NooCube Review: Skutki uboczne, Scam, składniki, to działa?

Home » Review » Noocube » NooCube Review: Skutki uboczne, Scam, składniki, to działa?

Last Updated on

Opinie NooCube zostały całkowicie zalane z Internetu w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Idź na każdej stronie suplementów i prawie zagwarantować, że zobaczysz przegląd NooCube pojawiają się w sekcji „ostatnim”.

To był napędzany przez połączenie atrakcyjnych zachęt marketingowych i podniecenia, które naturalnie otacza zupełnie nowy produkt.

NooCube jest naprawdę ekscytujący produkt. Zawiera on wiele wspaniałych składników, a to obiecuje swoim użytkownikom wiele fantastycznych korzyści, w tym rzadko słyszane „lepszej wielozadaniowości”.

W rzeczywistości, w „” dlaczego NooCube odcinek stronie nootropowe stosie za, mamy podane całkiem wysokie oczekiwania: „To zajmie tylko dwie kapsułki i tak mało jak 30 minut, aby wejść do królestwa jasności umysłowej i zwiększonej ostrości”

Normalnie jestem bardzo sceptyczny jeśli wszystkie naturalne nootropowe stosy zrobić niejasne Grand roszczeń jak ten. Naturalne nootropowe mają tylko bardzo subtelny efekt natychmiastowy.

Nawet najlepsze stosy trwać kilka dni lub tygodni, aby naprawdę coś zmienić. Wątpię NooCube będzie inaczej w rzeczywistości.

Ale oczywiście, ja tylko spekulacje.

Spółka wyraźnie mają duże doświadczenie, jeśli chodzi o podejmowanie suplementów (więcej o tym później), a NooCube jest wspierany przez Gwarancja zwrotu pieniędzy (nie zawsze legit ale wielki znak). Plus, wiele stron internetowych są opowiadania o tych rzeczach.

Więc to dostarczenia lub nie?

Weźmy bliżej przyjrzeć NooCube i sprawdzić, czy to może naprawdę zrealizować swoje obietnice. Oto nasza pełna ocena NooCube, począwszy od spojrzenia na formule.

NooCube Formula weryfikacja

Na pierwszy rzut oka wygląda formuła NooCube doskonałe.

Lista składników jest określone jednoznacznie na ich stronie, tuż nad opinie NooCube z wymienionych klientów. Etykieta produktu może teraz również znaleźć na stronie internetowej; jest schowany w końcu FAQ. Poniżej znajduje się etykieta, jak wydaje się na stronie internetowej:

To naprawdę ważne, że można zobaczyć na etykiecie produktu zanim część z pieniędzy. Ważne jest również, że można dokładnie zobaczyć, jak formuła jest rozplanowany, z porcji każdego indywidualny składnik jest pokazany.

 

Oto podział składników oraz krótki przegląd tego, co każdy z nich robi:

Alpha GPC: cholina prolekiem, Alpha GPC wykonuje cholinę w organizmie po spożyciu doustnym w niezwykle skuteczny sposób. Raz jest to komponent choliny zostały przyznane, część glicerofosforan Alpha GPC zdaje Wesprzyj błon komórkowych. Jest w związku z tym, bardzo podobny do CDP-choliny, oprócz swojej zdolności do pozyskania zarówno systemowych i mózgu stężenia choliny sprawia, że jest bardziej skuteczny suplement choliny niż CDP-choliny. Ważnym dodatkiem do każdego nootropowy stosie.

Uncaria tomentosa (koci pazur): Jest to właściwie gatunek winorośli znaleźć tylko (według mojej wiedzy) w Amazonii. Jest trochę kliniczne dowody na poparcie długo przekonanie, że ten materiał słuchowych z redukcją zmęczenia. Jednak nie jest organem montażu dowodów sugerujących, że ekstrakt ten działa jako silny antyutleniacz. Jedno badanie stwierdzili, że zwiększona naprawy DNA oraz reakcje immunologiczne.

Owsianej słomy: Substancja ta jest od dawna uważany za silny naturalny przeciwlękowe (reduktor stresu). Dowód kliniczny jest dość cienkie na ziemi, ale niepotwierdzonych obfituje. Jego skutki są bardzo subtelne, ale wydaje się, aby promować spokojny mentalność, dzięki czemu można dostać się z dnia opodatkowania przy minimalnym stresie i maksymalnej ostrości.

Hupercyny A: To jest bardzo skutecznym inhibitorem acetylocholinesterazy. Oznacza to, że zatrzymanie produkcji enzymów odpowiedzialnych za rozkład acetylocholiny. Zatem promuje wzrost poziomu acetylocholiny w mózgu, co oznacza, bardziej wydajny i szybką pamięć, ulepszone pobieranie informacji i innych. Huperzine a także badane dla szerszego zakresu świadczeń nootropowych, zwłaszcza za jego rolę jako przeciwutleniacz. Jednak w przeciwieństwie do innych substancji, huperzine a wymaga regularnej jazdy na rowerze. Omówimy to w sekcji efektów ubocznych.

Bacopa monnieri: Teraz ludzie są prawdopodobnie zmęczony mnie buczenie na temat Bacopa monnieri, ale to naprawdę jest imponująca substancja nootropowe. Trudno dyskutować z badań, takich jak ten, prowadzone w American College of Neuropsychopharmacology. Tam, naukowcy odkryli „znaczący wpływ Brahmi (Bacopa monnieri) na teście zatrzymywania nowych informacji.”

Teanina: Mówiąc prościej, teanina jest aminokwasem, który sprawia, że czujesz się bardziej zrelaksowany, nie sprawia, że czujesz się mniej czujni. To nie jest zwykle znajdują się w diecie, chociaż jest obecny (i zazwyczaj pobierane z liści zielonej herbaty).

L-tyrozyna: Mimo że jest skromny aminokwas L-tyrozyna jest bardzo dobre w moderowaniu poziom stresu. Odgrywa kluczową rolę w produkcji dopaminy i noradrenaliny. Aby być bardziej precyzyjnym, to pomaga skupić się w okresach ostrego stresu. Może to być na siłowni, gdy pod presją w pracy, lub po prostu, gdy zmęczony. Jedno badanie rzeczywiście znaleźć L-tyrozyna się być szczególnie skuteczne w zmniejszeniu stresu w okresie czuwania „rozszerzonego”.

Winpocetyna:  Winpocetyna jest genialny naturalna substancja nootropowe. Wiadomym jest, aby działać jako silny przeciwutleniacz, i to jest również, że w celu poprawy przepływu mózgowego dużo jak Ginkgo biloba.

Pterostilbene: Pterostilbene nie wymaga zbyt wielu wyjaśnień. Jest to po prostu odwodnionej resweratrol; przeciwutleniacz, który strzela do wyeksponowany, kiedy pozwolono gazety wychwalać zalety czerwonego wina. Uzupełnienie resweratrol jest myśl, aby wspierać ogólny stan zdrowia i długowieczności.

Jest to bardzo prosty wzór. Jest na pewno nic dziwnego tutaj. Wszystkie te składniki są znane korzyści nootropowe. Składniki takie jak Bacopa monnieri i alfa-GPC wykazano czas i ponownie w solidnych badaniach klinicznych mają silne właściwości nootropowe.

Jednak lista składnikiem jest tylko połowa historii. Dużo rudy ważne są poszczególne składniki służące rozmiary.

Substancje nootropowe są prawie zawsze bardzo wrażliwy dawki. Dlatego tak ważne jest, aby nie patrzeć tylko na listach składników. Musimy spojrzeć w dawkach.

NooCube Składnik Dawki – Pozytywne i Negatywne

Oto zbliżenie etykiety NooCube więc widać dawek lepiej:

Na ogół Porcje w NooCube są dość dobre.

Bacopa monnieri jest, naszym zdaniem, dawkowane doskonale. Na dodatek, który ma na celu wzmocnienie funkcji pamięci i Przypomnijmy, spodziewamy się gdzieś pomiędzy 150 mg i 250 mg Bacopa monnieri jednej porcji. Jeśli stos zawiera również sporą ilość CDP-cholina, Ginkgo biloba, albo Alpha GPC, to może rozsądnie używać mniej Bacopa monnieri.

Zarówno Słoma owsiana a Koci Pazur również wydają się być dozowane dobrze. Podczas gdy większość badań patrząc na Koci Pazur mają tendencję do korzystania aż 250 mg na dobę, nie sądzę, że jest to koniecznie złe używać mniej.

Mimo wszystko, większość badań wykazujących korzyści Koci Pazur zostały przeprowadzone na myszach, więc wiedza o odpowiedniej dawce jest cienka w najlepsze. Jest też trochę dowody potwierdzające skuteczność Słoma owsiana jako przeciwlękowe, tak kłócą prawidłowe dawkowanie jest bezcelowe.

NooCube Wyniki

Wyniki każdego suplementu będzie się zmieniać przez użytkownika, który ma być powiedziane z przodu. Jednak referencje wymienione na stronach przeglądarki i na głównej NooCube wszystko zgadza się, że dodatek został bardzo dobrze przyjęty. Przytoczyć kilka takich referencje:

„Odkąd zacząłem brać NooCube, mogę skupić się na każdego zadania bez uzyskiwania mylić między nimi.” Karen, osobisty asystent

„Ponieważ NooCube jest stymulant, mój poziom energii pozostanie stała przez cały dzień i nie czuję wyczerpania lub rozładowany.” Mark, Księgowa

Przeanalizowaliśmy NooCube, i dał mu 98%, który jest wybitnym grade, gdy widzisz, że tylko najbliższy konkurent odważa się na 85%.

W skrócie, ogólna zgoda, że ​​NooCube jest skuteczne, korzystne uzupełnienie dla osób zainteresowanych w mózgu pobudzenia nootropowe.

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

NooCube Side Effects

Nie ma nic w formule NooCube że sprawia nam zbyt zaniepokojony skutkami ubocznymi.

100mg Alpha GPC nie wystarczy, aby spowodować, że niektóre z objawów niepożądanych związanych z nadmiernego stosowania antycholinergiczne. Nie ma żadnego kofeina, ani czy są jakieś syntetyczne leki pobudzające lub mózgu.

Jedyną rzeczą, która naprawdę musi być uznane za ile skutki uboczne są zainteresowane jest treść huperzine a.

Jak omówiono powyżej, dawkowanie na etykiecie jest bardzo mylące. Nie zostało to zrobione celowo. Rozmawialiśmy z przedstawicielem NooCube i wydaje się, że właśnie zostały nieostrożny z ich oznakowania.

20mg huperzine a na etykiecie faktycznie oznacza 20 mg Huperzia serrata.

Huperzia Serrata jest roślina, z której otrzymujemy Huperzine A. huperzine a zawartość Huperzia serrata zazwyczaj wynosi około 0,5%. To daje nam o 100mcg z huperzine a w NooCube.

Nie można wziąć 100mcg z huperzine a nieprzerwanie każdego dnia. Bloki Huperzine A produkcyjne acetylocholinoesterazy. Enzym ten jest co zepsuje acetylocholiny w mózgu. Bez zdolności do regulowania poziomu acetylocholiny, dostaniesz narastaniu tego neuroprzekaźnika w mózgu, a to powoduje skutków ubocznych.

Idealna długość cyklu huperzine a nie jest dokładnie znana, ale można z grubsza ocenić to przez ile biorą. Z 100mcg dziennie, zalecamy począwszy tygodniowej przerwie co 4 tygodnie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, można spróbować to wydłużenie do 5 tygodni.

Czy NooCube Reprezentujesz stosunek ceny do jakości?

Z ceną od $ 39.95, uważamy NooCube zdecydowanie stanowi dobry stosunek jakości do ceny.

Za mniej niż 40 $, dostajesz bardzo hojną porcję Bacopa monnieri Winpocetyna, owies, słoma, Koci Pazur i pterostilbene.

Oczywiście, ponieważ NooCube nie wydają się być odpowiednie do codziennego użytku dla większości użytkowników (ze względu na Huperzine zawartości), to skuteczność pokroju Bacopa monnieri jest zmniejszona.

Gdzie kupić NooCube

Jak w większości stosów, zalecamy, aby kupić NooCube bezpośrednio od producenta. To daje większą ochronę, a wiesz kto narzekać, jeśli zamówienie nie zmaterializować.

1 BOTTLE
$39.59
Retail: $52.79
Savings: $13.20
60 capsules
buy at the official website »
2 BOTTLES + 1 FREE
$79.17
Retail: $118.76
Savings: $39.59
180 capsules
buy at the official website »
3 BOTTLES + 3 FREE
$118.76
Retail: $237.52
Savings: $118.76
360 capsules
buy at the official website »

NooCube Przegląd Wnioski

NooCube zawiera kilka naprawdę dobrych składników, a dawki są bardzo rozsądne.

Nasz jedyny zarzut, i to jest dość mała skarga jest o dawkach w NooCube. Nie ma realnej obawy dotyczące działań niepożądanych (z wyjątkiem od huperzine a jeśli jest on używany w sposób ciągły przez zbyt długi czas). Nie, niebezpieczeństwo jest od efektów będących zbyt słaby.

Jedynym cholinergicznych w stosie jest Alpha-GPC, z których mamy 100mg. To nie jest dużo cholinergicznych, nawet jeśli jest to tak silny, skuteczny.

W sposób profesjonalny, wysokiej jakości nootropowy stosie chcielibyśmy, aby zobaczyć co najmniej 150mg cholinergicznych jak Alpha-GPC lub CDP-cholina, a najlepiej więcej niż 200 mg.

Ten stos jest również czegoś brakuje, aby odróżnić go od tłumu. Jeśli producenci nie zawiera coś, aby ułatwić dostosowanie długoterminowych, takich jak czynnik NGF promuje, czy coś innego, aby wspierać długoterminową zdrowie mózgu, lub coś, co sprawia, że ​​jest to krótkoterminowy stos superchareg (jak kofeina), wtedy miałby wspaniały dodatek na ich rękach.

Huperzine a zawartość zmniejsza również skuteczność monnieri Bacopa. To nie jest z gruntu złe, ale to prawda.

W obecnej formie, NooCube wygląda to prawdopodobnie będzie dostarczyć pewne korzyści do rzetelnego kilku użytkowników. Skutki uboczne są mało prawdopodobne, jeśli wziąć regularne przerwy. Jeśli chcesz spróbować, nie widzimy powodu, aby nie dać się uruchomić.

kliknij tutaj, aby zamówić NooCube z oficjalnej strony »

50/100 : by 150 users
Noocube Review
FLASH SALE 20% OFF »