Noogenic Review – Leading nootropisks piemaksu Brain Speed, koncentrēšanās un Focus

Home » Review » Nootrogen » Noogenic Review – Leading nootropisks piemaksu Brain Speed, koncentrēšanās un Focus

Last Updated on

Kas ir nootropisks?

Par viedo narkotiku un nootropie līdzekļi vecums ir šeit. Nootropisks tiek definēta kā viela, kas var palielināt atmiņu, koncentrēšanās spējas, motivāciju, un noskaņojums vai praktiski jebko, kas ir saistīta ar izziņas un domāšanas modeļus.

Lai tiktu atzīts par nootropisks, viela jāatbilst  šādām īpašībām:

  • Uzlabot mācīšanās un atmiņas
  • Ir dažas blakusparādības un ļoti zema toksicitāte
  • Aizsargāt smadzenes no fiziskas vai ķīmiskās traumas, piemēram, satricinājumiem, barbiturātu vai Skopolamīnu
  • Uzlabot degšanas mehānismus neironiem
  • Novērst traucējumus apgūto uzvedību un atmiņas veidošanos, no nosacījumiem, kas mēdz traucēt tos, piemēram, elektrokonvulsīvā šoku vai hipoksija

Ietekme smart narkotikas ir izstādīti ar izdomātiem nootropie līdzekļi, piemēram, “NZT-48” ar filmu un nesen TV šova “neierobežotas” lomās Bradley Cooper. Lai gan rezultāti ir izrotāts filmu, līdzīgu efektu var iegūt ar smart narkotikām šodien.

Biežāk gudri narkotikas, piemēram, modafinila un Provigil vairāki cilvēku lomas, kas prasa elites veiktspēju ir izmantoti; piemēram, iznīcinātāju piloti, kas ASV Gaisa spēku, pokera spēlētājiem WSOP, MMA cīnītāji UFC, profesionālu spēlētāju, un vairāki Silicon Valley CEO.

Kas ir Nootrogen?

Nootrogen pārskats 2017: Vai Šis Produkts Really Work?

Nootrogen ir revolucionāro attīstību nootropisks skursteņi, kas nav nepieciešama recepte. Caur Randomizētā kopas paralēli, dubultmaskētā, placebo kontrolētā pētījumā, pētījumi ir identificētas galvenās dabas savienojumus, ka, ja cilvēka uzturā ir ievērojamas sekas uz smadzenēm un kognitīvo funkciju. Dimetilaminoetanolu vai DMAE, priekšmets šajā pētījumā ir viens galvenās sastāvdaļas Nootrogen formula.

NOOTROGEN ir jauns papildinājums, kas prasmīgi apvieno labāko no vairāku pazīstamu sastāvdaļas, kas ir pierādīts klīniskajos pētījumos, lai piedāvātu izziņas stimulu. Katrs NOOTROGEN s maisījumu aspekts tika rūpīgi izvēlēta par tās sasniegumiem drošu un efektīvu spēju uzlabot garīgo funkciju parasti darbojas cilvēki.

Kas padara NOOTROGEN visefektīvākais nootropisks

Tas nav noslēpums, ka “nootropie līdzekļi”, dažreiz sauc par “smart bagātinātāji”, ir ļoti populāri šodien. Spēja, lai uzlabotu cilvēka smadzenēm apstrādes ātrumu un sajūtu skaidrības ir labi dokumentēta parādība, bet to, kas padara NOOTROGEN vislabāk nootropisks pieejams?

NOOTROGEN balstās uz sastāvdaļām, kas recenzē research1 ir parādīts aizraujošu potenciāls, lai uzlabotu intelektuālo aktivitāti, uzlabot garastāvokli, un nodrošināt lielāku uzmanību. Svarīgi, šie pētījumi galvenokārt tika veikti par indivīdiem ar normālu kognitīvo funkciju, kas nozīmē, ka cilvēki, kas piedalās pētījumos, bija regulāri, ikdienā cilvēki kā jūs.

Best of all, neticami augstas kvalitātes licencētas laboratorijas vidē izmanto, lai ražotu NOOTROGEN nodrošina to, ka katra tablete ir visaugstākā, profesionālas kvalitātes standartu.

14 Visi Dabas Proven Uzturvielas Inside Nootrogen

NOOTROGEN satur apkalpo 14 dabas, labi izpētītas savienojumu, lai izveidotu efektīvu un līdzsvarotu nootropisks. NOOTROGEN mērķis paaugstinātu uzmanību un garīgo skaidrību, lai palīdzētu smadzenes sasniegt labāku izziņas darbību. Sastāvdaļas NOOTROGEN formulētas tā, lai paaugstina endogēnā neirotransmiteri, nodrošina stresa pārvarēšanas savienojumus, un veicināt ilglaicīgu neiro-aizsardzību.

HUPERZIA Serrata

Atrasts sugu no egļu sūnu auga (Huperzia Serrata) dzimtene ir Indija un dienvidaustrumu Āzijā, ir acetilholīnesterāzes (vēderā) inhibitoru Huperzine A. Pētnieki ir atklājuši, ka efektīva (Ach) neirotransmisija ir kritiska procesos, kas atbild par mācību, atmiņu un uzmanību . Tāpat, pazemināts (ACH) neironālo ir hipotēze radīt izziņas samazināšanās, mācību un atmiņas traucējumiem, kas saistīti arī ar vecumu un neiroloģiskām slimībām. Huperzine ir ticis izmantots kā jaunu ārstēšanas atmiņas traucējumiem, ir uzlabota uzmanību un atmiņu veseliem cilvēkiem, gan arī tika izmantots kā pret Alcheimera slimība narkotiku kandidātu visi ar daudzsološiem rezultātiem.

PTEROSTILBENE

Atvasinājums no Reserveratrol, Pterostilbene ir spēcīgs antioksidants galvenokārt tiek atrasts mellenes un vīnogām. Izrunā “Terro-still-Bean”, šo super-barības līdzekļus, kas ir likvidēšanai brīvo radikāļu un ir ideāls kandidāts mūsu nootropisks, jo tas palīdz jūsu smadzenes palikt skaidrs no brīvajiem radikāļiem, novēršot nevēlamu periodi “Garīgās migla”.

L-tirozīna

Studējis kā alleviator pret stresa ietekmi, tika ziņots, L-tirozīns, ir, lai palīdzētu novērst samazināšanos kognitīvās funkcijas organisms reaģē uz fizisko stresu. Turklāt, kā viens no svarīgākajiem aminoskābes, tirozīns spēlē svarīgu lomu, radot nervu impulsus.

Acetil-L-karnitīna (ALCAR)

Acetil-L-karnitīns ir acetilētas forma no aminoskābju L-karnitīnu. Kad Camp palielināts neironiem ar forskolin, pētījumi liecina, ka palielinās arī līmeņi acetilholīnesterāzes. Acetil-L-karnitīns tiek pievienota mūsu nootropisks formulu, lai palīdzētu līdzsvarotu ietekmi līmeņa paaugstināšanos acetilholīnesterāzes.

FORSKOLIN

Vēl viens augs mūsu formula, kas tiek izmantota visā tradicionālās Ājurvēdas medicīna ir “Forskolin”, atvasināts no Coleus forskohlii Plant. Šis savienojums palīdz palielināt līmeni nometne šūnās. Turklāt, ja apvieno ar Luteolin kas ir atrodams artišoks ekstrakts, Forskolin palīdz synergestically palielināt ilgumu un līmeni Camp

artišoks EXTRACT

Luteolin, atrodams artišoks ekstrakts ir dabisks enzīma inhibitors FDE4. Present neironos, Luteolin palīdz noārdīt CREB aktivācijas nometne. Šī aktivizēšana CREB ir būtiska ilgtermiņa potences, kavējot FDE4 un tādējādi uzlabojot līmeņus nometne neironiem. Tas cAMP pieaugums ir pierādīts, lai uzlabotu ilgtermiņa potencēšanās procesu svarīga mācīšanās un atmiņas.

VINPOCETINE (5 mg)

Semi-sintētisks atvasinājums no alkaloīdu vinkamīns, (Vinpocetine) ir ekstrakts no periwinkle auga. Izolēta 1975 ungāru ķīmiķis Csaba Szantay, Vinpocetine ir ziņots, ir smadzeņu asins plūsmas palielināšanai un neuroprotective efektus. Vinpocetine arī ir identificēts kā spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis. *

Bacopa MONNIERI

Izmanto gadsimtiem tradicionālajā Ājurvēdas medicīnā Indijā, tad Bacopa Monnieri iekārta ir galvenokārt izmanto kā atmiņas un mācīšanās pastiprinātāju, lai veicinātu skaidru un relaksējošu prātu. Bacopa augs satur Bacosides, aktīvās savienojumus atrast herb, kas palīdz sniegt papildu aizsardzību sinaptiskais funkcijas nerviem hippocampus. Kam gan antioksidanta un neiroprotektējošās īpašības, pētījumi par papildināšanu Bacopa rāda ievērojamu pieaugumu atmiņas uzlabošanas un aizsardzību pret kaitīgiem neirotoksisko molekulām. Pētītajā anti-novecošanās aspekts Bacopa ir tās lomu, palīdzot organismam novērst deģenerācija nervu impulsiem, kas tiek pārraidīti pa sinapsēm iekšpusē hipokampā, kas ir atbildīga par ilgtermiņa atmiņu.

VITAMIN B-6

Piridoksīns (B6 vitamīns) ir dabīgi klātesošs vitamīns daudzos pārtikas produktos. Cilvēka ķermenis ir nepieciešama B-6 vairāk nekā 100 fermentu reakcijas iesaistīto metabolismā. Turklāt, B-6 ir arī liels faktors smadzeņu attīstību grūtniecības un zīdaiņa perioda laikā, kā arī vispārēju imūnsistēmas funkciju.

L-theanine

Atrasts zaļā tēja, šīs aminoskābes ir ķīmisko struktūru līdzīga glutamāts. Pēdējos pētījumos L-theanine ir pierādīts, lai palielinātu aktivitāti alfa frekvenču joslā, norādot, ka tā atslābina prātu bez tātad neradot miegainību.

ALPHA GPC

Alpha GPC vai L-alfa glycerylphosphorylcholine, tika konstatēts, ka ātri piegādāt holīna pāri hematoencefālisko barjeru un ir biosintēzes priekšteci acetilholīna neirotransmitera. Kad piegādāti smadzenēm, holīna tad palīdz atbalstīt smadzeņu funkcijas un palīdzēšana atmiņas procesos, palielinot veidošanos acetilholīna. Pareiza darbība acetilholīna neirotransmisijas ir pierādīta būtiska, lai atbalstītu veselīgu izziņas. Paaugstināts acetilholīna ir saistīta ar uzlabotu izziņas, bet pārtraukumi acetilholīna neironālo ir saistīta ar daudziem atmiņas saistītu traucējumu un izraisīt traucējumiem atmiņā, mācību un izziņas prasmes.

OAT SALMI

Ieteicams plašu pagaidu nervu apstākļos auzu salmu tika izmantota kā dabas anti-stresa līdzekli iepazīšanās atpakaļ uz viduslaikiem. All-Natural papildinājums mūsu formula, auzu salmu tika pievienots, lai palīdzētu veicināt mierīgu, bez stresa stāvokli prātā.

L-fenilalanīns

Būtiska aminoskābe klāt daudzos pārtikas produktos, L-fenilalanīns ir dabisks prekursors dopamīna un palīdz nodrošināt nepieciešamo aminoskābes degvielu nepieciešamo dopamīna metabolismu. Tas ir iespējams tāpēc, ka tad, kad tiek aktivizēts CREB pētījumi ir pierādījuši, ka transkripciju fermentu “tirozīna hidroksilāzes” ir palielināts, kā rezultātā palielinās likmi, kurā dopamīns ir metabolizējas.

PHOSPHATIDYLSERINE (no sojas pupas)

Sojas-atvasināts phosphatidylserine, (Sojas-PS) ir phosphatidylserine izgatavots no sojas lecitīns caur fermentatīvā reakcijā ar L-serīnu. Sojas (PS), tika parādīta dubultaklā, randomizēts, kontrolēts pētījums, lai uzlabotu kognitīvās funkcijas vecāka gadagājuma japāņu. Phosphatidylserine arī ir pierādīts, lai mazinātu stresu prom no smadzeņu sportisti, reaģējot uz fizisko stresu.

secinājums

Šī nootropisks papildinājums satur pareizo sastāvdaļas, sajauc īstajā līmenī, lai radītu lieliskus rezultātus. Visas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiski un ir izmēģināts un pārbaudīts. Tas nozīmē, ka jūs tikai iegūt labāko un ka nedrīkst būt blakusparādības. Jo vairāk dabīgs produkts ir, jo labāk tas ir. Ja jūs vēlaties lielisku nootropisks piemaksa, lai uzlabotu atmiņu, uzmanību, un garastāvokli, tad jūs vēlaties izmēģināt Nootrogen .

Kur nopirkt Nootrogen

Nootrogen netiek pārdots veikalos jūs varat tikai iegādāties Nootrogen tiešsaistē. Mēs iesakām iegādāties no oficiālā tīmekļa vietni, lai nodrošinātu, ka saņemat patiesu produktu un visus īpašos piedāvājumus brīdī iegādi.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Nootrogen no oficiālā mājas »

79/100 : by 237 users
FLASH SALE 20% OFF »