NooCube Review – Brain Supplement з найвищою якістю інгредієнтів ноотропні?

Home » Review » Noocube » NooCube Review – Brain Supplement з найвищою якістю інгредієнтів ноотропні?

Last Updated on

NooCube Review - Brain Supplement з найвищою якістю інгредієнтів ноотропні?

NooCube описує себе як «синергетична суміш натрапив» , що підвищує вашу розумову швидкість, фокус, і пам’ять. З’ясуйте , якщо він працює сьогодні в нашому огляді NooCube.

Що таке NooCube?

NooCube є харчовою добавкою , яка обіцяє поліпшити ваше пізнання і фокус. Беручи дві капсули добавки щодня, ви можете насолоджуватися нібито короткострокові і довгострокові когнітивні переваги.

Деякі з цих переваг включають в себе:

  • Покращена багатозадачність
  • Підвищення Психічна Енергія
  • поліпшення пам’яті
  • Boosted функції мозку

Інгредієнти стверджують, що удар протягом всього 30 хвилин після прийому капсули.

Інші обіцянки, зроблені NooCube не включають в себе кофеїн, немає клейковини, і ніяких генетично модифікованих інгредієнтів. Так як саме це ноотропні робота? Давай дізнаємось.

Як це працює NooCube?

Формула NooCube складається з семи активних інгредієнтів. Ці компоненти включають все наступне:

Альфа – GPC : Скорочений Альфа GPC, Альфа Glycerylphosphorylcholine було показано підвищення рівня ацетилхоліну в головному мозку. Ацетилхолін є нейромедіатором , який в першу чергу відповідає за формування нових спогадів. В одному дослідженні , опублікованому в 2013 році , у пацієнтів з хворобою Альцгеймера, які отримували альфа GP3 три рази в день в протягом 180 днів послідовно поліпшили свої когнітивні функції тестів по порівнянні з тими , хто не приймав Альфа GPC. Інші дослідження підтвердили ці переваги в кожному зі студентів для літніх пацієнтів з деменцією.

Huperzine : Ще один популярний інгредієнт ноотропного, Huperzine А витягується з типу китайського моху. Це запобігає розпад ацетилхоліну шляхом пристрілювати то , що називається ацетилхолінестерази. Ацетилхолінестерази є інгібітором ацетилхоліну, який означає , що він в основному вбиває ацетилхоліну нейромедіаторів в мозку. Ингибирующее дію на цю діяльність NooCube стверджує , що для посилення когнітивної функції і поліпшення пам’яті. Ці ефекти спостерігалися в одному дослідженні 1999 по групі учасників , які пройшли китайські мовні тести, провідних дослідників до висновку , що Huperzine призвело до більшої пам’яті і навчання продуктивності серед студентів – підлітків.

Котячий кіготь : котячий кіготь приходить з лози , знайденої в тропічних лісах Амазонки. Він багатий антиоксидантами і може допомогти відновити екологічний стрес організму. Одне дослідження показало , котячий кіготь знищені різні типи вільних радикалів в організмі , і це було вивчено в якості можливого лікування проти хвороби Паркінсона.

Бакопа Моньє : Як і багато ноотропи, NooCube містить Бакопа Моньє, який є давньої індійської (аюрведической) лікування травами , які можуть надавати захисну дію на нейрони всередині вашого тіла. В одному 2005 австралійському дослідженні , учасники, які брали 300 мг щодня екстракт Бакопа Моньє показали значне поліпшення в тестах пам’яті після 12 тижнів по порівнянні з тими , хто приймає плацебо.

Овес Стро : Вівсяна солома є компонентом , який приходить від дикого зеленого вівса і був використаний в якості народної медицини в протягом багатьох століть – в Зокрема , в середньовічній Європі. Вівсяна солома Вважається , що працювати за рахунок збільшення альфа-2 хвильову активність в головному мозку за рахунок збільшення притоку крові. Цей ефект спостерігався в 2015 році дослідження , де учасники отримали 800 мг екстракту зеленого вівса або плацебо. В кінці дослідження, були помічені учасники завершити синхронізовані завдання і завдання пам’яті швидше і більш точно , ніж у групі плацебо.

L-теанин і L-тирозин : L-теанин є з’єднання , що міститься в зеленому чаї і чорний чай, в той час як L-тирозин часто в поєднанні з L-Theanine для посилення його впливу. Ці амінокислоти були виявлені , щоб допомогти підвищити пізнавальну здатність в численних дослідженнях. L-тирозин спостерігали особливо ефект на поліпшення когнітивної гнучкості, яка є здатність мозку перемикатися між думати про одну концепції до іншої, в одному дослідженні .

В кінцевому рахунку, NooCube підтримує всі 7 інгредієнтів у формулі з реальними науковими даними, що підтверджують їх перевага. Деякі з натуральних інгредієнтів – як котячий кіготь – мають менш істотні докази, ніж добре відомі ноотропні – як Альфа GPC і L-Theanine – але всі ці інгредієнти, по крайней мере, деякі intendent наукових доказів, що підтверджують їх переваги.

NooCube Інгредієнти

Це добре, що NooCube дає нам науковий доказ для всіх інгредієнтів, включених в додатку.

На жаль, ця інформація марна без інформації про дозуванні, і NooCube відмовляється розкривати дозування будь-якого з його компонентів. Коли буде запропоновано розкрити інгредієнт інформації лікарської, виробник просто перераховує сім інгредієнтів вище, і пояснює, що 60 капсул в кожній пляшці, і ви приймаєте 2 капсули в день.

Це серйозна проблема, яка значно послаблює заяви, зроблені NooCube.

У дослідженнях, перерахованих вище, ми знаємо, що прийом 800 мг екстракту зеленого вівса було показано підвищення когнітивних здібностей в недавньому дослідженні.

Є 800mg з екстракту зеленого вівса, включений в NooCube? Якщо так, то ми могли б розумно розширити спостерігаються переваги даного дослідження NooCube.

Без списку інгредієнтів і дозуваннях, ми не маємо ні найменшого уявлення про те, як або якщо працює NooCube.

Всі ми маємо вихідний список інгредієнтів, який виглядає наступним чином: Альфа GPC, котячий кіготь, вівсяна солома, хуперзін А, бакопа Моніе, L-теанін і L-тирозин.

Як подвоїти ваші ефекти:

Звичайно, в той час як ви купуєте будь-які доповнення, ви очікуєте, що працювати вкрай вигідно для вас. Тим не менш, ви можете просто додати деякі зусилля з вашого боку, щоб переконатися, що він працює навіть краще для вас.

Подивіться на те, як ви можете поліпшити ваші когнітивні ефекти від цього кращих розумних ліків:

  • Візьміть достатню кількість сну, принаймні 7-8 годин в день.
  • Не забудьте вправи, як здорове тіло, крім наявності здорового глузду також важливо для продуктивності потужному!
  • Дотримуйтесь здорової дієти, включаючи рибу, овочі і фрукти. Не приймати швидкі і оброблені страви.
  • Тест і відполірувати свій інтелект, то і, як це буде сприяти подальшому зміцненню ваші когнітивні здібності. Читайте книги, вирішувати складні головоломки і т.д.
  • Насолоджуйтесь зміни.

Там чи будь-які докази, що NooCube Works?

На жаль, ви не можете знайти будь-які клінічні випробування для даного конкретного продукту. Це той випадок, практично з будь-якої харчовою добавкою. Але, є чимало свідчень, а також клінічних досліджень і досліджень за окремими компонентами.

Відгуки

Якщо ви подивіться на відгуках на основному сайті, ви знайдете сотні коментарів від реальних користувачів, які користувалися і користуються NooCube.

Один клієнт сказав, «Так як я почав приймати NooCube, я можу зосередитися на кожній задачі , не плутатися …»

Це спільна заява від користувачів NooCube. Вони часто описують , як це додаток допомагає їм залишатися зосередженим, в той час як «енергетичні рівні залишаються послідовними в протягом усього дня …».

Ці коментарі приходять від людей у ​​всіх сферах життя. Кожен з викладачів в особисті помічник знайшов NooCube бути рятувальником – допомагаючи їм пройти через виснажливий робочий день.

Спеціальна пропозиція: купити 3 отримати 2 безкоштовно »

NooCube ціноутворення

NooCube доступний виключно в онлайновому режимі через NooCube.com, де він оцінений за такими ставками:

– 1 пляшки: $ 43,23
– 3 пляшки: $ 86,47
– 6 пляшок: $ 129,70

Всі ціни включають доставку. Кожен флакон містить 60 капсул, що добре для подачі одного місяця.

Компанія дійсно має кращу політику повернення, ніж більшість інших натрапив, доступні сьогодні: компанія дасть вам 100% повернення коштів (включаючи доставку й обробку), якщо вам не подобається продукт за будь-якої причини протягом 60 днів з моменту покупки.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

Хто робить NooCube?

NooCube виробляється компанією під назвою ERGO Group Limited. Ця компанія перераховує наступну адресу в Дубаї в якості свого офіційного поштової адреси:

ERGO Group Limited
Люкс 2408 South Tower
Emirates Towers Фінансового
Дубай, ОАЕ

Ви можете зв’язатися з компанією по електронній пошті форму тут: NooCube.com/en/contact-us

В ERGO Group Limited Про нас сторінці NooCube.com, компанія описує себе як «довірена ім’я, яке прийняло гордість в провідних галузях добавки протягом більше десяти років.»

Компанія стверджує, що пропонують деякі з продуктів найвищої якості фармацевтичного класу на ринку. Єдиним доповненням ми могли б знайти, що було пов’язано з ERGO Group Limited була Testogen, природний тестостерон бустер, який використовує інгредієнти, як D-аспарагінової кислоти і Tribulus Terrestris.

Ви повинні прийняти NooCube для збільшення когнітивної продуктивності?

NooCube містить 7 популярних ноотропні інгредієнтів, кожен з яких спирається на незалежних наукових доказів.

Проблема з NooCube тому, що ми не знаємо дози будь-якого з цих компонентів, що робить його неможливо сказати, чи буде це додаток працювати чи ні. Ці компоненти працюють в певних дозах – але ми не знаємо, дозування в NooCube.

Крім того, добавка ніколи не вчився самостійно на своїх власних.

Як правило, якщо виробник не перераховує дозовану інформацію, це тому, що вони не хочуть покупці знати, що формула андерпауеред. Це, як видається, у випадку з NooCube. Хороші інгредієнти, низькі дозування, і висока ціна. З цих причин, ви можете зробити краще, ніж NooCube.

Натисніть тут , щоб замовити NooCube з офіційним сайтом »

77/100 : by 233 users
FLASH SALE 20% OFF »