NooCube Review – Brain pielikums ar augstākās kvalitātes nootropisks sastāvdaļām?

Home » Review » Noocube » NooCube Review – Brain pielikums ar augstākās kvalitātes nootropisks sastāvdaļām?

Last Updated on

NooCube Review - Brain pielikums ar augstākās kvalitātes nootropisks sastāvdaļām?

NooCube sevi raksturo kā “sinerģisks maisījums nootropie līdzekļi”, kas uzlabo jūsu garīgo ātrumu, fokusu un atmiņas. Uzziniet, ja tas darbojas šodien mūsu NooCube pārskatīšanu.

Kas ir NooCube?

NooCube ir uztura bagātinātājs, kas sola, lai uzlabotu savu izziņas un fokusu. Ņemot divas kapsulas no papildināt katru dienu, jūs varat šķietami baudīt īstermiņa un ilgtermiņa kognitīvās priekšrocības.

Daži no šiem pabalstiem ir:

  • Uzlabots vairākuzdevumu
  • Palielināts Garīgā enerģija
  • Uzlabots atmiņa
  • Kombinēti Brain Function

Sastāvdaļas apgalvo realizēta tikai 30 minūtēs, kapsulu ietvaros.

Citi solījumi NooCube ietver kofeīnu, ne glutēnu, un nav ģenētiski modificētas sastāvdaļas. Tātad, kā tieši tas šo nootropisks darbu? Noskaidrosim.

Kā Vai NooCube darbojas?

NooCube s formula sastāv no septiņām aktīvo sastāvdaļu. Šīs sastāvdaļas ietver visas no šīm darbībām:

Alpha GPC : Saīsināts Alpha GPC, Alpha Glycerylphosphorylcholine ir pierādīts, lai palielinātu līmeni acetilholīna smadzenēs. Acetilholīns ir neirotransmitera, kas galvenokārt ir atbildīgs par veidojot jaunas atmiņas. Ar vienu publicēts 2013. gadā pētījumā , Alcheimera slimības pacientiem, kas saņēma Alpha GP3 trīs reizes dienā 180 dienas pastāvīgi uzlaboja savu kognitīvo funkciju pārbaužu rezultāti, salīdzinot ar tiem, kas neņēma Alpha GPC. Citi pētījumi ir pastiprināta šīs priekšrocības ikvienam no studentu gados vecākiem pacientiem ar demenci.

Huperzine : Vēl viens populārs nootropisks sastāvdaļa, Huperzine ekstrahē no veida ķīniešu sūnu. Tas novērš sadalījumu acetilholīna, atlasot ko sauc acetilholīnesterāzi. Acetilholīnesterāzi ir acetilholīns inhibitors, kas nozīmē, ka būtībā nogalina acetilholīna neirotransmiteru jūsu smadzenēs. Ar šo darbību kavējot NooCube apgalvo, lai uzlabotu kognitīvās funkcijas un uzlabo atmiņu. Šie efekti tika novēroti vienā 1999 pētījumā par grupas dalībniekiem, kuriem bija veikta ķīniešu valodas testus, vadošie pētnieki secināt, ka Huperzine izraisīja lielāku atmiņu un mācīšanās rezultātiem pusaudžu skolēnu vidū.

Kaķa raust : Kaķa nags nāk no vīnogulāju atrast Amazones lietus mežu. Tā ir bagāta ar antioksidantiem un var palīdzēt remonts organisma vides stresu. Viens pētījums parādīja Kaķa raust iznīcināja dažādu veidu brīvo radikāļu ķermenī, un tas ir pētīts, kā iespējamo attieksmi pret Parkinsona slimību.

Bacopa Monnieri : Tāpat kā daudzi nootropie līdzekļi, NooCube satur Bacopa monnieri, kas ir sena indiešu (ajūrvēdas) ārstniecības augs, kas var būt aizsargājoša iedarbība uz neironiem, kas savu ķermeni. Vienā 2005 Austrālijas pētījumā , dalībnieki, kuri bija par 300 mg dienā ekstraktu Bacopa monnieri uzrādīja būtisku uzlabošanos atmiņas testu pēc 12 nedēļām, salīdzinot ar tiem, kas placebo.

Auzu salmi : Auzu salmi ir sastāvdaļa, kas nāk no savvaļas zaļo auzu un ir ticis izmantots kā tautas medicīnā gadsimtiem ilgi – jo viduslaiku Eiropā. Auzu salmi tiek uzskatīts, ka tas palielinās alfa-2 viļņu aktivitāti smadzenēs, palielinot asins plūsmu. Šis efekts tika novērots 2015. gada pētījumā, kurā dalībnieki saņēmusi 800 mg zaļās auzu ekstraktu vai placebo. Beigās pētījuma dalībniekiem tika novērota pabeigt laikiestatīta uzdevumus un atmiņas uzdevumus ātrāk un precīzāk nekā placebo grupā.

L-Theanine un L-tirozīns : L-Theanine ir savienojums atrodama zaļā tēja un melnā tēja, bet L-tirozīns bieži pārī ar L-Theanine lai uzlabotu tās sekas. Šīs aminoskābes ir novērots, lai palīdzētu palielināt kognitīvās spējas daudzos pētījumos. L-tirozīns tika novērots, ka īpaši efekts uzlabotu kognitīvo elastību, kas ir smadzeņu spēju pārslēgties starp domāt par vienu koncepciju uz otru, vienā pētījumā .

Galu galā, NooCube dublē visus 7 sastāvdaļas formulas ar reālo zinātniskiem pierādījumiem savas priekšrocības. Daži no dabīgām sastāvdaļām – piemēram, Cat Claw – ir mazāk būtiskus pierādījumus nekā pazīstamu nootropie līdzekļi – piemēram, Alpha GPC un L-Theanine – bet visi no šīm sastāvdaļām ir vismaz daži intendent zinātnisku pierādījumu, kas pamatotu viņu priekšrocības.

NooCube Sastāvdaļas

Tas ir labi, ka NooCube dod mums zinātniskos pierādījumus visas sastāvdaļas, kas ietverta papildinājumā.

Diemžēl, šī informācija ir bezjēdzīgi bez informācijas devu, un NooCube atsakās atklāt devu kādu no tā sastāvdaļām. Kad tiek piedāvāts atklāt vielu dozēšanas informācija, ražotājs vienkārši uzskaita septiņas sastāvdaļas iepriekš, un skaidro, ka ir 60 kapsulas katrā pudelē, un tu ņem 2 kapsulas dienā.

Tas ir liela problēma, kas būtiski vājina apgalvojumus NooCube.

Ar iepriekšminētajiem pētījumiem, mēs zinām, ka, ņemot 800 mg zaļās auzu ekstraktu tika pierādīts, lai uzlabotu kognitīvās spējas kādā nesenā pētījumā.

Vai ir 800 mg zaļās auzu ekstraktu iekļauta NooCube? Ja tā, tad mēs varētu pamatoti paplašināt pamanītos priekšrocības šī pētījuma līdz NooCube.

Bez sastāvdaļu sarakstā un devas, mums nav ne jausmas, kā un vai NooCube darbojas.

Viss, kas mums ir, ir neapstrādāts sastāvdaļu saraksts, kas izskatās šādi: Alpha GPC, Cat spīles, auzu salmi, Huperzine, Bacopa Monnieri, L-theanine, un L-tirozīna.

Kā Double Jūsu Efekti:

Protams, kamēr jūs pērkat jebkuru papildinājumu, jūs gaidīt to strādāt ļoti labvēlīgs jums. Tomēr, jūs varat vienkārši pievienot dažus pūles no jūsu gala, lai nodrošinātu tā darbojas pat labāk par jums.

Paskatieties uz to, kā jūs varat turpināt uzlabot savu kognitīvās sekas no šī labākajiem smart narkotikas:

  • Veikt pietiekami gulēt vismaz 7-8 stundas dienā.
  • Neaizmirstiet vingrinājumi kā veselīgu ķermeni, izņemot ar veselīgu prātā, ir svarīgi, lai jaudu iepakotu sniegumu arī!
  • Sekojiet veselīgu diētu, ieskaitot zivis, dārzeņi un augļi. Nelietojiet ātru un apstrādāti maltītes.
  • Pārbaudes un spodrināt savu intelektu katru tagad un tad, jo tas vēl vairāk uzlabotu savas kognitīvās spējas. Lasīt grāmatas, risināt izaicinājumu Puzzles utt
  • Izbaudiet izmaiņas.

Vai ir kāds pierādījums tam, ka NooCube Works?

Diemžēl, jūs nevarat atrast nevienu klīniskos pētījumus par šo konkrēto produktu. Šis ir gadījums ar gandrīz jebkuru uztura bagātinātāju. Bet tur ir daudz anekdotiski pierādījumi, kopā ar klīniskiem pētījumiem par atsevišķām sastāvdaļām.

atsauksmes

Ja paskatās atsauksmes galvenajā tīmekļa vietnē, jūs atradīsiet simtiem komentāru no reāliem lietotājiem, kas ir izmantojuši un bauda NooCube.

Viens klients norādīja, “Kopš es sāku NooCube, es varu koncentrēties uz katru uzdevumu bez kļūst sajaukt …”

Tas ir kopīgs paziņojums no NooCube lietotājiem. Viņi bieži apraksta kā šis papildinājums palīdz viņiem joprojām ir vērsta, bet “enerģijas līmenis paliek nemainīgs visas dienas …”.

Šie komentāri nāk no cilvēkiem visās dzīves jomās. Ikvienam no pasniedzējiem personīgo asistentu konstatēts NooCube būt lifesaver – palīdzot viņiem nokļūt caur spraiga darba diena.

īpašais piedāvājums: pirkt 3 get 2 bezmaksas »

NooCube cenu

NooCube ir pieejams tikai tiešsaistē NooCube.com, kur tas ir cena pēc šādām likmēm:

– 1 pudele: $ 43,23
– 3 pudeles: $ 86,47
– 6 pudeles: $ 129,70

Visas cenas norādītas piegāde. Katra pudele satur 60 kapsulas, kas ir labs vienu mēnesi piegādi.

Uzņēmums tiešām ir labāka atmaksas politiku, nekā lielākajā daļā citu nootropie līdzekļi pieejams šodien: kompānija dos Jums 100% kompensāciju (tostarp kuģniecības un apstrādi), ja jums nepatīk produktu jebkādu iemeslu dēļ 60 dienu laikā no pirkuma laikā.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Kas padara NooCube?

NooCube veic uzņēmums ar nosaukumu ERGO Group Limited. Šis uzņēmums uzskaita šādu adresi Dubaijā par savu oficiālo pasta adresi:

ERGO Group Limited
Suite 2408 South Tower
Emirates Finanšu Towers
Dubai, UAE

Jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu veidā šeit: NooCube.com/en/contact-us

Pēc ERGO Group Limited Lapa Par mums NooCube.com uzņēmums sevi raksturo kā “uzticamu nosaukumu, kas ir pieņemts lepnumu vadot bagātinātāji nozarē vairāk nekā desmit gadus.”

Uzņēmums apgalvo, ka piedāvā dažus no augstākajiem kvalitātes farmācijas kvalitātes sastāvdaļas tirgū. Vienīgais papildinājums mēs varētu atrast, kas bija saistīts ar ERGO Group Limited bija testogēnu, dabas testosterona pastiprinātājs, kas izmanto sastāvdaļas, piemēram, D-asparagīnskābe un Tribulus terrestris.

Ja Jūs Veikt NooCube Boost kognitīvajām spējām?

NooCube satur 7 populāras nootropisks sastāvdaļas, no kurām katra ir jāpapildina ar neatkarīgu zinātnisku pierādījumu.

Problēma ar NooCube ir tā, ka mēs nezinām, devu, kādu no šīm sastāvdaļām, kas padara neiespējamu pateikt, vai šis papildinājums strādās vai ne. Sastāvdaļas strādāt noteiktās devās – bet mēs nezinām devas, NooCube.

Turklāt piemaksa nekad nav neatkarīgi pētīta pati.

Parasti, ja ražotājs nav sarakstā dozēšanas informācija, tas ir tāpēc, ka viņi nevēlas pircējiem zināt, ka formula ir underpowered. Tas, šķiet, ir gadījums ar NooCube. Laba sastāvdaļas, zemas devas, un augstu cenu tag. Šo iemeslu dēļ, jūs varat darīt labāk nekā NooCube.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu NooCube no oficiālā mājas »

89/100 : by 267 users
FLASH SALE 20% OFF »