Noogenic סקירה – מובילה מוספת Nootropic עבור המוח מהיר, ריכוז ומיקוד

Home » Review » Nootrogen » Noogenic סקירה – מובילה מוספת Nootropic עבור המוח מהיר, ריכוז ומיקוד

Last Updated on

מהו Nootropic?

הגיל של תרופות חכמות nootropics הוא כאן. Nootropic מוגדר כחומר שיכול להגדיל את זיכרון, ריכוז, מוטיבציה ומצב רוח או כמעט כל דבר הקשור לדפוסי קוגניציה ומחשבה.

כדי להיחשב nootropic, חומר חייב לפגוש  את המאפיינים הבאים:

  • להגביר את הלמידה והזיכרון
  • יש כמה תופעות לוואי רעילות נמוכה מאוד
  • להגן על המוח מפני פגיעה פיזית או כימית כמו זעזוע מוח, ברביטורטים או סקופולמין
  • שפר את מנגנוני ירי של נוירונים
  • מניעת שיבוש התנהגויות לומדים היווצרות זיכרון תנאים אשר נוטים לשבש אותם, כגון הלם חשמלי או היפוקסיה

אפקטים של תרופות חכמות הוצגו על ידי nootropics הבדיונית כגון “NZT-48” של תכנית טלביזית הקולנוע האחרונה “Limitless” בכיכובו של בראדלי קופר. למרות שהתופעות כבר מיופות עבור סרט, תופעות דומות ניתן להשיג עם תרופות חכמות היום.

עוד תרופות חכמות נפוצות כמו Modafinil ו Provigil כבר בשימוש על ידי מספר אנשים בתפקידים הדורשים ביצועים עיליים; כמו טייסי קרב בחיל האוויר האמריקאי, שחקני פוקר ב- WSOP, לוחמי MMA של UFC, גיימרים מקצועיים, וכמה של עמק הסיליקון המנכ”ל.

מהו Nootrogen?

סקירת Nootrogen 2017: האם מוצר זה באמת עובד?

Nootrogen היא פיתוח פורץ בערימות nootropic כי לא דורש מרשם. באמצעות המחקר אקראי, קבוצה מקבילה, כפולה סמיות, מבוקר פלסבו, מחקר זיהתה תרכובות טבעיות מפתח כאשר הוא נצרך על ידי בני אדם יש תופעות מדהימות על המוח ותפקוד הקוגניטיבי. Dimethylaminoethanol או DMAE, הנושא של מחקר זה הוא אחד המרכיבים המרכזיים נוסחא Nootrogen.

NOOTROGEN הוא תוסף חדש במומחיות משלב את הטוב ביותר של מרכיבים אחדים ידועים אשר הוכחו בניסויים קליניים להציע דחיפה קוגניטיבית. כל היבט של תערובת של NOOTROGEN נבחר בקפידה עבור רקורד של יכולת בטוחה ויעילה לשיפור תפקוד מנטלי אצל אנשים מתפקדים כרגיל.

מה הופך NOOTROGEN היעילות ביותר Nootropic

זה לא סוד כי “nootropics”, המכונה לעתים “תוספים חכמים”, הם מאוד פופולריים היום. היכולת לשפר את מהירות העיבוד של המוח האנושי ואת תחושת הבהירות היא תופעה מתועדת היטב, אבל מה שעושה NOOTROGEN nootropic הטוב ביותר שיש?

NOOTROGEN מסתמך על המרכיבים כי research1 ביקורת עמיתים הוכיח פוטנציאל מרגש לשפר פעילות אינטלקטואלית, לשפר את מצב הרוח, ולספק התמקדות מוגברת. חשוב לציין, מחקרים אלה נערכו בעיקר על אנשים בעלי תפקוד קוגניטיבי תקין, כלומר האנשים שהשתתפו במחקרים היו רגילים, יומיומיים אנשים כמוך.

והכי חשוב, את הסביבה במעבדה מורשה באיכות גבוהה להפליא המשמשת לייצור NOOTROGEN מבטיחה כי כל גלולה היא ברמה הגבוהה ביותר, ברמה מקצועית.

14 Nutrients מוכחת כל הטבעית בתוך Nootrogen

NOOTROGEN מכיל מנה של 14 תרכובות טבעיות היטב מחקר ליצור nootropic יעיל ומאוזן. NOOTROGEN שואפת להעלות את מיקוד ובהירות מנטלית כדי לעזור למוח להשיג תפקוד קוגניטיבי משופר. המצרכים NOOTROGEN מנוסחות להעלות רמות של נוירוטרנסמיטורים אנדוגניים, לספק תרכובות במתחים, ולקדם לטווח ארוך-הגנה נוירו.

HUPERZIA serrata

נמצא זן של צמח אזוב אשוח (Huperzia serrata) יליד הודו ודרום מזרח אסיה, הוא האצטילכולין (כאב) חוקר א מעכב Huperzine מצא כי יעיל עצבי (אח) הוא קריטי בתהליכים אחראים למידה, זיכרון ותשומת לב . כמו כן, רמות נמוכות של (אח) עצבי השערה להוביל לירידה קוגניטיבית, למידת ליקויי זיכרון גם קשורים לגיל ומחלות נוירולוגיות. Huperzine שמש טיפול חדשני ליקויי זיכרון, שפר ריכוז וזיכרון בנבדקים בריאים וגם שמש מועמד התרופה למחלת אלצהיימר אנטי כל עם תוצאות מבטיחות.

PTEROSTILBENE

הוא נגזרת של Reserveratrol, Pterostilbene הוא נוגד חמצון רב עוצמה נמצא בעיקר אוכמניות וענבים. מבוטא “Terro ו- Still-Bean”, עזרי סופר-מזין זה בחיסול רדיקלים חופשיים הוא מועמד מושלם nootropic שלנו כי זה עוזר למוח שלך להישאר ברורה של רדיקלים חופשיים, ביטול תקופות רצויות של “ערפל הנפש”.

L-tyrosine

למד בתור alleviator להשפעות של מתח, L-tyrosine דווח לסייע במניעת הירידה בתפקוד הקוגניטיבי כאשר הגוף מגיב ללחץ פיזי. בנוסף, כאחת חומצות אמינו החשובות ביותר, טירוזין ממלא תפקיד חשוב ביצירת גירויים עצביים.

אצטיל-ל-קרניטין (ALCAR)

אצטיל-ל-קרניטין היא צורה acetylated של חומצת אמינו L- קרניטין. כאשר המחנה הוא גדל בנוירונים על ידי forskolin, מחקרים הראו כי רמות האצטילכולין גם גדלו. אצטיל-ל-קרניטין מתווסף הנוסחה nootropic שלנו כדי לעזור לאזן את ההשפעות של רמות גבוהות של האצטילכולין.

FORSKOLIN

צמח נוסף בנוסחה שלנו המשמש ברחבי ברפואה איורוודית המסורתי הוא “Forskolin”, שנגזר מצמח Coleus forskohlii. תרכובת זו מסייעת להעלות את רמות מחנה בתאים. בנוסף, כאשר הוא משולב עם לוטאולין שנמצא חלץ ארטישוק, Forskolin עוזר synergestically להגדיל את משך ורמות מחנה

תמצית ארטישוק

לוטאולין, נמצא חלץ ארטישוק הוא מעכב טבעי של האנזים PDE4. הווה בנוירונים, לוטאולין עוזר לשבור cAMP הפעלת CREB. הפעלה של CREB זה הוא קריטי עבור הגברה לטווח ארוך, מעכב PDE4 ובכך לשפר את רמות מחנה בנוירונים. גידול זה במחנה הוכח לשפר הגברה לטווח ארוך, תהליך חיוני ללמידה וזיכרון.

Vinpocetine (5 מ”ג)

נגזרת-סינתטי למחצה של vincamine אלקלואיד, (Vinpocetine) הוא תמצית מצמח שיחי הרדוף. מבודד 1975 על ידי כימאי הונגרי וצ’בה Szantay, Vinpocetine דווח כי שיפור ואפקטים הנוירופרוטיקטיבי דם זרימת מוחות. Vinpocetine גם זוהה כסוכן אנטי דלקתי *.

Bacopa MONNIERI

בשימוש במשך מאות שנים ברפואה איורוודית מסורתית של הודו, הצמח Bacopa Monnieri נוצל בעיקר כזיכרון משפר למידה לקדם בדעה צלולה ורגועה. מפעל Bacopa מכיל Bacosides, תרכובות הפעילות נמצאות העשב אשר לעזור להציע הגנה נוספת הפונקציות סינפטיים של העצבים בהיפוקמפוס. פו-הוא תכונות נוגדות חמצון הנוירופרוטיקטיבי, מחקר על התוספת של Bacopa הוכיח עלייה משמעותית שיפורי זיכרון והגנה נגד מולקולות הנוירו מזיקות. ההיבט האנטי-אייג’ינג למד של Bacopa הוא התפקיד שהוא ממלא עוזרת לגוף למנוע ניוון של דחפים עצביים המועברים ברחבי סינפסות בתוך ההיפוקמפוס, אשר אחראי על זיכרון לטווח ארוך.

ויטמין B-6

פירידוקסין, (ויטמין B-6) היא מתנה ויטמין טבעי במזונות רבים. גוף האדם זקוק B-6 עבור יותר מ 100 תגובות אנזים המעורבות במטבוליזם. בנוסף, B-6 הוא גם גורם גדול בהתפתחות המוח במהלך ההריון הינקות, כמו גם תפקוד המערכת החיסונית הכוללת.

L-Theanine

הנמצאים בתה ירוק, חומצה אמינית זו יש מבנה כימי דומה לזה של גלוטמט. במחקרים האחרונים L-theanine הוכח להגדיל את הפעילות בטווח תדרי אלפא, המציין כי זה מרגיע את המוח בלי וכתוצאה מכך לגרום לנמנום.

אלפא GPC

GPC אלפא או L-אלפא glycerylphosphorylcholine, נמצאה לספק כולין במהירות דרך מחסום הדם-מוח הוא מבשר biosynthetic המתווך העצבי אצטילכולין. לאחר מסירת המוח, כולין אז עוזר לתמוך תפקודי המוח וסיוע בתהליכי הזיכרון על ידי הגדלת היווצרות של אצטילכולין. פעילות תקינה של עצבי אצטילכולין הוכח חיוני לתמוך קוגניציה בריאה. רמות גבוהות של אצטילכולין קושרו קוגניציה משופרת, תוך שיבושים עצביים אצטילכולין קושרו עם הפרעות זיכרון רבות הקשורים ולגרום ליקויי זיכרון, למידה ומיומנויות קוגניטיביות.

קש שיבולת שועל

מומלץ עבור מגוון רחב של תנאים עצבים זמנית, שיבולת שועל קש שימש כתרופה טבעית אנטי סטרס שראשיתה בימי הביניים. תוספת All-Natural לנוסחה שלנו, שיבולת שועל קש נוספה לעזור לקדם למצב רגוע, ללא מתח נפשי.

ל-פנילאלנין

חומצת אמינו חיונית במזונות רבים, ל-פנילאלנין הוא מבשר טבעי דופמין ומסייע לספק את הדלק אמינו-חומצה הנדרשים עבור מטבוליזם דופמין. זה אפשרי, כי כאשר CREB מופעל, מחקרים הראו כי תעתיק של האנזים “hydroxylase טירוזין” הוא גדל, מה שמוביל עלייה בשיעור שבו דופמין הוא מפורק.

Phosphatidylserine (מפולי סויה)

סויה הנגזרות phosphatidylserine, (סויה-PS) היא phosphatidylserine עשוי לציטין סויה דרך התגובה האנזימטית עם-סרין L. סויה (PS) הוצגה במחקר כפול סמיות, אקראי ומבוקר, כדי לשפר תפקודים קוגניטיביים של יפנית קשישים. Phosphatidylserine הוכח גם כדי להקטין את הלחץ מן המוח ספורטאים במענה ללחץ פיזי.

סיכום

תוספת nootropic זה מכיל את החומרים הנכונים, מעורבב רק ברמות הזכות לייצר תוצאות מצוינות. כל המרכיבים הם לגמרי טבעי נוסו ונבדקו. כלומר, אתה רק מקבל את הטוב ביותר, וכי לא אמור להיות תופעות לוואי. ככל טבעי מוצר הוא, זה יותר טוב. אם אתה רוצה תוספת nootropic גדולה לשיפור זיכרון, פוקוס, ומצב רוח, אז אתה רוצה לנסות Nootrogen .

איפה לקנות Nootrogen

Nootrogen אינו נמכר בחנויות אתה יכול לקנות Nootrogen רק באינטרנט. אנו ממליצים לקנות מהאתר הרשמי, כדי להבטיח שתקבל מוצר מקורי וכל הצעות מיוחדות בעת הרכישה.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין Nootrogen מהאתר הרשמי »

74/100 : by 222 users
FLASH SALE 20% OFF »