Scam?

Home » Review » Noocube » Noocube Prāta Papildinājums Recenzijas – Vai tas darbojas vai Scam?

Last Updated on

Kas ir Noocube?

Noocube ir uzlabota nootropisks formula izstrādāta, lai novērstu vecuma pūšanas un uzlabot kognitīvos procesus. Bet cik daudz mēs tiešām ir nepieciešams šo produktu? Tā kā šis ir smadzeņu pastiprinātājs, kāpēc mēs augšu tas, salīdzinot ar citiem, šķietami svarīgākām precēm?

Ir daudz slimību un veselības problēmu mēs varētu jāuztraucas tad kāpēc mums būtu jāuztraucas par mūsu smadzeņu funkcionalitāti, ja vien tas nav saistīts ar jebkādu nopietnu stāvokli? Iemesls ir vienkāršs. Tā kā mēs tiek pastāvīgi pakļautas novecošanās procesu, visa mūsu ķermenis jutīsies izmaiņas notiek. Bet viens no visvairāk skartajiem orgāniem viss joprojām ir mūsu smadzenes.

Ir daudz ķīmisko un bioloģisko izmaiņām, kas notiek jūsu smadzenēs gaitā vairākus gadu desmitus, un jūsu smadzenes lēnām, bet noteikti regress. Šis ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas pamato Noocube dizainu. Šī formula ir radīta, lai cīnītos pret vecumu saistītas pazīmes un uzlabotu savu smadzeņu funkcionalitāti ilgtermiņā.

Bet ir vēl viens aspekts, kas padara Noocube efektīvs smadzeņu pastiprinātājs. Ir zināms, lai mainītu vecumu saistītu zaudējumu jūsu smadzenēs un veicināt labākus kognitīvās spējas. Vienkārši, lai jūs varētu būt ideja par Noocube efektivitāti, pieņemsim ir apskatīt, kā jūsu smadzenes būs uzvesties sākat novecošanās:

 • Daļas smadzeņu sāks sarukt

Visvairāk ietekmē tie ir uz prefrontal garozā, kas ir joma pieres daivas un hippocampus, starp citām sadaļām, kā arī. Tā kā šīs daļas ir atbildīgi par mācīšanos, atmiņu un citām sarežģītām neironu darbību, tas ir vairāk nekā skaidrs, ka tie būs visvairāk ietekmē procesi visiem.

Jums būs arvien grūtāk reizes mācīties un saglabāt jaunu informāciju, jūsu atmiņas tiks būtiski ietekmēta, un jūsu vispārējo smadzeņu funkcijas cietīs sekas. Izmantojot Noocube jums būs iespēja, lai uzlabotu šīs jomas, jo īpaši sakarā ar tās dabas un spēcīgs formula.

 • Būtiskas neironu izmaiņas

Novecošanas process ietekmēs stabilitāti visu neirotransmiteru un tas ietekmēs pretī komunikāciju starp neironiem. Visa jūsu domāšanas process kļūs grūtāk un lēnāk, tāpēc Noocube ir kļuvusi par nepieciešamību. Izmantojot Noocube jūs varat aizsargāt jūsu smadzenes pret neironu degradāciju, un jums paliks asas un koncentrējas visu laiku.

 • Izmaiņas smadzeņu asinsvados

Jūsu smadzenes ir nepieciešams daudz asiņu, lai darbotos pareizi, jo tas ir ar asinīm, ka tas saņems pastāvīgu plūsmu skābekļa un barības vielu. Kā asins apgāde tiek nogrieztas, plūsma būtisku uzturvielu tiks pārtraukta vai vismaz ievērojami samazinājusies, un tas varētu būt nopietnas sekas. Noocube neļaus, ka no kādreiz notiek, un nodrošinās pastāvīgu asins plūsmu uz visiem jūsu galvenajiem orgāniem, un it īpaši smadzenes.

 • Bezmaksas radikāļi bojājumi rodas

Brīvie radikāļi ir molekulas, kas veido ķermenī, kā jūs vecumu, un viņi ir tie, kas atbild par savā mobilajā noārdīšanās laika gaitā. Šīs ļoti reaktīvās molekulas ietekmēs katrs orgāns jūsu ķermeņa, un it īpaši jūsu smadzenes. Noocube būs mainīt zaudējumus par brīvo radikāļu un vēl aizsargā jūs no nākotnes līdzīgām problēmām.

 • Palielināts iekaisuma reakcija

Tas notiek arvien biežāk, jo jūsu imūnsistēma pilieni efektivitāte ar vecumu. Ikreiz, kad tiks parādīts traumas vai pat šķietami nenozīmīgs veselības problēma, jūsu ķermenis nekavējoties izraisīs pārspīlētu fizisko reakciju. Iekaisumi palielinās ar vecumu, un tas ir kaut kas, ko var viegli novērst, izmantojot šo papildinājumu. Palielinot savu imūnsistēmas efektivitāti, Noocube būs pārliecinieties, ka jums nav pieredzes ārkārtas situācijām.

Vairāki pētījumi ir pierādījuši, ka novecošanās process maina vispārējo garīgo darbību, un ka vecāki jums, jo grūtāk to mācību process kļūs. Vēl pirms tam, bet tas tika uzskatīts, ka šie garīgās problēmas un mācīšanās grūtības ir gan neizbēgams un neatgriezenisks.

Taču jaunākie pētījumi ir pierādījuši citādi. Izmantojot dažādus nootropie līdzekļi, zinātnieki ir atklājuši, ka vecāki smadzenes būs aktivizēt papildus porcijas smadzeņu vielas, iesaistoties mācību procesā. Tas nozīmē, ka dažādas smadzeņu daļas, nekā tiem, kas tiek izmantoti jaunākiem cilvēkiem. Acīmredzot, tas ir saistīts ar faktu, ka smadzenes mēģina kompensēt, palielinot neironu aktivitātes tiek iesaistīti mācību procesā. Tas ir atklājums, kas noveda pie attīstību Noocube formulu.

NooCube Review - Brain pielikums ar augstākās kvalitātes nootropisks sastāvdaļām?

Vēl viens svarīgs aspekts, pētnieki ir pamanījuši, bija, ka tas likās ne visiem ir smadzenes strādāja pats. Saskaroties ar novecošanās blakusparādības, dažas smadzenes izturējās daudz labāk nekā citi. Citiem vārdiem sakot, daži cilvēki kara daudz cietusī, viņu smadzeņu procesi bija arvien gausa un neefektīva, un tie arī mēdz attīstīties daudz vairāk smadzeņu slimības gar ceļu.

No otras puses, citi likās palikt pilnīgi neskarti. Viņu smadzenes veselība bija nevainojams, viņiem bija dabas noturību priekšā dažādu smadzeņu slimībām un saslimšanām, un viņi varēja veikt ierastās uzdevumus ar tādu pašu efektivitāti kā jaunieši varētu. Bet to, kas bija, kas izraisa šo acīmredzamo atšķirību? Ko tie ir, un citi ne?

Tas ir tad, kad papildu pētījumi ir veikti, un tas ir tad, kad termins “nootropisks” tika izgudrots. Nootropisks ir dabiskas vielas, nāk no augu ekstraktiem un dabiskiem avotiem, un ir pierādīts, lai ietekmēt jūsu smadzeņu spēju darboties pie parastās likmes.

No šī punkta līdz veidošana Noocube bija tikai solis. Nu, varbūt vairāk nekā tikai solis, jo tur bija diezgan maz produktu gar ceļu. Bet Noocube bija rezultāts gadu pētījumu un pastāvīgu uzlabošanu un tās intensīvi pētījuši formulas pierādīts, ka Noocube var mainīt novecošanās procesus, un to var darīt daudz vairāk, nekā to.

Šķiet, ka, neskaitot uzlabot savu dabisko smadzeņu procesus, Noocube var Jums piedāvāt aizsardzību pret dažiem no visvairāk baidījās smadzeņu slimībām. Noocube pasargās jūs pret demenci un Alcheimera slimību cita starpā, un šīs slimības ir zināms, ka vecā vīra slimības.

Tad mēs kļūst par nozīmīgu daļu, un tas izskaidro, kāpēc Noocube tiek saukta par smadzeņu pastiprinātājs. Viena no vissvarīgākajām lietām, par Noocube ir, ka tas regulē asins plūsmu uz jūsu smadzenēm un cīnās brīvo radikāļu bojājumiem, tajā pašā laikā. Kad asins plūsma tiks ierobežota, jūs atradīsiet, ka ir ļoti grūti iesaistīties ikdienas uzdevumus. Ir arī daudz asinsrites sistēmas saistītu saslimšanām, it īpaši attiecībā uz smadzenes, lai jūs varētu redzēt, cik svarīga Noocube ir.

Vai Noocube patiešām darbojas?

Ņemot apsvērumiem gadu pētījumiem, kas ir izmantoti, lai izstrādātu Noocube formulu, atbilde var būt tikai viens. Šis produkts darbojas, un tā ir pierādījusi savu efektivitāti, lai daudziem cilvēkiem visā pasaulē.

Vēl viens aspekts, kas papildina līdz vienādojums ir fakts, ka Noocube satur tikai dabiskas sastāvdaļas. Lielākā daļa no tiem ir izmantoti citās formulās gados vairāk nekā pirms uzskatīti par būtiskiem komponenti Noocube. Tas ir kaut kas skaidri atbalsta Noocube efektivitāti un uzticamību.

Ieguvumi jūs saņemat, izmantojot Noocube ikdienā.

Noocube tika izveidota, lai palīdzētu jūsu smadzenes paliek jaunāki ilgāku laika periodu, kā arī aizsargā jūs pret ienākošajiem brīvo radikāļu bojājumiem. Tā kā laiks pagājis, un vairāk pētījumi ir veikti tas ir pierādīts, ka šis produkts ir daudz vairāk priekšrocību, lai ņemtu vērā. Šeit ir daži no svarīgākajiem ieguvumiem, ka Noocube formula būs sniedzot jums ar:

 • Noocube uzlabo mācīšanos un palīdz jūsu smadzenes uzņemt vairāk informācijas daudz vieglāk un ātrāk
 • Tas uzlabos jūsu kognitīvās funkcijas un palīdzēs jums veikt savus ikdienas uzdevumus daudz efektīvāk.
 • Noocube ir zināms, lai uzlabotu savu atmiņu un cīnītos pret vecumu saistītās blakusparādības šajā sakarā.
 • Tas uzlabos jūsu koncentrēšanās un koncentrēties, un tu jutīsies atjaunota un asāks visu dienu.
 • Noocube ir paredzēts, lai uzlabotu savu pār visu garīgās spējas.
 • Tas palīdzēs jums justies daudz mierīgāks un atpūtušies.
 • Noocube cīnās pret miega traucējumi, piemēram, bezmiegs un miega apnoja
 • Šī formula ir noteikts, lai uzlabotu savu garīgo modrību, un jums būs uzlabota garīgo reakciju neatkarīgi no situācijas
 • Jums būs spēcīgs sabiedrotais cīņā depresiju un trauksmi
 • Tas veicina uzlabotu garastāvokli
 • Noocube formula ir zināms, lai aizsargātu pret vecumu saistītu smadzeņu slimībām
 • Tas sniegs jums neironu reģeneratīvo īpašības
 • Noocube ir zināms, lai atvieglotu neironos paziņojumu, uzlabojot jūsu neirotransmiteriem efektivitāti
 • Tā veicinās jaunāks, asāku un veselīgāku smadzenes.

Galvenais aspekts, kas padara Noocube šādu inovatīvu un meklēja pēc formula ir fakts, ka tas ir paredzēts, lai uzlabotu savu smadzeņu spējas un beidzās kā smadzeņu aizsargs kā plus. Tātad malā no ņemot jūsu garīgo spēju ievērojami palielinājusi, jums būs arī iespēja izmantot Noocube kā anti-novecošanās produktu un aizsardzības formula pret vecumu saistītām slimībām.

Vai Noocube scam?

Smadzenes papildu nozare, iespējams, ir viens ar visvairāk izkrāpšanas produktiem visu tiešsaistes tirgus. Iemesls tam ir tas, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku cenšas atrast veidus, ar kuriem tie uzlabos savu smadzeņu spējas. Pievienot šo faktu, ka smadzenes ir īpaši sagrāvušas novecošanās procesu, un jūs sapratīsiet pieaugumu interesi šajā tirgū.

Ja vēlas pirkt smadzeņu pastiprinātāji, jūs atradīsiet, ka ir praktiski simtiem produktu, kas tur, un daudzi no tiem ir paredzēti, lai nozagt jūsu naudu, un jums nekas pretī. Tātad, kā jūs varat pateikt, starp īstu smadzeņu paaugstināšanas papildināt un viltus vienu?

Citiem vārdiem sakot, to, kas padara Noocube patiesas un kā jūs varat pateikt, tas nav viltota? Tas būtu diezgan viegli kādam, zinot, ko meklēt, bet, ja jūs nekad nav bijusi situācijā iegādāties šos produktus, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, ko jūs pērkat. Šeit ir svarīgākie aspekti, kas palīdzēs jums atšķirt viltotas no likumīga papildinājums:

 • Pārbaudiet ražotāju

Ja ražotājs ir pasaulē zināma piemaksa sniedzējs, tad jūs zināt, jums ir kaut kas patiesi rokā. Nr ražotājs uz planētas būs izteikt savu vārdu uz viltus, jo tas dos viņam parādās kā neuzticama, un vārdi cirkulēt diezgan viegli internetā.

Ikviens atradīs nekavējoties, ka viņš ir scammer, un neviens nekad neko iegādāties no viņa. Tas nav gadījumā ar Noocube, kā Noocube ir izveidota ar pieredzējušu bagātinātāju ražotāja sauc ERGO Group Limited. Tas ir Dubai balstīta sabiedrība, kas darbojas bagātinātāju nozarē gadus.

 • Pārbaudiet sastāvdaļas

Ts viss dabiskais papildinājums ir jābūt tikai un vienīgi dabas un drošu sastāvdaļas. Daudzi produkti pašreiz tirgū ir nekas, piemēram Noocube. Viņi apgalvo, ka ir tikai dabiskas sastāvdaļas, un ka to formulas ir drošas un blakusparādības bezmaksas.

Tad jūs pārbaudīt sastāvdaļu sarakstu, un jūs atradīsiet visu veidu sastāvdaļas, kas ir kaut kas, bet dabiski. Noocube ir pilnīgi dabisks smadzenes palielināt bagātinātājs, un tā ir izgatavota no pilnīgi drošas un dabīgām sastāvdaļām.

 • Pārbaudiet klientu atsauksmes

Noocube ir tikai pozitīvas atsauksmes, un gadu gaitā tā ir pieņemts kā efektīvu fermentatīvā maisījums ar simtiem un pat tūkstošiem klientu visā pasaulē. Ja lasāt labu un pozitīvu informāciju oficiālajā mājas lapā, un tad jūs galu galā atrast ton negatīvas klientu vērtējumus, nekā produkts nekādā uzticamu un jums vajadzētu izvairīties no tā iegādes. Tas nav gadījums ar Noocube.

Kamēr jūs stick ar šiem trim metodēm, jums būs iespēja, lai izvairītos no izkrāpšanas produktus. Noocube saņem zaļo gaismu par katru vienu no trim metodēm, un tas kvalificējas kā īstu darba smadzeņu paaugstināšanai piemaksu.

Kā Noocube strādā?

Noocube ir spēcīgs nootropisks, un tas padara to daļu virkni vielu esot vispārēji sauc smadzeņu pastiprinātāji. Citiem vārdiem sakot, tas ir par maisījums barības vielu un fermentu, kas paredzēti, lai uzlabotu savu smadzeņu spējas uz ilgtermiņā. Noocube satur stimulantu, kas paātrina jūsu dopamīna ražošanu un uzlabotu neirotransmiteru. Tas nozīmē, ka Noocube aktīvi cīnās pret stresu, nemieru un pat depresiju, kas padara to par nozīmīgu aktīvu ikviena dzīvē.

Kādas ir Noocube sastāvdaļas?

Būtiska atšķirība starp kopīgiem produktu un augsti efektīvu tie atrodas savās sastāvdaļām. Lieta, kas skaidri atdala Noocube no citu līdzīgu produktu, ir fakts, ka tā ir tikai dabīgas un efektīvas sastāvdaļas. Bet katrs produkts var pieprasīt tā satur dabiskus produktus, bet kā jūs tiešām zināt, viņi strādā, kā viņi apgalvo, ka viņiem darīt?

Labākais veids, kā zināt, ka droši ir, ja minētie sastāvdaļas tiktu pārbaudītas un rūpīgi izpētītas gadu gaitā. Tas ir iespējams, vissvarīgākais aspekts par Noocube. Visas tās sastāvdaļas ir pārbaudītas dažādos studiju laika gaitā laikā, un tie ir apstiprināti kā efektīvs un uzticams. Bet pieņemsim pārbaudīt tos, lai saprastu, kā viņi strādā:

 • Alpha GPC

Alfa GPC ir nervu, un tā pamatā ir ķīmiska viela, jūsu smadzenes izmanto, lai uzlabotu komunikāciju starp neironiem. Ir pierādīts, lai uzlabotu atmiņu, koncentrēšanās un pārējo kognitīvo procesu, un tas tiek uzskatīts par potenciālu kandidātu cīņai pret Alcheimera slimību. Pētījumā, kas celta šo aspektu publiskajā viedokli notika 2013. gadā.

180 dienu izmēģinājuma parādīja kognitīvās uzlabojumus pacientiem, kas cieš no Alcheimera. Vēl viens pētījums parādīja, ka šī sastāvdaļa var izmantot arī, lai palīdzētu cilvēkiem ar demenci, lai jūs varētu droši redzēt, cik svarīga šī viela pieder par Noocube formula.

 • Huperzine

Huperzine ir ķīniešu augu ekstraktu palīdzot Jūsu organismam efektīvāk sadalīt acetilholīna. Tas ir nervu zināms, lai uzlabotu atmiņu un garīgās spējas, un tas ir vēl viens Noocube sastāvdaļa, ka tas tiek uzskatīts liela loma amortizējoša Alcheimera simptomus.

Viens no pētījumiem notika 1999. gadā parādīja, ka šis Noocube sastāvdaļa uzlabo mācīšanās spējas un atmiņu, kas gan jauniem, gan veciem cilvēkiem. Tieši tādu pašu efektu atnāca Alcheimera slimniekiem, kas liecina, ka šis Noocube sastāvdaļa var būt noderīga, lai apkarotu kādu no simptomiem.

 • Kaķa raust

Kaķa nags tas ir dabisks Uncaria tomentosa ekstraktu un starp svarīgākajām priekšrocībām ir tā, ka tas aizsargā jūsu neironu tīklu pret brīvajiem radikāļiem šūnu bojājumiem. Tā ir arī viena no nedaudzajām Noocube sastāvdaļām, kas ir zināms, lai piedāvātu audu atjaunošanās procesus, kas nozīmē, ka Noocube aktīvi cīnās pret novecošanās pazīmēm.

Pētījums varēja pierādīt, ka šis ekstrakts faktiski iznīcina brīvos radikāļus un vēl vairāk aizsargāt savas nervu šūnas pret audu bojājumiem, kas var rasties. Šis efekts ir viens padarot to par nopietnu sāncensis, lai novērstu nopietnus smadzeņu nosacījumus, piemēram, Parkinsona.

 • Bacopa

Indijas augu ekstraktu izmanto kā reģeneratīvā vielu. Papildus aizsargā jūsu smadzenes no vecuma saistītu šūnu bojājumiem, tas palīdzēs arī nervu izaugsmē gar ceļu. Noocube sastāvdaļa patiesi spēcīgs un efektīvs.

Tas bija 2005. gadā, ka Austrālijas Pētījumā pierādīts Bacopa būt efektīvi, lai uzlabotu atmiņu un atmiņas saglabāšanu ilgākā laika periodā. Cits pētījums sekoja 2008. gadā, un tas viens pierādījuši, ka šī Noocube sastāvdaļa var uzlabot izziņas procesus vecākiem pacientiem.

 • auzu salmi

Šis Noocube komponents ir pazīstams arī kā Avena Sativa, un tās galvenais uzdevums ir palielināt alfa-2 viļņus jūsu smadzenēs. Bez tam, tas ir zināms, lai uzlabotu modrību un kontrolētu iekaisumu. Jaunākais pētījums analizē auzu salmu sastāvdaļa notika 2015. gadā, un tas galīgi pierādīja, ka tas arī palielina asins plūsmu uz smadzenēm. Tas nozīmē augstāku un efektīvāku smadzeņu procesus un tikai viena deva bija pietiekami, lai palielinātu atmiņas, uzmanības un koncentrēšanās spējas.

 • L-Theanine un L-tirozīns

L-Theanine un L-Tyrosin ir divas aminoskābes, kas spēlē nozīmīgu lomu Noocube formula. Tos izmanto ķermeņa mazināja stresu un novērst depresiju un trauksmi. 2011 Pētījums parādīja ievērojamu uzlabojumu kognitīvo procesu, kad vecāki cilvēki ņēma to, tāpēc tas ir vairāk nekā skaidrs, ka tas ir būtisks papildinājums Noocube formula.

Kā jūs varat redzēt, ir pētījumi, kuri atbalsta Noocube ieguvumus, un tas nozīmē, ka Noocube ir droša un efektīva. Tā ir pārbaudīta visu gadu, un tas `visas dabiskās sastāvdaļas, ir pierādīts, ka būtu jēgpilna ietekme uz savu veselību.

Kā man vajadzētu izmantot?

Oficiālie ieteikumi būtu, ka jūs veikt 2 Noocube kapsulas ar katru brokastīm. Tas padara to divas dienā. Kā jūsu ķermeņa iepazīsies ar Noocube, jūs pat varat palielināt to devu līdz 4 kapsulas dienā, bet jums tiek ieteikts nekad šķērsot šo robežu. Lai iegūtu lielāko labumu un palikt droši tajā pašā laikā, jums vajadzētu patērēt tikai ne vairāk kā 4 Noocube kapsulas katru dienu.

Vai Noocube ir kādas blakusparādības?

Tāpat kā mēs jau parādīja jums, visi Noocube sastāvdaļas ir klīniski pārbaudīti un viņi ir parādījuši, ka pilnīgi blakusparādība bezmaksas. Noocube dabīga formula ir gan efektīva un droša ikvienam izmantot.

Cik Vai NooCube maksā?

NooCube ir pieejama šādos daudzumos:

 • 1 pudele (60 kapsulas): $ 43,23
 • 3 pudeles : $ 86,47
 • 6 pudeles : $ 129,70

Visi NooCube pirkumi nāk ar 60 dienu naudu atpakaļ garantiju, tostarp S & H! Tomēr, pamatojoties uz viņu noteikumiem, tas parādās tikai tad, varētu pretendēt uz neizmantoto pudelēm. Lai pieprasītu vienu, jums būs nepieciešams sazināties ar klientu apkalpošanas dienestam (646) 568-9679 vai cs@noocube.com.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Vai es ieteiktu to?

Mēs esam rūpīgi analizēti Noocube un tās spēcīgs un strādāt efektīva formula ir vairāk nekā pievilcīgi. Ja jūs stick ar oficiālo specifikāciju, jums vajadzētu būt nekādu problēmu, izmantojot Noocube regulāri.

Mēs visi zinām, cik svarīgi mūsu smadzenes veselība ir, un mēs zinām, cik bīstama situācija varētu kļūt, kad novecošanās process sāk apmesties. Produkts pasargās jūsu smadzenes pret ienākošo smadzeņu slimībām, kas uzlabos jūsu kognitīvās spējas un sniegs jums ar būtiski optimālu asins plūsma, kas barības vielām un skābekli jūsu smadzeņu jautājumu. Mēs pilnīgi iesakām Noocube praktiski ikvienam.

Bet ir vēl viens aspekts, kas pierāda, cik efektīvi šis papildinājums patiešām ir. Atšķirībā no citiem līdzīgiem produktiem, šāda veida, kas būs pirmais nodrošinātu to sekas pēc vairākām nedēļām izmantošanu, Noocube ietekme būs redzami pēc 3 līdz 4 stundas pēc patērē to. Tas izklausās ļoti labi, un tas ir svarīgākais aspekts par to.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

60/100 : by 180 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »