Nootrogen Review: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

Home » Review » Nootrogen » Nootrogen Review: Jak bezpieczny i skuteczny jest ten produkt?

Last Updated on

Nootropowe jest stosunkowo nowy termin podany do suplementów, które poprawiają funkcje poznawcze mózgu, ale ich historia jest dość stary. Chiński i indyjski lek ziołowy posiada szereg środków pochodzących z dobroci naturalnych składników żywności w celu zwiększenia potencjału umysłowego. W nootropowe są rozpoznawane przez różnych terminów stosowanych dla nich jak inteligentne narkotyków, sterydów mózgu, wzmacniacze poznawczych, dając do pewnego stopnia, kontrowersje na ich użytkowanie.

Lepsze perspektywy na nootropów

NooCube Review - Klienci Ulubiony nootropowe Mózg Suplement

Nootropowe jest wzmacniacz mózg, ale jak to osiągnąć tę funkcję i jak są one różne od substancji nadużyć? Czy nootropowy także stworzyć wrażenie wysokiej, są uzależniające w przyrodzie, czy one powodować trwałe zmiany w chemii mózgu i komórek działa? Są to niektóre z pytań, które generują debatę dotyczącą produktów nootropowe, czy to naturalne lub syntetyczne. Usuwanie niektórych zapytań z pewnością pomoże nam zrozumieć ich sposoby działania.

Dr Corneliu E.Giurgea był człowiekiem, który wpadł na nootropowe termin. Zgodnie z kryteriami określonymi przez niego, nootropowe musi posiadać następujące cechy, by zasłużyć na etykietę

 • poprawy pamięci i zdolności uczenia powiększania
 • Wspomóc funkcjonowanie mózgu w stresujących warunkach
 • Ochrona przed uszkodzeniem fizycznej lub chemicznej wywołanej
 • Zwiększenie przewodności synaps nerwowych
 • Musi być nietoksyczny z mniejszą lub bez skutków ubocznych

Utrzymanie kryteria na uwadze, należy stwierdzić, że wszystkie substancje nootropowe są wzmacniacze poznawcze, ale nie wszystkie wzmacniacze poznawcze są nootropowe, ponieważ dla tych ostatnich, to funkcja ochronna jest konieczne. Kryterium demarks poznawczych używek, które są zazwyczaj obecne w żywności, ze zdefiniowanych środki nootropowe.

Definicja nootropów wyjaśnia również wątpliwości co do jego bycia wciągająca w przyrodzie. W nootropowe nie są używki takie jak niektórych wzmacniaczy poznawczych, ale defensywny charakter dla ogólnego funkcjonowania mózgu. W nootropowe nie powodują nieustanny zmiany w funkcjonowaniu mózgu lub chemii i są bezpieczne w użyciu. Zakres, w którym nootropowe korzyści osobnika zależy od czyjegoś genetyka, biochemia, styl życia i zachowania cechy osobowości.

Co o Nootrogen

Nootrogen Przegląd 2017: Czy ten produkt naprawdę działa?

Nootrogen to inna nazwa na liście nootropów sprzedawany i będziemy przedstawienia produktu do kontroli standardowej definicji nootropowe.

Producent z Nootrogen jest VITA BALANCE LIMITED z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Proces produkcyjny odbywa się w certyfikowanym zakładzie zatwierdzonym przez FDA GMP.

Te składniki z Nootrogen są następujące

 • Różnorodność tłuszczach i rozpuszczalne w wodzie witaminy, jak witaminy A, C, E, D, B1, B2, B3, B5, B6
 • Połączenie składników mineralnych, żelaza, wapnia, magnezu, kwasu foliowego, a niektóre mikroelementów
 • dimetylaminoetanol
 • Kwas glutaminowy
 • acetylocholina
 • cholina
 • inozytol
 • N-Acetylo-L-tyrozyna
 • GABA
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • ekstrakt Bacopa
 • kwas dokozaheksaenowy
 • Bor

Witaminy należących do grupy B-kompleks są krytyczne dla funkcjonowania mózgu i zdrowia. Witaminy te „anty-stres” pomoc przez mózg

 • Wytwarzające neurotransmitery GABA, serotoniny i dopaminy
 • Opóźnia proces starzenia i poprawić koncentrację, pamięć i poprawić energię i nastrój
 • Pomoc w demencji i procesu starzenia się psychicznego

Badanie Oxford odkryli, że dodanie B6, B12, I B9 (kwas foliowy) razem zmniejszone zanik mózgu, lepsze funkcjonowanie mózgu i zmniejszenie skurczu mózgu w częściach mózgu najbardziej dotkniętych chorobą Alzheimera.

Cholina jest inny witaminy rozpuszczalne w wodzie stosuje się do otępienia, utraty pamięci, oraz w innych zaburzeniach mózgowych.

Witamina C jest ważnym dla produkcji neuroprzekaźników w mózgu, poprawiając w ten sposób naukę i zapamiętywanie umiejętności, skupienie i koncentrację i ogólne zaburzenia nastroju. Będąc silnym przeciwutleniaczem, pomaga chronić mózg przed wolnymi rodnikami szkody oprócz poprawy ukrwienia mózgu.

„Sunshine witaminy” D posiada wszystkie zalety podobne do witaminy C, zwiększenie zdolności poznawcze mózgu w każdym wieku od rozwoju aż do starości.

Dimetylaminoetanol jest odpowiedzialny za produkcję neuroprzekaźnika w mózgu i powoduje przyspieszone funkcji mózgu jako umiejętności myślenia i inteligencji . To samo odnosi się do kwasu glutaminowego , które zwiększa produkcję GABA i glicyny w mózgu oprócz acetylocholina.

Inozytol jest witaminą podobną substancję (WebMD) i sald niektórych substancji chemicznych w organizmie, grając swoją rolę w ADHD, autyzm, depresja, bezsenność, choroby Alzheimera i schizofrenii.

Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem funkcje krytyczne odniesieniu do zdrowia mózgu.

GABA jest chemiczny normalnie produkowana w mózgu i jego zastosowań funkcjonalnych obejmują lęk, depresja i zaburzenia nastroju.

Kwas dokozaheksaenowy to kwas tłuszczowy z istotną rolę w zapobieganiu demencji o ile zdrowie mózgu jest zaniepokojony.

N-Acetylo-L-tyrozyna jest aminokwasem , który jest wykorzystywany w naszym organizmie z wytworzeniem związków chemicznych, które są odpowiedzialne za czujności umysłu (WebMD).

Bor jest metalem ślad wymagane przez nasz organizm, aby poprawić koordynację i zdolności myślenia , zwłaszcza w starszym wieku.

Zielona herbata ma silne właściwości przeciwutleniające, ale nie ma wystarczających dowodów na jego wykorzystanie do jakichkolwiek czynności mózgu z wyjątkiem jego funkcji zwiększających czujność psychiczną (ze względu na kofeinę).

Ekstrakt Bacopa jest ekstrakt ziołowy i ma pewne dowody na rolę grał do poprawy pamięci i zmniejszyć stres.

Kompilacja szczegółowy przegląd składników Nootrogen, możemy dojść do wniosku, że wszystkie z nich spełniają kryteria posiadania nootropowy cechy wyjątkiem ekstrakt z zielonej herbaty, który działa jako łagodny stymulant i ma więcej przeciwutleniające, działań obronnych na ogólnie dobrze -istota.

Wszelkie skutki uboczne Nootrogen

Nootrogen jest weryfikowana przez inne władze za „ nootropowe” produkt i jest pozbawione jakichkolwiek skutków ubocznych jak uzależnienia fizycznego, rozwoju tolerancji lub objawów abstynencji. Jednak niektórzy konsumenci zgłaszali łagodne działania niepożądane na wczesnych etapach wychwytu dodatek w tym bóle głowy, dolegliwości trawiennych, lęk, bezsenność i zmęczenie. Są to tylko przejściowe i można przezwyciężyć

 • Regulacja czasu i ilości dawki spożycia
 • Dodanie cholinę suplement

Opłacalność Nootrogen

Porównaliśmy ceny Nootrogen z niektórych swoich współczesnych (umysł Lab Pro, Brain pigułka, Noocube, Brain Sense i inne) i okazało się, że najtańsze z wszystkich transakcji w cenie 29,95 $ za butelkę. Jej najlepsza oferta sprzedaży jest trzy butelki z jednym wolnym kosztem $ 78.95.

Opinie klientów

Opinie klientów na oficjalnej stronie internetowej są oczywiście bardzo pozytywne. Nie mogliśmy znaleźć żadnego przeglądu przed Nootrogen.

 • Fantastyczny produkt – bardzo lubiłem go. To dało mi ogromną działanie przeciwlękowe i uspokajające. Zajęło to około 3 godzin do pracy i to jest bardzo przydatne, gdy nadszedł czas, aby mówić przed ludźmi, ponieważ łagodzi wszystkie stresu i niepokoju – Mark
 • My Favorite zdecydowanie – Zdecydowanie najlepszy nootropowe Brałem dla pamięci krótkoterminowej. Łącząc ją z Coluracetam uniknąć budowania tolerancji jest jeszcze mocniejszy. Najlepszym combo do studiowania. – Chris
 • Wrażeniem – wizja HD, nastrój, cholina wychwyt, pamięć i niesamowity efekt przeciwlękowe. Zauważ, że czuję się jak mogę łatwiej na tym czytać ludzi. – Shaun

Nasza ostateczna słownie

Składniki są legit, cena jest uczciwa, opinie klientów są entuzjastyczni i produkt obiecuje pomóc

„Zwiększ swoją pamięć, poprawia skupienie i koncentrację, zwiększa prędkość przetwarzania mózgu i uspokaja niepokoju”

Choć to nie jest zatwierdzony przez FDA produkt, ale to nie wymaga żadnej recepty na jej stosowanie ze względu na naturalne środki nootropowe zawiera. Są bez pieniędzy z powrotem gwarancji mogliśmy zlokalizować na oficjalnej stronie internetowej, że może przynieść w pewnym zaufania do zakupu, ale skutecznego wsparcia klienta sieci jest tam, aby odpowiedzieć na wszelkie zapytania i pytanie, które zrobiliśmy dla żadnej gwarancji, odpowiedzieli

„Ze względu na naturalnych składnikach Nootrogen, ponieważ nie ma żadnych skutków ubocznych, jesteśmy przekonani, że nie będzie musiał udać się do kłopotów z powrotem nasz produkt, więc nie oferują żadnych pieniędzy z powrotem gwarancji”

Teraz, jeśli ta nazywa zaufanie lub urządzenie do obrotu, nie będziemy komentować na tym dużo, ale Nootrogen jest ogólny, sprawiedliwy wybór, aby wśród niektórych bardzo drogich suplementów mózgu.

1 BOTTLE
$29.95
Retail: $29.95
Savings: $0
60 capsules
buy now »
3 BOTTLES PLUS 1 FREE
$78.95
Retail: $119.80
Savings: $40.85
240 capsules
buy now »
2 BOTTLES
$52.95
Retail: $59.90
Savings: $6.95
120 capsules
buy now »

Kliknij tutaj, aby zamówić Nootrogen z oficjalnej strony »

90/100 : by 323 users
Nootrogen Review
FLASH SALE 20% OFF »