Noocube Prāta tabletes: Vai tie scam vai tiešām efektīva?

Home » Review » Noocube » Noocube Prāta tabletes: Vai tie scam vai tiešām efektīva?

Last Updated on

NooCube ir nootropisks uztura bagātinātājs, kas apgalvo, lai uzlabotu kognitīvās funkcijas, izmantojot visas dabiskas sastāvdaļas . Tas ir vajadzētu būt ļoti efektīvs, jo iekļauti tajā vielas ir zinātniski pierādīts kā izdevīga smadzenēs. Bet tas arī ir ļoti droša. Jo, kamēr tas ir nootropisks,  NooCube papildinājums nesatur populārāko stimulants, kofeīnu . Tas padara to nespēj radīt visbiežāk blakusparādības, kas saistītas ar nootropie līdzekļi, tostarp nervozitāte un bezmiegs. Bet vai tas tiešām dzīvot līdz šīm prasībām? Galu galā, nootropie līdzekļi, kas ir gan spēcīgs un pilnīgi nespēj radīt blakusparādības ir ļoti reti.

Kas ir NooCube?

NooCube papildinājums ir pieejams kapsulu veidā un tiek ražoti un pārdoti ERGO Group Limited, uzņēmuma, kas atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. Atšķirībā no citiem ražotājiem, ERGO nav specializējas veselības bagātinātājiem, bet ir iesaistīts vairākos uzņēmējdarbības veidiem. Ir grūti pateikt, cik daudz pieredzes šis uzņēmums ir šajā jomā, jo tas nav šķist tas piedāvā arī citus veselības produktiem.

Un lielākā daļa piedevas, kas ir pieejami tikai caur internetu, tas būtu uzskatāms par sarkanais karogs. Taču šis uzņēmums, šķiet, ir pilnīgi likumīgi, un, visticamāk, ir tikai tagad ir sākusi savu darbību uzņēmējdarbības veselības bagātinātājiem. NooCube ir iespējams tās pirmizrādi, bet spriežot pēc mājas, daudz darba ir ievietojis savā attīstībā un veicināšanā.

Šķiet, ka, lai gan NooCube ir tikai atbrīvota sākumā šajā gadā, tas jau sāka iegūt popularitāti. Mums nav veikt pozitīvas atsauksmes publicēta mājas lapā vērā, jo mums nav nekādu pierādījumu tam, ka viņi ir reāls. Bet produkts saņem uzmanību sociālo mediju.

Kura ir diezgan iespaidīgs, ņemot vērā, ka šis produkts varētu būt tikai kļūst pieejami pirms pāris nedēļām. Tomēr, mums vēl nav neviena klientu atsauksmes. Tas nozīmē, ka mēs varam izdarīt tikai secinājumus, rūpīgi analizējot informāciju uzņēmums nav pieejami.

Un oficiālā mājas lapa patiešām piedāvā daudz informācijas. Patiesībā, NooCube ir viens no labākajiem prezentāciju mēs kādreiz redzējuši. Tas apgalvoja, ka produkts var uzlabot uzmanību, atmiņu, garīgo enerģiju, un visus citus izziņas procesus. Kas ir tieši tas, ko tā solīja visiem citiem smadzeņu pastiprinātāji pieejamas tirgū. Bet Noocube mājas faktiski piedāvā pierādījumus šiem apgalvojumiem. Apmeklētāji var lasīt dokumentus par zinātniskus pētījumus par lielāko sastāvdaļām. Un visi no tiem rāda ļoti pozitīvus rezultātus.

Šķiet, ka uzņēmums patiešām izvēlējusies daudzsološākos dabas vielas, tāpēc NooCube ir liels punktu savā labā jau no paša sākuma. Protams, ne visi pētījumi tiek uzskatīti par noteiktu pierādījumu, ko zinātnes aprindām. Bet viņi sola tomēr, un nākotnes lietotājiem ir labs iemesls sagaidīt labus rezultātus. Tomēr, tas nenozīmē, ka tas var radīt tādas pašas sekas visās lietotājiem.

Vai Noocube Really Work?

Spriežot pēc vien sastāvdaļu, tai vajadzētu strādāt tikpat labi kā jebkura cita kvalitāte smadzeņu pastiprinātājs. Kas nozīmē, ka tas radīs lieliskus rezultātus attiecībā uz dažiem lietotājiem, bet citi nevar atrast apmierinošu. Un tas ir, kā vairums labi izgatavotas bagātinātāji darbu. Šīs sastāvdaļas, bet efektīvs, ir pārāk vāja, lai ietekmētu visu lietotāju tādā pašā veidā. Tas ir tāpēc, ka šīs vielas nav narkotikas, vai netiek uzskatīts par tādu vairumā pasaules reģionos.

Papildinājumi neprasa apstiprinājumu no FDA, un to var izmantot, brīvi, vienkārši tāpēc, ka viņi nav spējīgi radīt bīstamas blakusparādības. Bet viņi nevar radīt ļoti spēcīgu pozitīvu ietekmi, vai nu. Protams, daži drošu vielu kombinācijas izdodas radīt pārsteidzošu izmaiņas lielāko daļu lietotāju, bet ļoti maz bagātinātāji strādāt šādā veidā. NooCube šķiet, ir viens no tiem, bet mums nav pietiekami daudz atsauksmes no klientiem, cerības būtu saprātīgi.

Un tas ir arī norādīts oficiālajā tīmekļa vietnē. Uzņēmums ļauj apmeklētājiem zina, ka, izmantojot piemaksu vien nepietiek, lai būtiski palielinātu savu enerģijas līmeni. Lietotāji NooCube tiek ieteikts arī uzlabot savu diētu, iegūt veselīgu daudzumu miega katru nakti un izmantot. Un mēs novērtējam, ka nav absurdās prasības tiek veikti par NooCube vai smadzeņu pastiprinātāji kopumā. Šķiet, ka uzņēmums cenšas palīdzēt pieredzes papildināšanai lietotājiem saprast, kā viņi vajadzēja strādāt, nevis maldināt tos. Tas ir ļoti reti, ņemot vērā, ka daudzi papildināt ražotāji cenšas sasniegt nepieredzējušu klientus tikai tāpēc, ka viņi nevarēs redzēt, ka viņu produkti nav vērts naudu.

Arī mājas piemin kā tieši būtu izmantots. Jaunas lietotājiem ir ieteicams sākt 2 kapsulas dienā, ēduši agri no rīta kopā ar brokastīm. Devu vēlāk var palielināt, ja nepieciešams, bet tas nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 4 kapsulas dienā. Tas nav minēts, kas notiek šajā gadījumā, bet mēs iesakām lietotājiem neveiks nekādus riskus. Iekļautie NooCube vielas ir nekaitīgas nelielā daudzumā, bet ir potenciāls kļūt bīstams, jo īpaši attiecībā uz lietotājiem, kuri nav izmantoti, lai nootropie līdzekļi.

Tāpat uzņēmums iesaka lietotājiem nav jaukt kapsulas ar citu stimulantu, vismaz ne sākumā. Pirmie sekas NooCube būtu pamanījuši pēc 30-45 minūtēm uzņemt kapsulu, lai tā būtu jāstrādā pietiekami ātri. Dažas citas piedevas strādāt ātrāk, bet, no otras puses, tad sekas NooCube vajadzētu ilgt 8-10 stundas.

Ja prasība ir taisnība, tas nozīmē, ka šis produkts ir viens no spēcīgākajiem pieejami tirgū. Vairums bagātinātāji tikai palielinās enerģijas līmeni no lietotāja par 5 stundām visvairāk. To iedarbība ir apmēram tikpat ilgi, ilgstošu, kā tos kafijas, bet acīmredzot, NooCube ir atšķirīgs. Bet līdz lietotāji sāk sniegt savu viedokli, mēs nevaram zināt.

Tomēr, kamēr mēs vēl nav pozitīvas atsauksmes, mums arī nav sūdzību par šo produktu. Un mēs zinām, ka tas ir iegūt popularitāti, tāpēc vismaz cilvēku skaits būtu gatavi parādīt savu neapmierinātību, ja tur bija kaut kas nav kārtībā ar to. Varam pieņemt, ka, kā tas ir apgalvots, NooCube nespēj radīt nopietnas blakusparādības.

Kādi ir sastāvdaļas Noocube?

Oficiālā mājas lapa piedāvā gandrīz visu informāciju, kas mums ir nepieciešams, par šo papildinājumu, ietverot sīku pārskatu visas tās sastāvdaļas. NooCube satur alfa GPC, kaķa nags, auzu salmus, Huperzine, Bacopa monnieri, L-theanine un L-tirozīna. Diemžēl mājas nerada pilnīgu produkta etiķete, tāpēc mēs nezinām, kādas piedevas satur. Viņi, visticamāk, droši, bet tie būtu palīdzējuši mums noteikt citas svarīgas detaļas. Piemēram, tāpēc, ka mēs nezinām, ko Kapsulas apvalks ir izgatavots no, mēs nezinām, vai NooCube ir veģetārietis. Visas sastāvdaļas ir, bet Kapsulas apvalks parasti tiek izgatavoti no želatīna, kas ir kāds no dzīvnieku izcelsmes produktu. Varam pieņemt, ka tas ir arī gadījumā NooCube, jo tas nekad nav minēts, ka tas der visiem uzturu. Bet mēs nezinām pārliecināts, tāpat būs jaunie klienti pirms tie izlasiet etiķeti uz faktisko produktu.

Tomēr mēs zinām, ka NooCube nesatur ĢMO vai glutēna, kas ir noteikti noderīga daudziem klientiem. Tas ir arī minēts, ka piemaksa tiek ražots FDA apstiprināti iespējas , bet tas šķiet dīvaini, jo tas nav skaidrs, kur tieši ir produkts ražots. Uzņēmums atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos, un mēs varētu pieņemt, ka NooCube tiek ražots šajā jomā. Tomēr, ņemot vērā, ka iekārtas, kas tas ir, kas ražoti, ir apstiprinājusi FDA, tiem jāatrodas ASV. Tas ir ļoti mulsinoši, un, cerams, etiķete uz produktu padara tās izcelsmi skaidrs. Bet sastāvdaļas ir vissvarīgākā, un nākamo, mums būs apskatīt katru no tiem.

  • Alpha GPC (alfa Glycerylphosphorylcholine) ir dabiska viela iekļauta daudzos smadzeņu pastiprinātāji, jo tas ir uzskats, ka tas var uzlabot atmiņu un mācīšanos. Tas darbojas, palielinot līmeni acetilholīna, kas ir neiromediatoru. Neirotransmiteri ir ķīmiskas vielas, kas veicina saziņu starp smadzeņu šūnām, un katrai no tām ir atšķirīgas īpašības. Acetilholīns, jo īpaši, ir iesaistīts izziņas procesu. Un NooCube vietne piedāvā 2 pētījumi, kas parāda, Alpha GPC, kā var uzlabot kognitīvās funkcijas gan veseliem indivīdiem un cilvēkiem, kas cieš no demences. Taču šie secinājumi netiek uzskatīta par galīgu pierādījumu. Faktiski, Alpha GPC netiek atzīta par efektīvu ārstēšanu slimībām, kas izraisa kognitīvu traucējumu. Still, tas ir tikai gadījums ASV, jo citās jomās visā pasaulē (ieskaitot Eiropu), šī viela tiek izmantota, lai ārstētu Alcheimera slimību. Protams, Alpha GPC tiešām palīdz, un tas ir labs papildinājums jebkuram papildinājumu.
  • Tālāk, mums ir Huperzine , vielu, kas tiek iegūts no Ķīnas kluba sūnām. Neskatoties uz to 100% dabīgs, tas ir attīrīts līdz tādai pakāpei, ka tā ir īpašības mākslīgā narkotiku. Patiesībā, daudzi uzskata, ka tas ir narkotiku. Ne tikai tas ir ļoti tīrs, bet tā ir ļoti liela ietekme. Huperzine ir atzīta par efektīvu ārstēšanu Alcheimera slimība, tāpēc, protams, tas ir ļoti populārs sastāvdaļa smadzeņu veicinātāji. NooCube vietnē tiek pieminēti divi pētījumi, kas apliecina, ka tas ir efektīvs, un šķiet, ka tā kā rīcība ir līdzīga alfa GPC. Huperzine palielina līmeni acetilholīna, uzlabojot visas kognitīvās funkcijas.
  • Bet to pašu nevar teikt par kaķa nags (Uncaria tomentosa). Šis augs tiek izmantots, lai ārstētu daudzas dažādas slimības, jo tas satur vielas, kas spēj stimulēt imūnsistēmu, aizsargā šūnas no bojājumiem un pat nogalināt vīrusus un baktērijas. Šķiet, ka kaķa nags var izmantot visu ķermeni, ieskaitot smadzeņu šūnas. Bet tur nav pierādījumu, ka tas faktiski var uzlabot kognitīvās funkcijas. Tā var aizsargāt neironiem no bojājumiem, un tas ir ļoti noderīgi, bet tas nav stimulējošs. Ne ka NooCube mājas reklamē to kā tādu. Tas rada pētījumu, kas parāda spēkstacijas aizsardzības īpašības, bet ne veikt citas prasības. Tomēr, antioksidanti ir lielisks papildinājums jebkuram smadzeņu bagātinātāju, tāpēc kaķa nags ir sava vieta.
  • Tad mums ir Bacopa monnieri , cita sastāvdaļa, kas ir ļoti izplatīta nootropie līdzekļi. Šis augs tiek izmantots ārstēšanai vairāku saslimšanām, taču visbiežāk par tiem, kas bojāt domāšanas prasmes. Vairāki pētījumi (daži no tiem pieejami NooCube mājas lapā), parādīsim, kā var uzlabot kognitīvās funkcijas, un šķiet, ka tas darbojas, palielinot līmeni neirotransmiteru. Tas ir arī uzskats, ka tas var aizsargāt neironiem no bojājumiem, tāpēc tāpat kā visas sastāvdaļas tik tālu, Bacopa ir laba izvēle NooCube.
  • Auzu salmi (Avena sativa), no otras puses, varētu nebūt tik noderīga. NooCube vietne piedāvā 2 pētījumus, kas parāda to, kā var uzlabot kognitīvās funkcijas, taču viņi nav ņēmusi vērā medicīnas pasaulē. Auzu salmi ir daudzas lieliskas īpašības, un tas ir spējīgs samazināt holesterīna un cukura līmeni asinīs, bet tas nav šķist tas var darīt daudz smadzeņu. To lieto, lai ārstētu daudzas veselības nosacījumiem, bet reti kā smadzeņu pastiprinātājs. Protams, tas varētu būt noderīgi galu galā, un pētījumi do izskatās daudzsološi. Bet mums ir nepieciešams vairāk pierādījumu, pirms apsver tā patiešām izdevīgi smadzenēs.
  • Bet L-theanine varētu sniegt dažas priekšrocības, pat tad, ja tas ir īpašības vēl nav atzītas. Šī viela ir aminoskābe atrodama zaļā un melnā tēja, un tas ir struktūra, kas ir ļoti līdzīgs glutamāts. Glutamāta ir arī aminoskābes, un visi savienojumi ar šāda veida ir celtniecības bloki proteīnu, kas veido muskuļu. Taču katrai no tām ir arī papildus funkcijas. Glutamāts darbojas kā neirotransmitera, un kopš theanine ir līdzīga struktūra, tas ir uzskats, ka to var izmantot ķermeņa tādā pašā veidā. Un glutamāta ir visbiežāk neirotransmitera, tāpēc tas ir svarīgi, lai veselīgu smadzeņu funkcijas. Tas vēl nav pierādīts, ka theanine ir līdzīga iedarbība, bet tas izskatās ļoti daudzsološi. Zaļā tēja ir zināms, ka gan rosinoša un relaksējoša, un theanine var būt daļēji atbildīga par efektu.
  • Visbeidzot, mums ir L-tirozīns , un tas arī ir aminoskābes. Atšķirībā Theanine tas nevar darboties kā neirotransmitera, bet tas ir iesaistīti ražošanā dopamīna un noradrenalīna. Šīs vielas ir neirotransmiteru, kas ir būtiski, lai fokusu un modrība, jo īpaši stresa situācijās. Tirozīns būtu ļoti izdevīga tiem, kuri strādā vai mācās stresa, bet arī tiem, kuri cieš no trauksme un saistīto garīgās apstākļiem. Nav pierādījumu par tirozīnu ietekmes uz smadzeņu vēl, bet, ņemot vērā to, kā tā darbojas, tas, visticamāk, ir ļoti noderīga.

Vai NooCube Safe?

NooCube ir ļoti droša, lietojot ieteiktās devas. Lietotājiem nekad nedrīkst pārsniegt 4 kapsulas dienā, jo daži no sastāvdaļām, var izraisīt nevēlamas sekas, ja ļaunprātīgi. Faktiski, lietotāji, kuri ir jutīgi varētu piedzīvot nepatīkamus simptomus vienalga, kas ir iemesls, kāpēc tas ir labāk neizmantot šo produktu bez ārsta apstiprinājums. Tas nav teikt, ka NooCube ir vēl bīstamāka nekā citas piedevas, jo tas pats brīdinājums attiecas uz visiem no tiem. Šie produkti ir droši, bet lielākā daļa no vielām, kas iekļautas tiem ir īpašas riski, it īpaši, ja tie ir efektīvi.

Sastāvdaļas NooCube var izraisīt gremošanas problēmas, bezmiegs, un augstu asinsspiedienu. Patiesībā, viņi var pat radīt sekas, kas ir tieši pretējs tam, kas tiek sagaidīts no produkta. Tie ir nogurums, apjukums, redzes un citus līdzīgus jautājumus. Tomēr, lai gan ir iespējams, šīs sekas, viņi nav ļoti ticama. It īpaši attiecībā uz šo produktu. Neviens nav sūdzējies vēl, tāpēc mēs varam pieņemt, ka lietotājiem, kuri ietekmē sastāvdaļu, ir ļoti reti.

Bet tajā pašā laikā, šie potenciālie blakusparādības ir ļoti bīstami cilvēkiem, kuri nav labā veselības stāvoklī. Turklāt daži no sastāvdaļām mijiedarbojas ar medikamentiem. Tie, kuri ir jaunāki ārstēšanas jebkāda veida veselības stāvokli nedrīkst izmantot NooCube bez savu ārstu apstiprinājumu. Būtu labāk, ja visi lietotāji saņems profesionālas konsultācijas par piemaksu, bet tas obligāta tiem, kuru veselība ir mazāk nekā ideāls. Tāpat, kā mēs esam minēts iepriekš, NooCube nedrīkst jaukt ar citiem stimulantiem. Ķermeņa nepieciešams laiks, lai pielāgotos vielām, kas iekļautas to, tāpēc lietotājiem nevajadzētu sākt eksperimentēt uzreiz. Tas varētu būt grūti, ņemot vērā, ka kapsulas ir paredzēts apēšanai rīta, tikai tad, kad lielākā daļa cilvēku ir kafija. Bet tas ir labāk, lai nav nekādu risku.

Un, protams, NooCube nedrīkst bērniem izmanto līdz 18 gadiem un grūtniecēm. Lielākā daļa no sastāvdaļām, kas iekļautas NooCube nav testēts uz šīm grupām potenciālo lietotāju, tāpēc mēs nezinām, vai viņi ir pietiekami droša.

Kādi ir ieguvumi NooCube?

NooCube satur maisījums daži no visefektīvākajiem dabas nootropie līdzekļi ir pieejami. Visi no tiem ir labi zināmi, un lielākā daļa ir pierādīta kā efektīva, lai produkts, visticamāk, būs pozitīva ietekme pār vairumam lietotāju. Tas tiešām būtu iespēja uzlabot kognitīvās funkcijas, no mācīšanās spējas un atmiņu, lai modrību un uzmanību. Būtu arī uzlabo garastāvokli, atbrīvojot nemieru, un tas, visticamāk, tik ātri darbojas, kā tas ir pieprasīts. Ir grūti pateikt, ja lietotājiem būs pieredze tās priekšrocības 10 stundas, kā tas ir apgalvots.

Bet par plus pusē, daži no sastāvdaļām NooCube būt ilglaicīgas sekas. Vairāki sastāvdaļu aizsargāt šūnas no bojājumiem, kas nozīmē, ka neironi darbosies optimālā stāvoklī ilgāk. Šis produkts ir jāspēj piedāvāt vismaz zināmu aizsardzību pret deģeneratīvām slimībām. Tāpat, tā nesatur kofeīnu, tāpēc tas ir droši izmantot tie, kas ir tendētas uz piedzīvo tās blakusparādības.

Kāpēc izvēlēties NooCube?

Tā kā šis papildinājums ir pierādīts sastāvdaļas un kofeīnu, tas ir laba izvēle gan jaunu, gan pieredzējušiem smadzeņu papildināt lietotājiem. Būtu jāveic arī vairumam cilvēku, un tajā pašā laikā tas nav iespējams radīt blakusparādības. Tas ir tāpēc, ka kofeīns ir visizplatītākais iemesls nevēlamu reakciju pieredzējušiem lietotāju nootropie līdzekļi. Tas ir iekļauts bagātinātāju koncentrētā veidā, un bieži vien reizes pat kafijas pupiņu sūdzēties par blakusparādībām.

Bet NooCube pat var izmantot tie, kas nedzer kafiju vispār, tāpēc tā ir droša izvēle iesācējiem. Un, protams, tā ir laba izvēle cilvēkiem, kas ir mēģinājuši vairāki papildināt bez rezultātiem. Katrs cilvēks reaģē uz sastāvdaļām šajos produktos citā veidā, lai katrs papildinājums entuziasts jābūt gataviem eksperimentēt brīdi. Meklējot pareizo produktu, nav viegli, un NooCube ir noteikti vērts mēģināt.

Arī šis produkts nāk ar 60 dienu naudu atpakaļ garantiju. Un pudeles var nosūtīt atpakaļ, atvērt vai pat pilnīgi tukšs. Bet lai pretendētu uz kompensāciju, tad klientam ir pārliecināties, ka pakete sasniedz sabiedrību, bet joprojām sedz garantiju. Parasti tas nozīmē, ka klients ir spiests sūtīt paketi ar vismaz 1 nedēļu pirms garantijas termiņa beigām, samazinot garumu izmēģinājuma periodu. Taču, kā tas izrādās, tas nav problēma ar NoCube jo politika ietver papildu nedēļu, atcelt piegādi. Tas ir minēts tikai vienu reizi, Noteikumos sadaļās mājas lapā, bet garantija ir faktiski 67 dienas, nevis 60. Tas ir patīkams pārsteigums, ņemot vērā, ka daudziem bagātinātāji termini sadaļu slēpj politiku, kas samazina tiesības klientiem.

Kur es varu nopirkt NooCube?

Nopirkt NooCube smadzeņu piemaksa izmantojot savā oficiālajā tīmekļa vietnē, par cenu 43,23 $ par pudeli, kurā ir 60 kapsulas vai viena mēneša piegādi. Lielāki iepakojumi ir pieejami un ar ievērojamām atlaidēm arī. Pakete, kas satur 3 pudeles NooCube ir pieejams 86,47 $, bet pakete, kas satur 6 pudeles var pasūtīt par 129,70 $. Uzņēmums piedāvā pasaules kuģniecības pilnīgi bez maksas, un piegādes nevajadzētu lietot ilgāk par nedēļu.

Grunts līnija

NooCube satur sastāvdaļas, kas ir zinātniski pierādīta kā efektīvu smadzeņu veicinātāji, un tas nav iespējams izraisīt blakusparādības. Tā ir droša izvēle jebkurai personai, kas ir ieinteresēta nootropie līdzekļi, neatkarīgi no tā, vai viņi meklē savu pirmo smadzeņu papildināt, vai ja viņi ir eksperimentējot uz ilgu laiku.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

77/100 : by 141 users
FLASH SALE 20% OFF »