Noogenic Review – Główny nootropowe Supplement for Speed ​​mózgu, koncentracja i Focus

Home » Review » Nootrogen » Noogenic Review – Główny nootropowe Supplement for Speed ​​mózgu, koncentracja i Focus

Last Updated on

Co jest nootropowe?

Wiek inteligentnych leków i nootropów jest tutaj. Nootropowe jest zdefiniowany jako substancja, która może zwiększyć pamięć, koncentrację, motywację i nastroju lub praktycznie wszystko co jest związane z poznaniem i myślowych schematów.

Należy uznać za nootropowe, substancja musi spełniać  następujące cechy:

  • Zwiększenia uczenia się i pamięci
  • Mają niewiele skutków ubocznych i niezwykle niską toksyczność
  • Ochrony mózgu od chemicznych lub fizycznych obrażeń jak wstrząsy, barbiturany lub skopolamina
  • Wzmocnienia mechanizmów wypalania neuronów
  • Zapobiec zakłóceniom wyuczonych zachowań i tworzenia pamięci z warunkami, które mają tendencję do ich zakłócać, jak elektrowstrząsami lub niedotlenienia

Wpływ inteligentnych leków zostały wystawione przez fikcyjne nootropów takich jak „NZT-48” w filmie i serialu „niedawne Limitless” wystąpili Bradley Cooper. Chociaż efekty zostały ozdobione dla filmu, podobne efekty można uzyskać za pomocą inteligentnych leków dzisiaj.

Częstsze inteligentne leki takie jak Modafinil i Provigil zostały wykorzystane przez wielu ludzi w rolach wymagających elitarnego wydajności; takich jak pilotów w US Air Force, pokerzystów na WSOP, zawodników MMA w UFC, profesjonalnych graczy, a kilka Silicon Valley CEO.

Co jest Nootrogen?

Nootrogen Przegląd 2017: Czy ten produkt naprawdę działa?

Nootrogen jest przełomowe rozwój w nootropowych stosów, które nie wymaga recepty. Poprzez randomizowanym, grupy równoległe, z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo badanie, badania zidentyfikowano kluczowe związki naturalne, że po spożyciu przez ludzi w znaczny wpływ na mózg i funkcji poznawczych. Dimetyloaminoetanol lub DMAE, przedmiotem niniejszego badania jest jednym z kluczowych składników w formule Nootrogen.

NOOTROGEN to nowy suplement, który umiejętnie łączy w sobie najlepsze z kilku dobrze znanych składników, które zostały pokazane w badaniach klinicznych zaoferować impuls poznawczy. Każdy aspekt mieszanki NOOTROGEN został starannie wybrany do jego rekordu toru bezpiecznej i efektywnej zdolności do poprawy funkcji umysłowych w normalnie funkcjonujących ludzi.

Co sprawia, że ​​NOOTROGEN najskuteczniejszym nootropowe

Nie jest tajemnicą, że „nootropowe”, czasami zwane „inteligentne”, suplementy są niezwykle popularne dziś. Możliwość zwiększenia szybkości przetwarzania ludzkiego mózgu i poczucie jasności jest dobrze udokumentowane zjawisko, ale to, co sprawia, że ​​NOOTROGEN najlepszy nootropowe dostępne?

NOOTROGEN opiera się na składnikach, które recenzowane badań1 wykazała ekscytujący potencjał do poprawy aktywności intelektualnej, poprawić nastrój i zapewniają zwiększoną ostrość. Co ważne, badania te były prowadzone głównie na osoby z prawidłową czynnością poznawczą, co oznacza, że ​​osoby uczestniczące w badaniach były regularne, codzienne ludzi takich jak ty.

Najlepszy ze wszystkich, bardzo wysokiej jakości licencjonowana środowisko laboratoryjne używane do wytwarzania NOOTROGEN gwarantuje, że każda tabletka jest na najwyższym, profesjonalnym standardzie jakości.

14 wszystkie naturalne składniki odżywcze Sprawdzone Inside Nootrogen

NOOTROGEN zawiera porcję 14 naturalnych, dobrze badanych związków w celu utworzenia efektywnego i zrównoważonego nootropowe. NOOTROGEN ma na celu podnieść ostrość i jasność umysłu, aby pomóc mózg osiągnięcia lepszego funkcjonowania poznawczego. Składniki NOOTROGEN są formułowane w celu podniesienia poziomu endogennych neuroprzekaźników, z wytworzeniem związków stres zarządzania oraz promowanie długoterminowego neuro-ochronę.

Huperzia serrata

Znalezione w gatunku rośliny jodła mchu (Huperzia serrata) native do Indii i Azji Południowo-Wschodniej, jest acetylocholinoesterazy (AChE) inhibitor Huperzine A. Naukowcy odkryli, że skuteczne (Ach) przekaźnictwo nerwowe ma kluczowe znaczenie w procesach odpowiedzialnych za uczenia się, pamięci i uwagi , Podobnie, zmniejszenie stężenia kwasu (Ach) neurotransmisji które przypuszczalnie prowadzi do utraty funkcji poznawczych, zaburzeń uczenia i pamięci również związane z wiekiem i chorobami neurologicznymi. Huperzine a zostały wykorzystane jako nowatorskiego leczenia zaburzeń pamięci, zwiększyło uwagi i pamięci u osób zdrowych i została również zastosowana jako choroba kandydata na lek anty-Alzheimera wszystko z obiecującymi wynikami.

PTEROSTILBENE

Pochodna Reserveratrol, Pterostilbene jest silnym antyoksydantem znaleźć przede wszystkim w jagody i winogrona. Wymowa „Terro-STILL-Bean”, to super-odżywczych AIDS w eliminacji wolnych rodników i jest idealnym kandydatem na naszej nootropowe ponieważ pomaga mózgu zatrzymać jasne wolnych rodników, eliminując niepożądane okresy „Mental Mgła”.

L-tyrozyna

Studiował jako alleviator na skutki stresu, L-tyrozyna donoszono, aby zapobiec spadek funkcji poznawczych, gdy organizm reaguje na stres fizyczny. Dodatkowo, jako jeden z najważniejszych aminokwasów, tyrozyna odgrywa ważną rolę w generowaniu impulsów nerwowych.

Acetylo-L-karnityny (ALCAR)

Acetylo-L-karnityna jest acetylowaną postacią aminokwasu L-karnityny. Kiedy wzrasta cAMP w neuronach przez forskolinę, badania wykazały, że poziom acetylocholinoesterazy są również wzrosła. Acetylo-L-karnityna jest dodania nootropowy wzorze aby zrównoważyć skutki zwiększonych poziomów acetylocholinoesterazy.

Forskolina

Kolejny zakład w naszym wzorem, który jest używany w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej jest „Forskolina”, pochodzący z Coleus Forskohlii Plant. Związek ten przyczynia się do zwiększenia poziomu cAMP w komórkach. Dodatkowo, w połączeniu z luteolinowe, który znajduje się w Wyciągi karczocha, forskoliny pomaga synergestically zwiększa czas trwania oraz stężenie cAMP

Wyciągi karczocha

Luteolina, znajdujące się w Wyciągi karczocha jest naturalnym inhibitorem enzymu PDE4. Obecne w neuronach, Luteolina pomaga rozbić CREB aktywujący cAMP. Ta aktywacja CREB ma zasadnicze znaczenie dla długotrwałego wzmocnienia, hamujące PDE4, a więc zwiększenia poziomów cAMP w komórkach neuronów. Ten wzrost cAMP wykazano poprawę długotrwałego wzmocnienia, proces istotną dla uczenia się i pamięci.

Winpocetyna (5 mg),

Pochodna półsyntetyczny alkaloidu winkaminę (Winpocetyna) jest ekstraktem z barwinka. Wyizolowane w 1975 węgierskiego chemika Csaba Szantay, Winpocetyna jest zgłaszane do Enhancing mózgowego przepływu krwi i działania neuroprotekcyjnego. Winpocetyna został również zidentyfikowany jako silny środek przeciwzapalny *.

Bacopa monnieri

Używany od wieków w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej Indii, roślina Bacopa monnieri był używany głównie jako pamięć i wzmacniacz uczenia się promować jasny i spokojny umysł. Roślina Bacopa zawiera Bacosides, aktywne związki występujące w ziela, które pomagają zapewnić dodatkowe zabezpieczenie w synaptycznych funkcji nerwów w hipokampie. Posiadających właściwości przeciwutleniające i neuroprotekcyjne zarówno badania na uzupełnienie Bacopa wykazały znaczny wzrost poprawy pamięci i ochronę przed szkodliwymi cząsteczkami neurotoksyczne. Badany aspekt anti-aging z Bacopa jest rola, jaką odgrywa w pomagając organizmowi zapobiec degeneracji impulsów nerwowych, które są transmitowane przez synapsy wewnątrz hipokampa, który jest odpowiedzialny za pamięć długoterminową.

Witamina B6

Pirydoksyny, (Witamina B6) jest naturalnie występującym witaminy obecne w wielu produktach spożywczych. Ciało ludzkie musi B-6 ponad 100 reakcjach enzymatycznych związanych z metabolizmem. Dodatkowo, B-6 jest również ważnym czynnikiem w rozwoju mózgu w okresie ciąży i niemowlęctwa, a także ogólnej funkcji układu immunologicznego.

L-teanina

W zielonej herbacie, aminokwas ten ma strukturę chemiczną, podobną do glutaminianu. W ostatnich badaniach L-teanina okazał się zwiększyć aktywność w paśmie alfa, wskazując, że odpręża umysł bez żadnych konsekwencji powodując senność.

ALPHA GPC

GPC alfa lub L-alfa glicerylofosforylcholina, stwierdzono, że bardzo szybko dostarczyć cholinę przez barierę krew-mózg i jest prekursorem biosyntezy neuroprzekaźnika acetylocholiny. Po dostarczeniu do mózgu, cholina następnie przyczynia się do wspierania funkcji mózgu i pomagać w procesach pamięci zwiększając powstawanie acetylocholiny. Prawidłowe funkcjonowanie acetylocholiny neurotransmisji udowodniono istotne znaczenie dla wspierania zdrowego poznania. Podwyższone poziomy acetylocholiny zostały połączone do lepszego poznania, podczas przerw w acetylocholiny neurotransmisji zostały powiązane z wielu zaburzeń związanych z pamięcią i doprowadzić do zaburzeń w pamięci, uczenia się i umiejętności poznawczych.

OWSIANEJ SŁOMY

Zalecany do szerokiej gamy tymczasowych warunkach nerwowego, Słoma owsiana jest stosowany jako naturalny środek antystresowy sięga średniowiecza. All-Natural dodatek do naszej formuły, Słoma owsiana dodano, aby pomóc promować miłą, bezstresową stan umysłu.

L-fenyloalanina

Aminokwasu występuje w wielu produktach żywnościowych, L-fenyloalanina jest naturalnym prekursorem dopaminy i pomaga dostarczać niezbędnego aminokwasu paliwo wymaganych do metabolizmu dopaminy. Jest to możliwe dlatego, że gdy jest aktywowany CREB, badania wykazały, że transkrypcja enzymu hydroksylazy tyrozyny „” jest zwiększona, co prowadzi do zwiększenia częstości, w którym dopamina jest metabolizowana.

Fosfatydyloseryny (z soi)

Soi pochodzące fosfatydyloseryna (PS soi) jest fosfatydyloseryna się z lecytyny sojowej w reakcji enzymatycznej z L-seryny. Soi (PS) został pokazany w podwójnie ślepe, randomizowane badanie kliniczne, w celu poprawy funkcji poznawczych starszych japońskim. Phosphatidylserine Udowodniono również, aby złagodzić stres z mózgu u sportowców podczas reagowania na stres fizyczny.

Wniosek

Ten nootropowe suplement zawiera odpowiednie składniki, zmieszane w odpowiednim poziomie, aby zapewnić doskonałe rezultaty. Wszystkie składniki są całkowicie naturalne i zostały wypróbowane i przetestowane. Oznacza to, że jesteś tylko jest najlepsza i że nie powinno być żadnych skutków ubocznych. Im bardziej naturalny produkt, tym lepiej. Jeśli chcesz wspaniały nootropowe dodatek do poprawy pamięci, ustaw ostrość i nastrój, a potem chcesz spróbować Nootrogen .

Gdzie kupić Nootrogen

Nootrogen nie jest sprzedawany w sklepach można kupić tylko Nootrogen Internecie. Zalecamy kupowanie z oficjalnej strony internetowej w celu zapewnienia otrzymujesz oryginalny produkt oraz żadnych ofert specjalnych w momencie zakupu.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Kliknij tutaj, aby zamówić Nootrogen z oficjalnej strony »

65/100 : by 195 users
FLASH SALE 20% OFF »