Noogenic İnceleme – Beyin Hız, Konsantrasyon ve Focus nootropic Supplement Öncü

Home » Review » Nootrogen » Noogenic İnceleme – Beyin Hız, Konsantrasyon ve Focus nootropic Supplement Öncü

Last Updated on

Bir nootropic nedir?

Akıllı ilaçlar ve nootropiklerin yaşı burada. Bir nootropic hafıza, konsantrasyon, motivasyon ve ruh halini veya biliş ve düşünce kalıpları ile ilgilidir pratik olarak hiçbir şey artırabilir bir madde olarak tanımlanmaktadır.

Bir nootropic sayılması için, bir madde karşılaması gerekir  aşağıdaki özelliklere:

  • öğrenme ve bellek geliştirmek
  • Birkaç yan etkiler ve son derece düşük toksisite Var
  • beyin sarsıntısı, barbitüratlar veya skopolamin gibi fiziksel ya da kimyasal yaralanma beyin koruyun
  • nöronların ateşleme mekanizmalarını geliştirin
  • Böyle elektro şok ya da hipoksi olarak bozma eğiliminde koşullar, öğrenilen davranışların ve hafıza oluşumunun bozulmayı önlemek

Akıllı ilaçların etkileri Bradley Cooper oynadığı böyle bir film ve son TV programı ‘sınırsız’ in ‘NZT-48’ olarak kurgusal nootropiklerin tarafından sergilendi. etkileri film için süslenmiş olmasına rağmen, benzer etkiler bugün akıllı ilaçlarla elde edilebilir.

Modafinil Eklenmesi ve Provigil gibi daha yaygın akıllı ilaçlar elit performans talep rollerde insanların bir sayısına göre kullanılmıştır; savaşçı ABD Hava Kuvvetleri pilotları WSOP’da poker oyuncuları, UFC MMA dövüşçüleri, profesyonel oyuncular ve birkaç Silikon Vadisi CEO gibi.

Nootrogen nedir?

Nootrogen Gözden 2017: Bu ürünü gerçekten çalışır?

Nootrogen hiçbir reçete gerektiren nootropic yığın halinde çığır gelişmedir. randomize, grup paralel sayesinde, çift-kör, plasebo kontrollü bir çalışmada, araştırma, insanlar tarafından tüketildiğinde beyin ve kognitif fonksiyon üzerinde dikkate değer bir etkiye sahip önemli doğal bileşikler tanımlamıştır. Dimetilaminoetanol veya DMAE, bu çalışmanın konusu Nootrogen formülde bir anahtar terkip maddelerinden oluşur.

NOOTROGEN ustalıkla bilişsel bir destek sunmak için klinik deneylerde gösterilmiştir sayıda tanınmış malzemelerle en iyi birleştiren yeni bir ekidir. NOOTROGEN en karışımın her yönü dikkatlice normal işleyen kişilerde zihinsel fonksiyonunu geliştirmek için güvenli ve etkili bir yeteneği onun sicili nedeniyle seçildi.

Ne NOOTROGEN En etkili nootropic yapar

Bazen “akıllı takviyeleri” denilen “nootropics”, bugün son derece popüler olduğu bir sır değil. İnsan beyninin işlem hızı ve açıklık hissi geliştirmek için yeteneği iyi belgelenmiş bir olgudur, ama ne NOOTROGEN mevcut en iyi nutropik yapar?

NOOTROGEN hakemli research1, fikri aktiviteyi artırmak ruh geliştirmek ve artan odak sağlamak için heyecan verici potansiyel göstermiştir malzemelerle dayanır. Önemli olan, bu çalışmalar öncelikle çalışmalara katılan insanlar sizin gibi düzenli, günlük kişi vardı, yani normal bilişsel fonksiyonu ile bireyler üzerinde yürütülmüştür.

Hepsinden iyisi, NOOTROGEN üretiminde kullanılan son derece yüksek kaliteli lisanslı laboratuar ortamı her hap yüksek, profesyonel düzeyde standardın olmasını sağlar.

Nootrogen İçinde 14 Tüm Doğal Kanıtlanmış besinler

NOOTROGEN etkili ve dengeli bir nootropik oluşturmak için 14, doğal ve iyi araştırılmış bileşikleri bir porsiyon ihtiva etmektedir. NOOTROGEN beyin geliştirilmiş bilişsel işleyişini ulaşmanıza yardımcı olmak için odak ve zihinsel berraklık yükseltmektir. NOOTROGEN içindeki katkı maddelerinin endojen sinir taşıyıcılarının seviyelerini yükseltebilir stres yönetim bileşikler sağlamaktır, ve uzun süreli nöro-koruma teşvik etmek için formüle edilir.

HUPERZIA serrata’nın

Hindistan ve güneydoğu Asya’ya özgü köknar yosun bitki (Huperzia serrata) bir türün Bulundu, asetilkolinesteraz olan (AChE) Huperzine A. Araştırmacılar verimli (Ach) nörotransmisyon öğrenme, hafıza ve dikkat sorumlu süreçlerde kritik olduğunu bulduk . Benzer şekilde, (Ach) nörotransmisyon düşük seviyeleri de yaş ve nörolojik hastalıklar ile bağlantılı kognitif düşüş, öğrenme ve hafıza bozuklukları yol varsayılmaktadır. Huperzine A, hafıza bozuklukları için yeni bir tedavi olarak kullanılmaktadır sağlıklı bireylerde dikkat ve bellek geliştirdi ve ayrıca umut verici sonuçlar ile tüm anti-Alzheimer hastalığı ilaç adayı olarak kullanılmıştır.

pterostilbene

Reserveratrol bir türevi pterostilbene ağırlıklı yaban mersini ve üzüm bulunan güçlü bir antioksidandır. “Terro-HALA-Bean” serbest radikallerin ortadan kaldırılmasında bu süper besin yardımcıları telaffuz ve “Ruh Fog” istenmeyen dönemlerini ortadan kaldırarak, Serbest Radikallerin uzak durmasını beyninizi yardımcı olduğu bizim nootropik mükemmel bir adaydır.

L-tirosin

stresin etkilerine karşı alleviator olarak çalışılan L-tirosin gövdesi fiziksel strese yanıt sırasında bilişsel işlevdeki azalmayı önlemek için rapor edilmiştir. Buna ek olarak, en önemli amino asitler olarak, tirosin sinir impulsları oluşturma önemli bir rol oynar.

ASETİL L-Karnitin (ALCAR)

Asetil L-karnitin, amino asit, L-KARNİTİN asetile şeklidir. cAMP forskolin ile nöronlarda artırıldığında, çalışmalar asetilkolinesteraz seviyeleri de artış olduğunu göstermiştir. Asetil L-karnitin asetilkolinesteraz artan seviyelerde etkilerini dengelemek yardımcı olmak için nootropik formül ilave edilir.

forskolin

geleneksel Ayurveda tıbbında boyunca kullanılır bizim formülde başka bitki Coleus Forskohlii bitkisinden elde edilen “Forskolin” dir. Bu bileşik, hücrelerde cAMP düzeylerini artırmak için yardımcı olur. Enginar Özü içinde yer aldığı luteolin ile birlikte, ayrıca, Forskolin sinerjistik süresini ve cAMP seviyelerini artırmak için yardımcı

ENGİNAR ÖZÜ

Enginar Özü bulunan luteolin, enzim PDE4 doğal bir inhibitörüdür. nöronlar Bugünü, Luteolin CREB aktifleştirme cAMP’sinin yıkmak için yardımcı olur. CREB Bu aktivasyon, PDE4 inhibe edici ve böylece nöronların cAMP düzeylerinin iyileştirilmesi, uzun dönemli güçlendirme için çok önemlidir. cAMP bu artış uzun vadeli kuvvetlenme, öğrenme ve bellek için hayati bir süreç geliştirmek için gösterilmiştir.

Vinposetin (5 mg),

alkaloit vinkamin bir yarı-sentetik türevidir (Vinpocetine) Cezayir menekşesi bitkiden ekstresidir. Macar kimyager Csaba Szantay tarafından 1975 yılında izole edilmiş, Vinpocetine serebral kan akışının arttırılması ve nöro-koruyucu etkiye sahip olduğu bildirilmiştir. Vinpocetine Ayrıca, * güçlü bir anti-inflamatuar ajan olarak tanımlanmıştır.

Bacopa MONNIERI

Hindistan’ın geleneksel Ayurveda tıbbında yüzyıllardır kullanılan Bacopa Monnieri bitki öncelikle net ve rahat bir zihin teşvik etmek için bir hafıza ve öğrenme artırıcı olarak kullanılmaktadır. Bacopa bitki Bacosides, hipokampus sinaptik sinir fonksiyonlarının ek koruma sağlamak için yardımcı bitki içinde bulunan aktif bileşikler içerir. Antioksidan ve nöroprotektif hem özelliklere sahip, Bacopa takviyesi araştırma zararlı nörotoksik moleküllere karşı önemli bir bellek iyileştirmeler artış ve koruma göstermiştir. Bacopa çalışılan anti-aging özelliği de uzun süreli bellekte sorumludur hipokampus içinde sinaps boyunca iletilir sinir uyarılarının dejenerasyonu önlemek için vücudu yardımcı oynadığı roldür.

Vitamin B-6

Piridoksin, (vitamin B-6) birçok gıda doğal olarak meydana gelen vitamini mevcuttur. İnsan vücudu metabolizmasında yer alan 100’den enzim reaksiyonları için, B-6 gerekmektedir. Ayrıca, B-6 da beyin hamilelik ve bebeklik döneminde gelişim, hem de genel bağışıklık işlevi büyük bir faktördür.

L-teanin

Yeşil çayda bulunan, bu amino asit, glutamat benzer bir kimyasal yapıya sahiptir. Yapılan son araştırmalar, L-Theanin o sonuç olarak herhangi bir uyuşukluk neden olmadan zihin rahatlatır belirten alfa frekans bandında aktiviteyi artırmak için kanıtlanmıştır.

ALPHA GPC

Alfa GPC ya da L-alfa glycerylphosphorylcholine, hızlı bir şekilde kan-beyin bariyeri boyunca kolin sunmak için bulunan ve asetilkolin nörotransmitter bir biyosentetik ön maddesi değil. beyne iletilen sonra, kolin sonra asetilkolin oluşumunu arttırarak beyin fonksiyonları ve hafıza süreçlerinde yardımcı desteklemeye yardımcı olur. asetilkolin nörotransmisyon düzgün çalışması sağlıklı biliş desteklemek için hayati kanıtlanmıştır. asetilkolin Sinir iletiminde aksamalar birçok bellekle ilgili bozukluklar ile ilişkili olan ve hafızada bozuklukları, öğrenme ve bilişsel becerilerin neden olan ise asetilkolin seviyelerinin artması, gelişmiş biliş bağlantılı olmuştur.

YULAF SAMAN

Geçici sinir koşulları geniş bir yelpazede için önerilen, Yulaf Straw ortaçağa kadar uzanan doğal bir anti-stres ilaç olarak kullanılmıştır. Bizim formül An All-Doğal eklenmesi, Yulaf Straw aklın rahat, stressiz bir devlet tanıtımına yardımcı eklendi.

L-fenilalanin

birçok gıdada bir esansiyel amino asit, L-Fenilalanin dopamine doğal ön maddesi olan ve dopamin metabolizması için gerekli olan amino asit yakıt kaynağı olur. CREB aktive edildiğinde, çalışmalar dopamin metabolize edildiği, yüksek bir oranda yol açan artmış enzim “tirozin hidroksilaz” transkripsiyonunun göstermiştir, bu mümkündür.

Fosfatidilserin (soya fasulyesi)

Soya türetilmiş fosfatidilserin, (Soya-PS), L-serin ile enzimatik reaksiyon yoluyla soya lesitin yapılmış bir fosfatidilserin olup. Soya (PS) yaşlı Japonların bilişsel fonksiyonlarını iyileştirmek için, çift kör, randomize kontrollü bir çalışmada gösterilmiştir. Fosfatidilserin da fiziksel stres yanıt verirken uzakta Sporcular beyinden stresi hafifletmek için kanıtlanmıştır.

Sonuç

Bu nootropic takviyesi mükemmel sonuçlar üretme sadece doğru seviyelerde karışık sağ maddeler içerir. Maddelerin tamamı tamamen doğal olup denenmiş ve test edilmiştir. Yani yalnızca hiçbir yan etki olmamalıdır iyi alma ve bu demek oluyor. Daha doğal bir ürün daha iyi öyle mi. Eğer hafıza, odak ve ruh geliştirmek için büyük bir nootropic ek istiyorsanız, o zaman denemek istiyorum Nootrogen .

Nerede Nootrogen satın

Nootrogen sadece çevrimiçi Nootrogen satın alabilirsiniz mağazalarda satılan değildir. Size gerçek bir ürün ve satın alma işlemi sırasında herhangi bir özel teklifleri almak sağlamak için resmi web sitesinden satın öneririz.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Resmi web sitesi dan Nootrogen sipariş için tıklayınız »

73/100 : by 219 users
FLASH SALE 20% OFF »